Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Most - 16. října 2019   17:30

Hodonín
Hodonín
2'   • 5' D. Tomašechová  • 6'   • 20' Cholevová  • 20'   • 25'   • 28' D. Tomašechová  • 29'   • 30' Cholevová  • 30'   • 33'   • 33'   • 36' D. Tomašechová  • 40' Cholevová  • 41' D. Tomašechová  • 44'   • 45' Cholevová  • 46' Višňovská  • 49' Cholevová  • 52'   • 55' Pospíšilová  • 59' D. Tomašechová
26:36
(11:18)
Most
Most
2' Zachová   • 6' Stříšková   • 7' Stříšková   • 7' Stříšková   • 9' Jungová   • 10' Stříšková   • 11' Kostelná   • 14' Borovská   • 19' Mikulčík   • 25' Kostelná   • 26' Kostelná   • 26' Zachová   • 27' Stříšková   • 27' Zachová   • 29'    • 30' Kostelná   • 32'    • 34' Borovská   • 35' Mikulčík   • 36' Mikulčík   • 37' Mikulčík   • 42' Kostelná   • 42' Zachová   • 44'    • 45' Kostelná   • 48' Borovská   • 50' Eksteinová   • 51' Šípová   • 51'    • 57' Kostelná   • 58' Borovská
Hodonín
Blažková, Hanzalíková, Zichová – Poláchová, D. Tomašechová, Begalová, Šemetavová, Jadamíková, Gärtnerová, L. Tomašechová, Pospíšilová, Kalinová, Cholevová, Višňovská, Vavroušková.
Friedel, Kučerka
150 diváků
Most
Bezpalcová, Müllnerová – V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Šustková, Šípová, Mikulčík, Kostelná, Eksteinová, Kostelná, Zachová, Mikulášková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HK Hodonín – DHK Baník Most 26:36 (11:18)
Nejvíce branek: Cholevová 7, Tomašechová 5, Gärtnerová 4/3 – Kostelná 6, Zachová 6/1, Borovská 5. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 8/4 – 4/4. Vyloučení: 3:5. Diváci: 150.
Je dobojováno! Favorit dnes dominoval především mezi desátou a dvacátou minutou utkání, kdy svému soupeři odskočil do šestibrankového vedení. Hodonín byl po zbytek utkání rovnocenným soupeřem a snažil se o rychlou házenou. I proto je k vidění poměrně vysoké skóre, Most vítězí desetibrankovým rozdílem!
60'
Sedmička pro Most. Zachová překonala Blažkovou!
59'
Tomašechová se po dlouhém pasu dostala k balónu. Proti Bezpalcové to už měla snadné!
59'
Rozeběhly se poslední dvě minuty utkání, Bezpalcová zasahovala proti střele z osmi metrů.
58'
Blažková se nestihla vrátit zpět mezi tři tyče, Borovská trefila odkrytou klec z vlastní poloviny hřiště!
57'
Hostující sedmadvacítka dostala hodně prostoru. V takových případech se Kostelná většinou nemýlí!
57'
Dlouhý pas do brejku pro Zachovou. Domácí defenziva se stihla vrátit.
56'
Zblokovaný střelecký pokus, Hodonín bude pokračovat v útočné akci.
55'
Milimetrově přesná přihrávka pro Pospíšilovou, která snižuje z blízkosti branky.
55'
Míč si vzala právě faulovaná Cholevová. Ta ale ani v tomto případě na Bezpalcovou nevyzrála!
54'
Individuálně se probíjela Cholevová. Po sympatické otočce přišel faul, sedmička!
54'
Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok Mostu, devítka pro Hodonín.
53'
Cholevová přesprintovala bránící hráčku, jenže z těžkého úhlu zamířila jen do boční sítě!
53'
Hodně přísně odpískaný útočný faul hráčky v červeném dresu, domácí příznivci se hlasitě zlobí!
52'
Do dvou dobrých střeleckých příležitostí se dostala Dvořáková. V obou případech ji vychytala Blažková!
52'
Nečekané zakončení z delší vzdálenosti, Hodonín snižuje na rozdíl devíti gólů!
51'
Hostující hráčka teď chytře přehazovala domácí gólmanku, míč skončil v síti!
51'
Do střelecké listiny se zapisuje také Šípová!
50'
Gärtnerová proměňuje i třetí sedmičku, v tomto případě překonala Müllnerovou!
50'
Z pravého křídla se prosazuje Eksteinová, Hodonín už spěchá dopředu.
49'
Sotva se domácí celek dostal na útočnou polovinu, Cholevová střílela. Napodruhé byla úspěšnější!
49'
Cholevová už musela zakončovat. Její střela minula branku!
48'
Boj o míč na brankovišti, devítka pro Hodonín.
48'
Z bezprostřední blízkosti se trefuje Borovská, teď neměla domácí gólmanka žádnou šanci!
47'
Rozhodčí odpískal kroky, jedna z mála domácích ztrát v zápase.
47'
Parádní zákrok Blažkové! Domácí gólmanka si počkala na zakončení Šutkové, následně zasáhla nohou!
46'
Právě Višňovská se vracela z útočné poloviny, když zachytila rozehrávku soupeře. Domácí lavička si vyžádala čas na poradu!
46'
Do samostatného úniku na hostující klec běžela Višňovská. Hodonín rozhodně nic nevzdává a nadále bojuje!
45'
Ze střední spojky snižuje Cholevová, ta je teď opravdu k nezastavení!
45'
Kostelná na nic nečekala a v rychlém brejku střílela. Rozdíl ve skóre je opět dvouciferný!
44'
Jedna z hostujících hráček prolétla brankovištěm, následně se prosadila o palubovku!
44'
Domácí házenkářka trefuje prázdnou branku přes celé hřiště!
43'
Gärtnerová házela i další sedmičku. Bezpalcová neměla ani v tomto případě nárok!
43'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
42'
Zachová běžela sama na Hanzalíkovou. Prosadila se s pomocí tyče!
42'
Po delší době se trefuje i hostující celek, konkrétně Kostelná!
41'
Gärtnerová našla Tomašechovou na pravé straně. Ta se nemýlila!
41'
Most už čtyři minuty neskóroval, teď se bude muset znovu bránit.
40'
Opět střílela Cholevová, Bezpalcové znovu pomohla tyčka!
40'
K výbornému výkonu se rozehrála Cholevová, rozdíl ve skóre je devítibrankový!
39'
Po střele Gärtnerové zvonila branková konstrukce hostující svatyně!
39'
Cholevová si došla pro faul. Hodonín bude muset co nejdříve zakončovat!
38'
Obrany jakoby ve druhém poločase ani neexistovaly. K vidění už bylo jedenáct branek za necelých osm minut.
37'
Domácí brankářka vyrazila pouze na levou stranu. Mikulčík sebrala balón z palubovky a skórovala!
36'
Přečíslení dvě na jednu. Mikulčík to vzala na sebe, což se prokázalo jako správné řešení!
36'
Z pravého křídla snižuje Tomašechová. To nebyl vůbec snadný úhel!
35'
Dvě rychlé trefy během pár vteřin, Mikulčík skórovala z rychlého brejku!
35'
Byla to Gärtnerová, která zakončovala o palubovku!
34'
Rozhodčí nařizují další sedmičku pro Hodonín. Kdo si vezme balón?
34'
Borovská sice krkolomně převzala balón, dokázala však zakončit ke vzdálenější tyči!
33'
Domácí házenkářka trefuje odkrytou klec přes celé hřiště!
33'
Poprvé se ve druhém poločase trefuje také domácí celek. Ten snižuje!
32'
Odpískána sedmička také na druhé straně, Šustková je dnes stoprocentní!
32'
Most navyšuje svůj náskok díky střele ze střední spojky!
31'
Kalinová neproměňuje dnes už druhý sedmimetrový hod, opět ji vychytala Bezpalcová!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:22.
Úvodních osm minut byl k vidění vyrovnaný souboj, na ukazateli svítilo nerozhodné skóre. Favorit následně přidal na útočné i obranné polovině a odskočil do šestibrankového náskoku. Ten ještě o jednu trefu navýšil!
30'
30'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Alica Kostelná).
30'
Hodonín koriguje skóre, do konce první půle zbývá zhruba dvacet vteřin.
30'
S faulem se trefila Kostelná. Poslední útočná akce by měla patřit domácím hráčkám.
30'
Utkání se přelévá ze strany na stranu, za Hodonín snižuje Cholevová!
29'
Kroky Kostelné se nepískaly, a tak skórovalo pravé křídlo Mostu!
29'
Jedna z domácích házenkářek se prosazuje z osmi metrů. Balón poslala do šibenice!
28'
Domácí osmička Tomašechová se trefuje z pravé strany, její střela mířila pod břevno!
28'
Ani Cholevová neproměňuje sedmimetrový hod, vychytala ji Bezpalcová!
27'
Oddechový čas pro domácí.
27'
Těžkou přihrávku obdržela Zachová. Dokázala zpracovat míč, poté přidat už šestnáctý zásah Mostu!
27'
Stříšková našla skulinku mezi tyčí a gólmankou Hanzalíkovou!
26'
Hodonín přišel o balón a Zachová běžela sama na branku! Náskok favorita neustále narůstá!
26'
O bleskovou odpověď se postarala opět Kostelná!
25'
Pěkná akce domácích! Hráčka na pivotu převzala míč, vzápětí se prosadila z bezprostřední blízkosti.
25'
Se sedmadvacítkou hrající Kostelná dnes už ponělikáté běžela sama na branku. Rozdíl ve skóre je šestibrankový!
24'
Šustková i napodruhé úspěšná, Hanzalíková teď neměla šanci na úspěch.
24'
Pro faul si na levém křídle došla Stříšková, sedmička pro Most.
23'
Hanzalíková se stihla ze střídačky vrátit zpátky do branky a zachytila balóne!
23'
22'
Cholevová to vzala na sebe, Bezpalcovou zachránila spojnice branky!
22'
Rozhodčí mají zdviženou ruku, domácí celek bude muset zakočnovat.
21'
Most si vytvořil dobrou střeleckou pozici, jenže zakončení hostující házenkářky šlo do boční sítě!
20'
Domácí házenkářka zakončovala o palubovku ze střední spojky. Bezpalcová nedokázala zkrotit skákající balón.
20'
Po dlouhé době se trefuje také domácí celek, konkrétně Cholevová!
19'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Diana Tomašechová).
19'
Bezpalcová poslala do brejku Mikulčík. Ta skórovala s domácím faulem, bude se vylučovat!
18'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská).
18'
Dobře vyřešený výpad Mostu. Hanzalíková vychytala zakončující hostující hráčku ze šesti metrů!
17'
Zakončení mostecké házenkářky z pravého křídla, Hanzalíkové už potřetí pomohla branková konstrukce!
17'
Výborný zákrok Bezpalcové, která si pohlídala bližší tyčku!
16'
Ztráty na obou stranách palubovky, domácí hráčky teď zklidňují hru.
16'
Možnost sedmimetrového hodu také pro Hodonín. Kalinová trefila pouze tyčku!
15'
Sedmička pro Most. Šustková překonala Hanzalíkovou!
14'
Most přidal v obraně, z čehož pramení nárůst brejkových akcí. Borovská se v jedné takové nemýlila!
14'
Domácí gólmance teď opět pomohla branková konstrukce, míč pro Hodonín.
13'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
13'
Bezpalcová zasahovala proti skákající střele z osmi metrů. Ještě předtím byl pískán hostující faul.
12'
12'
Do samostatného úniku po levé straně běžela znovu Stříšková. Pokoušela se o technické zakončení, ale trefila břevno!
11'
Dlouhý útok domácích hráček, zatím se ještě nepřerušovalo.
11'
Kostelná na nic nečekala a střílela z nějakých sedmi metrů. Využila toho, že ji žádná z domácích hráček nedokázala dostoupit!
10'
Hostující gólmanka poslala do brejku Stříškovou. Ta se už počtvrté zapisuje do střelecké listiny!
9'
O přihrávku si řekla pivotka Jungová. Byla faulována, přesto se ji podařilo skórovat!
8'
Balón si vzala na starost Kalinová, která jej poslala přesně k tyči!
8'
Nařízen byl sedmimetrový hod pro Hodonín!
7'
Stříšková se trefuje potřetí během krátké chvíle, opět z levého křídla!
7'
O bleskovou odpověď se postarala zase Stříšková. Hra se teď přelévá ze strany na stranu!
6'
Hodonín jde do vedení, tentokráte se prosadil z pravé spojky!
6'
Z levého křídla srovnává Stříšková, domácí celek už pospíchá dopředu!
5'
Tomašechová běžela sama na branku, to nemohlo dopadnout jinak!
5'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Alica Kostelná).
4'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
4'
No vida, rozhodčí nakonec odpískali pasivitu Mostu!
3'
Hodonín výborně brání, favorit bude muset co nejdříve zakončovat!
2'
Jedna z domácích házenkářek se dostala do samostatného úniku. Máme srovnáno!
2'
Sehrávka do pravého křídla, Zachová otevírá v pádu skóre dnešního zápasu!
1'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Simona Višňovská).
1'
Branka Kostelné neplatí, ještě předtím byl pískal faul domácí házenkářky.
1'
Oba celky se naposledy setkaly v sezoně 17/18. V obou případech byly úspěšnější hráčky z Mostu, které jsou jasným favoritem i dnes! Utkání odřídí dvojice rozhodčích Pavel Friedel, Tomáš Kučerka. Delegátkou bude Zuzana Füleová.
DHK Baník Most

Favorit je jasný, tím je účastník Ligy mistrů! Hostující celek je stoprocentní, se dvanácti body vede tabulku a v posledním kole si vyšlápl na Michalovce. Most má nejlepší útok v soutěži, jako jediný tým zaznamenal více než dvě stovky branek (209). O 33 z nich se postarala Dominika Zachová.
HK Hodonín

Domácí házenkářky se dočkaly až v šestém kole! Porazily slovenské Bánovce a získaly první dva body v letošním ligovém ročníku. Hodonín hrál doma dvakrát, nejprve podlehl o gól Šaľe, následně o tři Přerovu. Nejlepší domácí střelkyní je Nikola Kalinová – ta má na svém kontě 38 přesných zásahů.
Hezké odpoledne. Házenkářská MOL liga žen má na programu sedmé kolo, ve středu se hrají dva zápasy. HK Hodonín v jednom z nich narazí na DHK Baník Most.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.