Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Bánovce - 13. ledna 2019   17:00

Slavia
Slavia
1' Pokorná  • 3' Galušková  • 4' T. Fryčáková  • 9' T. Fryčáková  • 10' V. Fryčáková  • 13' Pokorná  • 14' Jačková  • 15' Večeřová  • 16' Jačková  • 16' Galušková  • 18' Večeřová  • 22' Franková  • 23' Večeřová  • 24' Franková  • 26' T. Fryčáková  • 28' Borges Limaová  • 31' Večeřová  • 32' T. Fryčáková  • 33' Pokorná  • 35' T. Fryčáková  • 36' Jačková  • 39' Jačková  • 40' Pokorná  • 41' V. Fryčáková  • 42' Večeřová  • 43' Tulipánová  • 43' Tulipánová  • 46' Pokorná  • 47' Pokorná  • 48' Pokorná  • 50' Franková  • 51' Svobodová  • 52' Chlupová  • 53' Svobodová  • 58' Chlupová  • 59' Večeřová  • 59' Borges Limaová  • 60' Svobodová  • 60' T. Fryčáková
40:24
(17:10)
Bánovce
Bánovce
3' Hollá   • 5' Turková   • 11' K. Obstová   • 18' Turková   • 19' Hollá   • 20' K. Obstová   • 23' Bridová   • 25' Matušincová   • 30' Bencová   • 30' Hollá   • 37' A. Obstová   • 40' A. Obstová   • 42' Bencová   • 44' Hollá   • 47' A. Obstová   • 51' A. Obstová   • 54' Matušincová   • 55' Matušincová   • 56' A. Obstová   • 57' Matušincová   • 60' A. Obstová
Slavia
Bánovce

Zápas je u konce, slávistky potvrdily roli favoritek a vyhrály jednoznačně 40:24. Bánovce tak stále zůstávají bez výhry na dně tabulky.
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Fryčáková).
60'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Alžbeta Obstová).
60'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
59'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Juliana Borges Limaová).
59'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
58'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
57'
A Matušincová opět a znovu úspěšná. Tentokrát po precizní střele do horního rohu.
56'
55'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
55'
Matušincová se krásně obtočila okolo své obránkyně a znovu skóruje.
54'
Gabor předvedl pěknou kombinaci, na jejímž konci stála Matušincová a její přesné zakončení k tyči.
53'
52'
51'
51'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Franková zužitkovala dlouho přihrávku přes celé hřiště a zvyšuje slávistický náskok.
49'
Svobodová se rozhodla zakončit a skoro slavila úspěch. Její dělová koule ale skončila jen na tyči.
48'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
47'
47'
Obstová se skvěle probila do středu hřiště a nekompromisně zakončila.
46'
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Bencová).
45'
Slávistky mohly z protiútoku zvýšit svůj náskok. Poprvé se však do cesty postavila brankářka Gaboru, podruhé zase vystavila stopku branková konstrukce.
44'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Hollá).
43'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová).
43'
42'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Bencová).
42'
41'
Hillebrandová předvedla opět parádní zákrok, čehož vzápětí využila Vendula Fryčáková a skóruje.
40'
40'
39'
Eliška Jačková využila po skvělém obranném zákroku Terezy Fryčákové rychlý protiútok.
38'
Vendula Fryčáková se dostala do dobré střelecké příležitosti, ale míč nakonec skončil mimo branku.
37'
36'
Jačková na své polovině ukořistila míč a po sprintu přes celé hřiště i úspěšně zakončila.
35'
35'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Hollá).
35'
Minárechová se pokusila o střelu, ale míč skončil jen na nohou jedné ze sokyň.
33'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Eva Turková).
33'
32'
Tereza Fryčáková parádní ranou zvyšuje na 19:11.
31'
31'
První poločas je za námi. Domácí si vypracovaly více šancí a i v koncovce si počínaly jistěji. Proto vedou 17:10 a Bánovce budou muset pořádně zabrat, aby domácí dohnaly.
30'
30'
Zuzana Hollá se trefuje přes celé hřiště do prázdné brány. Slavie takto dnes inkasuje už podruhé.
30'
Oddechový čas pro domácí.
30'
29'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
28'
Borgesová se dravě prodrala přes obranný val a přesnou ranou zvyšuje na 17:8 pro Slavii.
28'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
28'
Další úspěšný zákrok Hillebrandové. Tentokrát se ale spíše nechala trefit.
27'
Výstavní zákrok nohou domácí Hillebrandové. Díky tomu se mohou pustit do útočných hrátek reprezentantky Slavie.
26'
26'
26'
Tak teď se nám na hřiště vyskytla nepříjemná situace. Jedna z domácích vypustila ze svých rukou pořádnou šlehu a nechtěně knokautovala brankářku Gaboru. Té se dostává patřičného ošetření.
25'
Matušincová vyzrála na slávistickou brankářku a šalamounsky ji přelobovala.
24'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
23'
Po pěkné rychlé akci domácích je skóre 14:7.
23'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Laura Bridová).
22'
Franková parádně zmátla tělem své sokyně a rozvlnila síť.
20'
Obstová si všimla přes celé hřiště prázdné brány a zkusila to. Míč se nakonec i přes snahu domácích bojovnic dostal za brankovou čáru.
19'
19'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
18'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Eva Turková).
18'
Barbora Večeřová ukázala, že je silná žena, a i v oslabení dokázala skórovat.
17'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Ivana Michaličková).
16'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
16'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
15'
Večeřová využila chytrou přihrávku své spoluhráčky a zvyšuje na 9:3 pro Slavii.
14'
14'
Veronika Fryčáková se dobře prodrala ke střele a trefila tyč. Vše ale bylo marné, jelikož přešlápla.
13'
Pokorná teď vyslala přesně mířenou, tvrdou ránu přímo pod břevno. Parádní branka.
12'
Michaličkové vypadl při chytání přihrávky míč z rukou a ke slovu se opět dostávají domácí borkyně.
11'
Míšová mohla přidat sedmou branku domácích, ale míč nakonec o pár centimetrů přeletěl břevno.
11'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
10'
Vendula Fryčáková využila rychlý brejk a v samostatném úniku skóruje.
9'
8'
Matušincová vybojovala faul na hranici sedmičkového území.
8'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
8'
Žlutá karta pro tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Alžbeta Obstová).
7'
Bánovce početní výhodu nevyužily. A když se jim nakonec povedlo dostat míč do sítě, branka nebyla uznána pro kroky.
5'
5'
Turková se naběhla s míčem na střed a i díky štěstí propálila domácí brankářku mezi nohy.
4'
Slávistky zastavili útok Bánovce a z rychlého protiútoku málem přerazily břevno!
4'
3'
3'
2'
Bánovce hrají s míčem v útoku a snaží se najít recept na slávistickou obranu.
1'
Domácí jdou z první střely v zápase do vedení.
1'

DHC Slavia Praha: Serafimová, Šlejtrová, Hillebrandová – Franková, Míšová, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Pokorná, T. Fryčáková, V. Fryčáková, Svobodová, Chovancová, Galušková, Chlupová, Borges Limaová.

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Bencová, Bridová, Turková, Hollá, Michaličková, Galková, A. Obstová, Matušincová, K. Obstová., L. Ďuračková, P. Pokorná, N. Minárechová, I. Skaličanová.
První diváci pomalu přicházejí. K vidění jsou zatím rozcvičky obou týmů.
Dobré nedělní odpoledne, vítám vás u on-line přenosu ze zápasu extraligy ženské házené mezi pražskou Slávií a slovenskými Bánovcemi.
Slavii se v letošní sezóně nedaří tak, jak tomu bylo loni. Momentálně se s osmi body nachází na 8. místě. I tak ale jde do klání s posledními Bánovcemi jako jasný favorit. Bánovce nedokázaly z deseti zápasů ukořistit ani jednu výhru a v celé sezóně si zatím připsaly jen jeden bod za remízu s Porubou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.