Házená - Extraliga muži - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Frýdek-M. - 18. března 2023   18:00

Jičín
Jičín
3' Kovařík  • 5' Rychna  • 10' Hlava  • 11' Rychna  • 13' Hlava  • 14' Kovařík  • 19' Hlava  • 20' A. Dolejší  • 24' J. Dolejší  • 25' Hlava  • 29' Kastner  • 30' J. Dolejší  • 33' Kovařík  • 34' Kastner  • 37' Kovařík  • 38' Hlava  • 41' Kastner  • 45' Kovařík  • 48' Hlava  • 49' Hlava  • 52' Kastner  • 53' Kastner  • 55' Kovařík  • 57' Rychna  • 60' Kastner
28:27
(14:16)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' S. Mlotek   • 4' Zbránek   • 11' S. Mlotek   • 11' S. Mlotek   • 13' S. Mlotek   • 18' Gřešek   • 19' Choleva   • 20' Mucha   • 21' Mucha   • 23' Mucha   • 24' Moješcik   • 27' Zbránek   • 29' Choleva   • 30' S. Mlotek   • 35' Zbránek   • 39' Mucha   • 42' Mazur   • 44' Sklenák   • 45' Moješcik   • 49' Gřešek   • 53' Choleva   • 54' Mazur   • 56' S. Mlotek   • 59' Mucha   • 60' Mucha
Jičín
Hanák Michal, Pavlíček Luboš
hala Jičín
745 diváků
Frýdek-M.

O2XYWORLD HBC Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 28:27 (14:16)
Nejvíce branek: Hlava 7, J. Dolejší 6/3, Kovařík 6 – Mucha 6, S. Mlotek 6, Choleva 5/2. Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/2. Vyloučení: 2:7. ČK: J. Drbohlav – Zbránek. Diváci: 745.
Tak to bylo drama, jehož závěr musel bavit i nestranného fanouška házené. V závěru utkání dostal dvanáct vteřin před klaksonem hosty na remízový stav Jan Mucha. Domácí lavička si ale vzala oddechový čas a vedení Jičínu dal last minute střelou Jakub Karstner. O2xyworld HBC Jičín doma v posledním utkání základní části porazil Pepino SKP Frýdek-Místek 28:27.
60'
To jsou věci, Jakub Kastner to vzal na sebe a pět vteřin před vypršením času skóroval a rozveselil všechny příznivce domácích.
60'
Lavička Jičína si vzápětí vzala oddechový čas. Podaří se domácím ještě zvrátit utkání ve svůj prospěch?
60'
Oddechový čas pro tým O2XYWORLD HBC Jičín.
60'
Pepinu to vyšlo, Jan Mucha srovnal dvanáct vteřin před koncem.
60'
Pepino hraje all-in. Hosté už nemají nač čekat.
60'
Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
59'
Pepino se ale nevzdává, Jan Mucha snížil na rozdíl jediné branky.
58'
Jiří Dolejší se prosadil ze sedmičky a dává domácím dvoubrankový náskok. Hala je na nohou.
58'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
58'
Zbránek vidí červenou kartu a situace pro Pepini se v závěru hodně komplikuje.
57'
Lukáš Rychna skóroval po sehrávce.
56'
Slavomír Mlotek srovnal a udělaů na čele domácích fanoušků lehkou vrásku.
55'
Martin Kovařík dává svou šestou brankou za jásotu fanoušků Jičínu vedení.
54'
Matěj Mazur se prosadil do zformované obrany Jičína.
53'
Jakub Kastner skóroval, na míč jdou hosté.
53'
Mathias Choleva ze sedmičky srovnal. Drama pokračuje.
53'
Pepino bude zahrávat sedmičku. Míč si bere Choleva.
52'
Jakub Kastner udeřil v přesilovce.
52'
Gřešek v závěru oslabil na dvě minuty své spoluhráče.
49'
49'
Adam Gřešek srovnal a donutil domácí lavičku k oddechovému času.
49'
Martin Hlava potrestal minelu hostů. Jičín jde do vedení.
48'
Martin Hlava ukončil čtyři minuty střeleckého ticha ze strany Jičína. Je opět srovnáno.
45'
Alexandr Moješcik se prosadil last minute.
45'
Martin Kovařík ale srovnal po pěkné akci.
44'
Tomáš Sklenák se uvedl první brankou v zápase.
42'
Červená karta pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Drbohlav).
42'
Mazur ale rychle srovnal.
41'
Kastner se do toho opřel a Jičín vede.
39'
Jan Mucha ukončil čtyři minuty střeleckého ticha ze strany Pepina. Je opět srovnáno.
38'
38'
Martin Hlava dává Jičínu vedení.
37'
Martin Kovařík srovnal za hlasitého aplausu fanoušků.
35'
Jan Zbránek ale právě vrací vedení Pepinu.
34'
Jakub Kastner srovnal skóre.
33'
Martin Kovařík otevřel střelecký účet druhého poločasu.
32'
Choleva neproměnil sedmičku. Jičín jde na míč.
31'
V prvním poločase byli o fous lepší, co se týče branek, hráči Pepina, jenž vedou na palubovce Jičína 14:16. Druhé dějství začne v 18:58.
30'
30'
Jiří Dolejší skóroval dvě vteřiny před koncem poločasu.
30'
Slavomír Mlotek navyšuje 40 vteřin před poločasem na rozdíl tří branek.
29'
Mathias Choleva Vrací Pepinu sedmdesát vteřin před koncem poločasu dvoubrankové vedení.
29'
Jičínu to tam padlo po 4 minutách zásluhou Jakuba Kastnere.
27'
Jan Zbránek se trefil skoro až na konci přesilovky.
25'
Rychna si půjde na dvě minuty odpočinout.
25'
25'
Martin Hlava potrestal neproměněnou šanci Pepina.
24'
Jiří Dolejší zakončil postupný útoku Jičína.
24'
Alexandr Moješcik se zapsal na střeleckou listinu.
23'
Jan Mucha dostal hosty opět do dvoubrankového vedení.
22'
Dolejší se prosadil opět ze sedmičky a potrestal faul Zbránka.
22'
22'
22'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
21'
Jan Mucha se opět prosadil.
20'
Jenže i Jan Mucha na druhé straně pálil ostrým nábojem.
20'
Aleš Dolejší načal dvacátou minutu brankou.
19'
Mathias Choleva v oslabení proměnil sedmičku.
19'
Martin Hlava rychle srovnal při vlastní přesilovce.
18'
Jan Zbranek si půjde na dvě minuty odpočinout.
18'
Adam Gřešek vrací hostům těsné vedení.
17'
Se sedmičkami se protrhl pytel. Dolejší teď proměnil další.
16'
Mathias Choleva proměnil sedmičku a momentum je na straně Pepina.
14'
Martin Kovařík vyrovnal v přesilovce.
13'
Martin Hlava dostal Jičín na rozdíl jediné branky.
13'
Slavomír Mlotek skóroval ve vlastním oslabení.
12'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
11'
Na druhé straně se po kontru prosadil Slavomír Mlotek. Pepino opět vede.
11'
Je opět srovnáno po střele Lukáše Rychny.
11'
Slavomír Mlotek skóroval podruhé v utkání a dostal Pepino do vedení.
10'
Martin Hlava potrestal střelecké zaváhání Pepina. Je srovnáno.
6'
Mathias Choleva napravil své předchozí zaváhání na sedmičce.
6'
Lukáš Rychna si půjde na dvě minuty odpočinout.
6'
Mathias Choleva neproměnil sedmičku.
5'
Žlutá karta pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Kovařík).
5'
Lukáš Rychna ale srovnal.
4'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
4'
Jan Zbránek ukončil tři minuty čekání na braku ze strany Pepina.
3'
Martin Kovařík ale rychle srovnal.
2'
Slavomír Mlotek otevřel skóre dnešního utkání.
1'
Oba týmy jsou na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

O2XYWORLD HBC Jičín: Machalický, Pleva – Rychna, J. Dolejší, Hlava, Kovařík, M. Ženatý, Miľko, Matouš, J. Drbohlav, Pekař, A. Dolejší, Š. Drbohlav, Thorovský, J. Hájek, Kastner.
Trenér: Mašát Petr

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: Valo Daniel

Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš.