Házená - Extraliga muži - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Kopřivnice - 4. března 2023   18:00

Dukla
Dukla
2' Dokoupil  • 3' Krušberský  • 5' Sviták  • 8' Sviták  • 9' F. Březina  • 10' Krušberský  • 11' F. Březina  • 12' Sviták  • 13' Dokoupil  • 14' Hlinka  • 15' Rumian  • 16' Zelenka  • 17' Sviták  • 19' Krušberský  • 20' Křístek  • 21' Rumian  • 24' Zelenka  • 25' Křístek  • 30' Dokoupil  • 33' Hlinka  • 36' J. Rakouský  • 37' Sviták  • 39' Hlinka  • 39' Dokoupil  • 41' M. Rakouský  • 42' J. Rakouský  • 42' M. Rakouský  • 43' M. Rakouský  • 43' M. Rakouský  • 45' J. Rakouský  • 46' F. Březina  • 46' Dokoupil  • 47' J. Rakouský  • 51' Vojtela  • 52' M. Rakouský  • 53' Bolehovský  • 57' Vojtela  • 60' Křístek
40:37
(21:19)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Gřes   • 4' Gřes   • 5' Polcar   • 7' Petřík   • 11' Polcar   • 12' Čadra   • 13' Čadra   • 14' Střelec   • 15' Střelec   • 17' Bukovský   • 18' Petřík   • 20' Čadra   • 22' Polcar   • 24' Střelec   • 26' Lefan   • 27' Gřes   • 28' Lefan   • 31' Čadra   • 32' Gřes   • 34' Gřes   • 38' Bukovský   • 40' Bukovský   • 40' Gřes   • 41' Čadra   • 44' Musálek   • 45' Musálek   • 47' Čadra   • 53' Čadra   • 54' R. Doležel   • 55' Lefan   • 57' J. Ježek   • 57' Čadra
Dukla
Valášek, Vychodil
Hala Ruzyně, Praha
Kopřivnice

To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou.
Po velké přestřelce se nakonec z vítězství raduje Dukla Praha, která zvítězila zejména díky povedené pasáži ve druhém poločase, kdy skóroval pětkrát bez odpovědi soupeře. Kopřivnice od té doby jenom dotahovala a soupeři se nakonec nedostala ani na dostřel. V závěru pak ještě bylo na vidění menší potyčka, která vyústila v jednu červenou kartu na každé straně. Nic to ale nezměnilo na tom, že dva body berou domácí.
HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice 40:37 (21:19)
Nejvíce branek: Sviták 7/2, Dokoupil 5, M. Rakouský 5 – Čadra 9/1, Střelec 7/4, Gřes 6. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/5. Vyloučení: 4:3. ČK: Sviták – Čadra.
60'
Ještě jeden gól dává Daniel Křístek.
60'
Martin Střelec si ještě zlepšuje náladu proměněnou sedmičkou, na body to už ale stačit nebude.
60'
Červená karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
60'
Červená karta pro tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
60'
Oddechový čas pro Duklu.
59'
Zdeněk Čadra zkusil štěstí z velké dálky, ale Daniel Graberman ho skvěle vychytal, čímž nejspíš definitivně rozhodl o triumfu svého týmu.
57'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
57'
Jiří Vojtela ale nic neponechává náhodě a na levé straně vymyslel výborný výskok a také střelu.
57'
Hosté vystřihli opravdu parádní kombinaci, na jejímž konci byl úspěšný střelec Jakub Ježek. Je to tedy jen o tři branky.
55'
55'
David Lefan skóruje střelou z dálky a Kopřivnice se přece jen ještě může o něco pokusit.
54'
Chuť hrát ale mají hráči, kteří na hřišti příliš nebyli, což nyní dokázal Radek Doležel, který se také trefuje poprvé.
53'
53'
Jan Bolehovský se také zapíše na střeleckou listinu a už to začíná vypadat, že se zápas dohrává.
52'
Martin Rakouský navíc nepolevuje ve své fazóně a na své konto si připisuje již pátou branku.
52'
Martin Střelec stále drží naději pro svůj tým proměněnou sedmičkou, hosté to ale budou mít nesmírně těžké.
52'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Matúš Moravčík).
51'
Jiří Vojtela se snad poprvé v zápase dostal na plac a hned skóruje, samozřejmě je to z dalšího brejku.
50'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
50'
Na obou stranách nyní úřadující brankáři, už tři minuty se tedy hraje bez gólu.
47'
Jiří Rakouský ukazuje, že má stále spoustu sil a opět trestá z rychlého protiútoku.
47'
Kopřivnici oddechový čas pomohl, protože se hned vzápětí prosazuje Zdeněk Čadra, pořád je to ale o čtyři branky.
47'
Oddechový čas pro Kopřivnici.
46'
Dukla už začíná pořádně odskakovat, další chybu hostů trestá Jiří Dokoupil.
46'
Filip Březina dostal fantastickou přihrávku na střed a odtud jistě překonal brankáře.
45'
Patnáct minut do konce a pořád je to o tři branky, svou předchozí branku zopakoval Pavel Musálek.
45'
Duo Rakouských i nadále září, z dalšího brejku se tentokrát trefuje Jiří.
44'
Hosté konečně kontrují zásluhou Pavla Musálka, mezitím ale stihli nabrat poměrně vysokou ztrátu.
43'
Martin Rakouský dostal spoustu prostoru na středu hřiště, čehož ukázkově využil.
43'
43'
Martin Rakouský byl nyní v o něco složitější pozici, i přesto z dálky zkusil štěstí a vyplatilo se, protože opět dostal míč do sítě.
42'
O chvíli později se z úniku prosazují také Martin Rakouský.
42'
Na obou stranách už se objeví chyby, nyní chybu Kopřivnice potrestal Jiří Rakouský.
41'
Dukla konečně překazila sérii hostů, postaral se o to Martin Rakouský.
41'
Spoluhráč Zdeňka Čadry vystihl přihrávku soupeře a následně poslal dříve jmenovaného do úniku, který bez problémů využil.
40'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Marek Hlinka).
40'
A máme zase vyrovnáno, i Kopřivnici se daří z úniku, dalším úspěšným střelcem je tak Jan Gřes.
40'
Marek Bukovský dokazuje, že to bude boj až do posledních vteřin, protože opět snižuje.
39'
Brankář Dukly vytáhl skvělý zákrok a ještě lepší přihrávku, kterou zachytil Jiří Dokoupil a z úniku bez problémů skóroval.
39'
Domácím hned vrací vedení Marek Hlinka.
38'
Hosté mohou jen děkovat za to, že domácí nevyužili únik. Sami se ale následně zvládli prosadit, postaral se o to Marek Bukovský.
37'
Jakub Sviták se toho z dálky prostě obojí a opět se mu odvaha vyplatila, protože již posedmé v utkání rozvlnil síť.
36'
Jiří Rakouský se velmi šikovně uvolnil, čímž si řekl o přihrávku a následně bleskově skóroval.
36'
Martin Střelec s velkým štěstím dostal míč do sítě ze sedmičky a Kopřivnice ve druhé půli předvádí obrat.
35'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
34'
Zdeněk Čadra ukázal až skoro nevídanou střelu švihem a je opět srovnáno.
33'
Marek Hlinka ukázal svůj důraz, protože se s míčem protlačil až do zakončení a byl odměněn brankou.
32'
A je srovnáno, o což se stará po další skvěle defenzivě hosté Jan Gřes.
31'
Zdeněk Čadra si dobře naběhl do úniku a po fantastické přihrávce se také prosazuje.
31'
V první půli jsme sledovali opravdu velkou přestřelku, která se zpočátku přikláněna na stranu hostů, kteří udávali tempo. Pak se to ale změnilo a na koně se dostala Dukla, která si vypracovalo vedení, a to udržela až do přestávky. Nakonec tedy vede o dvě branky a do druhého poločasu má lepší pozici.
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
30'
30'
Jiří Dokoupil se krátce před přestávkou prosadil a Dukla si tak do šaten odnese dvoubrankové vedení.
30'
Kopřivnice při svém posledním útoku poločasu nastřelila tyčku, ještě se tedy bude muset bránit.
28'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Lefan).
28'
Jakub Sviták jistě proměňuje i svou druhou sedmičku a dává jubilejní dvacátý gól svého týmu.
27'
27'
Kopřivnice se rychle dostala na dostřel, nyní k tomu ještě více pomohl Jan Gřes.
26'
David Lefan otevírá svůj střelecký účet.
25'
Dukla si stále drží vyšší vedení, nyní ho pojišťuje Daniel Křístek.
24'
Jakub Zelenka přerušil gólový půst svého týmu a už má na svém kontě druhou branku.
24'
Kopřivnice zvládla obranu na jedničku a následný útok zvládl ještě lépe, protože se okamžitě prosadil Martin Střelec.
22'
Jan Polcar je velmi rychlý, což opět dokázal a zejména díky tomu skóruje už potřetí.
21'
Jakub Rumian skóroval střelou z velké vzdálenosti, i když brankář hostů málem úspěšně zasáhl. Míč mu ale nakonec uskočil až za brankovou čáru.
21'
20'
Daniel Křístek zaskočil celou obranu Kopřivnice včetně brankáře.
20'
Hosté v útoku předvedli jistou kombinaci, na jejímž konci byl Zdeněk Čadra.
19'
Jakub Krušberský také využil rozhozené obrany protivníka a skóroval.
18'
Jaromír Petřík se sám šikovně uvolnil a překonal také brankáře.
17'
Jakub Sviták okamžitě po inkasovaném gólu potrestal soupeře, který v oslabení útočil bez brankáře.
17'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
17'
Jakub Sviták ze sedmičky míří do protipohybu brankáře a po delší době jeden z týmů vede o dvě branky.
16'
Dukla i nadále skvěle kombinuje na útočné polovině, a proto měl snadnou práci Jakub Zelenka.
16'
15'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
15'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Rumian).
14'
Martin Střelec si našel prostor na levém křídle a střelou ke vzdálenější tyči se poprvé v zápase prosadil.
14'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Marek Hlinka).
13'
Pořád je to neskutečně vyrovnané a oba týmy jsou stále vysoce produktivní, produktivitu hostů nyní potvrdil Zdeněk Čadra.
13'
Jiří Dokoupil dostal skvělou přihrávku a se vstřelením branky tak neměl problém.
13'
Martin Střelec dostál svému jméno a skóruje ze sedmimetrového hodu.
13'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
12'
Hlavní zbraní Pražanů jsou i nadále protiútoky, další proměňuje Jakub Sviták.
12'
11'
Domácí si hned berou vedení zpět zásluhou Filipa Březiny.
11'
Dlouhé gólové mlčení hostů ukončil po delší kombinaci Jan Polcar.
10'
Jakub Krušberský si našel prostor na pravém křídle a odtud zkušeně skóroval.
9'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
9'
Dukla měla štěstí při obraně, čehož okamžitě využil Filip Březina, který vyrovnává stav.
8'
Jakub Sviták poslal míč neomylně přímo do šibenice.
8'
Zdeněk Čadra svou druhou sedmičku nevyužil, mířil mezi nohy, ale nebyl úspěšný.
7'
Vzápětí se už ale nemýlil Jaromír Petřík.
6'
Jan Gřes pokračuje ve své aktivitě, nyní dvakrát sám zakončoval, ale jednou ho vychytal brankář a podruhé bránu minul.
5'
Domácí okamžitě odpovídají z protiútoku, snadnou práci měl Jakub Sviták.
5'
Po delším útočném snažení dostal míč do sítě Jan Polcar.
4'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
3'
Stále je to vyrovnané, stará se o to Jakub Krušberský.
3'
Ze sedmičky se prosazuje Zdeněk Čadra.
2'
Za Duklu odpovídá povedenou střelou Jiří Dokoupil.
1'
Jan Gřes posílá Kopřivnici do brzkého vedení.
1'

HC Dukla Praha: Graberman, Votava – Zelenka, Vojtela, Sviták, F. Březina, Bolehovský, Rumian, Krušberský, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, Moravčík, M. Rakouský, Šůstek.
Trenér: Michal Tonar.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Zima, Gřes, Čadra, Kancel, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský.
Trenér: Aleš Chrastina.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Zdravím všechny fanoušky házené! Základní část Chance Extraligy můžu míří ke svému konci, dnes tak o důležité body bude bojovat Dukla s Kopřivnicí. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.