Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Plzeň - 18. září 2022   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' T. Mlotek  • 3' Zbránek  • 5' Zbránek  • 7' Zbránek  • 10' Zbránek  • 11' Chudoba  • 15' Gřešek  • 25' S. Mlotek  • 27' Bureš  • 28' Bureš  • 30' Choleva  • 32' S. Mlotek  • 34' Chudoba  • 39' Noworyta  • 41' Bureš  • 42' Gřešek  • 43' Choleva  • 48' Zbránek  • 49' Zbránek  • 51' Choleva  • 53' Choleva  • 55' T. Mlotek  • 56' Choleva  • 57' Ondrušík  • 59' Gřešek
28:34
(13:17)
Plzeň
Plzeň
2' Škvařil   • 3' Kosteski   • 4' Kosteski   • 12' Kosteski   • 13' Kosteski   • 13' Kosteski   • 15' Kosteski   • 20' Režnický   • 20' Kosteski   • 22' Kosteski   • 23' Škvařil   • 24' Šindelář   • 25' Kosteski   • 26' Vinkelhöfer   • 27' Vinkelhöfer   • 29' Škvařil   • 32' Stehlík   • 32' Říha   • 33' Říha   • 35' Škvařil   • 42' Kosteski   • 45' Douda   • 47' Režnický   • 51' Kosteski   • 55' Vinkelhöfer   • 56' Vinkelhöfer   • 57' Režnický   • 58' Kosteski   • 60' Režnický
Frýdek-M.
P. Kremláček – F. Procházka
Hala Frýdek-Místek
Plzeň

Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje 28:34 (13:17)
Nejvíce branek: Choleva 6/1, Zbránek 6, Chudoba 4/2 – Kosteski 17/5, Škvařil 4, Vinkelhöfer 4. Rozhodčí: P. Kremláček – F. Procházka. Sedmimetrové hody: 6/3 – 7/5. Vyloučení: 6:4.
Zápas je u konce. Plzeň dotáhla svůj náskok do vítězného konce, když ještě navýšila náskok z poločasu. Nakonec vyhrála o šest branek. Frýdek-Místek měl ve druhém poločase i lepší pasáže, kdy to vypadalo, že by se mohl dotáhnout, ale nakonec mu to nikdy nevyšlo. Za zmínku stojí výkon Nikoly Kosteskiho, který si připsal neuvěřitelných sedmnáct branek.
60'
Plzeň se přes Pepino krásně prokombinovala k další brance, kterou zapsal na své konto Daniel Režnický.
59'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
59'
Adam Gřešek se protáhl přes obranu do brankoviště, vypálil a míč poslal pod břevno plzeňské branky.
58'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
58'
Nikola Kosteski tentokrát neproměnil sedmičku! Míč poslal do nohou brankáře Frýdku-Místku.
57'
Jakub Ondrušík předvedl parádní sólo, když se na pravé straně protáhl snad přes tři hráče a následně skočil před brankovištěm a zakončil.
57'
Daniel Režnický se dostal do samostatného úniku, když mu přihrál jeden ze spoluhráčů při akci dva na jednoho. Plzeňský házenkář byl úspěšný a dostal svůj tým znovu do náskoku šesti branek.
56'
Petr Vinkelhöfer úspěšně vypálil znovu, tentokrát z levého křídla na vzdálenější tyčku frýdeckomístecké branky.
56'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
55'
Následně ale skóruje rychle i Plzeň, když už třicátou branku Talentu zapisuje Petr Vinkelhöfer.
55'
Tomáš Mlotek se octl u levé tyče a odrazem od země poslal míč do branky.
54'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
54'
Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
54'
Nikola Kosteski byli na další sedmičce nekompromisní. Z prvního nápřahu málem protrhl síť.
54'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Alexandr Moješcik).
53'
Mathias Choleva krásně ukradl míč při plzeňské kombinaci, utekl s ním a dokázal únik proměnit.
52'
Na sedmičce nyní nebyl úspěšný Mathias Choleva, který míč poslal mimo, asi půl metru od pravé tyčky.
51'
Hostům se podařilo skórovat po dlouhých čtyřech minutách. Postaral se o to Nikola Kosteski.
51'
Mathias Choleva úspěšně operoval na pravém křídle, kam dostal míč, vyskočil si k brance a vhodil ho do ní.
49'
Po sérii nepřesností a chyb na obou stranách se do dalšího samostatného úniku dostal Jan Zbránek, který ho znovu úspěšně zakončil.
48'
Jan Zbránek dostal míč do samostatného úniku, na gólmana šel zprava a jednoduše ho obhodil.
47'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
46'
Mathias Choleva proměnil sedmimetrový hod. Míč sice sjel po zemi, ale do branky se dokutálel.
46'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
45'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
45'
A i tato sedmička končí brankou. Nikola Kosteski sice nebyl úplně stoprocentní, trefil ruku gólmana, ale míč se přesto dostal do branky.
43'
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
42'
Domácím se nyní daří na soupeřovy akce navazovat. Adam Gřešek se prodral přes obranu, zakončil a má už na kontě druhou branku.
42'
Nikola Kosteski je i ve druhém poločase při chuti. Nyní zakončoval z levé strany akci plzně k bližší tyčce.
41'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
41'
Nikola Kosteski se postavil na sedmičku a jednoduše jí proměnil. Ani nenaznačoval, prostě vypálil a má na kontě již jedenáctou branku.
39'
Dlouhá doba uplynula od předchozí branky. Nakonec se prosadil Nikolas Noworyta, který míč dostal před vápnem a vhodil ho do růžku.
35'
Talentu to ale jde velice rychle a Frýdek-Místek momentálně nemá šanci akce soupeře ubránit. Milan Škvařil zapsal jednadvacátý gól hostů.
34'
Radim Chudoma opět předvedl to, co mu jde nejlíp. Bomba pod víko v oslabení nyní znamená aspoň na chvíli stáhnutí manka na ět gólů.
33'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
33'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Martin Říha).
32'
Plzeň ukradla míč a do akce mohl Martin Říha. Ten ho dostal do samostatného úniku a jednoduše proměnil.
32'
Krásnou střelou pod víko se prezentoval Jan Stehlík, který tak opět navýšil plzeňský náskok.
32'
Slavomír Mlotek otevřel skóre druhého poločasu a snížil tak z úvodu rozdíl mezi týmy na tři branky.
31'
První poločas je minulostí. Lepší vstup do něj měl Frýdek-Místek, který proměňoval útoky a úspěšně také dokázal blokovat soupeřovy akce, na čemž se podílel taky brankář Vít Pyško. Jenže pak se role prohodily. Domácím se přestalo dařit ve finální fázi, neproměňovali akce a naopak soupeře nechali skórovat. Nakonec tak nabrali až čtyřbrankovou ztrátu, kterou budou muset ve druhé půli dotahovat.
30'
30'
Radim Chudoba vypálil ze sedmičky dobrou pumelici, která ale skončila na břevnu, takže sedmimetrový hod úspěchem neskončil.
30'
Mathias Choleva se zapojil do akce, vyžádal si pas na křídlo a následně vhodil míč do branky krásným obloučkem přes gólmana.
29'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
28'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
28'
Zbyněk Bureš pálí znovu a znovu přesně! Na kontě má druhou branku a snižuje náskok soupeře na čtyři góly.
27'
Petr Vinkelhöfer dokázal rychle potrestat zaváhání frýdeckomísteckých v útoku a rychle zase navýšil náskok.
27'
Zbyněk Bureš z ničeho nic vyskočil, napřáhl a vymetl levou šibenici plzeňské branky.
26'
Petr Vinkelhöfer vyslal na branku domácího Pepina vysoký oblouček, který v ní ale i tak skončil. Dnes si připsal svou první branku.
25'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Slavomír Mlotek).
25'
Nikola Kosteski má již na kontě desátou branku. Neskutečný výkon. Tentokrát přes celé hřiště trefil prázdnou branku Frýdku-Místku.
24'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
24'
Další brejk, další gól. Tentokrát z ruky Jakuba Šindeláře. Frýdek-Místek své šance zahazuje a prohlubuje své manko.
23'
Milan Škvařil se dostal sám až před gólmana a míč do branky vmetl brutální silou.
22'
Radim Chudoba proměnil sedmičku jednoznačným způsobem. Míč okamžitě vypálil o zem do vinglu.
22'
21'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
20'
Tohle jsou obrovské chyby Frýdku-Místku. Ten nechal volného Nikolu Kosteského uniknout do samostatného brejku a hráč Plzně jím nepohrdnul.
20'
Úvodních dvacet minut je pryč a Plzeň otáčí skóre. Obranou se prodral Daniel Režnický, který bez nápřahu zakončil.
17'
Nikola Kosteski se postavil nyní i na sedmičku, kterou s přehledem proměnil. Bez náznaků vypálil do vinglu.
17'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
16'
Frýdek-Místek začal dělat chyby a k nim se řadí i neproměněná sedmička Alexandra Moješcika. Místo dvoubrankového náskoku domácích tak může Plzeň srovnat.
15'
Nikola Kosteski má na kontě v patnácté minutě již šestou branku.
15'
Adam Gřešek nastoupil do hry a hned se mu povedlo skórovat, když využil svou postavu, prodral se soupeřovou obranou a skóroval.
13'
Větší náskok je fuč, Nikola Kosteski snížil třetí brankou v řadě už na rozdíl jediné branky. Frýdek-Místek začal chybovat, a Plzeň trestat.
13'
Frýdek-Místek má Zbránka, Plzeň Kosteského. Zatím to vypadá na duel těchto dvou střelců. Právě Nikola Kosteski se prosadil nyní.
12'
Po hodně dlouhé době se prosadila i Plzeň, za kterou tentokrát skóroval Nikola Kosteski.
11'
Radim Chudoba dostal míč do samostatného úniku a zvýšil už na rozdíl čtyř branek!
10'
Jan Zbránek je neskutečný! Nyní z křídla volil technický oblouček a překonal brankáře už počtvrté.
9'
Jakub Douda trefil na sedmičce pouze tyčku a Pepino se rychle dostalo do protiútoku!
8'
Radim Chudoba si vzal na starost sedmimetrový hod, který nádhernou a hlavně rychlou střelou do vinglu proměnil.
8'
Vít Pyško chytil již tři útoky Plzeňských v řadě! Neskutečný výkon frýdeckomísteckého gólmana v úvodních minutách zápasu.
7'
Poté, co Talent dvakrát neproměnil, na druhé straně vsítil Jan Zbránek, který dostal dlouhý míč do samostatného úniku.
5'
I domácí již mají dvoubrankového střelce. Jan Zbránek tentokrát dostal na křídlo míč do výskoku a okamžitě vypálil. Krásná střela zapadla k tyči a je srovnáno na 3:3.
4'
Nikola Kosteski využil přesilovku hned z úvodu a poslal poprvé v zápase Plzeň do vedení.
4'
3'
Nikola Kosteski ale hodně rychle znovu srovnal, a tak na palubovce v Místku panuje stav 2:2.
3'
Jan Zbránek dostal míč na levé křídlo, odkud nevypálil, ale poslal zatočený míč mezi nohama gólmana o zem, odkud se odrazil do branky.
2'
Milan Škvařil napřáhl neskutečně a vyslal brutální dělovku do šibenice frýdeckomístecké branky. Brankář neměl nejmenší šanci.
2'
Talent první útok nevyužil. Naopak Pepino ano. Tomáš Mlotek se prodral až na střed před brankoviště a dobře zakončil.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Štefanič, Šmíd – Douda, Kosteski, T. Nejdl, Škvařil, Dubský, Vinkelhöfer, Stehlík, Říha, Chmelík, Beneš, Šindelář, Režnický.
Trenér: P. Štochl

Rozhodčí: P. Kremláček – F. Procházka.
Vítejte u dnešního zápasu, ve kterém Frýdek-Místek doma přivítá Plzeň.