Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Lovosice - 24. dubna 2022   14:00

Kopřivnice
Kopřivnice
3' Polcar  • 4' Hanus  • 10' Polcar  • 16' Hanus  • 18' Hanus  • 20' Grizelj  • 20' Hanus  • 21' Grizelj  • 23' Musálek  • 24' Musálek  • 29' Čadra  • 29' Musálek  • 31' Čadra  • 35' J. Ježek  • 37' Brito Benítez  • 42' Musálek  • 43' Hanus  • 45' J. Ježek  • 46' Hanus  • 48' Čadra  • 49' Žingor  • 52' Hanus  • 54' Grizelj
29:37
(15:19)
Lovosice
Lovosice
2' Malý   • 8' Petryčenko   • 11' Kupa   • 15' Bogdanić   • 16' Kupa   • 17' Petryčenko   • 18' Bogdanić   • 20' Günl   • 21' Malý   • 24' Malý   • 26' Bouček   • 27' Petryčenko   • 28' Petryčenko   • 30' Malý   • 30' V. Kovář   • 35' J. Motl   • 35' J. Motl   • 36' Bogdanić   • 37' Bouček   • 39' J. Motl   • 40' J. Motl   • 41' J. Motl   • 44' Kupa   • 45' Jonáš   • 49' Petryčenko   • 50' Kupa   • 51' Trkovský   • 52' Trkovský   • 54' Kupa   • 56' Trkovský   • 57' J. Motl   • 58' Petryčenko   • 60' Malý
Kopřivnice
Friedel – Kučerka
Lovosice

KH ISMM Kopřivnice – Lovci Lovosice 29:37 (15:19)
Nejvíce branek: Musálek 9/5, Hanus 7, Čadra 3 – J. Motl 9/3, Petryčenko 6, Kupa 5.
Rozhodčí: Friedel – Kučerka.
Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/3.
Vyloučení: 3:4.
Domácí Kopřivnice pomalu začaly ztrácet, jenže ztrátu vždy dokázaly dohnat na rozdíl dvou branek. V tom se ale Lovosice probraly a svému soupeři znova utekly.
60'
Dvě sekundy před koncem utkání se ještě trefuje Malý a stanovuje tak finální podobu výsledku.
58'
Petryčenko využil oddechového času a s nabitými silami trefuje prostor branky.
58'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Motl si udělal prostor a navyšuje vedení Lovosic.
57'
Velmi tvrdé souboje na hranici brankoviště Lovosic. Domácí se ke střele nedostali.
56'
Rychlými přihrávkami hosté roztrhali domácí obranu a mezery v ní využil Trkovský.
55'
Hosté si připravují kombinaci před domácí obranou.
54'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Kupa).
54'
A nyní Lovosice po technické chybě přichází o pásmo a také míč. Rychlý kontr využil Grizelj.
52'
Na konci dvaapadesáté minuty skóruje Hanus.
52'
Trkovský našel odpověď po delším pobytu na útočné polovině.
51'
Sedmimetrový hod po faulu Petryčenka trestá Musálek hodem k pravé tyči.
51'
Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
51'
Domácí stáhli soupeře na rozdíl dvou branek, ale Lovosice se opět našly a bodují.
50'
49'
Gólový příděl Kopřivnic ukončuje svou trefou Petryčenko.
49'
A brankář domácích podpořil útok a skóruje také. Hosté se teď trápí v koncovce.
48'
Po oddechovém času hostí se prosazuje po nevydařené akci Lovosic domácí Čadra.
47'
46'
Rychlý nához na polovinu soupeře a přesné trefa Hanuse.
45'
Po delší okupaci kopřivnické branky se trefil z pravého rohu Jonáš.
45'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jakub Ježek).
44'
Po řadě nezdarů na levém křídle se Kupa přeci jen prosadil a drží pětibrankový rozdíl.
43'
Střelecky aktivní Musálka doplnil také Hanus.
42'
Musálek se znova postavil na sedmimetrový hod a je znova úspěšný.
41'
Motl a jeho třetí branka v řadě.
40'
Po oddechovém času si domácí vybojovali sedmičku, kterou využil Musálek.
40'
40'
A Motl skóruje během krátké chvíle znova. Šestibranková ztráta pro domácí Kopřivnice.
39'
Po dvou minutách bezbrankové hry se prosazuje Motl.
38'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Domagoj Grizelj).
37'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jiří Bouček).
37'
Čadrova dělovka sražena do tyče! Jenže k míči se znova dostal Benítez a prostřelil brankáře.
36'
Blesková střela ze střední vzdálenosti v podání Bogdaniće.
35'
Šikovný výběh z levého rohu a z výskoku přesná trefa Ježka.
35'
Ztráta míče a rychlý brejk Motla, který z výskoku překonal domácí gólmana.
35'
Motl se trefil z pravé strany.
34'
Kupa si už hledal pozici na levém křídle, ale znova byl včas zablokován.
34'
Musálek trestá faul Trkovského a snižuje. Kopřivnice jsou znova na dosah Lovosic.
34'
Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
34'
Sedmička pro domácí celek.
33'
Kupa se snažil protlačit z osy hřiště, ale to mu domácí nedovolili.
31'
Jako první se ve druhém poločasu prosadil Čadra.
31'
30'
30'
Sekundu před koncem poloviny se ještě prosadil Kovář a po stáhnutí na rozdíl dvou branek domácí ztrácejí znova čtyři branky.
30'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
29'
Musálekovi to v závěru první poloviny lítá přesně kam chce a rozdíl je znova dvoubrankový.
29'
Po necelých dvou minutách se trefil Čadra.
28'
Petryčenko rychle přidává další branku a Lovosice znova nabírají náskok.
27'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
27'
Po nedovoleném zákroku se postavil na sedmimetrový bod Musálek a využívá.
26'
Domácím se nepodařilo skórovat a z protiakce se prosadil Bouček.
25'
25'
Venkovním počasím se inspiroval Zima a Kopřivnice stahují na rozdíl dvou branek.
24'
Musálek se trefuje podruhé v řadě a stahuje ztrátu.
24'
Rychlý předávka a výskok z pravého rohu v roli Malého.
23'
Musálek odpověděl na inkasovanou sedmičku a snižuje.
23'
22'
Exekutor na sedmičky Motl znova skóruje.
21'
Na tříbrankový rozdíl snižuje Grizelj.
21'
Nepřesná rozehrávka a rychlý protiútok Kováře. Lovosice vedou o čtyři branky.
21'
Malý využil příležitosti v levém rohu a překonává Žingora.
20'
Hanus si opět dokázal udělat prostor a znova překonává brankáře Lovosic.
20'
Rychlé přenesení hry a přesná trefa Günla k pravé tyči.
20'
Začátek dvacáté minuty patří Grizeljovi, který skryl svou střelu přes obranu soupeře.
18'
Hanus se prosazuje podruhé v řadě a snaží se udržet těsnou ztrátu.
18'
Ubráněný útok domácích házenkářů potrestal z protiakce Bogdanić.
17'
Petryčenko si řekl o přihrávku a překonává Žingora z osy hřiště.
16'
Po šesti minutách se domácí trefují. Hanus si poradil s hodem z pravé strany.
16'
Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Patrik Stach).
16'
To je už třetí branka Lovosic v řadě. Domácím teď nic nevychází.
15'
Po nevydařeném útoku jsou to naopak hosté, za které se prosadil Bogdanić. Poprvé v utkání vidíme více jak jednobrankové vedení.
14'
14'
Motl využívá sedmičku a Lovosice jdou do vedení.
14'
Kupa jako buldozer probyl domácí obranu a je nařízen sedmimetrový hod, to se domácím příznivcům nelíbí.
13'
Do hodu Grizelje sáhla obrana a míč se ztracenou razancí zachytil brankář Lovosic.
12'
Pokus o dalekonosnou střelu hostům nevyšel. Míč šel jen těsně vedle branky, kam Žingor nestíhal doběhnout.
11'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
11'
V pádu dokázal ještě vyslat míč k levé tyči Kupa a je znova srovnáno.
10'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
10'
Trestný hod Motl poslal o zem do branky a srovnává.
9'
Musálek naznačil ze sedmičku střelu a donutil soupeře k výskoku. Poté už jen obloučkem přehodil brankáře Lovosic.
9'
Obrana Lovosic se nenechala zmást naznačenou přihrávkou a útok Kopřivnic odrazila.
8'
Po delší době hosté skórují po přesném hodu Petryčenka.
8'
Musálek vystihl křižnou přihrávku do pravého rohu, ale míč skončil těsně v pomezí.
7'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
7'
Kupa ze sedmimetrového hodu trefil pouze levou tyč.
6'
A po delší kombinaci to byl právě Bogdanić, který se neprosadil přes domácí obranu.
6'
Technickou chybou domácí ztrácejí míč a Bogdanić rozjíždí akci z pravého křídla.
5'
Grizejl se snažil projít středem, ale tam byl faulován.
5'
Žlutá karta pro tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
4'
Z rychle založené protiakce se úspěšně prosadil po výskoku Hanus.
4'
Skvělý zákrok brankáře Žingora! Kopřivnice jdou do útoku.
3'
2'
1'

KH ISMM Kopřivnice: Mo. Ibrahím, Žingor – J. Ježek, D. Zima, Čadra, Petřík, Holbein, Polcar, Grizelj, Doležel, Brito Benítez, Musálek, Hanus, Bukovský.

Lovci Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Kupa, J. Motl, Bouček, Petryčenko, V. Kovář, Trkovský, D. Zourek, Jonáš, Stach, P. Jahn, Kylíšek, Malý, Bogdanić.

Vítám Vás u utkání o 5.-8. místo, o které si to rozdají házenkáři Kopřivnice a Losovic.

Oba celky se utkaly celkem dvakrát a v obou případech zvítězily Losovice. Mezi ligovým utkáním se konal ještě pohár a v něm byly úspěšnější také Losovice, takže Kopřivnice bude mít nabité ostré a má co vracet!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.