Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Zubří - 5. října 2022   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Mucha  • 4' Chudoba  • 8' Zbránek  • 8' Mazur  • 10' Noworyta  • 10' Noworyta  • 14' Mucha  • 19' Mucha  • 24' Chudoba  • 27' Noworyta  • 30' Choleva  • 30' Chudoba  • 33' Noworyta  • 35' Mucha  • 39' Noworyta  • 42' Mucha  • 50' Chudoba  • 51' Zbránek  • 53' Noworyta  • 56' Zbránek  • 57' S. Mlotek  • 59' S. Mlotek  • 60' Choleva
26:24
(13:8)
Zubří
Zubří
4' Hybner   • 4' Havran   • 7' Havran   • 9' Hybner   • 11' Mazurek   • 22' Mazurek   • 24' Mika   • 26' Palát   • 33' Přikryl   • 36' Mazurek   • 38' Mičkal   • 40' Přikryl   • 41' Mičkal   • 42' Přikryl   • 44' Mičkal   • 49' Havran   • 49' Havran   • 52' Přikryl   • 54' Hybner   • 55' Mazurek   • 57' Hybner   • 60' Mazurek
Frýdek-M.
Pavel Blanár – Jiří Opava
Hala Frýdek-Místek
Zubří

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří 26:24 (13:8)
Nejvíce branek: Noworyta 6, Mucha 5, Chudoba 4 – Mazurek 5, Přikryl 4, Havran 4. Rozhodčí: Pavel Blanár – Jiří Opava. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/2. Vyloučení: 3:2.
Zápas je u konce! Ačkoliv se Zubří několikrát přiblížilo, nedokázalo vedení uzmout na svou stranu a Frýdek-Místek heroickým výkonem nakonec duel dovedl do vítězného konce. Bylo to ale pořádné drama, každopádně dva body zůstanou v moravskoslezském městě zaslouženě.
60'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
60'
Mathias Choleva třicet sekund před koncem zvyšuje znovu na tříbrankový náskok a tak už je jasné, že domácí toto utkání vyhrají.
59'
Dušan Palát snížil na dvoubrankové manko v poslední minutce ze sedmičky!
59'
Zkušený Slavomír Mlotek se nyní předvedl další ránou, tentokrát z dálky, která skončila v brance. Frýdek-Místek vede minutu a půl před koncem o tři branky.
57'
Slavomír Mlotek se prosadil dnes poprvé. Jeho gól byl ale nyní velice důležitý.
57'
Lukáš Hybner je v posledních minutách na hřišti opravdu znát. Nyní opět přiblížil hosty na dostřel.
56'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
55'
Hosté se znovu dotahují na rozdíl jediné branky. Po dvou neúspěšných útocích Pepina v řadě se na druhé straně prosadil David Mazurek.
54'
Zubří uniklo ve dvou hráčích proti prázdné brance Frýdku-Místku. Akci zakončil Lukáš Hybner.
53'
Nikolas Noworyta dostal přihrávku do prostoru za obránci a se střelou z osamoceného místa si jednoduše poradil.
52'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
51'
Jan Zbránek přenesl míč dlouhým hodem přes celé hřiště až do branky Zubří.
50'
V tu správnou chvíli pro domácí se prosadil svou klasickou dělovkou Radim Chudoba.
49'
Matěj Havran skóruje podruhé v řadě a schyluje se k velkému dramatu v posledních deseti minutách.
49'
Znovu se však prosazuje i Matěj Havran, který pálil z levé strany po dlouhé kombinaci hostů již v pasivitě.
48'
Adam Gřešek se z další sedmičky prosadil úplně stejným způsobem. Domácí tak znovu vedou o tři branky.
46'
Adam Gřešek se prosadil ze sedmimetrového hodu a ukončil tak čtyřminutové čekání Frýdeckomísteckých na gól.
45'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
45'
Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
44'
Zuberský Tomáš Mičkal na hřišti čaruje. Dalším gólem přiblížil hosty už na rozdíl pouhé jediné branky.
42'
Ale ne na dlouho. Parádní dohrávkou z křídla se předvedl Pavel Přikryl.
42'
Jan Mucha konečně proměnil útok Frýdku-Místku, který si tak stále drží tříbrankový náskok.
41'
Vstup do druhého poločasu se Pepinu opravdu nedaří. Tomáš Mičkal přiblížil hosty již na rozdíl dvou branek.
40'
Zubří kombinovalo hodně dlouho. Pavel Přikryl už v naznačené pasivitě dostal míč na křídlo a vmetl ho do protilehlého růžku.
39'
Tomáš Mičkal jednoduše vstřelil gól ze sedmimetrového hodu, když zamířil do levého vinglu.
39'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
39'
Nikolas Noworyta se nyní poprvé prosadil i ve druhém poločase-.
38'
Zubří ve druhé polovině docela stahuje ztrátu. Nyní se prosadil Tomáš Mičkal a oba týmy dělí již jen čtyři branky.
36'
David Mazurek se dostal až před gólmana a tomu nedal jedinou šanci. Vyslal neskutečnou pumelici přímo pod víko.
35'
Jan Mucha napřáhl ze střední vzdálenosti a vmetl do branky tvrdou ránu. Domácí vedou o šest gólů.
33'
Pavel Přikryl jako první skóruje za Zubří v druhém poločase, tentokrát dělovkou z pravé strany.
33'
Nikolas Noworyta v pádu bouchl do míče, který vypadl na zem, a poposunul ho tak přes brankáře do branky.
31'
Frýdek-Místek odehrál nádherný poločas proti Zubří, ze kterého si bere pětibrankový náskok. Soupeře přehrával, velice dobře mu taky zachytali brankáři. Zubří mělo dokonce sedmiminutový úsek, kdy se nedokázalo prosadit. Na góly Frýdku-Místku reagovalo maximálně jednou brankou a i proto bude muset dohánět velké manko.
30'
30'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
30'
Mathias Choleva si vyžádal pas na křídlo, odkud si skočil k brance a po zemi ho vmetl do branky.
29'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
28'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
27'
Nikolas Noworyta operoval s míčem na pozici pivota. Vyskočil si a nad rukou gólmana ho poslal do pravé šibenice.
26'
Skvostná kombinace hostů byla zakončena Dušanem Palátem, který byl úplně osamocen před brankovištěm a vymetl pravý vingl.
24'
Pepino okamžitě odpovídá parádní dělovkou Radima Chudoby.
24'
Po dvou minutách skóruje opět Zubří. Ondřej Mika snižuje na rozdíl dvou branek.
22'
David Mazurek se dostal na levou stranu a po výskoku zakončil k levé tyči. Zubří se prosadilo po dlouhých sedmi minutách.
19'
Domácí přežili oslabení bez inkasované branky. Jan Mucha pak jednoduše navýšil a Frýdek-Místek poprvé vede o čtyři branky.
17'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
15'
Adam Gřešek se netradičně postavil na sedmimetrový hod. Míč poslal do tyčky, ten se od ní ale odrazil do branky.
15'
14'
Jan Mucha vůbec nic nevymýšlel. Rovnou z dálky v běhu napřáhl a následně vmetl podstřelem parádní dělovku do branky.
13'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
11'
10'
Nikolas Noworyta z dalšího útoku znovu skóruje a tak domácí poprvé vedou o dvě branky.
10'
Po žluté kartě má na kontě už i gól Nikolas Noworyta. Ten se prosadil z bezprostřední blízkosti zuberské branky.
9'
Lukáš Hybner se dostal do volné pozice s míčem před brankářem Pepina a jednoduše ho obstřelil dělovkou k tyči.
8'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
8'
Jan Zbránek srovnává na 3:3. Dnes to je jeho první gól.
7'
Matěj Havran byl úspěšný a pěkně zakončil akci Zubří. To se tak poprvé dostává do vedení.
6'
Tomáš Mičkal neproměnil sedmičku. Parádně proti němu rukou zakročil domácí gólman.
6'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
5'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta).
4'
Po pár sekundách se ale opět prosadilo i Zubří. Zasloužil se o to Matěj Havran.
4'
Domácí odpověděli rychlým brejkem, který dělovkou zakončil Radim Chudoba.
4'
Lukáš Hybner se prodral obranou. Po třech minutách tak padla další branka.
2'
Frýdek-Místek se ujímá vedení. Z druhého útoku se prosadil Jan Mucha.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

HC ROBE Zubří: Krupa, Krůpa – Přikryl, Weintritt, Havran, Randýsek, Mika, Hybner, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Palát, Šišák, Hlavenka, Kyryljuk, Bajer.
Trenér: D. Peter

Rozhodčí: Pavel Blanár – Jiří Opava.
Vítejte u dnešního přenosu, kdy se v rámci pátého kola extraligové házenkářské soutěže nejvyšší soutěže u nás střetne domácí Frýdek-Místek a hostující Zubří. Oba týmy jsou v tabulce hned vedle sebe, Zubří čtvrté, Frýdek-Místek pátý. Oba týmy mají osm bodů, domácí ale horší brankový rozdíl. Zubří naposledy rozstřílelo Brno, předtím prohrálo v Lovosicích. Frýdek-Místek už vyhrál třikrát v řadě, když porazil Prešov, Strakonice a posledně i Hranice.