Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Zubří - 1. února 2023   17:00

Královo Pole
3' Živanov  • 5' R. Flajsar  • 7' Sekulić  • 7' Kukulovski  • 8' Zahradníček  • 10' Sekulić  • 11' Sekulić  • 13' Živanov  • 14' Kocich  • 15' Sekulić  • 17' Kukulovski  • 19' Sekulić  • 25' Sekulić  • 26' Zahradníček  • 29' Kocich  • 30' Erbes  • 32' Kolečkář  • 37' Kocich  • 40' Kocich  • 41' Zahradníček  • 45' Zahradníček  • 47' Kocich  • 50' R. Flajsar  • 53' Živanov  • 55' Erbes  • 58' Zahradníček  • 59' Kocich
32:29
(20:14)
Zubří
Zubří
4' Mořkovský   • 5' Mičkal   • 8' Mičkal   • 9' Mičkal   • 11' Mika   • 12' Mořkovský   • 18' Mořkovský   • 22' Mořkovský   • 24' Mičkal   • 26' Mořkovský   • 28' Mořkovský   • 29' Mazurek   • 31' Třeštík   • 32' Mořkovský   • 33' Mika   • 34' Mořkovský   • 39' Mazurek   • 40' Bajer   • 42' Bajer   • 43' Kyryljuk   • 48' Kyryljuk   • 50' Mořkovský   • 51' Bajer   • 52' Mičkal   • 57' Třeštík   • 58' Mičkal   • 60' Mořkovský
Grulich, T. Janků, Ilić – Ratkovský, Kocich, Živanov, R. Flajsar, Sekulić, Erbes, Strack, Burget, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák, Kukulovski.
Šlezingr David, Špunar Jiří
STAREZ Aréna Vodova (malá hala)
Zubří
Krupa, Krůpa – Weintritt, Mořkovský, K. Galia, Mika, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Šišák, Hlavenka, Kyryljuk, Bajer, Mizera, Uhriňák, Třeštík.

SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 32:29 (20:14)
Nejvíce branek: Kocich 11/4, Sekulić 6, Zahradníček 5 – Mořkovský 9, Mičkal 7/3, Třeštík 4. Rozhodčí: Šlezingr David, Špunar Jiří. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/3. Vyloučení: 3:6. ČK: Kukulovski (BNO).
Dnešní zápas nabídl nezaujatému fanouškovi mnoho pěkných šancí, technické finesy a celkem 61 branek. V úvodu zápasu byli Brňané na hřišti lepším celkem a dostali se několika slepeným brankami do zaslouženého poločasové vedení v poměru 20:14. Kéniku se jej během druhého poločasu udržet a tři body zůstaly, nutno říci, zcela zaslouženě doma. Velkou zásluhu na tom měl Martin Kocich, který v utkání vstřelil 11 branek. Na druhé straně byl nejpilnějším střelcem devítibrankový Lukáš Mořkovský.
60'
Kénik je na míči a nemá vůbec žádný důvod někam spěchat.
60'
Lukáš Mořkovský dostal hosty na tříbrankový rozdíl. Jenže ví, že času je hodně málo.
59'
Martin Kocich ukončil svou šestou brankou v zápase naděje Zubří.
58'
Tomáš Mičkal sedmičku proměnil a dostal ROBE na tříbrankový rozdíl.
58'
Robe bude zahrávat sedmimetrový hod!
58'
Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří.
58'
Jan Zahradníček dostal Kénik do čtyřbankového vedení a hala mu aplauduje.
57'
Marek Třeštík sice ztrestal střeleckou minelu domácích, ježe čas pro ROBE tiká 190 vteřin před koncem zápasu už hodně rychle.
55'
Šimon Erbes skŕoval necelých pět minut před koncem zápasu. Zubří už do bude mít velice těžké.
54'
Oba celky své šance nevyužily, hosté si berou oddechový čas.
53'
Dušan Živanov to vzal na sebe a Kénik si bere tříbrankový náskok rychle zpátky.
52'
Tomáš Mičkal skóroval v přesilovce Zubří, ROBE se dostalo na rozdíl dvou branek.
52'
Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno.
51'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
51'
Pavel Bajer skóroval ve vlastním oslabení. Navíc se domácí provinili faulem Kocicha.
50'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
50'
Radek Flajsar ale dává domácím čtyř brankový náskok. Kénik navíc bude hrát přesilovku po faulu Mazurka.
50'
Lukáš Mořkovský snižuje na rozdíl tří branek. Hosté mají na obrat ještě jedenáct minut.
48'
Oba týmy své šance nevyužily. Obraz hry je následujcí, Kénik je na míči a snaží se tahat čas. Zubří téměř pokaždé útočí do plných.
48'
Tomáš Kyryljuk si připsal svou druhou branku v zápase a přerušil pět minut střeleckého ticha ze strany ROBE.
47'
Martin Kocich je dnes při chuti a navyšuje náskok domácích už na pět branek.
46'
Zubří ani Kénik ze svých šancí branku nedali.
45'
Jan Zahradníček skóruje v početní výhodě a dává Kéniku zpět čtyřbrankové vedení.
45'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Marek Třeštík).
44'
Robe sice hraje přesilovku, ale chtělo by to více pohybu.
43'
Dušan Živanov si půjde na dvě minuty odpočinout.
43'
Tomáš Kyryljuk se prosadil i přes faul na jeho osobu.
43'
Oba týmy své šance nevyužily. Na palubovce se nám trochu přiostřilo.
42'
Pavel Bajer snižuje v oslabení Zubří.
41'
Jan Zahradníček dává svou třetí branku v zápase v přesilovce.
41'
Kénik je na míči a nikam nespěchá.
40'
Marek Třeštík to přehnal s nasazením a půjde si na dvě minuty odpočinout.
40'
Martin Kocich skóroval z postupného útoku Brna. No a bylo to s faulem, domácí budou mít přesilovku.
40'
40'
Pavel Bajer snížil na tříbodový rozdíl.
40'
Brnou svou šanci na skórování nevyužilo a musí se vracet do obrany.
39'
David Mazurek ukončil pět minut střeleckého ticha ze strany Zubří.
37'
Martin Kocich se prosadil v přesilovce a dal Branu pětibrankový náskok.
36'
Filip Šišák si půjde na dvě minuty odpočinout.
35'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
35'
Kénik má sedmimetrový hod, máč si do ruky bery Martin Kocih.
34'
Lukáš Mořkovský využil zaváhání domácícho týmu a snižíl na rozdíl tří branek
33'
Brňané svou šanci nevyužili a musí se rychle vracet.
33'
Ondřej Mika skóroval z postupného útoku Zubří.
32'
Matouš Kolečkář ale snižuje z rychlého protiútoku.
32'
Lukáš Mořkovský využil zaváhání domácího týmu.
31'
Marek Třeštík otevřel střelecký účet druhého dějství.
31'
Zubří začalo druhé dějství na míči.
31'
30'
Robe nevyužilo svou šanci, Kénig jde na míč.
30'
Šimon Erbes se prosadil i přes faul Mazurka.
30'
Střelec poslední branky hostů si půjde na dvě minuty odpočinout.
29'
David Mazurek se prosadil po pěné sehrávce.
29'
Martin Kocich ukončil tři minuty střeleckého ticha domácích.
28'
Lukáš Mořkovský dává svou šestou branku v zápase.
27'
Oba týmy své střelecké šance nevyužily.
26'
Jan Zahradníček se trefil z postupného útoku Kéniku.
26'
Lukáš Mořkovský dává branku z rychlého kontru.
25'
Nikola Sekulić se prosadil z postupného útoku.
25'
24'
Tomáš Mičkal navázal na úspěšnou sedmičku, ROBE ztrácí už jen pět bodů.
23'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
23'
Zubří bude zahrávat sedmimetrový hod.
23'
Žlutá karta pro realizační tým SKKP Handball Brno.
23'
Červená karta pro tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski).
22'
Lukáš Mořkovský dává branků hostů po skoro pětiminutovém střeleckém tichu.
22'
22'
Domácí budou zahávat sedmičku!
19'
Nikola Sekulić dává domácímu týmu už sedmibrankový náskok.
18'
Lukáš Mořkovský ukončil skoro tři minuty dlouhé střelecké mlčení hostů.
17'
Dejan Kukulovski dává už svou druhou branku v zápase.
16'
Kocich potrestal faul Kyryljuka proměněnou sedmičkou a k tomu domácí budou mít ještě dvouminutovou přesilovku.
16'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk).
15'
Martin Kocich dává Kéniku už pětibrankové vedení.
15'
15'
Robe bude zahrávat sedmičku!
15'
Nikola Sekulić utekl obraně a trefil se k tyčce.
14'
Martin Kocich se prosadil z rychlého kontru. ROBE si bere oddechový čas.
13'
Dušan Živanov se prosadil z postupného útoku.
12'
Lukáš Mořkovský využil minelu Brna dostal Zubří na dvoubrankový rozdíl.
11'
Nikola Sekulić se trefil v oslabení a dává Kéniku zpět tříbrankové vedení.
11'
Domácí budou hrát po faulu Kukulovského v oslabení.
11'
Ondřej Mika se trefil po postupném útoku.
10'
Nikola Sekulić se prosadil po pěkné sehrávce.
9'
Tomáš Mičkal využil zaváhání domácího týmu a dostal ROBE na rozdíl dvou branek.
8'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
8'
Jan Zahradníček dává domácímu týmu už tříbrankové vedení.
8'
Mičkal uspěl z pivotu.
7'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski).
7'
Nikola Sekulić se trefil v pádu přesně k tyčce.
6'
Živojin Ilić převedl pěkný zákrok, poté Martin Kocich trefil podstřelem jenom brankáře.
5'
Radek Flajsar uspěl z rychlého kontru.
5'
Tomáš Mičkal srovnal po pěkné sehrávce.
5'
Martin Kocich poslal sedmičku přesně k tyčce.
4'
Lukáš Mořkovský uspěl z rychlého kontru.
4'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář).
3'
Dušan Živanov se prosadil ze střední vzdálenosti.
Martin Kocich neuspěl s podstřelem, brankář jeho střelu jen vyrazil a Kénigk je na míči.
2'
Martin Kocich byl držen, domácí pokračují v postupném útoku.
2'
ROBE je na míči, ale nikam nespěchá.
1'
Domácí přišli o míč po technické chybě a musí se rychle vracet.
1'
Právě probíhá nástup obou týmů, za chvíli se začne hrát.

SKKP Handball Brno: Grulich, T. Janků, Ilić – Ratkovský, Kocich, Živanov, R. Flajsar, Sekulić, Erbes, Strack, Burget, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.
Trenér: Hladík Pavel

HC ROBE Zubří: Krupa, Krůpa – Weintritt, Mořkovský, K. Galia, Mika, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Šišák, Hlavenka, Kyryljuk, Bajer, Mizera, Uhriňák.
Trenér: Dávid Peter

Rozhodčí: Šlezingr David, Špunar Jiří.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. V rámci 19. kola nejvyšší české soutěže se proti sobě, ve středu prvního února, postaví týmy SKKP Handball Brno a HC ROBE Zubří. Souboj desátého týmu s devátým začíná ve STAREZ Aréně Vodova v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.