Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Hranice - 27. února 2021   16:00

Lovosice
Lovosice
2' Trkovský  • 3' Strazdiņš  • 8' Trkovský  • 10' Kupa  • 11' Kupa  • 12' J. Motl  • 15' Kylíšek  • 19' J. Motl  • 23' Trkovský  • 24' J. Motl  • 26' Kupa  • 26' Kupa  • 27' Kupa  • 30' Trkovský  • 32' Trkovský  • 35' Jonáš  • 39' J. Motl  • 42' Holubec  • 43' Trkovský  • 44' Kupa  • 45' Trkovský  • 45' Kylíšek  • 49' Kylíšek  • 52' Kupa  • 54' Strazdiņš  • 60' Bouček
30:27
(16:13)
Hranice
Hranice
2' Mucha   • 4' Magrla   • 4' Zbránek   • 9' Rumian   • 12' Piwko   • 13' Čadra   • 16' Mucha   • 19' Magrla   • 21' Rumian   • 23' Mucha   • 28' Čadra   • 31' Brož   • 33' Zbránek   • 34' Zbránek   • 37' Rumian   • 40' Zbránek   • 41' Fulneček   • 47' Piwko   • 48' Magrla   • 54' Mucha   • 55' Zbránek   • 56' Zbránek   • 58' Fulneček   • 60' Zbránek
Lovosice
Barták, Hladký
SH Chemik
Hranice

To je ode mě pro dnešek s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice 30:27 (16:13)
Nejvíce branek: Kupa 9/2, Trkovský 7, Motl 6/2 – Zbránek 7, Mucha 4, Magrla 4/1. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 6/4 – 5/3. Vyloučení: 4:6. ČK: Zourek (LOV).
Hranice ve druhém poločase kolem 40, minuty smazaly náskok svého dnešního hostitele, ale ani tento impuls nestačil družině Jaroslava Hudečka ke zlomu utkání. Naopak to byly právě Hranice, které znovu několikrát v řadě inkasovaly a následně už nedokázaly zlomit odpor Lovosických, kteří si připisují další dvoubodové vítězství.
60'
Zbránek je v závěru zápasu gólově hodně aktivní a drží svůj celek vysoko nad propastí horšího výsledku. K bodům mají Hranice ale už hodně daleko.
60'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
59'
Zbránek měl dostatek prostoru pro zakončení, Hrdlička ale jeho úmysl přízemní střely přečetl a míč vytěsnil.
59'
Kupa promrhal možnost vstřelit třicátou branku svého celku. Při sedmimetrovém hodu poslal míč daleko vedle brány.
58'
Za Hranice velmi rychle snižuje na rozdíl 3 branek Fulneček.
58'
Kupa poslal při exekuci sedmimetrového hodu míč podél těla Klementa do brány soupeře.
57'
Lovosičtí se nacházeli už delší dobu v pasivitě, až nakonec vybojoval pro domácí sedmimetrový hod Motl.
56'
Hranice změnili rozestavení na nevídaných 3-2-1 a jak je vidno, na Lovosice to platí. Domácí se horko těžko dostávali do zakončení, takže zakončení Trkovského bylo bylo už tak trochu "přes sílu". V rychlém kontru byl naopak na druhé straně úspěšný Zbránek.
55'
Zbránek se pokusil o další změnu skóre, tentokrát byl ale na Hrdličku krátký.
55'
Ten ale velmi rychle snižuje o jednu branku Zbránek z levého křídla.
54'
Lovosice se prosazují ale i přes početní nevýhodu. Stále tak drží pro ně důležitý pětibrankový náskok.
54'
Jonáš (LOV) při střele soupeře zřejmě ještě fauloval a oslabuje tím na dvě minuty svůj celek.
54'
Mucha si našel kolen Jonáše cestu k brankovišti, do kterého naskočil a následně poslal míč ke vzdálenější tyči.
53'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Hranic.
53'
Na vině nakonec může být informace, kterou zřejmě dostali z lavičky. Hostující trenér si bere oddechový čas.
53'
Hranice se po ukořistění míče krkolomně dostávají na útočnou polovinu, ačkoli nejsou nikterak bráněni.
52'
Hrdlička si připisuje další úspěšný zákrok, zatímco hostům vypršel trest pro Zbránka.
52'
Při signalizované pasivitě bylo na domácích vidět, že vyhledávají Kupu, který to vše vzal opravdu na sebe a podstřelem rozvlnil síť za zády Klementa.
51'
Brož ve snaze zabránit přihrávce do levého křídla pěkným fotbalovým obranným zákrokem odkopl míč mimo hřiště. Rozhodčí ale pro tento druh sportu neměli pochopení a Brož (HRA) tak odchází odpykat dvouminutový trest.
50'
Obdobná situace jako na konci prvního poločasu na brankovišti Lovosic se tentokrát odehrála na brankovišti Hranic. Po komunikaci rozhodčích nakonec vyloučili Zbránka (HRA) na dvě minuty. Ve hře byla případně i červená karta.
50'
Lovosická obrana svým pohybem přiměla soupeře k technické chybě. Do útoku se tak přesouvají domácí.
49'
Hosté zkoušeli hru bez brankáře, ale střelu Rumiana Hrdlička vyrazil a hosté nestačili vystřídat zpět. Toho si všiml Kylíšek, který poslal míč přes celé hřiště do prázdné brány.
48'
Po tříminutové střelecké odmlce se trefuje do sítě Hranic Jan Kupa prostřednictvím sedmimetrového hodu.
48'
Za stažení Holubce k zemi v brankovišti je vyloučen na 2 minuty Padalík (HRA).
48'
Magrla za hosty snižuje náskok Lovosic na pouhé 2 branky. Dnešní zápas je hodně nahoru a dolů, co se branek týče.
47'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
46'
Na druhé straně se blýskl skvělými dvěma zákroky Klement, který nejprve zlikvidoval pokus Kylíška a následně i rychlý kontr Trkovského.
46'
Se střelou Čadry neměl Hrdlička sebemenší problém a drží svůj tým i nadále ve čtyřbrankovém vedneí.
45'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráč Hranic.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
A po další ztrátě míče jsou na tom Hranice ještě hůře. Poprvé v utkání je tu vedení o 4 branky a v tom se konkrétně nachází Lovosičtí po brance Kylíška z rychlého protiútoku.
45'
Hosté se v útoku znovu moc dlouho neohřáli. Trkovský přidává 4. branku domácích v řadě v rozmezí pouhých 3 minut.
44'
Prorážení v týmu Hranic způsobilo, že se domácí dostali do dalšího kontru, po kterém se tentokrát mohl gólově radovat Kupa.
43'
Po ubráněné akci Hranic se Lovosice prezentovaly rychlou kombinací, po které přidává Trkovský jednadvacátou branku Lovosic.
42'
Činí se také pivot na druhé straně hrací plochy. Holubec si zapisuje první branku v utkání.
41'
To Fulneček na pivotovi už byl úspěšnější, když přetlačil své strážce a následně poslal míč mimo možnosti Hrdličky.
41'
Motl se v signalizované pasivitě pokoušel o technické zakončení, které ale Klement přečetl a odmítl změnu skóre.
40'
O chvíli později už to ale nevyšlo. Domácí ve hře bez brankáře ztratili na útočné polovině míč a střídající hráč se nestačil vrátit včas na lavičku.
39'
Jenže Hrdlička odmítl vyrovnání, když se mu podařilo vyrazit střelu Magrly.
39'
Po faulu Kylíška (LOV) přichází dvouminutový trest a sedmimetrový hod pro Hranice.
39'
Domácí dohráli akci do levého křídla, kde po celý zápas operuje Jiří Motl, který přidává svůj šestý zápis do střeleckých statistik.
37'
Rumian se dostal s míčem ve vzduchu nejvýše a překonal vše, co mu stálo v cestě. Ani obrana domácích nedokázala zabránit této ráně.
37'
Na sedmimetrový hod proti Motlovi se postavil Vydra, který lovosické házenkářské ikoně lapil střelecký pokus.
37'
Motl nahazoval míč do nahazovačky na Kupu, kterého ve vzduchu atakoval jeden z bránících hráčů. Domácí házenkář se svíjí v bolestech na palubovce a drží se za záda. Doufejme, že po zbytek utkání, po ošetření, bude v pořádku a vrátí se do hry.
36'
Jan Landa (LOV) se ohranil do výroku rozhodčího na hřišti a delegát utkání v tu chvíli přerušuje hru. Domácí trenér vidí za své počínání žlutou kartu.
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
35'
Domácí lavička po odpískání sedmimetrového hodu a vyloučení Strazdinše vyskočila a začala se slovně navážet do rozhodčích. Rozhodčí ale ze svého původního rozhodnutí necouvli a Strazdinš odchází na lavičku.
35'
Jonáš podstřelem poslal míč přesně mezi nohy Klementa.
34'
Další nepřesnosti na straně domácích jsou vodou na mlýn pro Hranice, za které podruhé v krátkém sledu skóruje Zbránek a rozdíl ve skóre je rázem 1 branka.
33'
Jonáš Klementa nepřekonal, za to Zbránek při rychlém kontru ano a ještě přidal pohlednou parádičku se zakončením za zády.
33'
Hraničtí zkoušeli nacvičenou akci, ale provinili se technickou chybou – kroky.
32'
Na druhé straně se s míčem příliš dlouho nemazal Trkovský. Velmi rychle si našel prostor pro náskok a následné zakončení na bližší tyč.
31'
Hraničtí se po návratu Zbránka do hry vystavily pasivní hře. Do hry se tak dostal Brož na pivotu, který přetlačil svého strážce a nakonec procpal míč i se štěstím za záda Hrdličky.
31'
Ještě připomenu, že oba celky začínají 2. poločas bez 1 hráče v poli. Hranice se budou muset obejít bez Zbránka ještě 27 sekund, Lovosice bez jednoho hráče po vyloučení Zourka 1 minutu a 27 sekund.
Druhý poločas začne přibližně v 16:50.
První poločas nabídl dvě zcela odlišné poloviny úvodních třiceti minut. V těch prvních byla nadvláda Hranic, které si vytvořili dvakrát dvoubrankové vedení, ale ani jednou ho nedokázali udržet. Lovosice ve 22. minutě zapnuly motory a ve spolupráci s brankářem jim vycházelo vše, na co sáhly. Pěti brankami v řadě otočily vývoj utkání a dostaly se do vedení, které ještě do konce prvního poločasu navýšily na poločasové vedení o 3 branky.
30'
30'
Mucha sice dosáhl branky, ale dle rozhodčích se tak stalo po čase a branka tak uznána není.
30'
I přes vyloučení ale měli domácí možnost útočit a využili toho nejlépe, jak mohli. Trkovský přidává svou dnešní čtvrtou branku.
30'
Rozhodčí po faulu na Brože museli jít konzultovat s delegátem utkání, kdo vlastně poslal Brože k zemi, protože sami si faulujícího hráče na palubovce nevšimli. Za viníka byl nakonec označen Daniel Zourek (LOV), pro kterého dnešní utkání předčasně skončilo.
29'
Motl na značce sedmimetrového hodu vyhrál psychologický souboj s Klementem. Jeho technické zakončení pod horní tyč zaplulo přesně tam, kam si domácí hráč předurčil.
29'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
28'
Čadra ukončil 5 minut trvající střeleckou nemohoucnost Hranic. Rozdíl ve skóre je znovu jen 1 branka.
27'
Hrdlička si připisuje zákrok, na který navazují jeho spoluhráči v útoku, jmenovitě Jan Kupa, už čtrnáctou brankou svého celku.
27'
Brož se svalil po souboji na brankovišti na zem, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Domácí ale tuto situaci nevyužili, Kylíška si zkušeně pohlídal Magrla.
26'
Kupa nasměřoval střelu mezi nohy Klementa. Brankář Hranic míč zblokoval, ale ne dostatečně. Kulatý nesmysl se dokutálel za brankovou čáru.
26'
Kupa odpověděl za domácí vyrovnávací brankou.
25'
Hraničtí měli k dispozici po faulu Boučka sedmimetrový hod, na který poslaly Lovosice do brány Günla. Poslední jmenovaný jen přihlížel, jak Piwko zmařil svou snahu vstřelit branku ranou do tyče.
24'
24'
Oddechový čas pro Hranice.
24'
Hosté přišli hodně lacině na útočné polovině vinou prorážení o míč. Míč putoval do rychlého úniku na Motla, který rozvlnil síť za zády Klementa. Rázem je ve skóre nejtenčí možný rozestup.
23'
Trkovský po 3 minutách lovosické marné snahy vstřelit branku překonává Klementa. Rozdíl ve skóre jsou 2 branky.
23'
Za to Mucha se dostal k dvanácté brance Hranic velmi lehce a Lovosicím začíná pomalu "téct do bot".
22'
Na druhé straně se nepovedlo Trkovskému překonat Klementa. Hostující brankář drží šance Hranic na body hodně vysoko.
22'
Padalík se řítil zcela sám na Hrdličku. Hostující hráč ale totálně zazdil šanci, když poslal o zem příliš prudkou střelu, která skončila vysoko nad.
21'
Rumian posílá poprvé v utkání svůj celek do dvoubrankového vedení.
21'
Bouček nahodil míč Strazdinšovi do nahazovačky. Lotyšský reprezentant ale ztroskotal na dobře chytajícím Klementovi, který zatím přivádí domácí hráče střelecky takřka na mizinu.
20'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
20'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
20'
Hostující trenér Jan Landa dost dlouho udával hodně hlasitě rozkazy svým svěřencům a po 10. inkasované brance už sáhl k oddechovému času.
19'
Magrla na sklonku 19. minuty překonal Hrdličku technickým zakončením – obloučkem – Hrdličku, který byl bez šance na zásah.
19'
Hostující chybu u postranní čáry potrestal Jiří Motl, který přidává svou dnešní třetí trefu v utkání.
18'
Kupa se rozhodl vystřelit z cirka osmi metrů, Klement byl na jeho střelecký pokus ale dostatečně připraven a střelu vyrazil.
17'
Úspěšnějším je Luděk Piwko, který vrací Hranice zpět do hubeného vedení.
17'
Rozhodčí ocenili faul Boučka na sedmimetrový hod pro Hranice. Piwko versus Hrdlička.
16'
K exekuci sedmimetrového hodu se postavil Jiří Motl, který s velkou dávkou štěstí procedil míč za Klementa.
16'
Holubec se na brankovišti přetahoval s Fulnečkem a nakonec vystřelil. Svůj střelecký pokus domácí hráč neproměnil, ale Fulneček (HRA) je podruhé v zápase vyloučen na dvě minuty. Domácí mají navíc k dispozici sedmimetrový hod.
16'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Mucha).
15'
Hosté přišli o míč díky dobré agresivitě domácí obrany a míč putoval rychle do útoku, kde se zjevil Kylíšek, který ranou mezi nohy Klementa nedal hostujícímu brankáři šanci.
14'
Trkovský se pokusil se skóre utkání cokoli udělat. Klement nechal ruku uprostřed brány a trochu se štěstím se mu povedlo vytlačit míč mimo bránu.
13'
To akce Hranic a zakončení Čadry skončilo za zády Hrdličky.
13'
Motl mohl poslat podruhé v zápase Lovosice do vedení, jeho další technické zakončení ale skončilo na horní tyči.
12'
Motl technickým zakončením z levého křídla srovnává stav utkání.
12'
U Piwka stála štěstěna. Svůj střelecký pokus opřel o vzdálenější tyč, od které se odrazil míč do brány Lovosic.
11'
A za tento faul na Jana Kupu je vyloučen Fulneček (HRA).
11'
Na druhé straně hrací plochy se prosadit opět Jan Kupa, ačkoli byl ostře atakován do oblasti hlavy a krku soupeřem.
11'
Hosté z Hranic dostali k dispozici sedmimetrový hod, který proměnil střelou o zem Luděk Piwko.
10'
Kupa těsně po překlenutí deváté minuty překonal Klementa podstřelem v plné rychlosti běhu.
9'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (David Kylíšek).
9'
Rumian vyslal na bránu střelu o zem ke vzdálenější tyči, která se dala chytit, ale Hrdlička stál od míče příliš daleko. Míč se tak neohroženě dostal do pravého rohu domácí svatyně.
8'
Po uplynutí trestu Kupy se vrátili domácí do šesti hráčů v poli a hned to bylo znát. Akci domácích dotáhl do úspěšného konce Trkovský.
8'
Hosté se o další možné ohrožení brány připravují technickou chybu. Míč přešel postranní čáru.
7'
Lovosičtí čelili signalizované pasivní hře, Trkovského střela z nouze skončila v rukou Klementa.
6'
Hrdlička si v oslabení připisuje pro domácí hodně důležitý zákrok. I tak z trestu jeho spoluhráče schází kolem jedné minuty.
6'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Uvis Strazdiņš).
6'
Domácí se mohli přesunou do útoku, ale u lavičky vznikl zmatek a v jednu chvíli se na hrací ploše nacházelo 7 hráčů domácích. Rozhodčí jako viníka označili Jana Kupu (LOV). Lovosice se tak na 2 minuty budou muset obejít bez tohoto rozehrávače.
5'
Klement tentokrát zasahovat ani nemusel. Kupův podstřel mířil do konstrukce brány, od které se odrazil mimo hřiště.
4'
Trkovský přišel vlastní vinou o míč, na což bleskurychle zareagoval Zbránek, který v rychlém protiútoku poslal míč k levé tyči. Brankář si na míč znovu sáhl, ale ani tentokrát ho nevytěsnil mimo tři tyče.
4'
Magrla se objevil na konci akce svého celku a nedal Hrdličkovi prostor pro zákrok.
3'
Brankáři na obou stranách si připsali úspěšný zákrok, z čehož mohl těžit Strazdinš na straně Lovosic, který při rychlém kontru pláchl obraně a zakončil nekompromisně k pravé tyči.
2'
Mucha hodně okatě naskočil na devíti metrech a ačkoli si Hrdlička na míč sáhl, jeho dráhu letu zcela zblokovat nedokázal.
2'
Trkovský nejprve celou akci zbrzdil a poté individuální akcí zakončil útočný výpad Lovosic.
1'
Oselský (HRA) za stáhnutí soupeře za dres vidí žlutou kartu.
1'
Kupovu úvodní střelu lapil Klement, rozhodčí ale po střele odpískali faul Hranických.