Házená - Extraliga muži - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Plzeň - 18. března 2023   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
1' Bukovský  • 3' Střelec  • 7' R. Doležel  • 13' Střelec  • 14' Střelec  • 16' Gřes  • 16' Gřes  • 19' Lefan  • 20' Lefan  • 21' Gřes  • 23' Brito Benítez  • 26' Lefan  • 27' Lefan  • 30' Brito Benítez  • 32' Střelec  • 37' Lefan  • 39' Zima  • 41' Střelec  • 44' Zima  • 50' Musálek  • 55' Bukovský  • 58' Polcar  • 60' Gřes
27:30
(14:13)
Plzeň
Plzeň
3' Šafránek   • 6' Bláha   • 7' Kosteski   • 9' Kosteski   • 10' Šafránek   • 14' Šafránek   • 15' Chmelík   • 16' Tonar   • 19' Šafránek   • 21' Tonar   • 26' T. Nejdl   • 30' T. Nejdl   • 31' Bláha   • 33' Šindelář   • 35' T. Nejdl   • 36' T. Nejdl   • 39' Douda   • 40' T. Nejdl   • 42' Tonar   • 43' T. Nejdl   • 45' Bláha   • 47' Kosteski   • 50' T. Nejdl   • 53' Douda   • 54' Kosteski   • 56' Bláha   • 57' Režnický   • 60' Bláha   • 60' Bláha
Kopřivnice
Bareš, Uhlíř
Plzeň

Dlouho vyrovnané utkání se rozhodlo zhruba pět minut před koncem, kdy Plzeň odskočila do tříbrankového vedení, které si už pohlídala. Hosté si tedy stále drží první místo v tabulce a prodloužili svou vítěznou sérii, jež se táhne od začátku tohoto roku.
KH ISMM Kopřivnice – Talent tým Plzeňského kraje 27:30 (14:13)
Nejvíce branek: Střelec 7/2, Lefan 5, Gřes 4 – T. Nejdl 7, Bláha 6, Kosteski 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 6/3 – 2/1. Vyloučení: 4:7. ČK: Kancel – Beneš.
60'
Na konečných 27:30 uzavřel skóre pár vteřin před koncem Jan Gřes.
60'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
60'
Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice.
60'
Je rozhodnuto, definitivní pojistku na vítězství Plzně dal Bláha.
59'
O drama mohlo být postaráno, to by ovšem teď jeden z domácích hráčů musel v dobré příležitosti na levém křídle skórovat.
58'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
58'
Střelu Ondřeje Šafránka z bezprostřední blízkosti skvěle zlikvidoval Bohumil Pšenica.
57'
Na branku soupeře plzeňští házenkáři okamžitě zareagovali, a to zásluhou Daniela Režnického.
56'
Domácí hráč hezky prostrčil míč na Brita Beníteze, který následně z pivota rozvlnil síť za zády hostujícího brankáře.
56'
55'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
54'
Tohle se bude Kopřivnici už jen složitě otáčet. Na rozdíl tří branek navýšil Nikola Kosteski.
54'
Třetí vyloučení a následně červená karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
54'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
54'
Utkání se začíná vyostřovat. Po faulu na hostujícího hráče se do hádky u domácího brankoviště dokonce vložil gólman Herajt, jenž přeběhl celé hřiště.
53'
Herajt skvělým zákrokem vyrazil střelu z levé strany, která mířila k protější tyči.
53'
Vedení hostujícího celku navýšil podstřelem z pravé spojky Jakub Douda.
52'
Píská se útočný faul jednoho z kopřivnických házenkářů, hrát může Plzeň.
51'
Pavel Musálek ze sedmimetrového hodu přeloboval brankáře Šmída.
50'
Tomáš Nejdl vypálil ze střední spojky proti pohybu kopřivnického gólmana.
50'
František Klos hezkou zadovkou našel volného Pavla Musálka, jenž z levého křídla skóroval.
49'
Adam Beneš zcela zbytečně sáhl soupeři do obličeje, za což po právu obdržel červenou kartu.
49'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
48'
Šmíd vyrazil Střelcovo zakončení nohou!
48'
Kosteski fauloval soupeře, následuje sedmimetrový hod. Do brány putuje Karel Šmíd.
47'
47'
Zima zkazil přihrávku. Plzeň se okamžitě dostala do rychlého protiútoku, jenž přetavil ve dvoubrankové vedení Nikola Kosteski.
46'
Bláha znova v akci, tentokrát na Bohumila Pšenicu nevyzrál.
45'
Z levé spojky se Danielu Bláhovi podařilo procedit míč za záda domácího gólmana.
45'
Střelu Tomáše Nejdla zablokovali domácí obránci. O chvíli později si Plzeň vzala oddechový čas.
44'
Vše napovídá tomu, že se dnes dočkáme pořádně dramatického závěru. Hezkou ranou srovnal David Zima.
43'
Plzeň si bere vedení zpět, a to díky přesnému zásahu Tomáš Nejdl
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
43'
Brito Benítez obdržel při útočení nějakou ránu, po krátkém ošetření ale bude schopen pokračovat ve hře.
42'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
41'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
40'
Tomáš Nejdl to při signalizované pasivitě vzal na sebe. A neudělal vůbec špatně, svou střelou nedal gólmanovi šanci.
40'
Střelu Daniela Bláhy z levého křídla zneškodnil domácí brankář.
39'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
39'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
39'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
39'
Chybná kombinace taktéž na druhé straně, dopředu znova míří házenkáři v oranžových dresech.
38'
Přihrávka Doudy na Nejdla nebyla přesná, ze situace těží Kopřivnice.
37'
David Lefan nic nevymýšlel a z levé spojky vypálil. Jeho rána rozvlnila síť za Herajtem.
36'
Postupný útok Plzně zakončil střelou k pravé tyči Tomáš Nejdl. Domácí gólman se za míčem jen marně natahoval.
35'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
34'
Střelu jednoho z plzeňských házenkářů zastavila tyč!
34'
Tomáš Nejdl naznačil střelu, čímž si utvořil kvalitní palebnou pozici. Ovšem poté mu míč vyklouzl.
33'
33'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
32'
Na inkasovanou branku okamžitě zareagoval přesným zásahem Martin Střelec.
31'
Daniel Bláha parádní dalekonosnou ranou vymetl protější horní růžek domácí brány.
31'
Nejedl prohodil míč na pivota, odkud jeho spoluhráč trefil jen připraveného kopřivnického brankáře.
31'
První polovina dnešního utkání nabídla vyrovnané měření sil. Ani jeden z celků nemá výrazněji navrch, a tak těžko soudit, který z nich nakonec dnes urve vítězství.

Plzeň bude začínat druhý poločas v oslabení, neboť sekundu před koncem fauloval soupeře Douda.
Druhý poločas začne přibližně v 18:53.
30'
30'
Domácí měli k dispozici sekundu před koncem standardní situaci. Tu zahrával Lefan, který ovšem mířil nepřesně.
30'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
30'
Nejdl si navedl míč na střed a prosadil se střelou proti pohybu kopřivnického gólmana.
30'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
29'
Domácí brankář působil při zákroku poměrně zmateně, chvíli nevěděl, kam míč vyrazil. Důležité však je, že ho ustrážil před brankovou čárou.
28'
Petřík neproměnil sedmimetrový hod, když nevyzrál na připraveného Herajta.
28'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
27'
David Lefan se prodral mezi dvěma soupeři a vyslal přízemní střelu do volného prostoru.
27'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
26'
26'
David Lefan si vyměnil míč se svým spoluhráčem a z levé spojky propálil gólmana Plzně.
25'
Marek Bukovský ve složité pozici jen přestřelil, jenomže byl faulován. Kopřivnice bude pokračovat na míči.
24'
23'
Brito Benítez využil svých parametrů, zpracoval si na pivotu přihrávku a gólmanovi Plzně nedal šanci.
22'
Tohle byla paráda! Během několika málo vteřin jsme byli svědky po jednom nádherném zákroku na obou stranách.
21'
Pumelice Michala Tonara se odrazila od pravé tyčky do sítě.
21'
Pohledný gól Gřese, jemuž se podařilo skórovat v pádu.
20'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Lefan).
19'
David Lefan našel skulinku mezi nohama plzeňského gólmana.
19'
Ondřej Šafránek měl na levém křídle spoustu prostoru, kterého také dokonale využil.
18'
Lefan uvolnil na pivotu Brita Beníteze, jenž vzápětí minul prostor mezi třemi tyčemi.
16'
Gřes se doslova probil plzeňskou obranou, načež překonal brankáře Herajta.
16'
16'
Pěkným podstřelem z pravé spojky se prezentoval Jan Gřes.
15'
Darovaný gól. Chmelíkovi stačilo pouze umístit míč do prázdné brány.
14'
Z podobní pozice jako Střelec se prosazuje na opačné straně palubovky Šafránek.
14'
14'
Brito Benítez skvělou přihrávkou našel na levém křídle Martina Střelce, jenž využil volného prostoru a přesně zakončil.
13'
12'
Střelu hostujícího hráče zastavila levá tyč, hra se obrací na opačnou stranu.
11'
Polcar se dopustil útočného faulu, načež ho doslova sejmul jeden ze soupeřů.
10'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
10'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
9'
Své předchozí zaváhání Kosteski napravil a vrátil svému týmu vedení.
8'
Pokus o přelobování hostujícího brankáře byl zastaven břevnem.
8'
Kosteski minul pravou tyč.
8'
8'
Režnický se na pivotu zmocnil míče, nicméně nedokázal ideálně zakončit. Alespoň vybojoval sdmimetrový hod.
7'
7'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
7'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
6'
Bukovského pumelici z levé spojky zastavil Herajt skvělým zákrokem nohou.
6'
5'
Musálek ze sedmimetrového hodu orazítkoval pouze břevno.
5'
4'
Obrana domácího celku dobře odolává náporu Plzně. Střelecké pokusy likviduje kopřivnický gólman s pomocí svých spoluhráčů.
3'
Bukovský přihrál na levé křídlo, odkud Martin Střelec bezpečně zakončil.
3'
3'
2'
Parádní zákrok hostujícího gólmana proti brejku Kopřivnice!
1'
Bukovský se prosadil střelou k protější tyči.
1'
Výhodu prvního útoku v dnešním zápase mají k dispozici domácí házenkáři.
1'

KH ISMM Kopřivnice: Černota, Žingor, B. Pšenica – Střelec, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Klos, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský.
Trenér: Aleš Chrastina

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Kosteski, T. Nejdl, Zeda, Šafránek, Dubský, Bláha, Tonar, Chmelík, Beneš, Šindelář, Režnický.
Trenér: Petr Štochl

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř.