Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Karviná - 9. října 2021   10:00

Hranice
Hranice
3' Zbránek  • 7' Rakatyněc  • 10' Pinkas  • 11' Brož  • 14' Pinkas  • 16' Pinkas  • 19' D. Lefan  • 20' Rakatyněc  • 22' Rakatyněc  • 24' D. Lefan  • 26' D. Lefan  • 27' D. Lefan  • 30' Rakatyněc  • 32' D. Lefan  • 34' D. Lefan  • 35' D. Lefan  • 38' Plaček  • 48' D. Lefan  • 49' D. Lefan  • 52' Plaček  • 55' Plaček
21:30
(13:13)
Karviná
Karviná
3' Noworyta   • 5' Urbański   • 7' V. Patzel   • 10' V. Patzel   • 13' Franc   • 14' V. Patzel   • 18' Urbański   • 23' Urbański   • 28' V. Patzel   • 29' Harabiš   • 30' Harabiš   • 31' Solák   • 34' Solák   • 35' Solák   • 38' Franc   • 39' Urbański   • 42' V. Patzel   • 43' Solák   • 47' V. Patzel   • 48' Harabiš   • 49' V. Patzel   • 50' V. Patzel   • 54' Nantl   • 57' Harabiš   • 58' Nantl   • 59' Solák   • 60' Mokroš
Hranice
Hanák, Pavlíček
Hala TJ Cement Hranice
Karviná

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Na počtenou příště!
Překvapení se nekoná! Bojující Hranice nakonec po kvalitním prvním poločase v tom druhém ztratily dech a Karviná poměrně hladce dokráčela k dalšímu bodovému zisku. Cement tak i nadále čeká na první úspěch.
TJ Cement Hranice – HCB Karviná 21:30 (13:13)
Nejvíce branek: D. Lefan 9, Rakatyněc 4, Pinkas 3 – V. Patzel 11/3, Solák 5, Urbański 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 0 – 3/3. Vyloučení: 5:1. ČK: Kozlovský (HRA).
60'
Mezi střelce se zařazuje i gólman Petr Mokroš, který přes celé hřiště trefil prázdnou domácí branku a udělal tečku za zápasem!
60'
Poslední minuta druhého poločasu!
59'
Hosté se blíží k hranici třiceti zásahů, necelé dvě minuty před koncem skóruje Dominik Solák.
58'
Karviná si ještě dalším zásahem pojišťuje své vítězství, tentokrát gólmana překonal Matěj Nantl.
57'
Oddechový čas pro domácí.
57'
V Hranicích je hotovo, body poputují na konto hostujícího celku. Gól dává Denis Harabiš.
55'
Jan Plaček upravuje na rozdíl pěti gólu. Hranice mají před sebou ještě hodně práce, pokud stále pomyšlí alespoň na remízu.
55'
Radim Brož (HRA) je už poněkolikáté v zápase trestán, tentokrát jde na dvě minuty ven ze hry.
54'
Malá nucená pauza karvinskou fazónu nezmenšila, poprvé v utkání se prosazuje Matěj Nantl.
53'
Inzultovaným borcem je tuším Vincour, který za pomoci spoluhráče odkulhal na střídačku. Snad bude v pořádku.
53'
Jeden z domácích borců zůstává po souboji s protihráčem ležet na hranici brankoviště, v hale houstne atmosféra. Uvidíme, jak se situace vyvrbí...
52'
I domácí nakonec pokořují hranici dvaceti branek, za kterou je nyní posunul Jan Plaček.
52'
Fanoušci Cementu se snaží trochu povzbudit svůj tým, který nyní opatrně míří do útoku.
50'
Vojtěch Patzel se po relativně nevýrazném prvním poločase nyní na palubovce chytil a posílá do hranické sítě jeden zásah za druhým.
49'
David Lefan drží svůj tým při životě a dalším zásahem snižuje rostoucí manko Cementu.
49'
Jenže jen pár sekund nato následuje další gól nezastavitelného Vojtěcha Patzela!
48'
Jiskru naděje svému výběru vykřesal David Lefan, pro kterého to je už osmý zásah v zápase.
48'
V polovině osmnácté minuty dává gól Harabiš, Hranicím ujel vlak. Karviná kontroluje hru.
47'
Začíná to být dost jednoznačné, Patzel tentokrát uspěl zakončením do bližšího horního rohu.
45'
Vojtěch Patzel si z hranice sedmi metrů drží stoprocentní úspěšnost, trefil se už potřetí!
45'
Urbański bleskově prorazil před klec, na poslední chvíli byl faulován Janem Zbránkem (HRA).
44'
Střela z poměrně vysokého úhlu nyní jen prosvištěla kolem vzdálenější tyče karvinské klece.
44'
43'
Hranicím začíná docházet dech, hosté soupeři pomalu utíkají. Nyní skóroval Dominik Solák.
42'
Ubránit se ale nakonec nedokázala, do dvoubrankového náskoku Karvinou posílá Vojtěch Patzel.
41'
Karviná se dlouhou dobu drží v útoku, hranické obrana ale neustávajícímu náporu odolává.
40'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jednomu týmu se nedaří prolomit obranu soupeře.
39'
Na Francovu trefu následně o minutu později navazuje Urbański, s Cementem to nevypadá dobře.
38'
V polovině osmé minuty srovnává Václav Franc.
38'
Další komplikace pro Hranice, na dvě minuty je z hrací plochy vykázán Marek Vincour (HRA)!
38'
Hranice se znovu ujímají vedení, poprvé v zápase se mezi úspěšné střelce zařazuje Jan Plaček.
37'
A pozor, sudí vytahuje červenou kartu! Po nevybíravém zákroku ve středu hřiště předčasně do sprchy míří Jiří Kozlovský (HRA)!
36'
Oba týmy se nyní prezentují poměrně opatrhnou hrou, dění v Hranicích je takové statické.
35'
Dominik Solák se ovšem ani tentokrát nemýlil a bez větších obtíží uklidil míč do branky.
35'
V početní nevýhodě budou poprvé také hosté, mimo hru bude Nicolas Noworyta (KAR).
35'
David Lefan je dnes ve formě a otevírá pátou minutu svou sedmou brankou v zápase!
34'
Dominik Solák vzápětí srováná, v Hranicích to dnes bude drama až do poslední sekundy.
34'
Snahy Cementu ale nakonec přeci jen nevyšly vniveč, patnáctý gól Hranic vstřelil David Lefan.
33'
Domácí se sice nyní drží před soupeřovou klecí, jejich přihrávky jsou ale hodně krkolomné.
32'
Velmi rychlou odpověď si pro své soky připravil David Lefan, po pár vteřinách je znovu srovnáno.
31'
Prvním úspěšným střelcem druhé půle je Dominik Solák, který se prosadil z pravé strany hřiště.
31'
Druhý poločas je tu! V útoku tentokrát začínají hráči Karviné, kteří kombinují před Jurášem.
31'
Tak takovýhle výsledek po prvním poločase čekal asi jen málokdo! Poslední Hranice zatím se soupeřem z opačného konce tabulky drží krok a oba celky odchází do kabiny za vyrovnaného stavu 13:13! Uvidíme, jestli se domácím podaří obětavý výkon přetavit v první bod nového ročníku, nebo zdali favorizovaní hosté nakonec zvládnou potvrdit předzápasové předpoklady.
Druhý poločas začne přibližně v 10:50.
30'
30'
Ale pozor, v poslední sekundě poločasu skóruje Rakatyněc, v Hranicích je vyrovnáno!
30'
Denis Harabiš i tentokrát mířil naprosto přesně, Karviná jde před pauzou do vedení!
30'
Poslední minuta prvního poločasu!
29'
Denis Harabiš skvělou šancí skóroval nepohrdl, hosté opět srovnávají stav.
29'
Karvinští se po několika desítkách sekund osvobodili a bez váhání míří do útoku.
29'
Cement se i tentokrát usadil před brankovištěm soupeře a nepouští protihráče dopředu.
28'
Na dvě minuty tentokrát hrací plochu hranické haly opouští Jaroslav Fulneček (HRA).
28'
Vojtěch Patzel rychle snižuje na rozdíl jednoho gólu, Karvinou navíc čeká další přesilovka.
27'
A už je to o dvě branky, Lefan tentokrát pálil do dolní části karvinské svatyně!
26'
To je něco! Domácí jdou poprvé v zápase do vedení, opět u toho byl David Lefan!
25'
Hranice poměrně úspěšně drží hru na soupeřově polovině hrací plochy, Karviná dlouho brání.
24'
Cement se ovšem složité situace nezalekl a navzdory oslabení se prosazuje David Lefan!
23'
Přesilovku velmi rychle využívá Urbański, první gól početní výhody přichází po třinácti sekundách.
23'
Komplikace pro domácí, na dvě minuty míří ven ze hry Radim Brož (HRA).
23'
Karviná se nyní prezentuje opatrnými přihrávkami, evidentně za rovného stavu nechce chybovat.
22'
A je vyrovnáno! Potřetí v utkání Mokroše překonává Jevhen Rakatyněc!
22'
21'
Výborný Mokroš zachoval chladnou hlavu a zastavil projektil unikajícího protihráče!
20'
Rakatyněcovo zakončení jen tak tak proklouzlo do klece, je to jen o gól!
19'
Na střeleckou listinu utkání poprvé putuje jméno Davida Lefana, rychlá odpověď je na světě.
18'
Krásná střela Artura Urbańskiho z poměrně velké vzdálenosti zaletěla ke vzdálenější tyči.
17'
Brankář Karviné se blýskl hned kvalitními zákroky po sobě, Cement to dnes nemá jednoduché.
16'
Patzel ze středu vyhlížel volného spoluhráče na křídle, kterému ale nakonec nezvládl balón poslat.
16'
Hranice asi minutu kombinovaly v útoku, přičemž jejich snahy v přesný zásah přetavil Pinkas.
14'
Vojtěch Patzel je k nezastavení a připisuje si už svůj dnešní pátý gól, z toho třetí ze hry.
14'
Pinkas tentokrát nezaváhal a karvinského gólmana překonal pěknou ranou do pravého rohu.
13'
Oproti tomu Václav Franc mířil naprosto přesně, tohle musí hranické borce hodně mrzet.
12'
Od kontaktní branky nás dělily milimetry, Pinkas tentokrát trefil břevno!
12'
Hra se přelila na druhý konec hrací plochy, ani Hranice se ale zatím nemají ke střele.
12'
Sledujeme dlouhou sérii karvinských přihrávek, která zatím v zakončení nevygradovala.
11'
Radim Brož odčinil svou žlutou kartu přesným zásahem, domácí stále nehodlají skládat zbraně.
10'
Domácí obrana ovšem tentokrát nedokázala udržet Vojtěch Patzela na uzdě.
10'
Cement zatím s prvním týmem soutěže zvládá držet krok, o snížení se postaral Matyáš Pinkas.
9'
Jan Juráš drží svůj celek nad vodou a dalším skvělým zákrokem znovu otupil karvinský útok.
8'
Vojtěch Patzel ani tentokrát nezaváhal a opět poslal balón do dolní části hranické klece.
8'
První žlutou kartu v zápase dostává Radim Brož (HRA), Karviná se ujme další sedmičky.
7'
Jenže devět sekund nato si svůj druhý gól v zápase připisuje Vojtěch Patzel.
7'
A jen pár sekund poté se dopředu prodral Rakatyněc, který Cement přiblížil k vyrovnání.
7'
Domácí gólman si počíhal na zakončení z křídla, které rukou vyrazil před sebe.
6'
Patzelova střela se štěstím proskákala za hranického brankáře, Karviná vede o dvě branky.
5'
Jeden z hostů byl faulován, uvidíme první sedmičku! Na značku se staví Vojtěch Patzel.
5'
Urbański se sebevědomě prodral skrz obranu a své sólo uzavřel jednoduchou a přesnou střelou.
4'
Cement zneškodnil tažení soupeřů a sám nyní rozjíždí další kombinaci před karvinskou klecí.
3'
Jan Zbránek si ale pro soupeře připravil rychlou odpověď a v Hranicích je znovu vyrovnáno.
3'
Karviná nakonec ale přeci jen odskakuje do vedení, přesně do dolní části branky mířil Noworyta!
2'
Rychlé protiútoky zatím vedoucímu celku tabulky nevychází, jeden z hostů znovu pálil mimo.
2'
Svůj první výpad na soupeřovu klec v branku nepřetavili ani Karvinští, na gól stále čekáme.
1'
Rychlá souhra zakončená přihrávkou na střed vedla jen k prvnímu zákroku hostujícího gólmana.
1'
Bitva byla oficiálně zahájena! Hraničtí hráči si berou balón do svých rukou a míří před klec Karviné.
1'
Ještě jednou vás zdravím, duel mezi Hranicemi a Karvinou začíná za pár minut! Níže si v mezičase můžete prohlédnout soupisky obou klubů.

TJ Cement Hranice: Juráš, Vyorálek – Polášek, Pinkas, Brož, Plaček, Ciborán, Padalík, Piwko, Kozlovský, Fulneček, Vincour, D. Lefan, Zbránek, Krawczuk, Rakatyněc.

HCB Karviná: Mokroš, Tabara – Urbański, Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Jan Užek, Pelák, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Sobol, Franc.

3. 10.: Plzeň – Hranice 33:18
Příjemnou sobotu! Los šestého kola proti sobě svedl dva celky z opačných celků tabulky – dosud neporažená Karviná míří na palubovku hranického Cementu, který zatím nové sezóně čeká na vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.