Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : SHC Maloměřice - 12. září 2020   17:00

Nové Veselí
Nové Veselí
3' Ptáčník  • 4' Bartůněk  • 5' Ptáčník  • 6' Melichar  • 8' Bartůněk  • 11' Ptáčník  • 12' Bartůněk  • 15' Bartůněk  • 18' Halla  • 20' Halíček  • 22' Parolly  • 23' Melichar  • 30' Halla  • 30' Studený  • 31' Kocich  • 33' Dodica  • 34' Dodica  • 39' Halíček  • 40' Halla  • 42' Halla  • 50' Gregorovič  • 52' Ptáčník  • 53' Bartůněk  • 60' Dodica
25:22
(15:9)
SHC Maloměřice
5' Hotárek   • 7' M. Jirák   • 15' Drásal   • 19' Kolář   • 21' Kolář   • 27' Janků   • 32' Kučera   • 32' Havlát   • 34' Janků   • 35' Havlát   • 41' Drásal   • 46' Havlát   • 50' Erbes   • 51' Havlát   • 53' Kučera   • 57' Kolář   • 60' Kolář
Nové Veselí
Barták, Hladký
ZDT Aréna, Nové Veselí

TJ Sokol Nové Veselí – SHC Maloměřice – Brno 25:22 (15:9)
Nejvíce branek: Bartůněk 5, Ptáčník 4, Halla 4 – Kolář 4, Havlát 4, Kučera 4/2. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 1/1 – 7/5. Vyloučení: 4:4.
Z mé strany je to dnes vše. Veselákům tak oslava padesáti let oddílu rozhodně nezhořkne a večerní tancovačka na venkovním hřišti bude zajisté dosti výživná. To už vám ale na Onlajnech nepřineseme.

Přeji vám krásný zbytek víkendu a pokud vše půjde dobře, za dva týdny se na vás budu opět těšit odtud, ze ZDT Areny!
Otevírák sezony na domácí palubovce je za námi a ve druhé půli se z poměrně jasné záležitosti stalo drama. Domácím se po prvním poločase přestalo dařit především v útočné fázi, ke skvělým výkonům se rozchytal Michal Mazač v hostující brance a Maloměřice se toho chytly.

V emotivní druhé půlce se postupně hosté dotahovali, až v 57. minutě snížili na 21:24 a závěr sliboval pořádné drama. Jenže hosté se o něj připravili technickými chybami a nerozvážností v řešení některých situací. Domácí přeci jen v závěru prokázali větší zkušenost a došli si pro výhru 25:22.
60'
Kolář ještě kosmeticky upravuje, nic zásadního se ale už nestane!
60'
Dodica z pravého křídla prošel obranou, zakončil a je hotovo! Domácí už slaví.
59'
68 sekund před koncem bere kouč Kostka oddechový čas. Domácím stačí pouze bezproblémově dohrát zápas do konce.
59'
Jung nabral na pravé spojce Kocicha do průrazu a 82 sekund před koncem už domácí jsou prakticky s body v kapse.
59'
Vstupujeme do poslední dvouminutovky. Domácí v pasivitě už prováhali přihrávky a musí se nyní bránit.
58'
Ptáčníkova střela šla sice nad, jenže byl při střele faulován. Tudíž se vrací hra na devítku.
57'
Kolář necelé tři minuty před koncem snižuje na tříbrankový rozdíl. Bude to ještě hodně zajímavé.
56'
Nakonec z toho byly dvě střely. Nevýrazný pokus Havláta Šimovček vytěsnil a poradil si suverénně i s Erbesovou dorážkou!
56'
Čas běží, Maloměřice už moc času na zakončení útoku nemají.
55'
Havlát zkoušel přihrávat krosem přes obranu a míč zachytil Bartůněk. Hosté nicméně v útoku zůstávají nadále, jsou však v pasivitě.
55'
Jung proměňuje a hosté se ještě rozhodně nevzdávají!
54'
Kučera naskakoval do dvou hráčů na sedmi metrech. I přesto, že jej zadrželi ještě v poli, je nařízena proti domácím sedmička.
54'
Žlutá karta míří na maloměřickou lavičku za nadměrné protesty, to je jediný trest v této situaci.
54'
Kocicha v souboji zezadu nepěkně nabral Drásal a hra je přerušena. Emoce jsou nicméně hodně našponované a bude se řešit, co dále.
53'
Kučera se kličkou probil přes střed a zakončil nad padajícího Šimovčeka.
53'
Timeout na hostující straně, které už moc času na případný návrat do utkání nezbývá.
53'
Domácí tohle vyřešili skvěle, zkusili variantu bez gólmana a v situaci 5 na 6 se prosadil z levého křídla Bartůněk!
53'
Jenže Musil z křídla netrefil ani branku a hostující akcie pomalu začínají klesat!
52'
A pozor! Ptáčník zasáhl do obličeje v souboji Kučeru, dostává další trest a Maloměřice hrají 1:44 6 na 4!
52'
Dodica z boku zastavil nedovoleně Havláta, za což dostává dvě minuty.
52'
Ptáčník bez problémů prostřelil Mazače z poměrně ostrého úhlu a Veselí získává do posledních minut klid.
52'
Šimovček předvedl skvělý zákrok proti Drásalovi z pivota a vyslal Bassombena do útoku, který chtěl zakončovat sám hráč z 15 metrů. Tohle šanci na úspěch nemělo, domácí ale zůstávají v útoku dále.
51'
Havlát z dalšího brejku snižuje na čtyřbrankový rozdíl a hosté stále cítí šanci na drama, je na nich vidět chuť zdramatizovat zápas.
50'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Filip Erbes).
50'
Gregorovič z pivota naopak na druhé straně uspěl a domácí úspěšně míří za body.
49'
Jirák sedmičku nezvládl, napálil ji nad břevno veselské branky!
49'
Maloměřice začínají ztrácet hlavu a přestávají absolutně unášet závěr zápasu. Tentokrát dostali sedmimetrový hod po bránění v brankovišti hned dvou domácích hráčů.
48'
Ptáčník dostal prostor pro střelu z levé spojky, jeho zakončení křížem dolů ale skončilo těsně vedle tyčky!
47'
Havlát předvedl hodně nevybíravý zákrok na Dodicu, kterého sejmul v běhu vystrčeným kolenem. Zde ve vzduchu visela červená karta, rozhodčí nakonec udělují jenom dvě minuty a Havlát může být hodně rád.
46'
Havlát se propracoval přes dva obránce silovým pojetím a v pádu ještě dokázal úspěšně zakončit.
45'
Melichar z pravé spojky dostal hodně prostoru v proskoku, jenže netrefil ani branku! Střelecká muška zkrátka chybí na obou stranách...
45'
Kučerovu střelu z kroku dokázal pokrýt Studený, který taktéž zažívá vydařené utkání.
43'
Bláznivé momenty pokračují a zápas začíná pořádně bavit! Nejprve Melichar vyskočil a konečky prstů srazil míč na Koláře do brejkové situace. Následoval rychlý útok domácích, který neúspěšně zakončil z levého křídla Bartůněk. Po sérii technických chyb z obou stran tuto skoro minutovou pasáž ukončuje timeoutem lavička Majlontu!
42'
Propad domácího útoku mohl rovnou dvakrát potrestat Jung! Zatímco poprvé jej vychytal s přehledem Studený, podruhé netrefil vůbec hráč Maloměřic ani branku. Tohle může hosty jedině mrzet!
42'
Halla si prošel rusákem až na šestku a nedal Mazačovi šanci. Sokolu se pomalu zase začíná dařit v útoku.
41'
Na to konto reaguje za hostující stranu Drásal.
40'
Kučerovu sraženou střelu Studený zachytil těsně před brankovou čárou a následoval rychlý přechod, který z první vlny zakončoval Štohanzl, opět však do Mazače!
40'
Halla využil Jungovy technické chyby, čistě mu odebral míč a poslal jej s přehledem do prázdné branky.
39'
Halíček konečně na hostujícího gólmana vyzrál, z pravého křídla jej překonal a Veselí se trhá opět na pětibrankový náskok.
39'
Štohanzl z pivota měl další velkou šanci, ale Mazač chytá poslední minuty neskutečně!
38'
Havlát dostává nyní dvě minuty za zásah do obličeje Kocicha a trochu se mu vrátilo to, za co byl vyloučen Bassomben v prvním poločase.
37'
Čížův podstřel z kombinace vykryl Studený a v současnosti je to spíše souboj toho, kdo dá první gól po dlouhé pasáži bez zásahu.
37'
Janků však nedokázal na pivotu zpracovat míč, proto se na Majlont valil další rychlý útok. Halla se ale hodně ustřelil a trefil pouze síť za brankou.
36'
Střelu Melichara přetahem bezpečně vykryl Mazač a hosté povzbuzeni sérií gólů jdou vpřed.
36'
Jirák sedmičku úspěšně proměnil a domácí strana si bere oddechový čas, vstup do druhé půlky vůbec nezachytila.
35'
Bartůněk se na levém křídle do zakončení nedostal, musel proto zpomalit útok. Veselí nemá optimální nástup, navíc si Číž nyní došel v protiútoku po domácí ztrátě pro sedmu.
35'
Divoké momenty zápasu, Veselí nejprve nedalo stoprocentní šanci (konkrétně Veselý), aby následně zůstal za domácím útokem absolutně viset Havlát a vychutnat si osamocené zakončení ze šestky.
34'
Dodica proskočil na pravé spojce mezi dvojicí obránců a nedal šanci Mazačovi v brance.
34'
Hosté byli již v pasivitě, přesto se dokázal Janků dostat do zakončení a krkolomně poslat míč do branky.
33'
Dodica nicméně rychle odpovídá, když oběhl vysunutou obranu a do protipohybu Mazače umístil svoji střelu.
32'
Havlát využil toho, že se před ním rozestoupila obrana a po krátké přihrávce od Kučery prošel až na šestku a úspěšně zakončil.
32'
Kučera z devíti metrů ale rychle odpovídá a snížuje zpět na šest branek rozdílu.
31'
Kučera nahrával prakticky naslepo do křídla a Kocich přihrávku vytušil, vypíchl míč a šel do brejku, který proměnil.
31'
Začíná nám druhý poločas zápasu, domácí v něm vedou o šest branek a ještě mají pár sekund přesilovky navrch. Vzhledem k tomu, že mají výhoz hosté, tak se nedá mluvit o extra výhodě pro Sokol.
31'
Druhý poločas začne přibližně za devět minut.
První třicítka je pryč a Veselí v ní předvádí divácky atraktivní házenou, kterou přetavilo rovnou v šestigólový náskok do druhé půle. Zlom zápasu nastal okolo 20. minuty, kdy se domácím povedlo utrhnout do vedení 13:7. To až do konce poločasu úspěšně opečovávali a vedou tak 15:9.

Hostům nejde upřít snaha, obrana jim však nefunguje tak, jak by si přáli, v útoku navíc mnoho šancí neproměnili. Veselí je naopak v útoku velice kreativní a předvádí skutečně povedený výkon, avšak i v obraně to občas zaskřípe.
30'
30'
Majlont vyrobil v útoku technickou chybu a Studený do prázdné branky poslal hostům další gólový dáreček.
30'
Přesilovkovou kombinaci domácích zakončil z deseti metrů Halla a Veselí opět v závěru poločasu odskakuje.
29'
Erbes dokázal při bránění zastavit Dodicu, který ale postupoval i tak dál. Ani tuto výhodu sudí nenechali a Erbes je vyloučen v momentě, kdy Dodica střílel, na dvě minuty.
28'
Prorážení na pivotu značí útočný faul hostí a Veselí má k dispozici útok, kterým by zase mohlo odskočit.
27'
Parolly způsobil technickou chybu a lehce odhodil míč po odpískání. I za tohle se dávají dvě minuty, tentokrát tomu nebylo jinak.
27'
Nakonec se ale Janků ze šestky protlačil přes dva obránce do úspěšného zakončení.
26'
Gregorovič v pasivitě zblokoval střelu Kučery ze země a Maloměřice už moc přihrávek na zakončení nemají.
26'
O chvíli později pádil do útoku Halíček, z pravého křídla ale ani on Mazače nedokázal zblízka překonat!
25'
Parolly zkoušel zakončení na stojnou nohu Mazače, což by nebylo špatné, jenže trefil právě nohu hostujícího brankáře!
25'
Bassomben dnes nepůsobí nejlépe, nyní jenom díky velkorysosti sudích zůstali domácí v útoku po jeho nahrávce do zámezí.
24'
Filip Jung provedl úkon sedmičky zkušeně a osmý gól SHC je na světě!
23'
Koňařík jenom o pár chvil později odešel z branky, místo něj jde zkušený Michal Mazač.
23'
Melichar dostal prostor na levé spojce, prostřelil Koňaříka, jehož výraz je naprosto jednoznačný a vyčítavý vůči maloměřické obraně.
22'
Série technických chyb z obou stran, míč je přisouzen nakonec Sokolu.
22'
Parolly využil spolupráce s Hallou a mládí na veselské straně i v těchto minutách dává pořádně hostům zabrat.
21'
Dodica sice dosáhl gólu, kvůli předchozímu faulu se ale sudí (možná necitlivě) vrací zpátky ve hře a nařizují devítku.
21'
Kolář nicméně rychle za hostující celek reaguje.
20'
Robert Halíček z pravého křídla nevyužil náskok Hally na protější straně a pohodlně zakončil. Domácí odskakují zpátky na pět branek náskoku.
20'
Na začátku 20. minuty si bere oddechový čas i domácí strana.
19'
Souboje na devítce prošly Maloměřicím bez problémů a Veselí pod tlakem vytvořilo technickou chybu. Díky tomu šel Kolář sám proti prázdné brance a prolomil gólové mlčení Mamutů.
18'
Bassomben šel do Havláta, kterého lehce zasáhl na bradu. Zde se musí udělit dvě minuty, Havlát by však mohl trochu příště ubrat z přihrání zásahu...
18'
Halla si udělal ze čtyř obránců Maloměřic kužely, probojoval se až na devět metrů a ze střední spojky propálil Koňaříka.
17'
Žďánský táhl brejk po technické chybě Veselí, pokus ale nasměroval jenom do Studeného, který si na kvalitní domácí premiéru nemůže stěžovat!
16'
Drásal zakončoval ze šestky z pozice pivota, Studený ale jeho střelu na hlavu vytěsnil!
16'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Pamphile Bassomben).
15'
Dohrávka signálu až do křídla se Veselí vyplatila, neboť Luboš Bartůněk má dnes střeleckou ruku a přidává už svůj čtvrtý gól.
15'
Drásal si našel v útoku odražený míč a o břevno jej dostal do veselské branky.
14'
V čase 13:55 berou Maloměřice očekávaný oddechový čas!
14'
Kocich sedmičku zkušeně proměnil a Majlont začíná ztrácet, zejména směrem dopředu.
14'
Krčál to na sílu v souboji na pivotu urval a došel si pro další sedmičku, tady to nešlo ani jinak posoudit.
13'
Koňařík podržel tým v dalším brejku, který se valil na brněnskou obranu! Tentokrát dobře vystoupil a lapil Melicharův pokus z pravé spojky!
12'
A na druhé straně neproměněnou sedmičku trestá Luboš Bartůněk. Domácí jdou na tři branky náskoku a herně mají navrch.
11'
Fantasticky Studený! Kučera zkoušel zakončení po zemi do středu branky, které Studený měl. Následně si domácí brankář poradil i s dorážkou Jiráka z křídla a právem si zasluhuje ovace!
11'
Kučera šel do proskoku na levé spojce na hraně, rozhodčí se nakonec přiklonili k sedmičce, která je pískána.
11'
Mordy pana Ptáčníka, na tohle zkrátka Koňařík nemá nárok. Tentokrát nemohl nijak reagovat proti pumelici z deseti metrů.
10'
Janků shodil na zem Kocicha ze vzduchu, za což dostává dvě minuty a odchází na střídačku.
10'
Jirák zakončujícího Štohanzla zahákl zezadu za ruku. Hra se vytahuje na devět metrů, Jirák ale žluté kartě neunikne.
9'
Havlát zkusil zakončit podstřelem v těsném kontaktu s obráncem. Zakončení sice prošlo, ale jenom do Studeného. Rozhodčí se ale vrací k předešlému faulu, a tudíž bude Majlont dále na míči.
8'
Bartůněk z křídla dostal pěkný úhel a technickým přehozem přes prsty nedal vybíhajícímu Koňaříkovi šanci jakkoliv zasáhnout.
8'
Po faulu Kocicha šel házet druhou sedmičku Kučera, ani tentokrát jej Studený nedokázal přečíst a vychytat.
7'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Kocich).
7'
Veselý si zaběhl z křídla na pivota a po přihrávce se pokoušel zakončit ze šestky, radost mu ale dobrým zákrokem zkazil hostující gólman!
7'
Tvrdou ranou o břevno za hosty snížil Jirák.
6'
Tohle je přesně to, co trenér Kostka chce. Smrtící protiútoky. Jeden takový nyní založil Kocich, pustil míč na Melichara, který prošel obranou a ze šestky úspěšně zakončil.
5'
Ptáčník opět dostal na spojce prostor a bez sebemenších problémů zavěsil. Domácí zatím předvádějí útočnou krásu.
5'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Veselý).
5'
Hotárek i přes faul od Veselého se dokázal udržet ve vzduchu a překonat padajícího Studeného střelou do horní půlky branky.
4'
Jungovu střelu lapil Studený a vyslal do brejkové situace Bartůňka, který z levého křídla úspěšně zakončil a domácí posílá do vedení!
3'
Obrana Maloměřic si nepohlídala vyskakujícího Ptáčníka, který se s tím nemazal a bez problénů prostřelil Koňaříka!
3'
Kučera technicky obstřelil Studeného a zapisuje úvodní zásah zápasu!
3'
Sedmička pro hosty, Janků si pro ni přes pivota došel.
2'
Kocich z devítky vyskočil a ze střední spojky vyslal jedovku, kterou ale Koňařík bez potíží lapil! Stále bez branek.
2'
Divoký začátek zápasu, po neúspěšném brejku Majlontu šli domácí do kontrbrejku, který končí odpískání faulu maloměřické obraně.
1'
Veselý dostal po navázání hráče od Dodicy parádní pas do křídla, z nadějné pozice ale trefuje tyč hostující kasy!
1'
Domácí začínají pozvolným útokem a hrají první kombinace.
1'
Sezona v Novém Veselí otevřena! Atmosféra od prvních sekund výtečná, domácí mají výhoz a jdou do útoku. Příjemnou zábavu!
1'
-7'

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Studený – Parolly, Mir. Štohanzl, Kocich, Ptáčník, Bassomben, Gregorovič, Melichar, Bartůněk, Veselý, Dodica, Krčál, Rubáč, Halíček, Halla.

SHC Maloměřice – Brno: Mazač, Koňařík – J. Musil, Popela, Javůrek, M. Jirák, Erbes, Jung, Hotárek, Janků, Havlát, V. Číž, Kolář, Žďánský, Drásal, Kučera.

Rozhodčí: Barták, Hladký.
-20'
Ještě jednou vám přeji krásné, i když parné odpoledne z Nového Veselí! Oslavy padesáti let klubu probíhají ke spokojenosti všech, domácí B tým navíc vyhrál tradiční regionální turnaj, a pokud dnes vyhraje i A tým, radost bude přímo tuplovaná. Dá se očekávat i pekelná návštěva (nikoliv 666 diváků), ale i tak to bude okolo 400 diváků, což ve skromných podmínkách ZDT Areny znamená prakticky vyprodáno.
DELEGACE

Jihočeská dvojice Filip Barták a Karel Hladký patří na extraligové mapě k rozhodcovským nováčkům. Do extraligy nakoukli teprve loni a zažijí takové malé deja vu, neboť jejich premiéra proběhla právě v zápase Nové Veselí – Maloměřice. Po roce se tak navrátí zpátky na veselskou půdu a budou chtít navázat na loňské výkony, kdy prakticky ve všech zápasech předvedli solidní výkon.
POSLEDNÍ ZÁPAS VESELÍ

HK FCC MĚSTO LOVOSICE vs. TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 31:22

Premiérový zápas čekal na Veselí v Lovosicích, kde se hrálo opět na zimním stadionu v rámci mládežnického festivalu. Před solidní návštěvou a televizními kamerami však Veselí drželo krok prakticky jenom první poločas. V 11. minutě vedl Sokol 7:4, v 15. minutě však Lovosice otočily a vedly 9:8. Tahaná pokračovala až do konce prvního poločasu, nakonec se oba týmy rozešly smírně, 14:14.

Ve druhém poločase se Veselí drželo do 38. minuty, následujících 15 minut prohrálo 2:7 a o zápase bylo rozhodnuto. Lovosice si závěr zápasu s přehledem pohlídaly a vyhrály nakonec 31:22. Po zápase převládalo na hostující straně zklamání, trenér Kostka přičítal selhání v druhé půli několika neproměněným šancím, nicméně ale dodal, že s týmem se ještě pracuje a chyby zkrátka budou přicházet.
TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
12. místo, 0 bodů, skóre 22:31, bilance 0-0-1

Nové Veselí notně oslabilo a po loňských sezonách, kdy hrálo hodně vysoko, se budou fanoušci muset (možná) spokojit s nižšími příčkami. Spolu s trenérem Hladíkem, který v Brně chce vybudovat házenkářské impérium, totiž odešli i prakticky všichni cizinci z Veselí. Do Brna se stěhoval pivot Nikola Sekulič, stejným směrem zamířil i levý křídelník Radek Flajsar. Estonská spojka Kristo Voika a křídlo Dima Turčenko mají nová angažmá v zahraničí.

Do nového ročníku vstupují Veseláci se zcela novým týmem plným mladíků z veselské akademie. Trenérem je sympatický Peter Kostka, který se po 14 letech rozhodl opustit bratislavské ŠKP a přesunout se sem, na Vysočinu. Jediný příchod z cizích zdrojů byl juniorský slovenský reprezentant Kristián Halla, jehož jméno je taktéž spjaté s bratislavskou házenou.

S odchodem důležitých hráčů logicky přichází i snížení cílů, za hlavní cíle Sokol označil postup do play-off extraligy a postup do třetího kola EHF Cupu. Zejména druhý bod ale bude náročný, neboť losem připadla Veselí kyperská Famagusta. Klub chce zkrátka po odchodu dlouholetého trenéra Hladíka nastavit trochu jinou klubovou identitu a pomýšlet na dlouhodobé cíle. Povede se mu to?
POSLEDNÍ ZÁPAS MALOMĚŘIC

HC DUKLA PRAHA vs. SHC MALOMĚŘICE 31:26

Mamuti odehráli premiérový zápas na hřišti pražské Dukly, která opět bude patřit k favoritům letošní sezony. Očekávanou roli v zápase ale úplně nenaplnila. Ačkoliv v první půli vedla už 9:4, bojovnost Maloměřic způsobila průběžný stav 12:11 v 25. minutě. Dukla však ještě v první půli odskočila na čtyřbrankový náskok.

V druhé třicítce to dlouho vypadalo, že domácí zápas dotáhnou do úspěšného konce, v čase 44:30 proměnil David Šůstek sedmičku a bylo to už 24:16. Hosté se ale vzepjali a korigovali na konečných 26:31. Zatímco na hostující straně panovala logicky spokojenost s výkonem, na té domácí trenér Čurda vyčítal hráčům laxnost a z toho pramenící chyby.
SHC MALOMĚŘICE
11. místo, 0 bodů, skóre 26:31, bilance 0-0-1

Maloměřice loňské předčasné ukončení sezony uvítaly, neboť byly pevně připoutány ke dnu tabulky a čekala by je pravděpodobně baráž. Díky pravidlu o nesestupování tak mohli na severu Brna složit nový tým, který stojí především na zkušených hráčích z regionu se vztahem ke klubu.

Odchody byly v Maloměřicích jenom dva, spojka Radek Horák se rozhodla pro ukončení kariéry, do Hranic poté odešel zkušený Pavel Mrnuštík. Opačným směrem se stěhovala hned čtveřice hráčů. Hra by měla stát především na Jiřím Havlátovi, od nějž si u největšího brněnského nádraží hodně slibují. Havlát se vrací zpátky do klubu, kde to dobře zná, vždyť odtud se nastartoval v cestě nahoru.

Dvojice Vít Kučera a Lukáš Koubek se přesunuje do Maloměřic od svého rivala z Králova Pole, jako čtvrtým hráčem ke kompletnímu výčtu je Filip Erbes, jehož jméno zanechalo ve veselské mládežnické akademii určitý odkaz.
Krásné sobotní odpoledne z Vysočiny! Konkrétně pak z Nového Veselí, kde se tento víkend bude slavit výročí házenkářského klubu. Přesně pak padesát let od založení místního klubu!

S tím souvisí i doprovodný program, který si místní klub pro své věrné diváky připravil. Dopoledne se uskuteční tradiční regionální turnaj mužů a program se skrz opékání prasete a různé hry pro nejmenší plynule přesune až do 17. hodiny. Právě na tento čas je naplánován úvodní výhoz extraligového zápasu Nové Veselí vs. Maloměřice. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.