Házená - Extraliga muži - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Strakonice - 12. února 2023   10:30

Plzeň
Plzeň
1' Šindelář  • 1' Tonar  • 3' Stehlík  • 3' Kosteski  • 5' Šindelář  • 6' Režnický  • 8' Škvařil  • 8' Kosteski  • 9' Šafránek  • 10' Šafránek  • 11' Stehlík  • 12' Kosteski  • 14' Šindelář  • 15' Šafránek  • 16' Škvařil  • 17' Tonar  • 19' Režnický  • 23' Bláha  • 24' Škvařil  • 24' Škvařil  • 25' T. Nejdl  • 26' Bernhard  • 27' Bernhard  • 29' Bláha  • 30' Kosteski  • 33' T. Nejdl  • 34' Šafránek  • 35' T. Nejdl  • 35' T. Nejdl  • 39' Šindelář  • 43' T. Nejdl  • 45' Říha  • 46' Zeda  • 51' Režnický  • 51' Chmelík  • 53' Bláha  • 54' Režnický  • 56' Zeda  • 57' Režnický  • 59' Zeda
43:25
(26:14)
Strakonice
Strakonice
2' Kaplan   • 4' M. Nejdl   • 4' Pek   • 6' Kaplan   • 7' Kaiser   • 9' Bičiště   • 11' Landsinger   • 14' Landsinger   • 22' Krejčí   • 24' Krejčí   • 29' Kaplan   • 36' Kaplan   • 40' Brůha   • 44' Landsinger   • 47' Samek   • 52' O. Sedláček   • 53' Miklas   • 55' Baierling   • 56' A. Nejdl   • 57' O. Sedláček
Plzeň
Blanár, Opava
SH 1 Plzeň
720 diváků
Strakonice

Já vám pro dnešek děkuji za pozornost a budu se na vás opět těšit u dalšího komentovaného přenosu. Přeji vám Hezký zbytek neděle.
Máme tady konec utkání. Plzeň až na prvních 10 minut měla celý zápas převahu – především v rychlých útocích a neudělala tolik technických chyb jako Strakonice. Strakonicím se dařilo bohužel jen prvních 10 minut plzni vzdorovat, ale pak se projevila větší kvalita a více zkušeností Plzně.

Talent tým Plzeňského kraje – HBC JVP Strakonice 1921 43:25 (26:14)
Nejvíce branek: Škvařil 7/2, Režnický 5, T. Nejdl 5 – Němec 4/4, Kaplan 4, Landsinger 3. Rozhodčí: Blanár, Opava. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 2:2. Diváci: 720.
60'
Začala poslední minuta dnešního utkání.
59'
Z rychlého protiútoku skóruje Zeda.
Dnešní utkání sleduje 720 diváků.
57'
5. gól Režnického v dnešním utkání.
57'
Sedláček se prosadil ze střední spojky.
56'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Zeda).
56'
Z rychlého kontru skóruje Adam Nejdl.
56'
Kroky domácího Říhy.
55'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Baierling).
55'
V útoku Plzeň.
54'
40. branku přidává domácí pivot Daniel Režnický.
53'
Dobrý zákrok Mráze v brance Strakonic a v útoku hosté.
53'
Z levého křídla dává gól strakonický Miklas.
53'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
52'
Krásným podstřelem se prezentoval ze střední spojky hostující Sedláček.
52'
V postupném útoku hosté.
51'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
51'
A další úspěšný rychlý brejk domácích. tentokrát uspěl Chmelík.
51'
Další gól z rychlého brejku v podání Režnického.
50'
Šafránek nezpracoval dohrávku do křídla a v útoku jsou tak Strakonice.
49'
Technická chyba Strakonic.
48'
Další skvělý zákrok hostujícího brankáře Mráze.
47'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
47'
Dvacátou branku přidává z pozice pivota hostující Samek.
47'
Technická chyba plzeňských.
46'
Zeda vymetl pavučinu v pravém horním rohu hostující brány.
45'
Mráz zneškodnil rychlý brejk Plzně.
45'
První branka domácího Říhy se střední spojky.
44'
Z křídla se prosadil Landsinger.
43'
Z rychlého kontru dává svůj pátý gól Nejdl.
42'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
41'
Plzeň si vybojovala sedmimetrový hod.
40'
Z pivota dává branku Brůha.
40'
Plzeň v plném počtu.
39'
Šindelář opět uspěl z pivota.
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
38'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
37'
36'
Kaplan se prezentoval tvrdou střelou z jedenácti metrů do horního rohu Šmídovy branky.
35'
Třicátou branku dává Nejdl z proskoku.
35'
Z brejku skóruje Nejdl.
34'
Špatnou rozehrávku využil domácí Šafránek.
33'
Z výskoku se prosadil Nejdl.
32'
3. úspěšná sedmička Němce.
32'
Sedmička pro hosty.
31'
Vynikající Mráz v bráně Strakonic.
31'
Za chvíli nám začne druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který rozhodně vyšel lépe domácí Plzni. Největší zbraní domácích byly rychlé protiútoky, ze kterých mnohokrát skórovali. Strakonice zužovalo velké množství technických chyb.
Nejlepší střelec je na plzeňské straně Škvařil 5/1 a z hostující strany Kaplan 3.
2. poločas začne přibližně v 11:20.
30'
30'
30'
4. branka domácího Kosteskiho.
29'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Leonard Kaplan).
29'
29'
28'
Sedmička pro Strakonice.
28'
27'
A další gól mladého Bernharda z rychlého brejku.
27'
Průraz domácího Bláhy.
26'
26'
Další gól z rychlého brejku – tentokrát uspěl Bernhard.
25'
Nejdl překonal Mráze mezi nohy.
24'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Brůha).
24'
K odraženému míči se dostal po sedmičce Škvařil a uspěl proti Mrázovi.
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
24'
Další sedmička pro Plzeň.
24'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Michal Krejčí).
24'
Z rychlého útoku skóruje Škvařil.
23'
Bláha uspěl z levé spojky.
22'
Z pravého křídla přidává gól Krejčí.
21'
21'
Sedmička pro Plzeň.
20'
19'
Přešlap plzeňského pravého křídla.
19'
Z postu pivota se prosadil Daniel Režnický.
18'
Opět technická chyba hostů.
17'
Střelou do horní části branky se prosadil Tonar.
17'
Technická chyba hostí.
16'
Tak to byla velká rána do pravého rohu brány Strakonic v podání Škvařila.
15'
Výborný zákrok brankáře Šmída.
15'
V útoku hostující Strakonice.
15'
15'
Do prázdné branky dává svůj 3. gól dnešního utkání Šafránek.
14'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Leonard Kaplan).
14'
Opět se z pivota prosazuje Šindelář.
14'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Landsinger).
13'
V útoku nyní Strakonice.
12'
Technické chyby na obou stranách.
12'
Z pravého křídla uspěl Kosteski.
11'
11'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
11'
V postupném útoku nyní domácí.
10'
A další gól Šafránka – tentokrát uspěl z levého křídla.
9'
Z pravé spojky se prosazuje Bičiště.
9'
Úspěšný rychlý brejk v podání Šafránka.
8'
Z rychlého protiútoku skóruje Kosteski
8'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
7'
Hostující brankář dává gól přes celé hřiště do prázdné brány.
6'
Krásný gól do horního rohu branky dává z pivota Režnický.
6'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
6'
5'
Opět z pivota se prosazuje zkušený Šindelář
5'
A máme vyrovnáno! Nejdl dává gól z brejku.
4'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
4'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
3'
Z rychlého brejku dává gól Kosteski.
3'
Z proskoku uspěl Stehlík.
2'
Gól z devíti metrů vstřelil Kaplan.
1'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
1'
Pěkný gól z pivota v podání Šindelaře.
1'
V útoku začínají domácí.
1'
Za pár okamžiků začínáme!
Momentálně probíhá na palubovce představení sestav.

Talent tým Plzeňského kraje: Šmíd, Herajt – Zeda, Stehlík, Tonar, Bláha, Říha, Chmelík, Režnický, Douda, Šafránek, Škvařil, Šindelář, Bernhard, T. Nejdl, Kosteski.
Trenér: Petr Štochl

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Kaiser – Němec, O. Sedláček, Landsinger, Miklas, A. Nejdl, Baierling, Krejčí, Bičiště, Brůha, Pek, M. Nejdl, Samek, Kaplan, Wildt.
Trenér: Michal Zbíral

Rozhodčí: Blanár, Opava.
Aktuální forma :
Plzeň má z posledních tří zápasů tři výhry a nejen díky tomu okupuje první místo v tabulce.
Strakonicím se bohužel v letošní moc nedaří a nacházejí se 7 body na 12. místě tabulky. Z posledních třech zápasů nedokázali vybojovat ani bod.
Nejlepší střelci :
Talent tým Plzeňského kraje – Daniel Režnický – 105 branek
HBC JVP Strakonice 1921 – David Bičiště – 78 branek
Vzájemná bilance mezi těmito týmy mluví jasně pro domácí celek. Plzeň dokázala zvítězit z posledních 4 zápasů rovnou čtyřikrát. Dokáží tuto bilanci dnes strakoničtí zmírnit?
Krásné nedělní dopoledne všem fanouškům české házené! Vítejte u zápasu 21. kola Chance Extraligy mezi domácím celkem Talent tým Plzeňského kraje a hosty HBC JVP Strakonice 1921.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.