Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Nové Veselí - 13. října 2021   18:00

Karviná
Karviná
2' V. Patzel  • 4' S. Mlotek  • 8' V. Patzel  • 8' Skalický  • 11' Jan Užek  • 14' V. Patzel  • 16' Solák  • 18' V. Patzel  • 19' S. Mlotek  • 22' S. Mlotek  • 24' Noworyta  • 24' Skalický  • 26' V. Patzel  • 28' Solák  • 29' Skalický  • 32' Solák  • 33' Jan Užek  • 35' V. Patzel  • 36' Solák  • 40' Skalický  • 40' Jan Užek  • 41' Sobol  • 43' Skalický  • 45' V. Patzel  • 45' V. Patzel  • 47' Skalický  • 47' Solák  • 50' Solák  • 50' Sobol  • 52' Noworyta  • 53' Harabiš  • 54' Harabiš  • 58' Růža  • 60' Urbański
35:26
(16:13)
Nové Veselí
Nové Veselí
1' Dodica   • 3' J. Flajsar   • 9' Dodica   • 10' L. Bartůněk   • 11' Ptáčník   • 15' J. Flajsar   • 17' J. Flajsar   • 18' Dodica   • 20' Burnazović   • 26' Dodica   • 30' Dodica   • 31' Burnazović   • 33' J. Flajsar   • 35' Burnazović   • 37' J. Flajsar   • 38' Gregorovič   • 39' Melichar   • 46' Krčál   • 48' Parolly   • 51' Dodica   • 53' Dodica   • 55' Gregorovič   • 30' A. Tomášek
Karviná
Kremláček, Procházka
hala STaRS Karviná
Nové Veselí

HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí 35:26 (16:13)
Nejvíce branek: V. Patzel 9/1, Solák 6, Skalický 6 – Dodica 7, Burnazović 6/3, J. Flajsar 5. Rozhodčí: Kremláček, Procházka. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 1:3.
Je konec! Karviná zvládla další zápas, když porazila tentokrát Nové Veselí v přestřelce 35:26.
30'
Tomášek uzavřel střeleckou listinu tohoto zápasu střelou podél domácího brankáře.
60'
Artur Jan Urbański v poslední minutě se zapisuje na listinu střelců střelou ktyči.
59'
Probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání.
58'
Růža dokázal přidat další domácí branku střelou z dálky.
58'
Anur Burnazović proměnil další svou sedmičku v tomhle u tkání, když si poradil tentokráte s Mokrošem v domácí bráně.
56'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
55'
Na druhé straně koriguje přesnou střelou Gregovič, když se prosadil do horního rohu.
54'
Harabiš nezůstane jen u jediné branky, přidává svou druhou hned vzápětí.
53'
Trenér Brůna dává šanci i hráčům z lavičky. Do listiny střelců se tak dnes zapíše i Harabiš.
53'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Dodica přidává už svou sedmou branku v tomhle utkání.
52'
Před Noworytou se otevřela obrana a tak zkušený karvinský mladík zakončil střelou podél brankáře.
51'
Dodica dokázal na druhé straně korigovat umístěným zakončením k tyči.
50'
Sobol přidává další branku střelou do prázdné branky.
50'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
48'
Andrej Parolly teď dokázal zakončit kombinaci svých spoluhráčů, když se před ním udělal prostor k zakončení.
47'
Další domácí branku přidává Solák střelou do prázdné branky přes celé hřiště.
47'
Na druhé straně se z křídla znovu prosadil Skalický.
46'
Krčál přidává další branku přízemní střelou.
46'
Karviná se nám dostala do vedení o sedm branek a tak přichází další oddechový čas pro hostujícího trenéra.
45'
Přesně v polovině druhého poločasu přišel další rychlý protiútok Karviné a na jejim konci byl opět Pazel, pro kterého to tak byla již osmá branka v tomhle utkání.
45'
Partzel dokázal další umístěným pokusem navýšit vedení Karviné.
43'
Po technické chybě Nového Veselí přichází brejk Karviné, který tresta Skalický.
43'
Oddechový čas pro hosty.
42'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Patrik Fulnek).
41'
Přesilovou hru dokázal využít umístěnou střelou z křídla Sobol.
40'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Anur Burnazović).
40'
Z rychlé akce se dokázal prosadit Užek, navíc byl faulován.
40'
Menší klid do domácích řad přidává Skalický, který se znovu prosadil z křídla střelou na vzdálenější tyč.
39'
A drama to taky bude! Karviná přišla o balón a po rychlé kombinaci to je pouze o jedinou branku a to zásluhou Melichara.
38'
Že by menší drama ? Na rozdíl dvou branek se podařilo snížit Gregorovičovi.
37'
Hosté se dnes mohou spolehnout na dva své střelce a to Dodicu a když už ne on, tak Flajsar, který se prosadil právě teď další umístěným pokusem.
36'
Před Solákem se otevřela hostující obrana a tak pro zkušeného karvinského hráče to nebyl problém.
35'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Anur Burnazović).
35'
Navíc přišla i sedmička, kterou proměnil domácí čarostřelec na sedmičky Vojta Patzel.
34'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
33'
Hra má spád, máme tady další rychlou branku a to zásluhou Flajsara.
33'
Hra má spád, další domácí branku teď přidává Užek. Jeho střela zamířila přesně k tyči.
32'
Solák po rychlém přechodu přidává další branku Karviné. Umístil svůj podél brankáře Veselí.
31'
Anur Burnazović se stal prvním úspěšným střelcem druhého poločasu. Jeho střela byla dobře umístěná a nechytatelná.
31'
Domácí se dopustili útočného faulu.
31'
30'
30'
Roman Dodica v závěru prvního poločasu upravuje skore dnešního utkání.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Ondřej Skalický trestá další chybu Veselí a z křídla posílá domácí do čtyřbrankového vedení.
28'
Přichází odpověď na druhé straně, když další branku domácích přidává tentokrá umístěnou střelou Solák.
28'
Hosté už museli a tak i učinili. Jenže v karvinské bráně je čaroděj Nemanja Marjanović, který gymnastickým pokusem míč vytlačil mimo branku.
26'
Patzel další sedmičkou potrestal faul Halíčka.
26'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Robert Halíček).
26'
Na rozdíl jediné branky se podařilo snížit umístěnou střelou Dodicovi.
25'
Trenér hostí reaguje a bere si time-out.
24'
Skalický po rychlé kombinaci se prosazuje z křídla. Karviná vede o dvě branky.
24'
Nikolas Noworyta se dnes poprvé zapsal do listiny střelců, když si udělal prostor na brankovišti, kde vyskočil a zavěsil.
24'
Anur Burnazović proměnil sedmičku přesným zakončením k levé tyči.
22'
Nemanja Marjanović podržel výborným zákrokem domácí.
22'
Mlotek ze spojky opět umístil míč přesně pod horní tyč.
22'
Trenér Brůna si vyžádal čas na poradu.
20'
Anur Burnazović se prosazuje umístěnou střelou k tyči. Znovu tak srovnal stav tohoto vyrovnaného utkání.
20'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
19'
Mlotek přidává z levé strany umístěným pokusem další domácí branku.
19'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál).
18'
Po delším čase tady máme i dalšího střelce a tím je Dodica.
18'
Na hřišti teď máme aktuálně pouze dva střelce. Svou další branku přidává znovu Patzel.
17'
Flajsar na druhé straně dokázal opět vyrovnat dalším úspěšným zásahem.
17'
Na sedmičky je v Karviné určen Patzel a ten když se na to postaví, tak se většinou trefuje. Povedlo se mu to i teď.
16'
Máme znovu vyrovnáno! Solák dokázal propálil vše co mu stálo v cestě.
15'
Vedení na hostující stranu vrací přesným zásahem Flajsar.
14'
Patzel vypálil další ze svých dělovek a opět byla úspěšná.
13'
Burnazović posílá hosty znovu do vedení a to střelou ze sedmimetrového hodu. Ten umístil přesně střelou podél brankáře Nema.
11'
Ptáčník dokázal poměrně rychle na druhé straně odpovědět. Máme tak znovu vyrovnáno.
11'
Užek vratil přesnou střelou domácí tým znovu do vedení.
10'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič).
10'
Luboš Bartůněk se prosazuje z rychlé protiakce, když potrestal technickou chybu domácích.
9'
Po několika ztrátách na obou stranách se prosadil hostující Dodica.
8'
Hosté přišli o míč a přichází trest střelou z křídla. Na vzdálenější tyč se prosazuje Skalický.
8'
Domácí jdou poprvé v zápase do vedení, když se prosadil ze své tradiční pozice nejzkušenější domácí hráč Vojtěch Patzel. Jeho střela z dálky byla nechytatelná.
7'
Domácí v útoku neuspěli, podobně dopadli i hosté, kterým bylo odpískano kroky.
6'
Na obou stranách se nám množí nepřesnosti.
5'
Odpískané prorážení hráčům z Nového Veselí.
4'
Máme znovu vyrovnáno a to zásluhou Slávy Mlotka, který svou tvrdou střelu umístil do správných míst.
4'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
3'
Po sérii technických chyb na obou stranách se prosazuje přesnou střelou z brejku Flajsar.
2'
Za domácí odpověděl přesnou střelou k tyči Patzel.
1'
Prvním úspěšným střelcem utkání se stal Dodica, který se trefil střelou z dálky.
1'
Veselí zahájilio první poločas.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Urbański, Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Fulnek, Jan Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Sobol, Růža, Franc.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Martin Štohanzl – J. Flajsar, Štěpán, Veselý, Halíček, Dodica, L. Bartůněk, Melichar, Parolly, Burnazović, Krčál, Miroslav Štohanzl, Gregorovič, A. Tomášek, Ptáčník.

Rozhodčí: Kremláček, Procházka.
Zápas začíná v 18 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní.
To Veselí v sezóně jednou prohrálo a to ve třetím kole na horků půdě pražské Dukly, které podlehlo těsně 26:28. V tabulce ji patří čtvrtá pozice a to díky nejhoršímu skóre z tria Plzně a Lovosic, které mají stejně jako Veselí na svém kontě jednu porážku.
Karviná je zatím v letošním ročníku neporažena, když dokázala zatím zvládnout všech šest zápasů, která má za sebou. Po zásluze je tak první v průběžné tabulce. Vyhrát se ji podařilo aji na horké půdě v Zubří těsně 28:25 a to v předposledním kole. V minulém zápase Karviná hrála v Hranicích, kde odpočívali největší opory a tam zvítězila 31:20.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování předehrávky 7. kola Extraligy mužů, ve kterém se představí házenkaři Baníku Karviná a TJ Sokol Nové Veselí. Zápasem vás provede Michal Chadim.