Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Frýdek-M. - 29. října 2022   17:00

Kopřivnice
Kopřivnice
2' Polcar  • 3' Bukovský  • 6' Brito Benítez  • 7' Polcar  • 13' Musálek  • 13' Bukovský  • 14' Bukovský  • 17' Gřes  • 20' Brito Benítez  • 20' Gřes  • 21' Gřes  • 22' J. Ježek  • 24' Gřes  • 24' R. Doležel  • 26' Bukovský  • 27' J. Ježek  • 29' J. Ježek  • 31' J. Ježek  • 35' Gřes  • 42' Brito Benítez  • 45' Polcar  • 46' Musálek  • 48' R. Doležel  • 49' Brito Benítez  • 51' Brito Benítez  • 54' Musálek  • 55' Polcar  • 58' Polcar  • 59' Zima  • 60' Musálek
32:26
(17:13)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Noworyta   • 6' Chudoba   • 13' S. Mlotek   • 18' Ondrušík   • 19' Choleva   • 19' Choleva   • 21' Chudoba   • 22' Hustopecký   • 22' Zbránek   • 25' T. Mlotek   • 26' S. Mlotek   • 30' Chudoba   • 30' Zbránek   • 32' Noworyta   • 33' Choleva   • 35' Sklenák   • 36' Bureš   • 38' Bureš   • 41' Noworyta   • 42' Bureš   • 47' Sklenák   • 53' Gřešek   • 58' Chudoba
Kopřivnice
Pavel Friedel – Tomáš Kučerka
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
Frýdek-M.

KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 32:26 (17:13)
Nejvíce branek: Gřes 5, Polcar 5, Brito Benítez 5 – Choleva 5/2, Chudoba 4, Bureš 4/1. Rozhodčí: Pavel Friedel – Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 7:6. ČK: Kancel (KOP).
Druhý poločas byl rozhodně zajímavější. Frýdku-Místku se v jednu chvíli začalo hodně dařit a jejich výkon začal připomínat výkony z předešlých kol. Dokonce se dostal do vedení. Pak ale opět zaplul do starých kolejí a jeho výkon se opět začal podobat tomu, co předváděl na začátku první půle. V důsledku toho si Kopřivnice rychle vzala vedení zpátky a dokráčela si pro výhru o krásných šest branek.
60'
Demolice Frýdku-Místku pokračuje. Pavel Musálek se prosadil popáté.
59'
David Zima se prosadil dobrou ránou na pravou tyč, i když přitom byl faulován.
59'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
58'
Radim Chudoba se ještě trefil netradičním obloučkem z pravé strany.
58'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek).
58'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
57'
Frýdek-Místek neproměnil další dva útoky. Toto je opravdu mizérie hostujícího týmu. Utkání je rozhodnuto.
55'
54'
Choleva byl při akci z pravého křídla faulován. Na sedmičku se postavil Zbyněk Bureš, který ji s přehledem proměnil.
54'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jakub Ježek).
54'
Krásný oblouček z pravé strany přes gólmana poslal do frýdeckomístecké branky Pavel Musálek.
53'
Adam Gřešek z levé strany přelstil brankáře Kopřivnice. Hosté ale i tak zaostávají o tři branky.
51'
Po zmatcích před brankou Frýdku-Místku získal míč Edwin Brito Benítez, který ho poslal za již ležícího gólmana Bartoše.
50'
Domácí gólman nyní převedl dva důležité zákroky. Frýdek-Místek mohl srovnat, takhle stále zaostává o dva góly.
49'
Pěkná dohrávka do pivota. Edwin Brito Benítez si vyskočil v brankovišti a napřáhl mezi ruku a nohu roztaženého brankáře.
48'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
48'
Na druhé straně úspěšně vypálil Radek Doležel.
47'
Tomáš Sklenák se znovu trefil, tentokrát parádní dělovkou z levé strany k tyči.
46'
Další oddechový čas, tentokrát byl svolán hostujícím trenérem Danielem Valem.
46'
A nyní už dokonce o dvě branky. Pavel Musálek totiž na domácího gólmana unikl sám a nedal mu šanci.
45'
Po dlouhé době je tu další gól Kopřivnice, který zaznamenal. Jan Polcar. A tak jsou domácí znovu ve vedení.
42'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
42'
Trenér domácího týmu si vybral jeden ze svých oddechových časů, protože se Kopřivnici v posledních chvílích opravdu nedaří.
42'
A teď jsou již Frýdeckomístečtí ve vedení! Zbyněk Bureš dostal dobrý pas na levé křídlo, přiskočil si k brance a o zem překonal brankáře Kopřivnice.
41'
Frýdek-Místek nyní zažívá povedenou část zápasu, což potvrdil i Nikolas Noworyta, jenž dvacátou brankou hostů srovnal stav.
40'
38'
Klasické nedáš-dostaneš. Ve velké šanci jeden z Kopřivnických napálil břevno. Na druhou stranu unikl osamocený Zbyněk Bureš, který ovšem proměnil.
36'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
36'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
35'
Ten ale znovu navyšuje Jan Gřes, který po přihrávce pohotově pálil do středu branky.
35'
Tomáš Sklenák se prosadil hezkou ránou a opět hosty dostal na dvoubrankový rozdíl.
34'
Pavel Musálek se postavil na sedmimetrový hod. Do branky zalezl Bartoš, ale míč nechytil. Musálek ho poslala pěkně k levé tyči.
33'
33'
Mathias Choleva z křídla snižuje už na rozdíl dvou branek.
32'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
32'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta).
31'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jakub Ježek).
31'
První poločas je minulostí. Oba týmy začaly velice pomalu a na začátku panovalo hodně nepřesností, ovšem i gólmanských zákroků. Kopřivnice se ale rychleji dostala do hry, Frýdek-Místek vypadal, že je totálně mimo formu. Po celou dobu poločasu se Pepino do hry pořádně nedostalo a Kopřivnice si tvořila náskok. Ten na konci poločasu čítá tři branky.
30'
30'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
30'
Těsně před poločasem se ještě blýskl třetím gólem v tomto utkání Radim Chudoba.
29'
Při hře, kdy oba týmy postrádají jednoho hráče, se prosadil z levé strany Jakub Ježek. Kopřivnice poprvé vede už o pět branek.
29'
27'
Žlutá karta pro realizační tým KH ISMM Kopřivnice.
27'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
27'
Jakub Ježek ale následně unikl sám a proměnil další samostatný únik.
26'
pěknou kombinaci hostů zakončil Slavomír Mlotek střelou do středu nad ležícího gólmana.
26'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
25'
Tomáš Mlotek si z levé si z levé strany přiskočil k brance a gól vstřelil střelou o zem.
24'
Radek Doležel dokázal uniknout na druhou stranu sám a jednoduše proměnil.
24'
Jan Gřes předvedl parádní hod, když si vyskočil nad postavenou zeď a proměnil krásnou střelou k levé tyči.
22'
Jan Zbránek dokázal z levé strany skočit k brance a míč o zem poslat pod brankářem do svatyně Kopřivnice.
22'
Jakub Ježek se prosadil z levého křídla přímo do vinglu na bližší tyčce i v oslabení.
22'
22'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
21'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
21'
Tentokrát už se to ale Pepinu povedlo a Radim Chudoba svou typickou dělovkou proměnil.
20'
Tak tohle hostům znovu vůbec nevyšlo. jejich extra špatné přihrávky využil Jan Gřes, který unikl a míč poslal do branky tváří v tvář gólmanovi sám.
20'
Edwin Brito Benítez se procpal obranou soupeře a dokázal zakončit.
19'
Mathias Choleva se prosadil opět z křídla a tak se Frýdek-Místek dotáhl už jen na jednu branku.
19'
Mathias Choleva dostal míč na pravé křídlo a jednoduše ho poslal kolem brankáře Kopřivnice dovnitř svatyně.
18'
Jakub Ondrušík vypíchl míč z přihrávky soupeře a unikl na prázdnou branku, do které zakončil.
17'
Jan Gřes si připisuje první branku a opět Kopřivnici posouvá do čtyřgólového rozdílu.
17'
Konečně se prosazuje u hostující tým. Trvalo mu to ale čtyři minuty. A bylo to ze sedmičky, kterou hezkým podstřelem proměnil Mathias Choleva.
15'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
14'
Marek Bukovský se napřáhl a poslal do branky Frýdku-Místku další dělovku. Kopřivnice vede už o čtyři góly a Frýdek-Místek se absolutně nemůže dostat do hry.
13'
Hostující trenér si vyžádal první oddechový čas. Frýdek-Místek zatím hraje opravdu hrozně.
13'
Marek Bukovský si připsal dnešní druhou branku a domácí tým poslala do vedení už o tři góly.
13'
Pavel Musálek ale z rychlého brejku posílá Kopřivnici opět na dvoubrankový rozdíl.
13'
Slavomír Mlotek zakončil dlouhou kombinaci hostujícího celku. Gól padl po osmi minutách!
7'
7'
Hosté nebyli úspěšná, na druhou stranu se tedy vydala rychle Kopřivnice a Jan Polcar dokázal míč nasměrovat do levého horního růžku.
6'
Na druhé straně rychle odpověděl Radim Chudoba a opět je to tak jen o jednu branku.
6'
Edwin Brito Benítez se sice napoprvé netrefil, protože trefil tyčku, pak už byl ale z odraženého míče úspěšný.
3'
Marek Bukovský jako první využívá přesilovou hru a Kopřivnici posílá zpátky do vedení.
3'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Mucha).
2'
Na druhé straně hodně rychle odpověděl Nikolas Noworyta, který taktéž vhodil míč do volného růžku soupeřovy branky.
2'
XY se dostal do volného prostoru před brankáře hostů a pěkně našel odkrytý prostor v brance.
1'

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Bo. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Klos, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský.
Trenér: A. Chrastina

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

Rozhodčí: Pavel Friedel – Tomáš Kučerka.
Letošní výkony moravskoslezského týmu jsou úplně na jiné úrovni, než jaké předváděl celek vloni. Frýdek-Místek před derby vyhrál šest zápasů v řadě a v nich porazil i těžší týmy, jako například Prešov nebo Zubří. A dobře měl našlápnuto i v derby. Padesát minut si vedl skvěle. Bylo to drama až do posledních vteřin, nakonec ale přece jen rozhodla zkušenost Karviné, která udělala méně chyb a vyhrála o jeden gól. Pepino se ale chce vrátit na vítěznou vlnu a zápas v Kopřivnici je k tomu ideální příležitostí.

Kopřivničtí se tak trochu trápí. Po prohře s Lovosicemi se s body nevrátili ani z Brna. V posledních pěti zápasech si sice připsali dvě vítězství, ovšem s týmy ze spodu tabulky, Jičínem a Maloměřicemi. Mají na kontě pouhých šest bodů a jsou desátí.

Favoritem tohoto zápasu bude hostující Pepino. Z posledních vzájemných duelů je ale patrné, že utkání mezi těmito dvěma týmy bývají extrémně vyrovnané. Vždyť v loňské sezoně oba duely dopadly o pouhý jeden gól. Předtím se urodila remíza.

Daniel Valo, trenér Frýdku-Místku: „Čeká nás další regionální derby. Předchozí vzájemné duely s Kopřivnicí byly vždycky velmi vyrovnané a rozhodovaly je detaily. Podobný zápas očekávám i tentokrát. Kopřivnice je doma hodně silná, takže bude velice nepříjemným protivníkem.“

Vít Pyško, brankář Frýdku-Místku: „Zápasy s Kopřivnicí mají vždy dobrý náboj. Budeme chtít potvrdit, že naše letošní výsledky nejsou náhoda a v Kopřivnici chceme vyhrát. Pokud chceme postoupit do play off, musíme tento zápas zvládnout. Věřím, že nás přijedou podpořit fanoušci, kteří v zápase s Karvinou vytvořili skvělou atmosféru, za což bych jim chtěl poděkovat.“
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.