Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Šaľa - 14. září 2019   17:30

Hodonín
Hodonín
3'   • 4'   • 6'   • 10'   • 12'   • 13'   • 17'   • 22'   • 25'   • 32'   • 34'   • 35'   • 36' Š.  • 37'   • 39' N.  • 41'   • 42'   • 46'   • 47'   • 48'   • 50'   • 54'   • 54'   • 56'
26:27
(11:16)
Šaľa
Šaľa
2'    • 5'    • 6'    • 9'    • 12'    • 13'    • 14' N.   • 16'    • 19'    • 19'    • 24'    • 26'    • 30'    • 32'    • 43'    • 45'    • 46'    • 50'    • 53'    • 57'    • 58'    • 59'    • 60'
Hodonín
Blažková, Hanzalíková, Zichová – Tomašechová, Begalová, Jadamíková, Jastrábová, Gärtnerová, Pospíšilová, Kalinová, Králová, Cholevová, Nováková, Višňovská, Krejčíková, Poláchová, Vavroušková, Vysloužilová.
Šaľa
Furgaláková, Trepáčová, Novotná, Chudovská – Takáčová, Rácková, A. Obstová, Gajdošová, Janičićová, Königová, Pócsíková, Matušincová, Ušiaková, Némethová, Ščípová, Špendlová, Tisajová.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
Je dobojováno! V úžasném zápase vítězí favorizovaný slovenský tým, přesto je třeba smeknout před výkonem Hodonína, který do poslední vteřiny držel překvapivý výsledek. Rozhodla až standardní situace v poslední vteřině, o to víc to hodonínské házenkářky mrzí.
60'
HK Slovan Duslo Šaľa měla v poslední sekundě k dispozici standardní situaci, kterou proměnila a v dramatickém zápase vítězí!
60'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Po ztrátě míče přichází rychlé přečíslení a srovnání utkání.
59'
Trepáčová byla vychytána fantastickou brankářkou Hodonína!
58'
Veledůležitá branka! Troufám si říct, že kdyby hostující hráčky tento útok neproměnily, bylo by rozhodnuto.
57'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa.
56'
Při signalizované pasivitě se podařilo domácím hráčkám skórovat. Tohle vypadá již velmi slibně!
55'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Hodonín rozhodně nikam spěchat nebude. Pokud by dnes vyhrál, jednalo by jednoznačně o překvapení kola.
54'
Cholevová si udělala prostor na levém křídle a skvěle zakončila.
54'
Gól vstřelil tým HK Hodonín.
53'
Tohle je škoda pro Hodonín. Hostující hráčka se dostala do obtížné pozice, přesto zvládla skórovat.
52'
Domácí hráčka to zkoušela z levého křídla, nicméně neúspěšně.
50'
Kalinová sama neví, jak se k ní teď dostal na pivotu míč. Na to historie ptát nebude, důležité je, že si potom počínala více než zkušeně.
50'
Z následné akce snižují hráčky Šaľy a dostávají se na rozdíl jednoho gólu.
50'
Poláchová z levé spojky nepřekonala hostující brankářku.
48'
Po hloupé ztrátě Šaľy přichází další branka Hodonína, hosté se dostávají do prekérní situace.
47'
Už to vypadalo, že se domácí hráčky nedostanou skrz obranný blok soupeřek. Opak byl pravdou, neboť se k míči dostala Tomašechová a z pravého křídla skórovala.
46'
46'
Nikola Klainová vyslala ze střední spojky dělovou ránu a Hodonín zase jde do vedení!
45'
Hostující hráčka dostala míč na pivota, odkud ovšem minula zadní tyč.
45'
Hostující házenkářka se objevila nikým nehlídaná na pravém křídle a bez váhání dostala míč do sítě.
43'
Jedna z hráček Šaľy prošla skrz obranu Hodonína a z pivota poslala míč proti pohybu brankářky.
42'
Domácí hráčky hrají v naprosté extázi. To se nedá říct o jejich soupeřkách, které začínají být pořádně nervózní.
41'
Tak tohle čekal málokdo! Kalinová se prosazuje ze střední spojky a posílá Hodonín do vedení!
40'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Slovan Duslo Šaľa.
40'
39'
Gärtnerová z levé spojky procpala míč skrz nohy brankářky a srovnává!
38'
Hodonínu zase vypomohla branková konstrukce!
38'
Přihrávka na pivotku nebyla úspěšná, do rychlého brejk use ženou hostující hráčky.
37'
Střela Slovanu končí na břevně, hodonínské házenkářky nyní mají šanci srovnat!
37'
37'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Terézia Takáčová).
36'
Pospíšilová proměňuje svůj samostatný únik.
35'
Z následného protiútoku snižují házenkářky z jihu Moravy, které se výsledkově zpátky dostávají do zápasu.
35'
Po rozehrávce Šaľy přišla střela, která orazítkovala horní tyč!
34'
Střela z pravé spojky proklouzla kolem dolních končetin brankářky slovenského týmu.
32'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
32'
Rychlý protiútok Slovanu zakončovala hostující hráčka v pádu z pivota.
32'
31'
První útok hodonínského týmu gólem nekončí, a tak mohou hrát Slovenky.
31'
První půle je u konce! V ní se domácí outsider držel jen deset minut, pak už slovenský favorit nastolil své klasické tempo a nedal soupeři čichnout.
Rozhodně nelze vypíchnout výkon jedné hráčky. Oba celky podávají týmové výkony.
Druhý poločas začne přibližně v 18:15.
30'
30'
Krátce před koncem prvního poločasu se ještě prosazuje hostující Šaľa.
29'
V posledních desítkách vteřin se hodně chybuje, trenéři obou celků určitě jsou rádi, že již budek konec.
27'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
26'
Stejná slova rozhodně neplatila pro slova soupeřky, jež se dařilo daleko více.
26'
Poláchová ze střední spojky vyprodukovala střelu, která neměla gólové parametry.
25'
Tomašechová z pravého křídla posílá míč k vzdálenější tyči.
24'
Domácí hráčky hloupě ztratily míč, což se jim následně krutě vymstilo.
22'
Hosté to zkusily bez brankářky, čehož využila Tomašechová střelou do prázdné brány.
21'
Poláchová se cpala do zakončení z pravého křídla, v cestě ji ovšem stála brankářka Šaľy.
20'
19'
Hostující hráčky odskakují do fatálního náskoku. Nyní přišla nečekaná přihrávka na pravé křídlo, odkud poslala slovenská házenkářka míč mezi nohami Zichové.
19'
Opakovala se předchozí situace, i tentokrát byla brankářka Hodonína přelobována.
18'
Königová z pivota přelobovala bezmocnou brankářku českého týmu.
17'
17'
Gärtnerová vyslala do dobré šance svou spoluhráčku, která se nemýlila.
16'
Střela v podání hráčky hostujícího Slovanu zapadla za záda brankářky Hodonína.
16'
Hostující hráčka střílela proti pohybu Zichové, která však nakonec ani zasahovat nemusela.
15'
14'
Némethová zakončila pohlednou kombinaci hostujícího celku střelou do vrchní části brány.
14'
A nyní bude moct srovnat, neboť pokus slovenské hráčky skončil na břevně!
13'
Begálová se prosazuje. Hodonín je stále na dostřel.
13'
Postupný útok byl zakončen nechytatelnou střelou do volného prostoru.
12'
Kalinová dostala trochu více prostoru na levé spojce, čehož využila náramně.
12'
Z levého křídla se prosazuje jedna ze slovenských hráček.
11'
Domácí hráčka se vydala do samostatného úniku, který ovšem neproměnila!
10'
Hráčky z jihu Moravy stále drží krok. Uvidíme, jak dlouho se jim to bude dařit.
9'
Hostující házenkářka dostala míč a z pivota procedila kulatý předmět přes Zichovou.
9'
8'
Zichová se blýskla parádním zákrokem proti rychlému brejku soupeřky!
7'
Na utkání si našlo cestu i několik fanoušků hostujícího výběru, kteří jsou slyšet.
6'
Z protiútoku se prosazují hráčky hodonínského výběru.
6'
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa.
5'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Tereza Vysloužilová).
5'
HK Slovan Duslo Šaľa potvrzuje roli favorizovaného celku a dostává se do vedení.
4'
V pádu zakončila hodonínská hráčka z pivota.
3'
Na střelu z levé spojky neměla brankářka Šaly sebemenší nárok.
2'
Po rychlé ztrátě míče se do útoku dostaly slovenské hráčky, které byly úspěšné.
1'
Hostující hráčka se postavila k sedmimetrovému hodu, který bez váhání proměnila.
1'
První útok v utkání mají k dispozici hráčky hostujícího týmu.
1'
HK Slovan Duslo Šaľa

Hostující tým obhajuje třetí místo z minulého ročníku nejvyšší česko-slovenské soutěže. V prvním kole narazil na Veselí, které v dramatické koncovce porazil. Nad sílu slovenského výběru byly Michalovce, které i letos považovány snad za nejvíce favorizovaný celek.
HK Hodonín

Domácí tým se po roce znova vrátil do nejvyšší soutěže a i letos to nevypadá na nějaký zářivější výsledek. Úvodní dva zápasy prohrál, a to s Pískem a Michalovcema. Jihomoravský celek může těšit fakt, že jejich střelkyně a juniorská reprezentantka Nikola Klainová proměnila nejvíce sedmimetrových hodů z celé soutěže.
Vítám vás u utkání nejvyšší česko-slovenské soutěže v házené, ve kterém proti sobě nastoupí celky HK Hodonín a HK Slovan Duslo Šaľa. Zápas má jasného favorita v podobě Šaľy, avšak to, zda slovenský tým roli favorita naplní, se dozvíme až v 17:30, kdy duel začíná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.