Házená - Extraliga muži - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Královo Pole - 4. března 2023   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
6' Chudoba  • 9' S. Mlotek  • 11' Noworyta  • 12' Choleva  • 13' Noworyta  • 14' Moješcik  • 15' Gřešek  • 19' Ondrušík  • 20' Gřešek  • 26' Chudoba  • 27' Moješcik  • 28' Moješcik  • 29' Choleva  • 33' Ondrušík  • 35' S. Mlotek  • 36' Moješcik  • 38' S. Mlotek  • 44' Choleva  • 45' Mazur  • 50' Moješcik  • 52' Sklenák  • 53' Bureš  • 56' Moješcik  • 57' Ondrušík  • 58' Noworyta
27:29
(14:16)
Královo Pole
3' Zahradníček   • 3' Sekulić   • 4' Kukulovski   • 8' Kolečkář   • 9' Kukulovski   • 10' Bosák   • 13' Sekulić   • 14' Kukulovski   • 17' Stein   • 20' Sekulić   • 21' Stein   • 21' Kocich   • 26' Kukulovski   • 26' Kocich   • 28' Zahradníček   • 29' Zahradníček   • 32' Zahradníček   • 34' Sekulić   • 35' Kocich   • 37' Bosák   • 42' Zahradníček   • 49' Kukulovski   • 50' Zahradníček   • 51' Stein   • 56' Bosák   • 57' Sekulić   • 57' Kukulovski   • 60' Sekulić
Frýdek-M.
Marek Bareš – Jakub Uhlíř
SH 6. ZŠ, Frýdek-Místek

Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno 27:29 (14:16)
Nejvíce branek: Moješcik 6, Choleva 5/2, Noworyta 3 – Sekulić 6, Kukulovski 6, Zahradníček 6. Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 4:7.
Tak je to jasné. Domácí několikrát selhali při možnosti vyrovnat, nebo snížit v klíčové fázi. Brno si naopak tyto partie pohlídalo a tak si připsalo dva body. Aktuálně tak figuruje na deváté pozici a je velice blízko postupu do play-off.
60'
Neskutečná neefektivita Frýdku-Místku v klíčových fázích zápasu rozhodla o tom, že dva body si odveze Brno. A další zákrok si připisuje brněnský gólman.
60'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić).
60'
Teď se rozhodne. Pokud Brno skóruje, tak už vyhraje. Pokud ne, můžou si domácí zajistit ještě alespoň remízu. Zatím probíhá timeout hostů.
59'
Domácí mohli znovu srovnat! A znovu pohrdli! Skvělý zákrok předvedl brněnský gólman a soupeř tak znovu může do útoku.
58'
Po zákroku brankáře se míč odrazil hodně do vzduchu. Nico Noworyta vyskočil výš, než gólman, a dostal míč do sítě.
57'
Daniel Valo si vyžádal další oddechový čas.
57'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski).
57'
Domácí se nevzdávají. Ze středu se do brankoviště procpal a skórova spíše defenzivnější Jakub Ondrušík.
57'
Nikola Sekulić si vzal míč na středu a razantní střelou ho poslal doprostřed pod víko.
56'
Alex Moješcik ale velice rychle parádní střelou znovu snižuje na rozdíl jedné branky.
56'
Frýdek-Místek pohrnul možností srovnat! Neproměnil dva útoky za sebou a povolil soupeři znovu odskočit.
53'
Zbyněk Bureš znovu přibližuje domácí na jednu branku! Z levého křídla skočil do brankoviště a poslal zatočený míč o zem.
52'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
52'
Martin Kocich selhal na sedmičce! Pyško se proti němu postavil do branky a fantasticky ho vychytal natáhnutou rukou u pravé tyče.
51'
Takhle to domácím nikdy nemůže jít. Frýdek-Místek ztratil dva útoky za sebou a naopak dvakrát inkasoval. Adam Stein pak
50'
Brno okamžitě odpovědělo. Jan Zahradníček využil přesilovou hru.
50'
Alexandr Moješcik rozevřel po pasu od Sklenáka obranu a pronikl k brance sám. S pěti góly tak vyrovnal nejlepšího střelce duelu Cholevu.
49'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
49'
pěkná souhra hostů vyústila v branku Dejana Kukulovského. Ten tak skóroval počtvrté.
48'
Mathias Choleva tentokrát na sedmičce zvolil jiné řešení. Míč zakončil střelou po náznaku o zem a dotáhl tak domácí už jen na jednogólovou ztrátu.
48'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić).
45'
Po chvilkovém neúspěchu při hře Brna si vyžádal oddechový čas Pavel Hladík.
45'
Matěj Mazur proletěl obranou soupeře jako blesk a rázem snížil rozdíl mezi týmy jen na dvě branky.
44'
Mathias Choleva dostal přihrávku na pravé křídlo po rychlé akci Frýdku-Místku a proměnil střelou na vzdálenější tyčku do střední výšky.
42'
Daniel Valo si vyžádal oddechový čas.
42'
Krásná kombinace Brna skončila střelou Jana Zahradníčka z pravé strany přímo do levého vinglu. Brno vede už o čtyři branky.
41'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář).
41'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
40'
Martin Kocich neměl na sedmičce žádný problém. Míč prodral z první k tyči.
38'
Slavomír Mlotek nabil Chudobovi, tomu se ale těsně před vystřelením jeden z hráčů vmotal do trajektorie, takže míč vrátil Mlotkovi, který už měl volnou cestu k rance.
38'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski).
37'
Jakub Bosák si vzla míč na levé křídlo, následně vyskočil, naznačil jednu střelu a nakonec přelstil Bartoše střelou pod víko.
36'
Žlutá karta pro realizační tým SKKP Handball Brno.
36'
Alexandr Moješcik se blýskl parádním gólem. Ten zaznamenal poté, co naznačil pohyb na jednu stranu, okamžitě se vydal na druhou, čímž totálně zmátl soupeřova obránce a pak už jednoduše zakončil.
35'
Sláva Mlotek to tentokrát vzal na sebe a zaznamenal skvělou branku po střele k tyči.
35'
Brno se prosadilo dvakrát po sobě. Po nevyužitém útoku Pepina se Martin Kocich dostal do parádního brejku, který jednoduše zakončil.
34'
33'
Jakub Ondrušík se prosadil po parádním sólu přes půlku hřiště.
32'
Bartoš byl poprvé v duelu pokořen. Únik Jan Zahradníček zakončil střelou o zem mezi nohy.
31'
První poločas je minulostí. Pepino do něj vystartovalo velmi špatně. Postupně se ale zlepšovalo a zlepšovalo, až se dopracovalo k dorovnání. Poté, co mohlo jít z útoku do náskoku, ale přišla krátká útočná krize, tři neproměněné útoky v řadě a soupeř opět odskočil. Brno si tak bere do druhého poločasu dvoubrankový náskok.
30'
29'
Mathias Choleva dostal míč na pravé křídlo, posunul se blíž středu a v úskoku do strany vyslal dělovku na vzdálenější tyčku.
29'
Jan Zahradníček znovu z pravého křídla. Tentokrát ale nepálil o zem, což Pyško nečekal. Místo toho z výskoku udeřil pod víko.
28'
Alexandr Moješcik teď táhne frýdeckomísteckou ofenzívu a přidává další branku. Tentokrát tvrdou střelou ze středu.
28'
Jan Zahradníček krásně skóroval z pravého křídla, odkud Pyška překonal střelou o zem.
27'
Pepino soupeře při oraně nachytalo. Na druhou stranu tak vyběhl osamocený Alexandr Moješcik, který lehce propálil gólmana.
26'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta).
26'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
26'
Pepino se prosadilo po šesti minutách. Radim Chudoba napřáhl a poslal z dálky výstavní dělovku.
26'
Domácí krizi v útoku využívají hosté. Dejan Kukulovski je posílá už do tříbrankového vedení.
21'
Pepino mohlo jít do vedení, jeho šanci ale zastavil brankář hostů a následně se Martin Kocich trefil přes půlku hřiště.
21'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
21'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
21'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
20'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
20'
Nikola Sekulić překonal Pyška nadvakrát. Nejprve zkusil pálit k tyči, což brankář Frýdku-Místku vychytal, ale následně se znovu míč odrazil k brněnskému házenkáři, který už druhou šanci nezahodil.
19'
Parádní obrana v podání domácích a následný perfektně zakončený brejk Jakuba Ondrušíka znamená poprvé od začátku zápasu srovnaný stav.
18'
Mathias Choleva se postavil na první sedmimetrový hod a bez náznaků ho jednoduchou střelou z první k levé tyči proměnil.
18'
17'
Parádní trefa Adama Steina znamená znovu dvoubrankové vedení Brna. Ten si z pravého křídla přiskočil k brankovišti a náramně propálil Pyška.
15'
Nyní si bere oddechový čas Pavel Hladík.
15'
Adam Gřešek zaznamenává také první branku a Frýdek-Místek se dotahuje na jednu branku.
14'
První trefu v tomto utkání si připisuje Alexandr Moješcik a domácí tak znovu ztrácejí jen dva góly.
14'
Nádherná trefa Dejana Kukulovského. Ten propálil Pyška mezi nohama krásnou ránou o zem z levé strany.
13'
Podobnou branku na druhé straně i přes faul zaznamenal Nikolas Noworyta. Utkání nabírá vysoké tempo.
13'
Nikola Sekulić se prokombinoval až na pravou stranu, odkud skočil ke gólmanu a jednoduše ho prohodil.
12'
Mathias Choleva dostal míč na pravé křídlo, odkud zkušeně seběhl k brankovišti a propálil brankáře.
12'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
11'
Tentokrát konečně dokázali odpovědět i domácí. Byl to Nikolas Noworyta, který se trefil přesně.
10'
Frýdek-Místek dělá obrovské chyby v obraně. Nyní do brejku vyrazil Jakub Bosák, který poslal do branky míč po zemi.
9'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski).
9'
Brno téměř okamžitě odpovídá povedenou střelou Dejan Kukulovski z rychlého brejku.
9'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Slavomír Mlotek).
9'
Na velice špatný vstup Frýdku-Místku do zápasu reaguje Daniel Valo oddechovým časem.
8'
Krásný podstřel Frýdku-Místku chytil gólman. Na druhou stranu se vyřítil s míčem Matouš Kolečkář, který vzhledem k přesilovce běžel na odkrytou branku domácích.
7'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
6'
Frýdek-Místek konečně také uspěl. Prosadil se Radim Chudoba střelou do dolní části branky.
4'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
4'
3'
3'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: Daniel Valo

SKKP Handball Brno: Grulich, Ilić – Kocich, R. Flajsar, Sekulić, Erbes, Strack, Burget, Kukulovski, Janda, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.
Trenér: Pavel Hladík

Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.