Házená - Extraliga muži - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Frýdek-M. - 6. února 2021   10:35

Karviná
Karviná
2' V. Patzel  • 5' Solák  • 5' Franc  • 6' V. Patzel  • 9' Solák  • 11' Gromyko  • 12' S. Mlotek  • 15' Gromyko  • 17' Gromyko  • 18' Solák  • 21' V. Patzel  • 21' Nedoma  • 23' Gromyko  • 26' S. Mlotek  • 28' V. Patzel  • 30' S. Mlotek  • 30' Nedoma  • 33' Solák  • 34' Solák  • 35' V. Patzel  • 36' V. Patzel  • 37' Nedoma  • 39' Skalický  • 39' Nedoma  • 40' Solák  • 42' V. Patzel  • 44' Solák  • 46' Gromyko  • 48' Urbański  • 49' Jan Užek  • 51' Jan Užek  • 55' Urbański  • 57' Plaček  • 58' V. Patzel  • 60' Růža
37:29
(17:13)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Mazur   • 6' Strack   • 7' Chudoba   • 8' Mazur   • 12' Chudoba   • 15' Choleva   • 16' T. Mlotek   • 17' Choleva   • 18' T. Mlotek   • 20' Mazur   • 22' Mazur   • 24' Strack   • 31' T. Mlotek   • 37' Chudoba   • 41' T. Mlotek   • 41' Güttler   • 44' Güttler   • 45' Gřešek   • 47' Chudoba   • 49' Strack   • 50' T. Mlotek   • 51' Strack   • 52' Chudoba   • 52' Bureš   • 54' Bureš   • 56' Chudoba   • 58' Hrachovec   • 60' Hrachovec
Karviná
Fukala, Mohyla
Hala STaRS, Karviná
Frýdek-M.

Z mé strany je to dnes už vše. Přeji vám pohodový víkend a někdy příště se na vás budu těšit u házené opět napočtenou!
HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 37:29 (17:13)
Nejvíce branek: Patzel 10/2, Solák 7, Gromyko 5 – Chudoba 6, Mlotek 5, Strack 4. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 5:5.
Baník slaví dva body především díky fantastickému startu do druhé půle, kdy Frýdek absolutně vymazal ze hry a během prvních deseti minut hry to bylo ze ztráty 13:17 rázem 15:24. Od té doby bylo prakticky po špílu, Baník si v klidu dohrál zbylých 20 minut a dal prostor širší sestavě, Frýdek si naopak zkusil nějaké kombinace a útočné akce, které by se mu mohly hodit v budoucích zápasech. I přes podzimní porážku o šest tak má Karviná lepší vzájemný zápas na skóre a upevnila si první flek v tabulce, zatímco Frýdek-Místek musí čekat na výsledek zápasu Dukla – Lovosice, který by jej mohl sesunout na průběžný pátý flek.
60'
Gólový účet nakonec přesnou střelou do vinglu uzavřel v čase 59:56 Růža a Baník bere výhru o osm branek!
60'
Hrachovec zakončil z devítky mimo dosah Mokroše, poslední slovo v útoku ale bude mít Baník, do konce zbývá zhruba 25 sekund.
59'
Ani další brejk Karviné nevyšel, přihrávka na Růžu byla příliš dlouhá a na sklonku předposlední minuty jde Frýdek do útoku.
59'
Rychlý protiútok chtěl ze šestky zavěsit Plaček, z čisté šance ale napálil jenom břevno!
58'
Patzel se tam naopak zapíše už podesáté, dnes patří s přehledem k nejlepším hráčům na hřišti!
58'
Samotný závěr utkání už za moc nestojí. Hrachovec si bez problémů prošel otevřenou obranou a i on se zapíše do kolonky střelců.
57'
Bureš mohl v situaci 6 na 4 rychle přidat svoji třetí trefu, proti jeho střele ale skvěle zasáhl Mokroš!
57'
Hodně pohyblivě to sehráli domácí v oslabení, kdy Plaček dostal ke střele velice ostrý úhel, Cába ale zvládl překonat!
56'
Tentokrát sehrávali kombinaci hosté na Chudobu, jehož střela z dálky byla přesná. Mokroš na svůj první zákrok zatím stále čeká.
56'
Frýdek bude mít 1:43 6 na 4! Za další zápasnický chvat je vyloučen Drzyzga.
55'
Dvě minuty i na domácí straně, odpočinout si míří David Růža, který skočil do prvního střídání.
55'
Dvě tvrdé bomby od Urbańského, zatímco ta první skončila na tyči, druhá již z podstřelu přímo ve vinglu!
54'
Hosté zkusili variantu bez brankáře, která vyšla, Burešovo zakončení z křídla Mokroš už nestihl před brankovou čárou vyrazit.
54'
Patzel proměnil i tento sedmimetrový hod, domácí hrají již v hodně kombinované sestavě a závěr si užívají.
53'
Sedmička pro Karvinou, pro kterou si došel dobrou prací na pivotu Užek. Navíc ještě vybojoval pro Ondrušíka dvě minuty.
52'
V samotném závěru se ještě SKP přibližuje. Bureš vypíchl míč po přihrávce na Urbańského a v rychlém protiútoku nezaváhal.
52'
Chudoba využil odbloku na pivotu, přes který se nemohla dostat bránící spojka. Jeho pokus pak poslal Mokroše na opačnou stranu.
51'
Urbański vymyslel souhru do pivota už hodně na krásu, z potenciální střelecké pozice vystrčil míč na Užeka, který ze šestky proměnil. Frýdek bere oddechový čas!
51'
Strack se elegantně zbavil Urbańského na levé spojce a došel až na šest metrů, odkud přišlo přesné zakončení.
50'
Mlotek se přesunul tentokrát až na levé křídlo, v kombinaci ale zakončoval ze střední spojky a nakonec míč dostal až za brankovou čáru!
49'
Užek si na pivotu našel prostor, kam mu přišla přihrávka od Patzela. Jeho zakončení bylo bezchybné a Karviná dohrává zápas ve velkém stylu.
49'
A krátce po Strackově gólu mohl přidat další trefu Musálek, jenže v brejku nechal vyniknout skvělým zákrokem pouze Marjanoviće!
49'
Za hosty však rychle po rozehrávce stahuje ztrátu alespoň mírně Strack.
48'
Urbański měl na spojce opravdu hodně prostoru, nikdo jej nedostoupil, a tak střela z dálky zaplula přesně do sítě!
47'
Po sérii gólově zakončených útoků přichází na straně hostí neúspěch, Ondrušík šel na spojce do průrazu a je mu odebrán míč!
47'
Chudoba po ztrátě Plačka dostal od Mlotka přihrávku přesně na protější šestku a s trochou štěstí svůj střelecký pokus bývalý Karviňák proměnil!
46'
Domácím však jede útok na plné obrátky, Gromyko si udělal přes Mlotka prostor k zakončení, které bylo úspěšné.
45'
Ve hře domácích se začíná projevovat určité polevení. Gřešek měl nyní hodně prostoru na pivotovi a z otočky snižuje.
45'
Po faulu Gřeška dostal Baník sedmičku, na kterou zamířil Patzel. Jeho zakončení ihned po hvizdu skončilo pod víkem a je to o deset!
44'
Güttler využil dobrého úhlu v přečíslení a z křídla přidává svoji druhou branku.
44'
Solák i v nerovném počtu hráčů našel prostor ke skórování, prostřelil z pravé spojky Pyška, jemuž se příliš nedaří. Ale to ani hostům ve druhé půli.
43'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
43'
Musálek nevyzrál na Marjanoviće! Ačkoliv měl levý křídelník Frýdku dobrý úhel na zakončení, jeho střelu vykopl domácí brankář efektivně nohou!
42'
Baník hraje ve velké pohodě a Patzel to jenom demonstruje. Další střelecký pokus z dálky a Pyško se natahoval do vinglu marně.
41'
Trenér Daniel Valo chtěl ještě nějaké zpětné potrestání, dopadlo to ale tak, že za protesty schytal sám žlutou kartu.
41'
Güttler dostal prostor na pravém křídle a šel do zakončení, technickým obhozením Marjanoviće přes prsty dává druhou branku Frýdku v řadě.
41'
Mlotek ale za hostující tým snižuje, prošel přes střední spojku a klepákem o zem dokázal včas zakončit.
40'
Na branku Frýdku se valí jedna pohroma za druhou. Přihrávku do pivota vzal Patzel a vyslal dopředu Soláka, který ze šestky nedal vůbec žádnou šanci Pyškovi.
40'
Mazur neprošel přes střední spojku, navíc jej Gromyko povalil na zem, proto musí do akce úklidová četa, aby utřela flek na palubovce.
39'
Hra hostů je absolutně v troskách. Po další ztrátě vepředu zakončil Nedoma přes dva hráče brejk a trenér Valo si musí vzít oddechový čas, Frýdek-Místek úplně přestal hrát!
39'
Útok nakonec hosté neproměnili a Ondřej Skalický z rychlého brejku přidává další branku na frýdecké konto!
38'
Hraje se již 6 na 5, Mlotek naskakoval mezi dva obránce na spojce, ti mu ale zavřeli cestu a Frýdek tak musí na další šanci čekat.
37'
Po dlouhé době se připomněli i hosté, kteří zapisují druhou branku v poločase, přesně zacílil z výskoku Chudoba.
37'
Další ztráta hostí v útoku, míč vzal Nedoma a přes celé hřiště jej bezpečně dopravil do opuštěné branky Frýdku!
36'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář). Za zásah do Patzelova obličeje dostává Mynář dvě minuty a je z toho 1:40 6 na 4 pro HCB!
36'
Už je to o sedm branek, Patzel měl hodně prostoru při střelbě, nerozhodil ho ani zásah Mynáře do obličeje a zakončením do vinglu si troufám tvrdit, že je hotovo!
36'
Musálek stáhl zezadu na palubovku Gromyka a dostává dvě minuty. Právě v této pasáži se může Baník od svého soupeře odpoutat!
35'
Hosté jsou v krizi, Chudoba pouštěl míč na Cholevu obloučkem, hru ale přečetl velmi dobře Nedoma!
35'
Patzel naopak s umístěním střely žádný problém neměl, přidává dnes svoji pátou branku a zde se možná láme celý zápas!
34'
Rychle stáhnout ztrátu mohl Mlotek, jeho střela z levé spojky ale skončila jenom na břevně!
34'
Solák se i přesto ale dostal do gólovky, podstřelem překonal na bližší tyči Pyška a Baník vede už o pět branek!
33'
Po technické chybě hostí jde Baník opět dopředu, Solák to bral na sebe z pravé spojky, dobře jej však dostoupil Mlotek a čistým způsobem přerušil.
33'
Solákovi už zakončení sedlo, na deseti metrech šel do vzduchu a prostřelil Pyška ve frýdecké brance.
32'
Mazur tak mohl přiblížit Frýdek na dvě branky, což by bylo o hodně hratelnější, avšak podstřel skončil jenom těsně vedle pravé tyče Marjanovićovy branky!
32'
Karviná neproměnila ani druhý útok, střela Patzela přetahem končí až v síti za brankou!
31'
Slavomír Mlotek ale prakticky na levé spojce odevzdal míč a Mazur poslal do brejku Tomáše Mlotka, který jej proměnil!
31'
Začíná druhý poločas, tentokrát jsou na tahu domácí, kteří mají právo prvního útoku a mohou se dostat už na pět branek v plusu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:26.
Klíčové momenty první půle zvládal zatím lépe Baník, který se od začátku utkání držel v mírném vedení a Frýdek přehrával zejména v útočné fázi, kde měl navrch. Hosté se spoléhali především na střelbu z dálky, ta sice fungovala, hodně dalších pokusů včetně střel z pivota ale dokázal vychytat Nemanja Marjanović. V poslední pětiminutovce Baník nastřílel tři branky, zatímco SKP jednu a vyústilo to nakonec v poločasový výsledek 17:13.
30'
30'
Závěr se Karviné skutečně povedl a po úspěšné nahazovačce ze střední spojky na Nedomu si domácí odnáší do kabin čtyřbrankový náskok!
30'
Slavomír Mlotek na začátku poslední minuty kličkou na šesti metrech překonal hostujícího brankáře a Karviná vede o tři branky!
29'
Skalický mohl zavřít útok Karviné 16. brankou, jenže Pyško dobře stínoval jeho pohyb a dokázal ho vychytat! Následně se hostující brankář pokusil o branku přes celé hřiště, ale mířil mimo.
29'
Na tuto sedmičku šel již Pavel Musálek a přesnou střelou k tyči překonal Marjanoviće.
28'
Prostrčení od Mlotka do pivota na Mynáře vyšlo, Mynář byl následně Francem faulován. Zatímco domácí plejer to má za dvě, Frýdek má sedmičku!
28'
...ve vzduchu ho ale nehezky seslal k zemi Gřešek, za což dostává dvě minuty a k Patzelovi míří zdravotnická pomoc.
28'
Patzel šel do zakončení z levé spojky, jeho dalekonosný pokus do branky zapadl...
28'
Na frýdecké straně po střele Chudoby zazněl prázdnou halou jenom odraz míče od břevna!
27'
Patzel šel opět do střeleckého pokusu z devíti metrů, svůj pokus však nasměroval jenom do tyčky branky Pyška!
26'
Tenhle útok byl pro Frýdek jednoduše trápení. Dohrávky do pivota nefungovaly, při druhém pokusu míč sebral čistě Solák a otáčí hru.
26'
Na druhé straně to trestá Mlotek průnikem po pravé spojce a následným proskokem, Pyško na střelu k zadní tyči už nedosáhl.
25'
Gřešek měl z pivota tutovku, do klepáku dal však takovou razanci, že odrazem od palubovky přestřelil břevno!
25'
Ondrušík byl z kombinace vytlačen kamsi na deset metrů, proto je Frýdku pískána devítka.
24'
Po dvou neúspěšných útocích (každý tým po jednom), je tentokrát na tahu Frýdek, který může opět dorovnat skóre.
24'
Vedení o dvě branky chtěl hned domácím zařídit Patzel, jeho pokus ale skončil jenom na sedícím Pyškovi!
24'
Strack měl prostor před zasunutou obranou Karviné a střela z devíti metrů zapadla přesně k tyči karvinské branky.
23'
Na hraně kroků se dostal Gromyko do zakončení ze šesti metrů, které bylo sice těžkopádné, avšak na třináctou branku Baníku to stačilo. Trenér Valo bere na hostující střídačce tajm!
22'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
21'
Nedoma po nepřesné přihrávce na Cholevu dostal dlouhý nához od Soláka a v brejku se křídelník HCB nemýlil.
21'
Patzel si vyběhl v kombinaci na střed a z druhé vlny střílel přes bloky, jeho pokus nakonec zapadl přesně pod břevno frýdeckomístecké branky.
20'
Na druhé straně naopak přesně zacílil Mazur a SKP se tak stále drží na zádech Karviné.
20'
Patzel střílel z vykláněčky na střední spojce, Pyško šel sice na zem, ve vzduchu však nechal ruku, která nakonec Patzelovu střelu vyráží!
19'
Nakonec je Frýdku pískán útočný faul, domácí tak jdou opět do útoku a mohou si vzít zpátky svůj mírný dvoubrankový náskok.
19'
Hrachovec šel v náběhu křížem do obrany, jeho akce ale byla příliš čitelná a obrana Karviné ho dokázala navíc zdvojit.
18'
Karviná již byla v plném počtu, když Solák naznačil střelu z dálky, přitom si ale míč stáhl do kličky a ze šesti metrů prostřelil Pyška.
18'
Po 18 minutách nakonec hosté srovnávají, technická chyba Patzela v útoku vyšla domácí draho, když Mlotek na 35 metrů pustil míč do prázdné branky!
17'
Choleva dostal dohrávku do křídla a vlivem přesilové hry měl hodně prostoru. Spojkový úhel vzal a úspěšně proměnil.
17'
Varianta bez brankáře Karviné vyšla, s bráněním Gromyka mají na brankovišti Frýdku velké problémy a běloruský obr přidává již svoji třetí branku.
16'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Vojtěch Patzel).
16'
To samé ale platilo i o Mlotkovi, který se na středu vysmekl ze sevření Solákovi a z otočky zametl míč do branky. Pro Soláka přijde ještě navíc trest.
15'
Dvoubrankové vedení však rychle vrací zpět Gromyko, který se opět nabídl na pivotu a obrana hostí jej nedokázala ubránit.
15'
Na konci přesilovky Baník ztratil vepředu míč a Mlotek poslal dopředu Cholevu, který technickým přehozem přiblížil Frýdek na rozdíl jedné branky.
14'
Chudoba však v první sedmičce selhal! Napálil jenom prostředek branky, kde byl připraven Nemo Marjanović!
14'
Chudoba to nakonec zvládl, obtočil se okolo Patzela, který na něj sahal zezadu. Proto sedmička pro Frýdek!
14'
Hosté jsou již v pasivní hře, mají málo času na to, aby něco vymysleli.
13'
Patzel přeběhl skoro celou šíři brankoviště, jenom aby nedovolil Mazurovi jít do zakončení ze šestky. Za tahání za dres taktéž dostává žlutou kartu.
13'
Solák šel do souboje s Mazurem s jasným cílem, a to vybojovat útočný faul. Rozhodčí ale otáčí jeho myšlenku a pískají faul právě českému reprezentantovi.
12'
Gřešek navíc dostává za tento nepříjemný zákrok dvě minuty.
12'
Slavomír Mlotek si všiml rozestoupené obrany, křížem šel dovnitř a i přes faul zezadu od Gřeška v pádu dokázal překonat Pyška!
12'
Chudoba nedostával na pravé spojce příliš prostoru, proto si vyměnil post a podstřelem ze středu nedal Marjanovićovi šanci reagovat.
11'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek).
11'
Zapracování druhého pivota Karviné v postupném útoku vyšlo, obrana si už nedokázala pokrýt Gromyka, který zametl míč z brankoviště do branky.
11'
A protože Tomáš Mlotek neuspěl ani v dohrávaném útoku Frýdku, je na tahu opět Baník.
10'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
10'
Dva úspěšné zákroky brankářů! Nejprve Pyško vychytal v čisté šanci Skalického, který naskakoval z pravého křídla, poté se i Marjanović blýskl výborným zákrokem proti zabíhajícímu Mlotkovi!
9'
Další rychlý přechod dopředu po obdržené brance, Solák se natlačil před Tomáše Mlotka a ze šestky zavěsil pod víko!
8'
Mazur rusákem na střední spojce proběhl až na šest metrů, odkud zakončil do spodní části branky, střelu utáhl přesně k tyči.
8'
Zatímco Solák z pravé spojky nastřelil jenom břevno, na domácí straně se blýskl Marjanović, proti kterému byl v náskoku Gřešek. Domácí gólman však stojnou nohou podržel míč před brankovou čárou!
7'
Chudoba neměl prostor na přihrávku do pivota, proto vymyslel nouzové řešení, z nulového pohybu vyskočil a překonal Marjanoviće, který vypadal, že není příliš připravený.
7'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Václav Franc).
6'
Ale návraty do obrany úplně SKP nejdou. Tentokrát přesprintoval Chudobu Patzel a ze šestky nekompromisním zakončením skoro protrhl síť!
6'
Strack nakonec využil toho, že Patzel při couvání do obrany upadl a ze země pustila frýdecká spojka přesnou střelu pod víko, kam Marjanović nedosáhl.
5'
Technická chyba v rozehrávce, míč Strackovi vybral Franc a běžel s ním sám na kasu, zakončení bylo zcela bezproblémové a domácí se trhají na dvě branky.
5'
Dominik Solák se nakonec dostal k míči a přesnou střelou do protipohybu Pyška útok Baníku proměňuje.
4'
Nevyšlo to tentokrát ani Mlotkovi, který navázal dva obránce a chtěl silově překonat obranu, Karviná je již v pasivní hře.
4'
Patzel už šel do střelby, nakonec však míč pustil pod sebe na France, který byl Gřeškem vytlačen z pozice. Karviná má devítku.
3'
Nakonec hosté po předchozím neúspěchu srovnávají, vzal to na sebe Mazur a střelou z dálky, bez nutnosti být dostoupen obranou, srovnává po třech minutách!
2'
Kombinaci zvanou slovinec sehrával Frýdek do pivota na Gřeška, který však ze šestky nedokázal překonat vyběhnutého Marjanoviće!
2'
Na druhé straně to již však úspěch mělo, Patzel dostal míč do plného běhu a z devítky klepákem překonal Pyška!
1'
Mazur zakončoval dlouhé překřížení střelou ze střední spojky, přes tyč, kde byl ale připravený karvinský gólman, míč neprotlačil!
1'
Hosté začínají první útok typicky velmi pozvolna, zatím se s míčem jenom seznamují.
1'
Derby v Karviné začíná, výhoz mají frýdečtí hráči, hrající ve svítívých žlutých dresech!
1'

HCB Karviná: N. Marjanović, Mokroš – Nedoma, Široký, Franc, Jan Užek, Gromyko, V. Patzel, Urbański, Drzyzga, Skalický, S. Mlotek, Solák, Růža, Noworyta, Plaček.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, M. Cáb, Pyško – Strack, Mazur, Hustopecký, Choleva, Bureš, Musálek, Chudoba, Gřešek, Güttler, T. Mlotek, Mynář, Hrachovec, Ondrušík.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
HCB KARVINÁ
1. místo, 24 bodů, skóre 413:338, bilance 12-0-2

Karviná se po slavné éře na přelomu desetiletí a následném útlumu vrátila opět na špičku a má k dispozici kádr, který je v současné době pravděpodobně nejsilnější z celé extraligy. Pod vedením zkušeného barda Michala Brůny, který se z pole přesunul na pozici trenéra, prohrál Baník ze 14 zápasů jenom dva, z čehož poslední byl 6. října, právě proti Frýdku (22:28). V současnosti je série výher Baníku už osmizápasová a nevypadá to, že by horníci polevovali.

Síla Karviné je skutečně velká, demonstrací budiž šlágr z 18. listopadu proti Dukle, kde domácí vyhráli první půli o devět. Ačkoliv se pak museli hodně strachovat, výhru 29:26 ubránili a tím zahájili svoji neporazitelnost. Doma Slezané nepadli ani jednou, naposledy ve své hale porazili Veselí o 10 branek. Ve svém posledním zápase se v Lovosicích Baník sice nadřel, vyhrál však o dvě branky a v současnosti vede před druhou Plzní o tři body.
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK
4. místo, 19 bodů, skóre 452:412, bilance 9-1-5

Po loňském ročníku, kdy se Frýdek vyloženě trápil, do toho na řece Ostravici šlápli a přivedli zajímavá jména v čele s Tomášem Sklenákem, který se vrátil domů po několika letech v Německu. Právě jeho příchod prakticky nakopnul Frýdek zpátky nahoru a po nepovedené podzimní sérii pěti zápasů v řadě z následujících šesti vyhráli Frýdeckomístečtí rovnou pět!

Frýdek dokonale využil na konci minulého roku optimálního losu, který mu dal dvakrát trápící se Veselí a jednou matný Kénik. Ve všech soubojích si Moravskoslezští došli pro body a svoji formu potvrdili i při zahájení jarní části, když v ofenzivním měření sil porazili Maloměřice o devět. Parádní formu, vylepšenou výhrou v Jičíně, zastavila nakonec až Plzeň, která sice v závěru měla nahnáno, nakonec ale uhájila vítězství o jediný gól.
Krásné sobotní dopoledne všem příznivcům dobré házené! Extraliga po vloženém kole ve středu pokračuje sobotním 17. kolem a v nejvýchodněji položeném extraligovém městě uvidíme opět jedno z třaskavých derby. Obě města jsou od sebe po silnici 30 kilometrů a zejména v dřívějších dobách jejich zápasy patřily k ozdobám extraligy.

V letošním ročníku se dá očekávat, že to bude opět bouřlivé utkání, akorát bez divácké podpory. Frýdek je totiž oproti loňskému ročníku na jiné úrovni a vrátil se na širší špičku tabulky, Karviná je v současnosti lídr tabulky a bude svůj tříbodový náskok před SKP hájit. Výhoz je plánován na tradičních 10:30, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.