Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Zubří - 27. února 2021   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
3' Petřík  • 4' Hanus  • 5' Fulnek  • 6' Jan Gřes  • 9' Střelec  • 11' Brito Benítez  • 13' Střelec  • 15' Hanus  • 15' Střelec  • 27' Jan Gřes  • 30' Střelec  • 33' Hanus  • 34' Fulnek  • 35' Střelec  • 38' Fulnek  • 42' Brito Benítez  • 45' Fulnek  • 45' Jan Gřes  • 50' Fulnek  • 51' Bukovský  • 53' Brito Benítez  • 54' Jan Gřes  • 55' Fulnek  • 56' Brito Benítez  • 57' Jan Gřes  • 58' Brito Benítez  • 59' Jan Gřes
30:24
(13:14)
Zubří
Zubří
2' Dobeš   • 2' Hlinka   • 3' Palát   • 5' Havran   • 8' Hlinka   • 10' D. Mazurek   • 16' Jurka   • 17' D. Mazurek   • 18' Šustáček   • 21' Šustáček   • 24' Mořkovský   • 25' Mičkal   • 26' Mořkovský   • 28' Mičkal   • 32' Mořkovský   • 35' D. Mazurek   • 37' D. Mazurek   • 37' Mořkovský   • 45' Fiala   • 45' Hlinka   • 47' Havran   • 52' Jurka   • 57' Havran   • 60' Fiala
Kopřivnice
Petr Kichner a Michal Vacula
Zubří

KH ISMM Kopřivnice – HC ROBE Zubří 30:24 (13:14)
Nejvíce branek: Gřes 7/1, Fulnek 7/1, Brito Benítez 5 – Mazurek 4, Mořkovský 4, Havran 3. Rozhodčí: Petr Kichner a Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/0. Vyloučení: 1:4. ČK: Hybner (ZUB).
60'
Mořkovský neproměnil sedmičku! To může být rozhodující, protože Zubří doma vyhrálo o pěti branek a dnes padlo o šest!
60'
Zubří bude mít ještě po uplinutí hrací doby výhodu sedmičky!
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Fiala na druhé straně snižuje na rozdíl šesti branek.
59'
Gřes přidal další branku. k tyči po rychlé kombinaci.
59'
Ignasi Admella Izard opět čaruje ve své bráně.
59'
Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Edwin Brito Benítez se dostal k odraženému míči a přidává další branku z hranice brankoviště.
57'
Domácí trenér si bere taktický timeout.
57'
Havran se prosazuje střelou z křídla z pravé strany.
57'
Gřeš navyšuje vedení další brankou.
56'
Ignasi Admella Izard zavřel branku a drřží domácí!
56'
Edwin zakončuje přesně, měl dost prostoru a tak navýšil vedení domácíh už na pět branek..
56'
55'
Fulnek využívá přesilovky a posílá domácí tým do čtyřbrankového vedení.
54'
Hybner potřetí v zápase vyloučen. Zápas pro něj dneska končí.
54'
Ignasi Admella Izard drží výbornými zákroky své spoluhráče.
54'
Gřes přesnou střelou z dálky k tyči dostal Kopřivnici do tříbrankového vedení.
53'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Edwin navyšuje vedení domácích na rozdíl dvou branek. Prosadil se střelou k tyči.
52'
Jurka našel skulinu u tyče a snížil na rozdíl jediného gólu.
51'
Bukovský po povedené akci navyšuje vedení domácích.
50'
Fulnek po sérii nepřesnosti na obou stranách přidává už pátou branku v dnešním zápase a vrací vedení na stranu domácích.
49'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
47'
Havran zakončuje rychlou akci Zubří po chybě domácích.
45'
Hlinka se prosazuje střelou k tyči a snížil na rozdíl jediné branky.
45'
Gřes zakončuje rychlý brejk domácích. Domácí hráč využil zbytečné technické chyby Zubří.
45'
Domácí dneska těží s branek Fulneka. Kopřivnický přidává další úspěšný zářez.
45'
Fialovi se podařilo opět vyrovnat přesnou střelou.
43'
Odpískaná technická chyba Zubří.
42'
Mořkovský trefuje pouze tyč, k míči se tak dostanou domácí.
42'
Benitez ze štěstím zakončil přesně ktyči. Hostující brankář nezachytil a míč skončil v bráně.
40'
Gřes měl prostor k zakončení, ale to se mu nepovedlo, neboť střelil hodně mimo.
38'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt).
38'
Fulnekovi se na druhé straně daří a vyrovnal.
37'
Mořkovskému se teď daří, podařilo se mu zakončit po rychlé kokmbinaci.
37'
Gřešs sedmičku proměnil střelou o zem.
37'
Mazurek na druhé straně vrací opět vedení na stranu Zubří.
35'
Střelec přesnou střelou k tyči prostřelil vše co mu stálo v cestě.
35'
Mazurek vrací vedení na straně Zubří po přesné střele k tyči.
34'
Fulnekovi se z další rychlé akce podařilo zakončit přesně.
33'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
33'
Hanus z rychlé akce zakončuje přesně. Byl navíc faulován Mičkalem.
32'
Mořkovský se stal prvním úspěšným střelcem druhého poločasu.
31'
Začátek druhého poločasu je zatím hodně nervozní z obou stran.
31'
30'
30'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
30'
Střelec měl na levém křídle až moc prostoru a tak zakončil na vzdálenější tyč.
29'
Havran se uvolnil, ale na Ignasi Admella Izarda nevyzrál.
28'
Mičkal z rychlé akce navyšuje vedení Zubří na rozdíl dvou branek.
27'
Gřes po individuální akci snižuje přízemní střelou na rozdíl jediné branky.
26'
Mořkovský z rychlé kombinace navyšuje vedení domácích.
26'
Fulnek tentokráte ze sedmičky se neprosadil.
25'
Trenér domácích reaguje a bere oddechový čas.
25'
Mičkalovi se to povedlo. Vrací vedení tak na stranu Zubří.
25'
Hostující brankář výborným zákrokem podržel spoluhráče. Zubří má možnost se vrátit do vedení.
24'
Mořkovský ze spojky vyrovnal. Začínáme tak odznova.
22'
Oba gólmani teď drží své týmy výbornými zákroky.
21'
Šustáček prostřelil vše co mu stálo v cestě.
21'
Hostující trenér si bere oddechový čas.
19'
Hosté pod tíhou pasivity se prosadit nedokázali.
19'
Na hřišti se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
19'
Krupa teď podržel hostující hráče.
18'
Šustáček technickou střelou snížil na rozdíl dvou branek.
17'
Fulnek ze sedmičky nedal hostujícímu brankáři příliš šancí.
17'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
17'
Mazurek na druhé straně překonal domácího brankáře.
16'
Střelec po rychlé kombinaci střelou na bližší tyč přidává další branku.
16'
Jurka na druhé straně střelou podél gólmana snižují na rozdíl dvou branek.
15'
Střelec trefuje prázdnou branku Zubří.
15'
Hanus přesnou střelou posílá domácí do dvoubrankového vedení.
14'
13'
Střelec z rychlého brejku posílá Kopřivnici poprvé v zápase do vedení.
12'
Fulnek dalším kdo vidí kartou.
11'
Dokoupil uviděl žlutou kartu.
11'
Edwin Brito Benítez se prosazuje střelou z pivota.
10'
Mazurek po další kombinaci na druhé straně opět posílá Zubří v zápase do vedení.
9'
Střelec levou rukou k tyči opět nám vyrovnal.
8'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
6'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
6'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
5'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
5'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt).
5'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
4'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
3'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
3'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
2'
2'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Josef Dobeš).
1'

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Chalupa – Jan Gřes, Bukovský, Ježek, Hardt, Petřík, Fulnek, Brito Benítez, D. Zima, Polcar, Hanus, Jonák, Střelec.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Palát, Dobeš, Havran, Šustáček, D. Mazurek, Jurka, Přikryl, Mičkal, Mořkovský, Fiala, Hybner, Hlinka, Dokoupil.

Rozhodčí: Petr Kichner a Michal Vacula.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Petr Kichner a Michal Vacula.
HC ROBE Zubří
To hráči Zubří jsou sedmé, když zatím získali devatenáct bodů. Na deváté Kopřivnici mají k dobru 5 bodů. Tohle utkání proti Kopřivnicím tak bude klíčové, pokud to utkání zvládnou, prakticky si zajistí účast v play-off, pokud ovšem zvítězí Kopřivnice, tak si Zubří svou situaci mírně zkomplikuje, bude ji mít ale stále ve svých rukou.
KH ISMM Kopřivnice
Hráči Kopřivnice bojují o play-off. Aktuálně se nachází na deváté pozici, která je první nepostupující. Celkem získali 14 bodů a na osmé Hranice ztrácí jeden bod. Mají ale odehráno o jeden zápas méně než Hranice.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém vás v rámci 20. kola zprostředkujeme zápas mezi KH ISMM Kopřivnice–HC ROBE Zubří. Utkáním vás provede Michal Chadim.