Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Prešov - 27. října 2018   15:00

Písek
Písek
6' Pešková  • 7' Pešková  • 10' Pešková  • 12' Pešková  • 13' Novotná  • 15' Hauserová  • 15' K. Kubišová  • 16' Palasová  • 18' Talafousová  • 19' K. Kubišová  • 28' Šetelíková  • 29' Novotná  • 30' Eresken Krouská  • 34' Hauserová  • 34' Novotná  • 35' Novotná  • 36' Novotná  • 40' Eresken Krouská  • 41' Šetelíková  • 51' Palasová  • 53' Pešková  • 54'   • 60' K. Kubišová  • 60' Pešková
31:26
(13:10)
Prešov
Prešov
2' Demajová   • 4' Popovcová   • 17' Demajová   • 20' Popovcová   • 22' Ščerbáková   • 23' Čirčová   • 29' Ratvajská   • 36' Popovcová   • 38' Vencuriková   • 40' Demajová   • 47' Popovcová   • 50' Vencuriková   • 53' Popovcová   • 54' Ratvajská   • 58' Šutranová   • 59' Vencuriková   • 60' Demajová
Písek
Kozler, Zych.
Prešov

Sokol Písek – Bemaco ŠŠK Prešov 31:26 (13:10)
Nejvíce branek: Pešková 6, Novotná 5, Hauserová 4/2 – Popovcová 6/1, Demajová 4, Vencuriková 3. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Vyloučení: 2:5.
60'
Poslední branku dává domácí Pešková, která šla sama na bránu.
60'
Kubišová zaokrouhlila skóre na číslo 30.
60'
Gól Demajové.
59'
Palasová s přehledem proměnila sedmičku.
59'
Tečovaná střela Vencurikové překvapila Neubergovou.
59'
Nepřesná přihrávka a ztráta míče Prešova. Nejspíš je rozhodnuto.
58'
Šutranová zamířila přesně do levé šibenice.
57'
Tentokrát se role prohodily. Gól Písku a bleskový brejk Prešova.
56'
Ratvajská dala gól. Písečanky i tentokrát hodně rychle odpověděly stejnou mincí.
55'
Na gól Ščerbákové okamžitě odpověděla Šetelíková.
54'
Domácí hráčky přichází s další odpovědí a opět vedou o 5 gólů.
54'
Ratvajská snižuje.
53'
Pešková dává gól z protiútoku.
53'
Popovcová snižuje na rozdíl čtyř branek.
52'
Hauserová zaváhala na sedmičce.
52'
Síly na hrací ploše se srovnají. Šutranová usedá ke dvouminutovému trestu.
51'
Šetelíková je vyloučena na dvě minuty.
51'
Palasová vyslala nechytatelnou střelu z výskoku.
50'
Vencuriková skórovala s pomocí horní tyče.
48'
Dva rychlé góly. Po jednom na každé straně.
47'
Popovcová snižuje.
47'
Trenér Prešova důrazně protestoval proti rozhodnutí sudího a chvíli spolu debatovali... Vše se obešlo bez žlutého napomenutí.
46'
Šutranová s přehledem dává gól ze sedmimetrového hodu.
46'
Novotná je vyloučena na dvě minuty.
45'
Poláková nedosáhla na sedmičku Hauserové.
44'
Tyč zachránila Prešov od další inkasované branky.
43'
Brankářka Prešova – Muliková teď podržela svůj tým. Na druhé straně Neubergová také předvedla solidní zákrok.
41'
Šetelíková byla sama před hostující bránou, kde neměla potíže se zakončením.
40'
Eresken Krouská přelobovala hostující brankářku.
40'
Demajová prostřelila píseckou brankářku mezi nohy.
39'
Hauserová bezpečně proměnila sedmičku.
38'
Vencuriková dotáhla protiútok do gólového konce a náskok Písku se začíná tenčit...
37'
Popovcová proměnila sedmimetrový hod.
36'
Popovcová prolamuje střeleckou smůlu Prešova.
36'
Novotná zamířila do protipohybu hostující brankářky. Trenér Prešova si bere oddechový čas.
35'
Novotná přidává další gól a náskok píseckého týmu stále roste.
34'
Novotná zakončila rychlý protiútok.
34'
Hauserová otevírá skóre druhého poločasu.
33'
Na první branku ve druhé půli zatím diváci čekají...
32'
Neubergovou zachránila horní tyč.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:52.
30'
30'
Lob Eresken Krouské končí v prešovské bráně.
29'
Novotná přichází s rychlou odpovědí.
29'
Ratvajská dává desátý gól Prešova.
28'
Šetelíková zakončila povedení signál domácích hráček.
27'
Prešov kompletní.
26'
Popovcová předvedla výborný průnik domácí obranou, ale radost jí překazila Neubergová.
25'
Čirčová usedá ke dvouminutovému trestu.
24'
Eresken zamířila do horní tyče.
23'
Čirčová zakončila přečíslení Prešova. Domácí trenér reaguje oddechovým časem.
22'
Ščerbáková snižuje na rozdíl dvou branek.
20'
Popovcová si tváří v tvář Neubergové věděla rady.
19'
Kubišová rychle využila přesilovou hru.
19'
Ratvajská je vyloučena na dvě minuty.
18'
Talafousová se trefila z ostrého úhlu.
18'
Oddechový čas pro hosty.
17'
Tečovaná střela Demajové překvapila domácí brankářku.
16'
Otočka ve skóre pokračuje. Palasová dává další gól Písku.
15'
Kubišová přidává sedmou branku a domácí hráčky odskakují na rozdíl dvou branek.
15'
Hauserová využívá početní výhodu.
14'
Vencuriková oslabí Prešov na dvě minuty.
13'
Novotné se podařilo srovnat, ale srazila se s protihráčkou a těžce se zvedala z hrací plochy. Novotná střídá.
12'
Žlutá karta pro Ščerbákovou.
12'
Technická střela Peškové končí v bráně.
11'
Ščerbáková z gólové pozice nastřelila pravou spojnici domácí brány.
10'
Za Písek se již potřetí prosadila Pešková.
9'
Šutranová proměnila sedmimetrový hod.
8'
V Obloukové hale se vyskytly potíže v elektřinou. Nefungující časomíra přerušila hru...
7'
Pešková srovnává skóre po samostatném úniku.
6'
Pešková zamířila přesně z pravé strany do vzdálenější šibenice.
5'
Šutranová dostává žlutou kartu.
4'
Žlutá karta pro Hauserovou.
4'
Popovcová zvyšuje náskok Prešova.
3'
Vencuriková dostává žluté napomenutí.
2'
Demajová otevírá skóre v naznačované pasivitě.
1'

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – K. Kubišová, Hauserová, Velková, Merglová, Novotná, Talafousová, Šetelíková, Palasová, Součková, Eresken Krouská, Benešová, Pešková.

Bemaco ŠŠK Prešov: Poláková – Dvorščáková, Čirčová, Popovcová, Ratvajská, Vraňuchová, Šutranová, Magdová, Ščerbáková, Vencuriková, Demajová.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Písecké házenkářky čeká domácí zápas, ke kterému přicestuje Bemaco ŠŠK Prešov. Jihočešky v posledním domácím zápase předvedly solidní výkon, díky kterému obraly o bod celek Slavie. uvidíme, zda se jim opět podaří využít domácího prostředí k zisku dalších bodů. Podle postavení týmů v tabulce není úspěch Písku vůbec nereálný. Písku patří desáté místo za tři získané body. Prešovanky se nachází na jedenáctém místě a prozatím získaly dva body. Vzájemné zápasy ovšem hovoří ve prospěch hostujícího týmu. Hráčky Písku nenašly recept na své sokyně z Prešova již šest zápasů v řadě, které prohrály. Jak dopadne sobotní duel? Startujeme v tradičních 15. hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.