Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Lovosice - 1. října 2022   13:15

SHC Maloměřice
3' Svoboda  • 12' Koubek  • 14' Jung  • 17' Koubek  • 18' Tejzr  • 19' Hliničan  • 23' Vodička  • 25' Koubek  • 26' Korger  • 27' Svoboda  • 29' Koubek  • 32' Svoboda  • 35' Hliničan  • 37' Hliničan  • 37' Hliničan  • 38' Tejzr  • 42' Hliničan  • 43' Hliničan  • 44' Drásal  • 54' Svoboda  • 54' Ipser  • 58' Svoboda  • 59' Hliničan  • 60' Tejzr  • 60' Tejzr  • 60' Hliničan
27:32
(12:16)
Lovosice
Lovosice
3' Kupa   • 5' Chotěborský   • 8' Stach   • 10' Malý   • 11' Stach   • 12' Horák   • 13' Horák   • 14' Stach   • 16' Malý   • 20' Malý   • 20' Horák   • 21' Karlovec   • 22' Stach   • 24' Trkovský   • 28' Kupa   • 31' Chotěborský   • 32' Heřmanovský   • 33' Hniďák   • 34' Hniďák   • 34' Horák   • 35' Trkovský   • 36' Hniďák   • 38' Trkovský   • 45' Heřmanovský   • 48' Trkovský   • 50' Kupa   • 52' Stach   • 56' Stach   • 59' Hniďák
Koňařík, Zaplatílek, Mazač – Vodička, Jung, Koubek, Drásal, Ipser, Svoboda, Korger, Tejzr, Hliničan, Havlík.
Martin Pražák – Jakub Šulc
150 diváků
Lovosice
Adamík, Günl, Dohnal – Ouředník, Kupa, Chotěborský, Hniďák, Trkovský, Lukáč, Bednařík, Horák, Karlovec, Stach, Heřmanovský, Malý, Bogdanić.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
SHC Maloměřice – Brno – Lovci Lovosice 27:32 (12:16)
Nejvíce branek: Hliničan 8, Koubek 5, Svoboda 4 – Stach 6, Hniďák 4, Trkovský 4. Rozhodčí: Martin Pražák – Jakub Šulc. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2. Vyloučení: 4:5. Diváci: 150.
Lovci ještě deset minut před koncem vedli o deset branek. Pak prostřídali a omlazená sestava tak dominantní nebyla, což Majlont trestal snadnými góly. Brňanům se trefou Hliničana z poslední vteřiny podařilo snížit na pětibrankový rozdíl, avšak nutno dodat, že hosté měli dnešní utkání pod kontrolou, prohrávali pouze ve třetí minutě (0:1), pak už po celou dobu diktovali průběh.
60'
Maloměřičtí se ujali míče a Hliničan společně s klaksonem trefoval přes celé hřiště prázdnou lovosickou svatyni, branka platí.
60'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Lukáš Lukáč).
60'
Byl to zase Tejzr, který se dostal do samostatného postupu proti lovosickému brankáři. Při něm byl faulován, bude se vylučovat.
60'
Blesková přihrávka Koňaříka rozehrávajícímu Tejzrovi, který trefil odkrytou klac.
59'
Nečekaná střela od Hniďáka, Koňařík na poslední chvíli nedokázal zareagovat!
59'
Hliničan se dostal do úniku proti prázdné bráně Lovosic. To nemohlo dopadnout jinak.
58'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Michal Bednařík).
58'
Pohledná individuální akce od Svobody, který ze sedmi metrů na levé straně zakončoval na vzdálenější tyčku!
57'
Podstřel domácího házenkáře, Hniďák se přiznal k teči.
57'
Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice – Brno.
56'
Balón putoval do pozice pivota. Stach zvýšil na devět branek!
56'
Dvouminutový trest pro realizační tým SHC Maloměřice – Brno.
56'
To se nelíbilo Františku Urbanovi a vůbec celé lavičce, která nejspíše vyfasuje dvouminutový trest.
56'
Domácí běželi do přečíslení čtyři na jednoho, avšak jeden z rozhodčích odpískal kroky.
55'
Jeden z domácích hráčů se snažil trefit odkrytou klec přes celé hřiště, jenže trefil tyčku.
54'
Stach Koňaříka nepřekonal, Ipser si na druhé straně palubovky věděl rady!
54'
Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice.
54'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Jaroslav Ouředník).
54'
Individuální akce Svobody zaváněla vyšším počtem povolených kroků. Rozhodčí měli jiný názor, Maloměřice snižují.
53'
Stach pálil vysoko nad branku a bude se muset rychle vracet.
52'
Nepřehledná situace poblíž domácího brankoviště. Stach se ujal míče a přidal další gól, už třicátý.
51'
Vodička si vyskočil pro odražený míč, Adamíka ale z bezprostřední blízkosti nepřekonal!
51'
Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka, znovu se bude upravovat hrací plocha.
50'
Kupa se zastavil a všiml si, že je před nim volno. Udělal dva rychlé kroky a střílel nad rameno Koňaříka.
50'
Nedovolený zákrok před brankovištěm, devítka pro Brňany.
49'
Zakončení Kupy přes ruce bránících hráčů vyrážel Koňařík.
48'
48'
Trkovský pospíchal sám na Koňaříka. Se zakončením dlouho otálel, nakonec přidal další gól.
47'
Střela Bogdaniče šla do levé strany z pohledu střelce. Koňařík zvedl nohu, ale na balón nedosáhl.
47'
Trkovský přelstil domácí obranu a vybojoval sedmimetrový hod.
46'
Hra je přerušena pro úpravu palubovky.
46'
Jung napálil břevno, jeden z hostujících hráčů pak při pokusu o zisk míče přešlápl brankoviště.
45'
Těžká pozice pro Heřmanovského na pravém křídle. Koňařík se natahoval marně.
44'
44'
Hniďáka vychytal Koňařík, za Maloměřice pak na pět branek snižoval Drásal.
43'
Další příležitost pro Chotěborského, ten ale mířil pouze nad břevno.
43'
Další trefa Hliničana z levého křídla, hostující hráč teď zakončoval přes prsty, Adamík si na balón sáhl.
42'
Na druhé straně sehrávka do pravého křídla, odkud Chotěborský překonal Koňaříka zakončením o palubovku.
42'
Hliničan snižuje z levého křídla.
41'
Horák běžel sám na branku. Zakončoval razantní střelou do brankové konstrukce.
40'
Lovcům se podařilo zpomalit rychlý protiútok, Brňané pro útočnou akci střídají.
39'
Na jedné straně přešlap brankoviště, na té druhé zákrok Adamíka, u míče hosté.
38'
Tejzr snižuje na rozdíl sedmi branek. K vidění už bylo třináct gólů za necelých osm minut.
38'
Útoky jasně dominují, obrany jsou dost otevřené. Potrestal toho Trkovský!
37'
Další trefa Hliničana, vyloučený Chotěborský se za pár vteřinek vrátí na palubovku.
37'
Maloměřice korigují Hliničanem, domácí teď zužitkovali oslabené obrany soupeře.
36'
Náskok Lovosic narůstá i v početní nevýhodě, kdy skóroval Hniďák.
36'
Parádní zákrok Adamíka proti pravou rukou proti Korgerovi.
36'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
35'
Trkovský na levé straně proskočil obranou, vzápětí zakončoval na do horní části branky.
35'
Obrany jakoby na startu druhého poločasu neexistovaly, Hliničan snižuje.
34'
Za námi ještě nejsou ani čtyři minuty ze druhé půle a Lovci už dávají pátý gól. Horák skóroval po individuální akci.
34'
Jak je to jednoduché. Hniďák se vůbec nerozmýšlel a z osmi metrů překonal domácího brankáře!
34'
Rozhodčí signalizovali pasivitu, domácí zakončovali opět nepřesně.
33'
Devatenáctý lovosický gól přidává při proskoku Hniďák. Opět se štěstím.
32'
Před Svobodou se otevřel hostující obrana. Domácí hráč zakončoval přesně do šibenice!
32'
Naopak na druhé straně se zprava zakončením o palubovku prosazuje Heřmanovský.
31'
Nepřesný pokus Svobody z nějakých osmi metrů, balón šal dobré dva metry nad branku.
31'
Hosté začali v přesilovce, proto rychle zakončovali. Chotěborský se trefil z pravého křídla.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 13:49.
Svobodovi se z poslední rozehrávky mohutnou zeď překonat nepodařilo. Lovci tak před odchodem do kabin vedou čtyřgólovým rozdílem a zatím to dle průběhu vypadá, že jakožto favorit kontrolují vývoj tohoto zápasu.
30'
30'
Bogdanić versus Zaplatílek. Hostující hráč mířil po pravé ruce domácího gólmana, který na míč nedosáhl.
30'
Žlutá karta pro realizační tým SHC Maloměřice – Brno.
30'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice – Brno (Dan Korger).
29'
Pěkná finta od Koubka. Po naznačení přihrávky proskočil obranou a skóroval na vzdálenější tyčku.
29'
Adamík vyrážel za branku, Lovci stále v početní nevýhodě, s útokem pospíchat nebudou.
28'
Možná až zbytečně snadno se pro domácí na středu uvolnil Kupa, který nedal Zaplatílkovi žádnou šanci.
28'
Zblokovaný střelecký pokus Horáka, hosté budou rozehrávat z rohu.
27'
Rychle využitá přesilovka, z pravé strany snížil Svoboda.
27'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
27'
Lovosický házenkář se omlouvá, Zaplatílek bude v pořádku. Trkovský to odnese dvouminutovým trestem.
27'
Trkovský míč ze šesti metrů napálil do hlavy Zaplatílka, který zůstává ležet na palubovce.
26'
Koubek vychytal Adamík, jenže za pár vteřinek se k podobnému zakončení dostal Korger a ten už byl přesný!
25'
Domácí jsou zatím nejnebezpečnější z brankoviště. Koubek znovu se štěstím snížil, v opačném případě by se házela sedmička.
24'
Delší útok Lovosic zakončený Trkovským, čtrnáctý gól hostů.
24'
Svoboda udělal všechno dobře. Až na zakončení, které zastavilo břevno!
23'
Souboj Koubka s Heřmanovským. Hostující házenkář se marně dožadoval odpískání faulu.
23'
23'
K odraženému míči se na brankovišti dostal Vodička. V pádu jej procpal za Adamíka.
22'
Domácí obrana se nestíhá vracet s rychlými brejky Lovosic. Stach navyšuje z hranice brankoviště už na šest branek.
21'
Vypadalo to, že Karlovec zakončení možná zbytečně uspěchal. On ale z těžkého úhlu dokázal najít místečko za Zaplatílkem!
20'
Branka Maloměřic neplatí, rozhodčí pískal přešlap brankoviště.
20'
Po domácí ztrátě situace dva na jednoho. Horák naznačil přihrávku, ale úspěšně zakončoval k bližší tyči.
20'
Totožná situace na druhé straně, Malý z pravého křídla zakončoval na vzdálenější tyč.
19'
Velmi dobrá sehrávka až do levého křídla, odkud se v pádu prosadil Hliničan.
18'
Tejzr sám proti Adamíkovi. Hostující gólman byl v tuto chvíli bez šance!
17'
Jung přistrčil Koubkovi, který podstřelem z levé strany se štěstím snížil.
17'
16'
Malý podruhé během pár vteřin běžel sám na branku. O palubovku mířil jen do břevna!
16'
Opět to byl Malý, který běžel sám na Zaplatílka. Hostující házenkář zakončoval mezi nohy domácího gólmana!
15'
Malý si z pravého křídla vyběhl do slušného střeleckého úhlu, pak ale přestřelil branku.
14'
Odpověď hostům netrvala dlouho, na konci čtrnácté minuty skóroval Stach.
14'
Jung na pravé straně prolétl obranou a i v početní nevýhodě se mu podařilo snížit!
14'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Drásal).
13'
Horák přidává další branku a znovu to bude s dvojkou pro domácí tým.
12'
Vůbec poprvé se dnes prosazuje Pavel Horák, největší hvězda zápasu.
12'
Na startu dvanácté minuty snižuje domácí Koubek!
11'
11'
Další rychlý výpad zakončený trefou Stacha. Navíc se bude vylučovat.
10'
Přesto se po gólu Malého skóre mění zase na hostující straně!
9'
Ani druhý sedmimetrový hod Lovosic gólem nekončí, Kupu vychytal Zaplatílek!
8'
Sedmička také pro Brňany. Korger snižuje!
8'
Žlutá karta pro tým Lovci Lovosice (Patrik Stach).
8'
Po trefě Stacha je rozdíl ve skóre dvoubrankový!
6'
Hosté mohli navýšit svůj náskok, ovšem nepodařilo se jim to, Chotěborský se prosadit nedokázal!
6'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Antonín Vodička).
5'
Lovci dnes poprvé vedou zásluhou Chotěborského!
5'
Žlutá karta pro tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák).
3'
Srovnání hostům trvalo osm vteřin, prosadil se Kupa!
3'
Úvodní trefa až ve třetí minutě, prosazuje se domácí Svoboda!
1'
Během posledních dvou let se oba celky potkaly pětkrát, přičemž pokaždé zvítězili lovosičtí házenkáři. Poslední vzájemný střet je teprve měsíc a půl starý, Lovci v přípravě vyhráli dvoubrankovým rozdílem (31:29). Do role favorita jsou stavěni i dnes. Jak utkání nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Brněnský celek se pokusí o utnutí hostující vítězné šňůry. Domácí jsou se dvěma body předposlední, jediné vítězství zapsali v úvodním kole proti Hranicím. Majlont bude čelit obrovské síle, Lovci hrají ve velmi dobré pohodě, o čemž svědčí pohled na jejich poslední ligové zápasy, ve kterých porazili Zubří, Hranice, Strakonice nebo Prešov. Jedinou letošní prohru zapsali v přestřelce s Plzní. Mají osm bodů, jsou třetí.
Hezký den. Házenkářská Chance Extraliga mužů pokračuje šestým kolem, celé kolo otevře souboj mezi Maloměřicemi a Lovosicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.