Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Hranice - 5. října 2022   19:30

Nové Veselí
Nové Veselí
2' Gregorovič  • 3' Bartůněk  • 5' Melichar  • 7' Melichar  • 9' J. Flajsar  • 11' Halíček  • 12' J. Flajsar  • 14' Štěpán  • 15' Halíček  • 16' Halíček  • 17' Štěpán  • 19' Mi. Štohanzl  • 20' Halíček  • 25' Navrátil  • 31' J. Flajsar  • 33' J. Flajsar  • 33' J. Flajsar  • 35' Mi. Štohanzl  • 36' Halíček  • 37' J. Flajsar  • 39' Bendicsek  • 43' Hajko  • 44' Parolly  • 46' Štěpán  • 47' Bendicsek  • 48' Bendicsek  • 52' Parolly  • 53' Hajko  • 59' Navrátil
32:24
(15:8)
Hranice
Hranice
10' Halama   • 16' Halama   • 19' Andrš   • 22' Andrš   • 27' Dořičák   • 30' Piwko   • 30' Piwko   • 31' Halama   • 32' Dolák   • 38' Ševčík   • 40' Andrš   • 42' Dořičák   • 43' Padalík   • 44' Halama   • 48' Halama   • 49' Piwko   • 50' Ševčík   • 53' Andrš   • 55' Ciborán   • 56' Andrš   • 59' Halama   • 60' Klein
Nové Veselí
Schams, Ma. Štohanzl – J. Flajsar, Štěpán, Halíček, Navrátil, Bartůněk, Melichar, Parolly, Strýček, Hajko, Mi. Štohanzl, Gregorovič, Tomášek, Bendicsek, Popela.
Petr Kichner – Michal Vacula
ZDT Aréna, Nové Veselí
205 diváků
Hranice
Juráš, Tabara, Vyorálek – Halama, Pinkas, Zamarski, Ševčík, Polášek, Klein, Andrš, Dořičák, Ciborán, Padalík, Dolák, Piwko.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 32:24 (15:8)
Nejvíce branek: J. Flajsar 7/1, Halíček 5, Štěpán 3 – Halama 7/1, Andrš 6, Piwko 4/1. Rozhodčí: Petr Kichner – Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/2. Vyloučení: 3:4. Diváci: 205.
Zázrak se nestal a domácí tak berou dva body! Přesto je na místě pochválit hosty, kteří to po změně stran nezabalili a do svých útoků chodili v početní výhodě, za což byli ale několikrát potrestáni střelou od odkryté svatyně. Druhý poločas díky tomu nabídl daleko svižnější házenou, konečné skóre závěrečné třicetiminutovky bylo 17:16 pro Nové Veselí. Z individuálního hlediska se střelecky dařilo především Jakubu Flajsarovi, autorovi sedmi domácích gólů. Za hosty se rovněž sedmkrát trefil Miroslav Halama.
60'
Definitivní tečku za tímto zápasem udělal z pravého křídla Klein!
60'
Tomášek posouval do křídla Navrátilovi, ovšem balón skončil v zámezí.
59'
Halama během chvíle neproměnil dvě dobré příležitosti. Napotřetí mu to z pravé strany už vyšlo!
59'
Skvělé zakončení Navrátila z pravého křídla do horní části branky!
58'
Dlouhý pas Halamovi, který běžel sám na prázdnou bránu. Balón mu ale v klíčové chvíli utekl do zámezí, což se samozřejmě neobešlo bez posměšků z řad domácích příznivců.
58'
Po úspěšné trefě se Popela nechal také vyloučit. Halama následně proměnil sedmičku.
58'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Marek Popela).
57'
Teprve osmnáctiletý hráč Marek Popela proměňuje sedmičku a navyšuje na deset branek!
57'
Po faulu na Strýčka je nařízen sedmimetrový hod, balón si bere Popela.
57'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák).
56'
Domácí chybovali při pokusu o přihrávku do pivota, Andrš proměnil samostatný únik střelou nahoru.
56'
Ztráty na obou stranách, do konce zbývá necelých pět minut, u balónu Nové Veselí.
55'
Se štěstím se k míči na brankovišti dostal Ciboran. Domácího gólmana překonal technickým zakončením!
54'
A zase pokus o snadný zásah. Vyorálek se mezi tři tyče vrátil včas.
53'
Technické chyby Hranic využil Hajko, který trefil prázdnou branku přes celé hřiště. Dnes poněkolikáté stejný obrázek.
53'
Po trefě Andrše je hranické manko zase desetibrankové.
52'
Parolly proměnil samostatný únik proti Vyorálkovi a je vyvoláván domácími fanoušky!
52'
Martin Štohanzl si na míč ještě sáhl, sám díky tomu bude rozehrávat.
51'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, u míče jsou hosté.
50'
Na rozdíl deseti branek snižuje hostující Ševčík, hra je teď hodně neurovnaná.
50'
Hostům teď pomohla branková konstrukce. Hraničtí házenkáři už pospíchají do postupného útoku.
49'
Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí.
49'
Piwko snižuje. Druhý poločas nabídl už dvaadvacet branek, hraje se daleko rychlejší házená než v úvodní třicetiminutovce.
48'
Do vzduchu se pověsil Bendicsek, který zakončoval na vzdálenější tyč do dolní části branky.
48'
Halama z pravé strany přesně do vzdálenějšího růžku!
47'
Třetí novoveselská trefa v řadě, na svědomí ji má Bendicsek!
47'
Domácí fanoušci se marně dožadovali dvouminutového trestu pro soupeře, hra pokračuje.
46'
Rychlou akci domácích zakončil svým třetím gólem v zápase Štěpán!
45'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Filip Dořičák).
45'
Dořičák míč z levého křídla napálil do hlavy brankáře Martina Štohanzla, který zůstává ležet na palubovce Nejspíše se bude vylučovat.
44'
Reakce Parollyho domácím trvala přesně deset vteřin!
44'
Halama se prosazuje ze šesti metrů, obrany jakoby ve druhém poločase ani neexistovaly, hosté těží z početní převahy, ve které hrají.
43'
O bleskovou odpověď se podstřelem z nějakých devíti metrů postaral Hajko!
43'
Mezi obránci Nového Veselí proskočil Padalík.
42'
Těžké zakončení Dořičáka z levého křídla. Hostující házenkář to zvládl na jedničku!
41'
Proti pravému křídelníkovi teď Tabara zasahovat nemusel. Hostující gólman běží na lavičku, Cement dorovnává síly.
40'
Flajsar proměnil sedmičku, proti které se do branky postavil Tabara.
40'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Miroslav Halama).
40'
Ve druhé půli se hraje zatím dost bezstarostná házená, další hranický gól přidává Andrš.
39'
Bendicsek se prosazuje přes celé hřiště do prázdné branky.
38'
Na pravé straně proskočil Ševčík, který snížil opět na deset gólů.
37'
Risk hostům zatím moc nevychází, skóre z domácího pohledu posouvá znovu Flajsar.
36'
Do dalšího samostatného úniku na nikoho utekl Halíček. Zakončení do prázdné brány si užil, náskok domácích je dnes poprvé dvouciferný!
35'
Krásná akce domácích, z pozice pivota ji zakončoval Miroslav Štohanzl, který trefoval odkrytou klec.
34'
Dva velmi dobré zákroky Martina Štohanzla během krátké chvíle, míč pro Nové Veselí.
34'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Tomášek).
33'
Hostující gólman zůstal na střídačce, Flajsar pak trefil prázdnou branku přes celé hřiště.
33'
Další domácí gól přidává Flajsar, rozdíl ve skóre je sedmibrankový!
32'
Na bližší tyč se z levé strany prosadil Dolák, který překonal Martina Štohanzla v domácí brance!
31'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, za domácí skóroval Flajsar.
31'
Jako první se ve druhém poločase prosazuje z pravého křídla hostující Halama.
31'
Úvodní třicetiminutovka je za námi. Favorit z Nového Veselí zatím jasně dominuje, když před odchodem do kabin vede sedmigólovým rozdílem. Druhý poločas začne zhruba ve 20:22.
30'
30'
Nakonec se jim to nepodařilo. Rozhodčí pískal kroky, z devíti metrů pak na druhé straně zakončoval znovu Piwko, který míč se štěstím propasíroval přes Schamse!
30'
Na startu třicáté minuty snižuje Piwko. Podaří se domácím dohrát první poločas s míčem na rukách?
29'
Proti dalšímu sedmimetrovému hodu Parollyho se do brány dostal i Vyorálek. Ten zapsal úspěšný zákrok!
29'
Další technická chyba Hranic, rozeběhly se poslední dvě minuty prvního poločasu.
28'
Sedmička pro Nové Veselí. Parolly míč napálil do šibenice, Tabara bez šance.
27'
27'
Jedna z mála rychlých hranických akcí. Dořičák z hranice brankoviště na levé straně snížil.
27'
Schams proti Halamovi zasahovat nemusel, hostující křídelník trefil břevno.
26'
Štěpán trefoval prázdnou branku, do které se na poslední chvíli stihl vrátit Tabara, který vyrážel těsně před brankovou čaru.
26'
Branka Piwka neplatí, byl sice faulován, ale udělal krůček navíc. Hranice zůstanou u míče.
25'
Z pravého křídla se prosazuje domácí Navrátil, rozdíl ve skóre je devítibrankový!
24'
Také Tabara je po příchodu do branky velmi jistý. Na další gól čekáme už více jak dvě minuty.
23'
Na druhé straně úspěšný zákrok Schamse, který během necelých třiadvaceti minut inkasoval pouze pět branek!
23'
Balón si vzal na starost Halíček, jenže zakončoval pouze do horní tyče.
22'
Tabara vychytal Strýčka zakončujícího z pivota. Vše bylo s faulem, domácí budou rozehrávat sedmimetrový hod!
22'
Na rozdíl osmi branek snižuje hostující Andrš.
21'
Rozhodčí přisuzuje míč domácím házenkářům, ti směřují do postupného útoku.
20'
Akce sehraná až do pravého křídla, Halíček byl ve velmi dobré střelecké pozici a zaznamenal další gól.
19'
Na pravé spojce prolétl Andrš, jehož zakončení mířilo těsně kolem těla Schamse na bližší tyč.
19'
Pinkas trefoval pouze dobře postavenou hradbu domácích těl. Z bleskového protiútoku skóroval Miroslav Štohanzl.
18'
Rozhodčí signalizují hranickou pasivitu, hosté musí zakočnovat.
17'
Pozdě, ale přece odpískaný nedovolený zákrok na hostujícího Pinkase.
17'
Juráš zůstal na střídačce, Štěpán běžel sám na prázdnu branku. To snad ani nemohlo skončit jinak!
16'
V podstatě úplně stejná situace na druhé straně, také Halíček se prosadil z pravého křídla.
16'
Halama si z pravého křídla vyskočil do lepšího úhlu, odkud zakončoval úspěšně na vzdálenější tyč!
15'
Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice, už druhý během úvodní čtvrthodiny!
15'
Další rychlý protiútok domácího mužstva, další gól. Halíček skóroval z pravé strany na bližší tyčku.
14'
Štěpán běžel z levé strany sám na Juráše, který se zatím rozhodně nenudí. V první fázi naznačil, v té druhé rozvlnil síť.
14'
Na druhé straně zase Juráš vychytal Tomáška, potlesk by si v tuto chvíli zasloužil i hostující gólman.
13'
Piwko obelhal domácí obránce, pak ale tváří v tvář nepřekonal Schamse, který se dočkal hlasitého potlesku!
12'
Několik rychlých přihrávek, následně tvrdá rána Flajsara ze středu do protipohybu bezmocného Juráše.
12'
12'
Hosté se na útočné polovině trápí, teď se navíc budou muset zase bránit postupné akci soupeře.
11'
Další samostatný únik na Juráše, Halíček si dolétl skoro až do branky!
10'
Z pravého křídla snižuje Halama. To nebyl úplně snadný úhel.
9'
Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice.
9'
Flajsar vystihl hostující rozehrávku a znovu běžel sám na branku. Napodruhé už se nemýlil!
8'
Domácí Flajsar běžel z levé strany sám na branku. Balón poslal razantním zakončením pouze do tyče!
7'
Pozorná domácí defenziva, hosté se těžce dostávají do střeleckých pozic.
7'
Levou stranou proletěl Melichar, který bez výraznějších problémů překonal Juráše!
6'
Totožná situace na druhé straně palubovky, rozhodčí pískal prorážení hostujícího Zamarskiho.
6'
Delší novoveselský útok ukončil rozhodčí za hranickou brankou, který pískal útočný faul.
5'
Melichar byl sám překvapen z toho, kolik dostal prostoru. Namířil si to do středu a překonal Juráše!
4'
Piwko versus Schams dnes podruhé. Tentokráte byl úspěšnější domácí gólman, který přečetl zakončení směřující mezi jeho nohy!
4'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
3'
Mohlo to být o dva góly, ovšem Juráš vychytal samostatný únik domácího házenkáře!
3'
Domácí házenkáři už zase vedou, z levého křídla se o to postaral Bartůněk!
2'
Sedmička pro hosty. Piwko překonal Schamse a srovnal vývoj tohoto zápasu!
2'
Právě Schams do brejku vyslal Gregoroviče, který se v samostatném úniku nemýlil!
1'
Výborný zákrok domácího brankáře Schamse na konci první minuty!
1'
Novoveselští do utkání půjdou jako obrovský favorit. Nejen, že je mezi oběma šestibodový rozdíl, ale domácí proti dnešnímu soupeři dokázali zvítězit už čtyřikrát v řadě a i dnes jim sázkové kanceláře dost věří.
Domácí házenkáři se chytili remízou proti slovenskému Prešovu, v poháru si splnili povinnost s Újezdem u Brna, o víkendu zapsali veledůležité vítězství ve Strakonicích, na které by rádi navázali proti Hranicím. Hosté jsou beznadějně poslední, na své první vítězství zatím stále čekají, dokonce vypadli i v pohárovém duelu s Velkou Bystřicí.
Hezký den. Chance Extraliga nabídne sedmé kolo, TJ Sokol Nové Veselí v jednom ze zápasů narazí na TJ Cement Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.