Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Most : Veselí n/M - 4. května 2019   18:00

Most
Most
13'   • 14'   • 15'   • 19'   • 20' Kostelná  • 22' Šustková  • 23' Mikulčík  • 25'   • 29'   • 29' Zachová  • 34' Janoušková  • 36' Zachová  • 40' Kovařová  • 51' Borovská  • 52' Janoušková  • 53' Kovařová  • 55' Kostelná  • 57' Šustková  • 59' Janoušková  • 60' Šustková
32:26
(20:10)
Stav série: (2:0)
Veselí n/M
Veselí n/M
17'    • 19'    • 24' Kučerová   • 27'    • 29'    • 30'    • 32' Kubáčková   • 38' Kubáčková   • 39' Kubáčková   • 48' Pastorková   • 52' Veselková   • 53' Zemčíková   • 54' Zemčíková   • 56' Kučerová   • 59' Veselková   • 59' Kubáčková   • 60' Kubáčková
Most
Müllnerová, Novotná – V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Šustková, Šípová, Mikulčík, Mishevska, Kovařová, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková.
Pavlát – Točík
Sportovní hala Most
Veselí n/M
Lekešová, Hřebejková, Kotásková, Šimková – Kučerová, Zemčíková, Novotná, Větříšková, Lukšíková, Vinklárková, Valovičová, Klimešová, Divilková, K. Michnová, Kutálková, Pastorková, Veselková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová.

Zápas už byl rozhodnutý do poločasu, když si domácí hráčky vytvořily desetibrankový náskok. Druhá půle už proběhla v pohodovém tempu. Černí andělé jenom kontrolovali výsledek, který jim zajistil postup do finále, kde se jim postaví Slavia Praha.
60'
Těsně před koncem ještě koriguje Kubáčková.
60'
Šustková ze spojky.
59'
Kubáčková z dálky úspěšná.
59'
Veselková trefuje prázdnou branku Mostu.
59'
Janoušková trestá Veselí z brejku.
57'
Dělovka v podání Šustkové končí v brance.
56'
Kučerová a tentokráte ze hry!
55'
Poslední time out míří na lavičku Panenek.
55'
Kostelná se z brejku nezmýlila.
54'
Zemčíková přidává další branku Panenek.
53'
Rovněž Kovářová ze spojky.
53'
Zemčíková ze spojky.
52'
Z pravého křídla uspěla Janoušková.
52'
Rovněž Veselková trefuje z pivota.
51'
Borovská se prosazuje z pivota.
50'
Time out pro kouče Panenek Ľuboše Hudáka.
48'
Červená karta pro tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
48'
Po 7 minutách padl gól ze hry. Prosadila se hostující Pastorková.
46'
Šustková ze sedmičky.
46'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková).
42'
Další sedmička v podání Kučerové.
41'
Kučerová a opět ze sedmičky.
40'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Kateřina Novotná).
40'
Kovářová zdálky.
39'
Trenér Hudák dostává žlutou kartu.
39'
A znovu Kubáčková.
38'
Kubáčková ze spojky.
37'
Také Zachová přidává další branku ze sedmičky.
36'
Kučerová je dnes ze sedmiček neomylná.
36'
Zachová z brejku.
34'
Janoušková prošla až na brankoviště a trefuje k tyči.
34'
Další úspěšná sedmička v podání Kučerové.
32'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
32'
Kubáčková z brejku.
31'
Kučerová proměnuje sedmičku.
31'
Veselí začíná s míčem a pokračuje jeho přesilovka.
31'
Most zatím naprosto září a je jednou nohou ve finále! Veselské panenky naprosto nezachytily úvod utkání a Baník si vypracoval vedení 11:1, to čekal opravdu málokdo. Desetibrankový náskok domácí házenkářky udržely až do poločasu, teď už jen nesmějí vypadnout z tempa a pokračovat stále v předvedeném výkonu.
30'
30'
Most v útoku neuspěl, ale Veselské panenky už zakončit nestihly.
30'
Hostující házenkářky snižují z pozice pivota, navíc to bylo s faulem a zahrají si přesilovou hru.
29'
A ještě jednou, Mikulčík vystihla přihrávku a Zachová proměnial samostatný únik.
29'
Vidíme gól za gólem, vzápětí se trefují i domácí hráčky.
29'
Veselí rychle odpovídá.
28'
Zachová ze sedmičky uspěla.
28'
Dohrávka na pivota, sedmička pro Most.
27'
Šikovný proskok hostující hráčky, která se trefuje. Veselí nad Moravou však stále ztrácí devět gólů.
26'
Lucia Mikulčík z levého křídla přelobovala brankářku, ale zamířila jen do vzdálenější tyče.
26'
Yuliia Kučerová zakončila proti Novotné technicky o tyčku.
25'
Tereza Kubáčková faulována, síly na palubovce se srovnávají, i sedmička pro hostující házenkářky.
25'
Baník přesilovku využívá a trefuje se po proskoku jedné z domácích hráček.
25'
24'
Klaudia Michnová pozorná v obraně a Kučerová přidává další trefu, tentokrát ze samostatného úniku.
24'
Yuliia Kučerová vypálila k pravé tyči.
24'
Sedmička pro Veselí nad Moravou.
23'
Lucia Mikulčík naopak ranou ze spojky uspěla a vedení Baníku stále narůstá.
23'
Kateřina Novotná z pravého křídla branku netrefila.
22'
Šustková na střední spojce vyskočila velmi vysoko a dává patnáctou branku Mostu.
22'
Jana Šustková se trefuje k pravé tyčce.
22'
Proskok také na druhé straně, sedmička pro Most a síly na palubovce se srovnávají.
21'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
21'
Eva Veselková proskočila středem, sice nevyzrála na domácí brankářku ale byla faulována. Sedmička a přesilovka pro Veselské panenky.
20'
Kostelná proskočila na levé straně a dává jednoduchý gól.
19'
Po neúspěšném útoku Mostu předvedla Müllnerová dobrý zákrok proti střele z levého křídla.
19'
Veselí odpovídá ranou z podobné pozice.
19'
Baník se opět prosazuje, přesná rána ze spojky.
18'
Oddechový čas pro domácí.
17'
Veselské panenky kontrují ranou ze spojky.
15'
Slabá střela hostí, následuje rychlý protiútok a jedenáctý gól.
14'
Po postupném útoku domácí zvyšují.
13'
Hosté při postupném protiútoku ztratili míč a domácí Veronika Mikulášková zvyšuje.