Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Tatran Prešov - 1. února 2023   18:00

Dukla
Dukla
1' Krušberský  • 2' Sviták  • 3' Hlinka  • 4' F. Březina  • 5' Hlinka  • 6' Křístek  • 8' Hlinka  • 14' Hlinka  • 14' Hlinka  • 19' Hlinka  • 22' Křístek  • 23' Sviták  • 28' M. Rakouský  • 32' Hlinka  • 33' F. Březina  • 34' Křístek  • 36' Krušberský  • 36' Zelenka  • 40' Sviták  • 41' Křístek  • 44' Zelenka  • 45' Hlinka  • 53' Krušberský  • 55' Moravčík  • 56' Krušberský  • 57' Krušberský  • 60' F. Březina
28:33
(14:19)
Tatran Prešov
1' Davidović   • 1' Carapkin   • 3' Kasatkin   • 4' Kasatkin   • 6' Ivanović   • 7' Kasatkin   • 9' Rábek   • 10' Rábek   • 11' Kasatkin   • 14' Ivanović   • 15' Fech   • 20' Fech   • 21' Čupryna   • 23' Gogola   • 23' Urban   • 24' Kasatkin   • 25' Gogola   • 25' Urban   • 33' Davidović   • 34' López García   • 35' Fech   • 37' Ivanović   • 41' Rábek   • 43' Ivanović   • 48' Urban   • 49' Urban   • 49' Kravčák   • 53' Rábek   • 54' Kasatkin   • 57' Urban   • 58' Fenár   • 60' Davidović
Dukla
Filip Barták – Karel Hladký
Hala Ruzyně

HC Dukla Praha – Tatran Prešov 28:33 (14:19)
Nejvíce branek: Hlinka 8, Krušberský 5, Sviták 4/1 – Kasatkin 6, Rábek 5/1, Urban 5. Rozhodčí: Filip Barták – Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 2:7.
Zápas je u konce. Hosté si odvezli z Prahy vítězství. V druhém poločase to vypadalo, že by se možná mohla Dukla pokusit o srovnání, když už snížila z pětigólového manka na dvě branky, ale Prešov si zápas pohlídal a hlavně v posledních deseti minutách byl jednoznačně lepším, dominantnějším celkem. Nakonec tak zvítězil o pět gólů 33:28.
60'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Marko Davidović).
60'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
58'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Erik Fenár).
57'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
57'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
56'
56'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Dávid Michalka).
55'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Matúš Moravčík).
54'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Vjačeslav Kasatkin).
54'
Žlutá karta pro realizační tým Tatran Prešov.
53'
Jakub Krušberský se na druhé straně rychle prosadil také. Míč dostal na křídlo, seběhl si k brankáři, vyskočil a střelou o zem ho překonal.
53'
Oliver Rábek se prezentoval další parádní brankou. Z levé strany si naběhl před brankoviště, následně vyskočil a poslal dělovku do branky.
51'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
49'
Jakub Kravčák se pěkně protáhl na pravé straně kolem obránce a vmetl míč do branky k zemi.
49'
Lukáš Urban vyskočil dost vysoko, napřáhl a ráznou střelou umístil míč do levé části branky, do střední výšky k tyči.
48'
Lukáš Urban se prodral přes dva hráče v levé části palubovky před brankovištěm a následně skóroval střelou o zem.
46'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Vjačeslav Kasatkin).
45'
Marek Hlinka dostal míč do samostatného úniku a jednoduše zakončil.
44'
Jakub Zelenka se prosadil střelou z blízka z levé strany.
43'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Nikola Ivanović).
43'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
42'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
41'
Daniel Křístek má na kontě čtvrotu branku a Dukla se stále drží na tříbrankovém rozdílu.
41'
Oliver Rábek přiběhl z levé strany a jednoduše prohodil gólmana.
40'
Nádherná rána Jakuba Svitáka zamířila z dálky z pravé strany přímo do levé šibenice.
37'
36'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Zelenka).
36'
35'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Tomáš Fech).
34'
Zatím se střelci pravidelně střídají. Nyní se prosadil Daniel Křístek, který tak vstřelil už třetí gól.
34'
Sergio López García opět zvyšuje na pětibrankový rozdíl.
33'
Krásná souhra s křižným pasem přes brankoviště byla zakončena Filipem Březinou.
33'
32'
Skóre druhého poločasu otevřel Marek Hlinka. Ten se z levé strany prodral obranou a vsítil.
31'
První poločas duelu je za námi. Brankově byl hodně úrodný. Prešov měl většinu poločasu navrch. Chvíli sice vedla i Dukla, většinu času ale prohrávala a postupem času se její ztráta i kvůli dvěma neproměněným sedmičkám prohloubila až na pět gólů. Druhý poločas ale může ještě vše změnit.
30'
30'
Daniel Křístek trestuhodně zahodil další sedmičku Dukly. Míč poslal do středu. Ten se sice odrazil a padal dál k brankové čáře, avšak brankář Prešova ukázal parádní postřeh, okamžitě se svezl na zem a míč těsně před hranicí gólu zachytil.
28'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský).
27'
Jakub Sviták zahodil sedmimetrový hod! Míč poslal těsně vedle levé tyče.
27'
25'
Lukáš Urban se dostal do rychlého brejku po pravé straně a ten využil. Dukla už prohrává o pět branek.
25'
Łukasz Gogola před brankovištěm napřáhl a vyslal brutální dělovku.
24'
Vjačeslav Kasatkin zvyšuje rozdíl mezi oběma týmy už na čtyři góly.
23'
23'
Jakub Sviták přiběhl k brance z pravé strany, vyskočil si a vmetl míč k tyči.
23'
Łukasz Gogola téměř okamžitě odpověděl na Hlinkovu branku, dnes se tak trefil poprvé v zápase.
22'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
21'
Igor Čupryna byl před brankou úplně sám a nedal brankáři soupeře šanci. Tatran poprvé vede o tři góly.
20'
Tomáš Fech přiběhl z levé strany k bráně, vyskočil si a poslal míč pod brankovou spojnici.
19'
Marek Hlinka vymetl parádně vingl branky Prešova. Opět je tak rozdíl mezi týmy jen jednobrankový.
17'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
15'
14'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Marek Hlinka).
14'
14'
Marek Hlinka po dobré kombinaci snižuje na rozdíl jedné branky.
11'
Vjačeslav Kasatkin dostal míč na střed a parádně propálil gólmana.
11'
Jakub Sviták ze sedmičky jednoduše propálil brankáře Prešova.
10'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Nikola Ivanović).
10'
Rábek se po chvíli prosadil podruhé v řadě a jeho tým tak poprvé vede o dvě branky.
9'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
8'
8'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
7'
Vjačeslav Kasatkin dostal míč před brankoviště, vyskočil si a poslal ho přímo pod víko.
6'
Dukla si vedení vzala zpět. Daniel Křístek se uvolnil na středu a poslal míč do protipohybu gólmana.
6'
Nikola Ivanović se dostal za obranu a prostřelil gólmana.
5'
4'
4'
4'
Filip Březina téměř okamžitě odpověděl z rychlého protiútoku a střelou z pravé strany.