Házená - MOL liga ženy - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Hlohovec - 25. ledna 2020   15:00

Písek
Písek
6' Benešová  • 7' Pešková  • 9' K. Kubišová  • 11' Svobodová  • 16' Benešová  • 18' K. Kubišová  • 19' Benešová  • 20' Pešková  • 23' Merglová  • 24' A. Velková  • 27' K. Kubišová  • 29' Součková  • 31' Pešková  • 35' A. Velková  • 37' K. Kubišová  • 39' A. Velková  • 44' A. Velková  • 45' Svobodová  • 46' Svobodová  • 48' Součková  • 55' Merglová  • 57' Benešová  • 58' K. Kubišová  • 58' Benešová  • 59' Šmrhová  • 60' K. Kubišová  • 60' Michková
33:25
(17:13)
Hlohovec
Hlohovec
2' Kysová   • 2' Tulipánová   • 3' Skaličanová   • 4' Tulipánová   • 8' Skaličanová   • 9' Kysová   • 10' Skaličanová   • 14' Tulipánová   • 15' Skaličanová   • 23' Skaličanová   • 28' Slamková   • 30' Slamková   • 30' Slamková   • 36' Kolečiánová   • 40' Kysová   • 43' Czuczorová   • 45' Tulipánová   • 47' Kolečiánová   • 50' Kolečiánová   • 52' Skaličanová   • 57' Kysová
Písek
Šlezingr, Špunar.
Hlohovec

Zápas mezi Pískem a Hlohovcem je u konce. Jihočešky potvrdily roli favoritek a nakonec zvítězily přesvědčivým výsledkem 33:25. Toto skóre se ovšem nerodilo vůbec snadno, jak se před utkáním mohlo zdát. Šest minut před koncem se hostující hráčky dotáhly na rozdíl pouhých dvou branek. Závěr však jednoznačně patřil domácím a dva body zůstanou u řeky Otavy. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – HC Sporta Hlohovec 33:25 (17:13)
Nejvíce branek: Kubišová 10/4, Benešová 5, Velková 4 – Skaličanová 6, Kysová 4, Tulipánová 4. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 6/6 – 4/4. Vyloučení: 3:2.
60'
Poslední slovo má domácí Michková, která svou trefou stanovila konečné skóre.
60'
Kubišová ještě kosmeticky upravuje skóre.
59'
Šmrhová navyšuje vedení domácího celku, přesnou trefou z pravé strany.
58'
Benešová skóruje po samostatném úniku. Nyní už je, troufám si tvrdit, opravdu rozhodnuto.
58'
Kubišová odpovídá svou trefou.
57'
Kalčíková je vyloučena na dvě minuty.
57'
Kisová se bleskově prosazuje po oddechovém času.
57'
Benešová skóruje po dlouhé přihrávce, to už je z pohledu domácích nadějná situace. Hosté si ještě berou poslední oddechový čas.
56'
Kroky zastavily útok píseckých hráček.
55'
Merglová svou trefou trochu uklidňuje domácí publikum.
54'
Demajová pálí do levé tyče.
53'
Písek hraje v plném počtu.
52'
Skaličanová zamířila z levé strany k vzdálenější tyči a náskok Písku se ztenčil na pouhé dvě branky. Domácí trenérka reaguje oddechovým časem.
51'
... a Demajová bezpečně proměňuje sedmimetrový hod.
51'
Součková je vyloučena na dvě minuty. Navíc sedmička pro hosty.
50'
Kolečiánová byla na konci povedené kombinace Hlohovce.
50'
Vyloučená Czuczorová se vrátila zpět do hry.
50'
Oddechový čas pro hosty.
49'
Demajová dává gól ze sedmimetrového hodu.
48'
Součková rychle využívá početní výhodu.
48'
Czuczorová oslabí Hlohovec na dvě minuty.
47'
Pěkný gól Kolečiánové, když z ostrého úhlu dokázala najít malé místo pod horní tyčí. Kržová neměla šanci.
46'
Svobodová přidává další branku, když se dostala do samostatného úniku.
45'
Tulipánová se štěstím prostřelila píseckou brankářku.
45'
Svobodová skórovala s pomocí levé tyče.
44'
Velková se dnes prezentuje nadprůměrnou bojovností, díky tomu se i gólově prosazuje, jako nyní.
43'
Czuczorová prostřelila Kržovou mezi nohy.
41'
Kalčíková šla sama na brankářku Majerskou. Z tohoto souboje vyšla vítězně gólmanka Hlohovce.
40'
Kisová snižuje na rozdíl pěti branek.
39'
Velková zamířila do protipohybu Majerské.
38'
Součková byla úspěšná na značce sedmimetrového hodu.
37'
Kubišová odpovídá z brejku.
36'
Kolečániová unikla soupeřkám a sólo dotáhla do gólového konce.
36'
35'
Velková vymetla pavouky v pravé šibenici.
34'
Demajová proměňuje i svou druhou sedmičku.
34'
Svobodová oslabí Písek na dvě minuty.
33'
Demajová s přehledem proměnila sedmimetrový hod.
31'
Pešková sebrala odražený balón a poté dokončila útok Písku.
31'
Úvod utkání začal pro Písek hrůzostrašně a během chvíle se slovenský soupeř dostal do vedení 4:0. Domácí trenérka reagovala oddechovým časem a hra Písku se poté značně zlepšila. Jihočešky nakonec potvrzují roli favoritek a do druhé půle půjdou s čtyřbrankovým náskokem. Nicméně vyhraný zápas pro Písek to není a čeká nás ještě 30 minut napínavé hry.
Druhý poločas začne přibližně v 16:10.
30'
30'
Slamková v poslední vteřině ještě překvapila domácí brankářku.
30'
V začínající třicáté minutě snížila Slamková.
29'
Součková zamířila k bližší tyči a náskok Písku narůstá.
28'
Hlohovec se prosazuje po delší době, jmenovitě gól obstarala Slamková.
27'
Kubišová zamířila do protipohybu hostující brankářky, která byla bez šance.
26'
Součková přidává další branku z úspěšného sedmimetrového hodu.
25'
Kubišová s přehledem proměnila sedmičku.
24'
Velková navyšuje náskok Písku a domácí tým začíná potvrzovat roli favorita.
24'
Merglová vzápětí dostává žlutou kartu.
23'
Merglová přispěchala s bleskovou odpovědí a Písek opět vede o dvě branky.
23'
Skaličanová je autorkou desáté branky Hlohovce.
22'
Kubišová zamířila na sedmičce k pravé tyči a je to gól.
20'
Pešková posílá Písek poprvé v dnešním utkání do vedení.
19'
Benešová vyrovnává skóre. Mužstvo Hlohovce si bere oddechový čas.
18'
Kubišová stála na konci kombinace domácích hráček.
17'
Dulinová vidí žlutou kartu.
16'
Benešová snižuje brankové manko Písku.
15'
Skaličanová úspěšně zakončila rychlý protiútok.
14'
Tulipánovou na sedmičce vychytala Preslová, ale míč se odrazil zpět k hostující hráčce a její dorážka již měla gólové parametry.
13'
Hlohovec hraje v plném počtu.
12'
Kubišová dostává napomenutí v podobě žluté karty.
11'
Kubišová bezpečně proměnila nařízenou sedmičku.
11'
Tulipánová usedá k dvouminutovému trestu.
11'
Svobodová se prosadila z dorážky.
10'
Skaličanová vrací hostům třígólové vedení.
10'
Demajová vidí žlutou kartu.
9'
O rychlou odpověď se postarala Kubišová.
9'
Kysová prostřelila domácí brankářku a náskok Hlohovce začíná narůstat.
8'
Skaličanová se trefila přesně k vzdálenější tyči.
7'
Pohledná kombinace Součkové a zakončující Peškové. Písku time-out evidentně pomohl.
6'
Písek se začíná probouzet. Benešová skóruje po rychlém protiútoku.
6'
Tentokrát se střela Kubišové odrazila od brankové konstrukce.
5'
Kubišová dává první gól Písku, po přesném sedmimetrovém hodu.
4'
Tulipánová přidává další gól a Písek reaguje oddechovým časem.
3'
Skaličanová měla na levé straně mraky prostoru, kterého dokázala využít.
2'
Tulipánová se prosadila z pivota a Hlohovec odskakuje domácím na rozdíl dvou branek.
2'
Kisová prostřelila domácí brankářku mezi nohy.
1'
Demajová z první střely trefuje pravou tyč.
1'

Sokol Písek: Kržová, Preslová – Kozáková, K. Kubišová, Michková, Merglová, A. Velková, Svobodová, Šmrhová, Benešová, B. Velková, Součková, Pešková.

HC Sporta Hlohovec: Majerská, Slamková, Sásiková – Slamková, Skaličanová, Gašparovičová, Kysová, Kašníková, Tulipánová, Dulinová, Petríková, Bahelková, Luščoňová, Czuczorová, Kolečiánová, Demajová.

Rozhodčí: Šlezingr, Špunar.
Další důležitá informace pro dnešní utkání! Písku bude chybět nejlepší hráčka – Hana Kvášová.
Hráčky teprve přicházejí na hrací plochu a začínají s rozcvičkou...
Začátek utkání bude o 15 – 30 minut opožděn, z důvodu dopravní nehody, kvůli které se hostující autobus opozdil.
V sobotu čeká Sokolky utkání proti slovenskému celku HC Sporta Hlohovec. Favorit je jasný. Písečanky předvádí kvalitní házenou a jejich výkony jsou pravidelně bodově odměňovány. V letošní sezoně jihočeské házenkářky doposud nasbíraly 21 bodů, s kterými se nachází na sedmém místě. Hlohovec má na svém kontě bodů 5, za to jim patří předposlední třináctá příčka. Sokolky si budou muset nejvíce dávat pozor na Martinu tulipánovou, která nastřílela 99 branek a v tabulce střelců je na devátém místě. Hodně vidět v hostujícím dresu by měla být také známá Sofia Demajová. Na druhé straně útok Písku se bude tradičně opírat o velezkušenou Hanu Kvášovou, ta má na svém kontě 122 gólů a společně s Bízikovou je nejproduktivnější hráčkou v soutěži.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.