Házená - Extraliga muži - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Frýdek-M. - 4. prosince 2022   10:30

Plzeň
Plzeň
1' Kosteski  • 3' Šindelář  • 4' Terzić  • 5' Šindelář  • 6' T. Nejdl  • 14' Douda  • 15' Chmelík  • 19' Bláha  • 20' Douda  • 26' Režnický  • 29' Režnický  • 30' Režnický  • 33' Kosteski  • 34' Režnický  • 36' Bláha  • 37' T. Nejdl  • 41' Douda  • 42' T. Nejdl  • 43' Kosteski  • 47' Terzić  • 48' Režnický  • 49' T. Nejdl  • 52' Chmelík  • 54' Douda  • 56' Terzić  • 59' Douda  • 59' Chmelík
31:26
(14:15)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Gřešek   • 5' Gřešek   • 10' Ondrušík   • 12' Gřešek   • 13' Mucha   • 14' Zbránek   • 18' Mucha   • 22' Moješcik   • 26' Moješcik   • 29' Choleva   • 30' Choleva   • 34' Zbránek   • 35' Bureš   • 37' Brožek   • 39' S. Mlotek   • 47' Mazur   • 49' Ondrušík   • 54' Brožek   • 58' Ondrušík   • 59' Bureš   • 60' Brožek
Plzeň
Bareš, Uhlíř
SH 1 Plzeň
Frýdek-M.

Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:26 (14:15)
Nejvíce branek: Kosteski 7/4, Douda 5, Režnický 5 – Bureš 6/4, Gřešek 3, Brožek 3. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/5. Vyloučení: 7:4.
Domácí házenkáři ve druhém poločase dokázali potvrdit roli favorita a v dnešní dohrávce 16. kola vítězí v poměru 31:26. Zlom utkání nastal ve 40. minutě, kdy si Plzeň za pár minut rychle vytvořila šestibrankový náskok, který poté už pouze udržovala. Znamená to, že Talent Plzeň v tabulce opět odskočil druhým Lovosicím na rozdíl dvou bodů.
60'
60'
Na druhé straně ještě koriguje stav utkání Brožek.
59'
Jan Chmelík byl úspěšný se svým pokusem z křídla.
59'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
59'
Douda přidává svůj pátý gól v zápase.
58'
Podruhé je dnes vyloučen i Zbránek.
58'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Stefan Terzić).
58'
Ondrušík vystihl přihrávku domácích a následně neměl problém ani s Herajtem.
56'
Štefan Terzić zvyšuje na rozdíl šesti branek.
55'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
54'
Z křídla se nemýlil Jakub Brožek.
54'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
53'
Ze sedmičky byl počtvrté úspěšný Bureš.
53'
V krátkém sledu obdržel druhý dvouminutový trest Nejdl a bude si muset dávat pozor, aby ve zbytku utkání nedostal červenou kartu.
52'
Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
52'
Chmelík přidává další gól a domácí již zcela kontrolují průběh závěru zápasu.
52'
52'
Sledujeme sérii neúspěšných útoků na obou stranách.
50'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
50'
Žlutá karta pro trenéra hostujícího celku.
49'
Ondrušík se nemýlil střelou z devíti metrů.
49'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
49'
Tomáš Nejdl zvyšuje už na rozdíl šesti branek a zdá se, že je rozhodnuto!
48'
Herajt opět hosty vychytal a z následného rychlého brejku se prosadil Režnický.
47'
Tentokrát se Terzič ze spojky nemýlil.
47'
Toho využívá Matěj Mazur a skutečně snižuje náskok domácí Plzně.
46'
Terzić přestřelil branku a tím dává šanci hostům na snížení stavu.
45'
Sedmou trefu v utkání přidává Kosteski. Dohnat tento náskok už bude pro hosty obtížné.
44'
Filip Herajt si s pokusem z dvanácti metrů bez problémů poradil.
44'
Pasivita je nyní signalizována i hostům.
43'
43'
A další gól přidává Kosteski!
42'
I při signalizované pasivitě se trefuje Nejdl a už je to o dvě branky!
41'
Douda se prosadil střelou ze spojky.
39'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Slavomír Mlotek).
37'
V brankových hodech pokračují domácí, jmenovitě Nejdl.
37'
První branku v dnešním utkání zaznamenal Brožek.
36'
Z pivotu odpovídá Bláha.
35'
Hosté nedávají Plzni nic zadarmo a Bureš vyrovnává!
35'
Nikola Kosteski byl nyní úspěšný ze sedmimetrového hodu.
34'
Za hosty přišel s rychlou odpovědí Zbránek.
34'
Režnický po dlouhé době posílá Plzeň do vedení.
34'
Nyní jsme byli svědky úspěšných zákroků brankářů na obou stranách.
33'
Samostatný únik využil Kosteski.
31'
31'
Rozehrávku měli na starost domácí, technickou chybou se však připravili o míč.
31'
První poločas nastolil trochu nečekaný průběh a hráči Frýdku-Místku zaskočili domácí Plzeň, když v jednu chvíli udržovali náskok tří branek. Ten se však začal ke konci poločasu tenčit a domácí stihli vyrovnat. Poslední slovo měl Choleva, který dal podobu poločasovému výsledku 14:15. Druhý poločas začne přibližně v 11:24.
30'
30'
Pět sekund před koncem poločasu se ještě dokázal trefit Choleva.
30'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
29'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
29'
Mathias Choleva vrací Frýdku vedení.
29'
Hosté jsou v plném počtu.
29'
Domácí zásluhou Režnického, který se vrátil z výkonu trestu vyrovnávají stav utkání!
27'
Ze sedmičky skóruje také Kosteski.
27'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
27'
Ze sedmičky uspěl i na třetí pokus Bureš.
27'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Adam Bernhard).
26'
Poprvé dnes rozvlnit síť i Daniel Režnický.
26'
Moješcik se trefil podruhé za sebou a udržuje těsný náskok hostů.
24'
Na střelu Kosteskiho k levé tyči ze sedmičky hostující brankář nedosáhl.
23'
Terzić nevyužil svou možnost z brejku.
22'
Na straně hostů se teď nemýlil Moješcik.
20'
Na konci 20. minuty snižuje na rozdíl jedné branky Douda.
19'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
18'
Jan Mucha druhou brankou v utkání vrací Frýdku tříbrankové vedení.
18'
18'
16'
Za faul Bláhy byla opět nařízena sedmička a Bureš byl i tentokrát úspěšný.
16'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
15'
Hosté v útoku neuspěli a toho využil z protiútoku Chmelík.
14'
Po delší odmlce se prosazují i domácí, jmenovitě Douda.
14'
Timeout domácím nepomohl a na druhé straně zvyšuje na rozdíl tří branek Jan Zbránek.
13'
13'
13'
Další branku v přesilovce ještě stihnul Mucha!
12'
Fauly domácích přišly Frýdku vhod a hosté poprvé v zápase vedou, když se trefil Gřešek.
11'
Faul Beneše ztrestal ze sedmičky Bureš.
11'
Domácí jsou již v pěti hráčích.
11'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Adam Beneš).
10'
V přesilovce snižuje náskok domácích Ondrušík.
9'
Následnou sedmičku po faulu Kosteskiho Choleva neproměnil.
9'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
8'
Oba celky teď svůj útok nevyužily.
6'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
5'
Na druhé straně podruhé v utkání skóruje Gřešek.
5'
S rychlou odpovědí přispěchal Šindelář.
5'
Za faul na brankovišti byla nařízena sedmička, kterou bez problému proměnil Choleva.
4'
Stefan Terzić o sobě taky dal vědět a vrací domácím dvoubrankový náskok.
3'
Z protiútoku snižuje Gřešek.
Omluvte prosím technické problémy.
3'
Nyní se prosazuje Šindelář a Plzeň vede o dvě branky.
2'
Šmíd vychytal pokus hostů a do útoků jde opět Plzeň.
1'
První branku v utkání vstřelil Nikola Kosteski.
1'
Hráči právě nastupují na hrací plochu.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Bernhard, Terzić, Kosteski, T. Nejdl, Zeda, Bláha, Tonar, Říha, Chmelík, Beneš, Šindelář, Režnický.
Trenér: Petr Štochl

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: Daniel Valo

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř.
Nedělní dopoledne bude v Chance Extralize mužů v házené patřit dohrávce 16. kola. Do Plzně přijedou hráči z Frýdku-Místku a pokusí se překvapit favorizovaný domácí celek.

Talent tým Plzeňského kraje se už delší dobu nachází na špici tabulky, když za patnáct zápasů prohrál pouze jednou, a to v 10. kole v Zubří 27:24.

Jakub Douda – 58 branek.

Pepino SKP Frýdek-Místek se v letošní sezóně pohybuje ve středu tabulky, aktuálně mu patří 7. pozice. V patnácti duelech si Frýdek-Místek připsal 16 bodů za osm výher.

15. kolo: Frýdek-Místek – Dukla Praha 28:32
14. kolo: Nové Veselí – Frýdek-Místek 29:27
13. kolo: Frýdek-Místek – Jičín 29:23
12. kolo: SKKP Handball Brno – Frýdek-Místek 27:33
11. kolo: Frýdek-Místek – Lovosice 29:39