Házená - Extraliga muži - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Kopřivnice - 12. února 2023   17:00

Lovosice
Lovosice
3' Stach  • 5' Trkovský  • 6' Kupa  • 7' Stach  • 8' Holubec  • 10' Trkovský  • 17' Trkovský  • 17' Malý  • 21' Horák  • 24' Horák  • 25' Malý  • 26' Bogdanić  • 27' Stach  • 28' Horák  • 30' Motl  • 32' Stach  • 33' Kupa  • 35' Malý  • 37' Bogdanić  • 39' Kupa  • 45' Holubec  • 47' Chotěborský  • 51' Chotěborský  • 52' Bogdanić  • 54' Kupa  • 57' Bogdanić  • 58' Chotěborský  • 59' Chotěborský
32:29
(16:17)
Kopřivnice
Kopřivnice
4' Polcar   • 4' Kancel   • 6' R. Doležel   • 7' Brito Benítez   • 8' Čadra   • 9' Střelec   • 12' Brito Benítez   • 12' Čadra   • 14' Čadra   • 18' Lefan   • 19' Střelec   • 22' Střelec   • 24' Bukovský   • 25' J. Ježek   • 27' Čadra   • 28'    • 32' R. Doležel   • 34' R. Doležel   • 36' Polcar   • 39' Polcar   • 41'    • 43' Čadra   • 46' Bukovský   • 48' R. Doležel   • 52' Čadra   • 55' R. Doležel   • 56' Polcar   • 60' Lefan
Lovosice
Hanák, Pavlíček
SH Chemik
631 diváků
Kopřivnice

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Lovci Lovosice – KH ISMM Kopřivnice 32:29 (16:17)
Nejvíce branek: Kupa 7/3, Bogdanić 5/1, Chotěborský 4 – Čadra 7/1, R. Doležel 7, Střelec 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/1. Vyloučení: 3:4. ČK: Trkovský (LOV). Diváci: 631.
Je konec a radostně zvedají ruce nad hlavu hráči Lovosic, kterým se lépe vydařila koncovka zápasu, byť se po většinu zápasu oba celky přetahovaly o vedení. Ještě v 50. minutě byl stav nerozhodný (25:25), Od této chvíle zařadili domácí vyšší kvalt, proměňovali rychlé protiútoky a v konečném součtu obou poločasů je z toho vítězství 32:29.
60'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Lefan).
60'
Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice.
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
59'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
58'
Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice.
58'
57'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
56'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Kupa).
55'
55'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
54'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Kupa).
52'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
52'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
52'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
52'
51'
50'
49'
48'
47'
46'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
45'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Karel Holubec).
43'
41'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice.
41'
39'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
39'
39'
37'
36'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
36'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
36'
35'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
34'
33'
32'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Patrik Stach).
32'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
32'
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
30'
30'
Hosté se ještě pokusili v posledních vteřinách prvního poločasu o skórování, ale Adamík byl připraven a tento střelecký pokus lapil.
30'
Motl si všiml, že je Žingor proti němu až příliš vyběhlý z brány a tak volil technické zakončení obloučkem. Míč zapadl milimetrově pod horní tyč.
30'
Po několika nepřesnostech na obou stranách probíhá poslední minuta prvního poločasu.
28'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
28'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Pavel Horák).
28'
Kopřivnice si po dalším úspěšném útoku bere tříbrankové vedení zpět.
27'
Domácím se podařilo překonat Žingora až z dorážky, o kterou se postaral Patrik Stach.
27'
Žingor je dnes v dobrém laufu. Podařilo se mu zastavit další míč z rukou domácích. Z rozehrávky pak navíc jeho spoluhráč Čadra posílá Kopřivnici zpět do tříbrankového vedení.
26'
Když to nejde klasickými střelami, zvolíme technické zakončení. I Tim Jenko Bogdanić totiž prostřeluje Žingora technickým zakončením.
25'
Střela Bukovského se ještě odrazila od horní tyče, aby následně přistála v náručí Ježka, který si v zakončení počínal s větší přesností.
25'
Malý technickou střelou kolem hlavy Žingora snižuje ztrátu svého celku na Kopřivnici.
24'
Bukovský se nijak dlouho nerozmýšlel, napřáhl na devíti metrech a z kroku se mu povedlo překvapit i Adamíka, který na střelu nikterak nereagoval.
24'
Na začátku 24. minuty se prosazuje převážně obranář Pavel Horák, pro kterého je to další branka v krátkém sledu.
23'
Střelcovi se pro tentokrát nedařilo. Svou ranou z levého křídla orazítkoval pouze levou tyč domácí svatyně.
23'
Žingor si připisuje další velmi důležitý zákrok, když v oslabení vychytal zakončující domácí modlu Jiřího Motla.
23'
22'
Martin Střelec překonává Adamíka v lovosické bráně ve chvíli, kdy Lovosicím vypršel trest za vyloučení Jaroslava Trkovského.
22'
Na druhé straně si připisuje úspěšný zákrok i Marek Žingor, který zastavil před brankovou čárou střelu Bogdaniće.
21'
Čadra se pro tentokrát z křídla neprosazuje. Proti byl Adamík, který jeho střelu vyrazil pouze do konstrukce brány.
21'
Pavel Horák předvedl hráčům Kopřivnice, že je stále nebezpečný i směrem dopředu. Žingor na jeho střelu jen o pár centimetrů nedosáhl.
20'
Zdeněk Čadra proměňuje sedmimetrový hod a Kopřivnice je po delším časovém úseku ve vedení opět o 3 branky.
20'
Jaroslav Trkovský se nedočká ani konce prvního poločasu. Za svůj obranný zákrok na Davida Zimu tasí rozhodčí okamžitou červenou kartu.
19'
Malého střelecký pokus z ostrého úhlu zamířil pořádná kus mimo prostor tří tyčí.
19'
Střelec měl při zpracování přihrávky co dělat, aby se mohl podruhé v zápase zapsat mezi střelce.
18'
David Lefan využil nepozornosti domácí obrany a doslova si doběhl po rozehrávce devítimetrového hodu bez žádného bránění soupeře až do brankoviště, ze kterého vstřelil desátou branku Kopřivnice.
17'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Kopřivnice.
17'
17'
A o chvíli později je srovnáno. Přihrávka na Brita Beníteze neprošla přes dva bránící protihráče a Adamík tak mohl vyslat do rychlého protiútoku Malého. Poslední jmenovaný proměnil svou šanci střelou o zem.
17'
Už to vypadalo, že Trkovský bude muset zbrzdit akci Lovosic, ale nakonec šel do střely za každou cenu a vyplatilo se. Lovosice ztrácí už jen jednu jedinou branku.
16'
Akce domácích tentokrát skončila krachem. Míč se pro dobrou obranu Kopřivnice nedostal do rukou Stacha.
15'
Bukovský si naložil až příliš velké břemeno. Snažil se Adamíka překonat střelou o zem z více než devíti metrů. Střela na branku neměla potřebné parametry.
14'
Tim Jenko Bogdanić rozjásal domácí fanoušky ve chvíli, kdy proměnil nařízený sedmimetrový hod.
14'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
14'
14'
Zdeněk Čadra na začátku 14. minuty zvyšuje vedení hostů už na rozdíl tří branek.
13'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Karel Holubec).
12'
Hosté se těsně před koncem 12. minuty dostávají poprvé v zápase do dvoubrankového vedení zásluhou trefy Čadry.
12'
Brito Benítez obdržel přihrávku od spoluhráče, který zřejmě zpracovával míč nohama, čemuž by odpovídala i prvotní reakce po zpracování míče. Rozhodčí ale nechali hru plynout a branka tedy platí.
11'
Bukovský už už mohl zakončovat, ale v tom mu na poslední chvíli zabránil Bogdanić, který ho vytlačil ze střelecké pozice.
10'
Napodruhé už ale Trkovský svou šanci proměňuje. Stalo se tak po vypíchnutí míče a samostatném úniku přes celou hrací plochu.
10'
Trkovský si vylámal zuby na Žingorovi, který přečetl jeho úmysl zakončení a míč u levé tyče zastavil dříve, než se dokázal překulit přes brankovou čáru.
9'
Střelec dostává Kopřivnici potřetí v zápase do vedení, zatímco se o chvíli předtím neprosadil tváří v tvář Žingorovi Bednařík.
8'
Čadra prošel obranou Lovosic jak nůž máslem a stačili mu na to pouhé dvě jednoduché kličky. Na konci celé akce překonal i Adamíka.
8'
7'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
7'
Pivoti na straně domácích dostávají na brankovišti soupeře dostatek prostoru. Stach zaznamenává už druhou branku.
6'
Kupa byl sice faulován těsně na brankovišti, přesto dokázal vystřelit vstříc kopřivnické brance. Tato střela zapadla přesně do pravého horního rohu branky.
6'
Hosté se po chybě bránícího hráče dostali velmi efektně až na brankoviště, kde svou pozici využili na výtečnou.
5'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
4'
Zatímco Horák nebyl se svou střelou ze sedmi metrů úspěšný, hosté bleskurychle rozehráli a přes celou délku hrací plochy trefili odkrytou bránu Lovosic.
4'
Druhý střelecký pokus Polcara už ale doputoval do sítě. Adamík nedokázal vykrýt volný prostor u pravé tyče.
4'
Artur Adamák si poradil se střelou Čadry, ačkoli už se ocitl v pádu.
3'
Akce domácích vyústila ke koncové přihrávce do pivota, kde agilně operoval Patrik Stach, který vstřelil první branku celého utkání.
2'
Na druhé straně si Adamík poradil se střelou Polcara ze šesti metrů.
1'
Kupova střela se pro teč bránícího hráče do brány nevešla. Míč orazítkoval pouze levou tyč kopřivnické brány.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Lovosic.
Ještě než započne samotný zápas, je na hrací ploše slavnostně obdarován Miloš Vodička, který nedávno oslavil životní jubileum a klub ho za svou dlouholetou práci pro mládež v Lovosicích obdaroval věcnými cenami.
Hráči obou celků postupně vbíhají na hrací plochu, na které je divákům představuje hlasatelka dnešního utkání.

Lovci Lovosice: Adamík, Günl, Dohnal – Holubec, Ouředník, Pokorný, Kupa, Chotěborský, Motl, Trkovský, Bednařík, Horák, Stach, Heřmanovský, Malý, Bogdanić.
Trenér: Jelínek

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Zima, Čadra, Kancel, Klos, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Lefan, Bukovský.
Trenér: Chrastina

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Michal Hanák a Luboš Pavlíček. V roli delegáta ČSH je přítomný Jiří Konečný.

Strakonice – Lovosice 28:36
Přeji příjemný podvečer všem házenkářským nadšencům! Dnes je na programu 21. kolo Chance Extraligy mužů, ve kterém se mimo jiné utká celek Lovci Lovosice proti celku KH ISMM Kopřivnice. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.