Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Most - 12. května 2018   17:00

Slavia
Slavia
15' Pokorná  • 18' Míšová  • 25' Pokorná  • 27' Večeřová  • 28' Galušková  • 31' Jačková  • 32' Kvášová  • 34' Tulipánová  • 37' Šetelíková  • 39' Galušková  • 40' Šetelíková  • 45' Galušková  • 46' Jačková  • 48' Šetelíková  • 53' Kvášová  • 54' Šetelíková  • 56' Kvášová  • 57' Šetelíková
20:21
(6:12)
Stav série: (0:1)
Most
Most
1' Szarková   • 5' Kovařová   • 6' Zachová   • 9' Maňáková   • 10' Kovařová   • 12' Szarková   • 12' Chmelařová   • 17' K. Dvořáková   • 23' Zachová   • 24' Szarková   • 27' Maňáková   • 30' Janoušková   • 32' Szarková   • 39' Chmelařová   • 43' Zachová   • 48' Maňáková   • 50' Szarková   • 51' Zachová   • 52' Maňáková   • 55' Kovařová   • 58' Szarková
Slavia
Frieser, Kavulič
Most

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera.
DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 20:21 (6:12)
Nejvíce branek: Šetelíková 5, Galušková 4/1, Kvášová 3 – Szarková 6, Zachová 4, Maňáková 4. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/2 – 0. Vyloučení: 3:4.
Druhý poločas nabídl skvělou podívanou, na jejímž konci jsou nakonec šťastnější hostující hráčky. Slávistkám se povedlo dotáhnout šestigólovou ztrátu z první půle, jenže hráčky Baníku dokázaly za vyrovnaného stavu strhnout utkání opět na svou stranu a série se stěhuje do Mostu za stavu 1:0 pro Černé anděly.
60'
Baník však rozehrává z poloviny hřiště a zbývá už jen deset sekund ze základní hrací doby.
60'
Novotná si poradila na výbornou a je sníženo!
60'
Slavia bude střílet sedmičku!
60'
Brána Slavie zůstává prázdná, domácí to zkusí bez brankářky s hráčkou v útoku navíc.
60'
Červenobílý tým si bere poslední oddechový čas, na vyrovnání zbývá necelá minuta.
60'
Hillebrandová opět úspěšná a Slavia útočí.
59'
Hillebrandová skvěle drží naděje Slavie!
59'
Szarková pálila tvrdě z dálky, ale Hillebrandová její pokus vytěsnila mimo.
58'
Szarková z dálky zamířila přesně do levého dolního rohu.
57'
Šetelíková dostává Slavii na dostřel. Tohle bude ještě drama!
57'
Szarková ztroskotala ve vyložené příležitosti na Hillebrandové, která její ránu z bezprostřední blízkosti udržela před brankovou čárou!
56'
Kvášová z dálky propálila Bezpalcovou a rozdíl ve skóre je opět dvougólový.
55'
Kovařová napřáhla ke střele na středu hřiště a zamířila přesně do pravého dolního rohu brány.
54'
Poslední oddechový čas si bere Baník Most.
54'
Šetelíková po výborné práci Kvášové vymetla levou šibenici.
54'
Hillebrandová vytáhla parádní zákrok a Slavia útočí!
53'
Kvášová snižuje střelou ze středu hřiště.
52'
Maňáková proměnila přečíslení tří proti jedné a Most znovu vede o čtyři góly.
51'
Pokornou vychytala Bezpalcová a se slávistkami to nevypadá moc dobře.
51'
Zachová zakončila z pravé strany rychlý protiútok střelou ke vzdálenější tyči.
50'
Szarková prostřelila Hillebrandovou ze středu hřiště a Baník vede o dva góly.
50'
Ránu Galuškové vykopla Bezpalcová mimo.
49'
Slavia je opět kompletní.
48'
Maňáková si udělala prostor na středu hřiště a propálila Hillebrandovou.
48'
Šetelíková vyrovnává ranou z levé strany!
47'
Zachová zkoušela přelobovat Hillebrandovou, ale z pravé strany přestřelila.
47'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Hana Kvášová).
47'
Most je opět kompletní.
46'
Jačková si udělala prostor na středu hřiště a o zem propálila Bezpalcovou.
46'
Hillebrandová si poradila s výborně sehraným signálem hostujících házenkářek!
46'
Druhý oddechový čas si bere také hostující kouč Baníku Most.
45'
Galušková vyskočila na středu hřiště a přestřelila zeď rukou před sebou.
45'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Sára Kovařová).
44'
Druhý oddechový čas si bere domácí trenér Slavie Praha.
44'
Szarková mířila z dálky těsně vedle levé tyče.
43'
Zachová utekla slávistkám do samostatného úniku a ten zakončila ranou k pravé tyči.
42'
Hillebrandová vychytala Szarkovou, která střílela ze středu hřiště.
41'
Galušková neproměnila sedmičku! Proti byla brankářka Bezpalcová.
41'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Tereza Chmelařová).
40'
Šetelíková napřáhla ke střele z levé strany a zamířila přesně ke vzdálenější tyči.
40'
Slavia je opět v plném počtu.
39'
Chmelařová si naskočila na levém křídle a o zem prostřelila Hillebrandovou.
39'
Galušková ihned po volném hodu napřáhla ke střele z dálky a propálila Müllnerovou.
38'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
37'
Šetelíková se uvolnila za obranou Mostu a po výborné přihrávce snižuje na rozdíl tří branek.
35'
Obě družstva hrají v plném počtu.
35'
Hillebrandová teď čaruje! Překazila už několikátou velkou šanci Mostu.
34'
Tulipánová dostala na levém křídle výbornou přihrávku od Kvášové a prostřelila Müllnerovou.
34'
Kvášová nedokázala propálit hradbu rukou před sebou.
33'
33'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
32'
Kvášová odpovídá na gól Szarkové z rychlého protiútoku.
32'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Simona Szarková).
31'
Hillebrandová výtečně vychytala Janouškovou!
31'
Jačková po hezké kombinaci napřáhla ke střele z dálky a trefila se přesně k pravé tyčce.
31'
První půle úvodního finálového zápasu mezi Slavií a Mostem je minulostí. Spokojenější odcházejí do šaten hostující házenkářky, které si dokázaly vypracovat šestibrankové vedení. Velikou zásluhu na mosteckém úspěchu má brankářka Müllnerová, která pochytala neskutečné slávistické šance. Pražanky na ni mockrát nevyzrály a ve druhé třicetiminutovce budou muset dotahovat. Povede se červenobílým utkání zdramatizovat?

Druhý poločas začne přibližně v 17:49.
30'
30'
Müllnerová by klidně mohla chytat ve fotbalové bráně! Teď předvedla ukázkový skok k levé tyči a vyrazila dalekonosnou ránu Galuškové.
30'
Janoušková dokázala propálit Hillebrandovou a Baník vede o šest gólů.
30'
Maňáková nastřelila z hranice brankoviště břevno!
29'
Slavia obléhá mosteckou klec a snaží se do přestávky snížit.
28'
Galušková vystřelila ze středu hřiště a její rána propadla až do sítě.
27'
Maňáková napřáhla ke střele na středu hřiště a míč zaplul přesně do levého dolního rohu brány.
27'
Večeřová se protlačila do zakončení na středu hřiště a v pádu propálila Müllnerovou.
25'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
25'
Pokorná se z dálky trefila pod břevno milimetrově přesně.
24'
Szarková z dálky propálila Hillebrandovou a Most navyšuje své vedení.
23'
Zachová si naskočila na pravé straně a o zem propálila Hillebrandovou.
23'
Dělovku Galuškové udržela Müllnerová v rukou.
22'
Müllnerová je dnes ve formě a neskutečně drží svůj tým!
21'
Rána Szarkové neprošla přes hradbu těl na hranici brankoviště.
21'
Na druhé straně předvedla výborný zákrok i hostující brankářka Müllnerová!
20'
Střelu Kovařové vytáhla Hillebrandová konečky prstů nad bránu!
20'
První oddechový čas si bere trenér hostujícího týmu.
19'
Kvášová nastřelila ze středu hřiště břevno!
18'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
18'
Míšová si naskočila na pravém křídle a o zem propálila Müllnerovou.
17'
Kateřina Dvořáková zamířila po výtečné průnikové přihrávce Maňákové přesně k levé tyči.
16'
Míšová naskočila na pravé straně na přihrávku, ale následně nastřelila břevno!
16'
Šetelíková zkoušela přelobovat Müllnerovou z levé strany, ale přestřelila.
15'
Pokorná prolomila střeleckou smůlu Slavie.
15'
Szarková střílela z dálky, ale Hillebrandová její ránu vyrazila mimo!
14'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Hana Kvášová).
13'
Ránu Kovařové srazila Kvášová nad bránu.
12'
Chmelařová se dostala k odraženému míči na levé straně a zamířila přesně ke vzdálenější tyči.
12'
Teď už ale mířila Szarková přesně a Most vede o pět branek.
11'
Szarková mířila ze středu hřiště nad bránu.
10'
Tulipánová střílela pod břevno, ale Müllnerová její pokus vyrazila mimo tři tyče!
10'
Slavia si bere první oddechový čas.
10'
Kovařová napřáhla ke střele z dálky a míč propadl až do sítě. Kudláčková byla bez šance.
9'
9'
Zachová pálila z hranice brankoviště k levé tyči, ale Kudláčková mohutným skokem vytěsnila míč mimo!
9'
Maňáková napřáhla ke střele na středu hřiště a míč zaplul k pravé tyčce.
8'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
8'
Galušková tvrdě pálila ze středu hřiště, ale Müllnerová ji výtečně vychytala!
7'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Simona Szarková).
7'
Maňákové se rána z dálky nepovedla, míč mířil nad horní tyč.
7'
Müllnerová předvedla parádní zákrok, Baník je na koni!
6'
Zachová dostala výbornou přihrávku od Maňákové a z pravé strany lišácky přelobovala Kudláčkovou.
5'
Kovařová zamířila ze středu hřiště milimetrově přesně k pravé tyči a Baník opět vede.
5'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Simona Szarková).
3'
Galušková se postavila k sedmičce a nekompromisně ji proměnila ranou k levé tyči.
3'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková).
3'
Baník po dlouhém obléhání branky Slavie přišel o míč a Pražanky se ženou za vyrovnáním.
2'
Galušková nahrála Kvášové nepřesně a slávistky se budou muset bránit.
1'
Szarková se prosmýkla obranou Slavie a zakončila přesně k pravé tyči.
1'
První poločas zahájí hostující házenkářky Baníku Most.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Pokorná, E. Svobodová, M. Svobodová, Galušková, Šetelíková, Chlupová, Kvášová.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Chmelařová, Szarková, Buchnerová, Eksteinová, Kovařová, Maňáková, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková.

Rozhodčí: Frieser, Kavulič.

DHK Baník Most

Černým andělům stačilo v semifinále k postupu odehrát jen dva zápasy. Mostecké házenkářky se střetly v souboji o postup do finále s Olomoucí a Moravankám nedovolily ani prodloužení série. Semifinále začalo na palubovce Olomouce, která ovšem úvodní duel nezvládla a prohrála jej o šest branek. Baník si tedy do domácího prostředí přivezl vedení 1:0 na zápasy a hned první mečbol proměnil. Moravanky sice hráčky Mostu potrápily, Černí andělé však nakonec zvítězili 28:26 a postoupili do finále, ve kterém budou obhajovat loňský triumf. Podaří se Baníku opět zvítězit a potvrdit svou nadvládu?

DHC Slavia Praha

Slávistky narazily v semifinále na házenkářky Veselí nad Moravou. Pražanky šly do série jako favoritky, jenže první zápas na venkovní palubovce nezvládly úplně ideálně. Moravanky se ukázaly ve velmi dobrém světle a postaraly se o to, že se série stěhovala do Prahy za stavu 1:0 pro Veselí. Červenobílé hráčky si však s nepříjemnou situací poradily a v domácím prostředí dokázaly zvítězit v obou utkáních. Zajistily si tak postup do finálové série, kterou rozehrají právě v Edenu v repríze loňského finále s Baníkem Most. Povede se Pražankám prolomit mostecké prokletí a vybojovat mistrovský titul?
Vítejte u sledování play-off házenkářské MOL ligy žen! Na palubovce v pražském Edenu začne v sobotních 17:00 první finálový duel mezi týmy DHC Slavia Praha a DHK Baník Most. Pojďme se nyní na oba soupeře podívat o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.