Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Hodonín - 20. září 2019   18:00

Poruba
Poruba
2' Baumbachová  • 4' Polášková  • 6' Baumbachová  • 8' Konečná  • 9' Andrýsková  • 9' Polášková  • 12' Andrýsková  • 12' Konečná  • 13' Andrýsková  • 15' Mýlková  • 16' Konečná  • 22' Mýlková  • 23' Baumbachová  • 25' Zemanovičová  • 32' Polášková  • 38' Baumbachová  • 39' Andrýsková  • 43' Konečná  • 45' Desortová  • 47' Baumbachová  • 52' Konečná  • 53' Andrýsková  • 55' Desortová  • 55' Smetková  • 56' Desortová  • 58' Prašivková  • 59' Smetková  • 60' Desortová
30:15
(14:10)
Hodonín
Hodonín
11' Jadamíková   • 14' Vavroušková   • 17' Vavroušková   • 19' Cholevová   • 21' Poláchová   • 25' Vavroušková   • 29' Pospíšilová   • 30' Jadamíková   • 30' Pospíšilová   • 33' Pospíšilová   • 37' Tomašechová   • 50' Vysloužilová
Poruba
Roháčková, Mučková, Krebsová – Mýlková, Konečná, Farářová, Smetková, Andrýsková, Polášková, Misková, Desortová, Baumbachová, Zemanovičová, Dybalová, Prašivková, Šmidáková.
Brzósková, Pavelová
257 diváků
Hodonín
Blažková, Zichová – Poláchová, Tomašechová, Vysloužilová, Jadamíková, Gärtnerová, Pospíšilová, Kalinová, Cholevová, Krejčíková, Višňovská, Vavroušková, Šemetavová.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
DHC Sokol Poruba – HK Hodonín 30:15 (14:10)
Nejvíce branek: Andrýsková 6/2, Konečná 5, Desortová 5 – Kalinová 3/3, Cholevová 3, Vavroušková 3. Rozhodčí: Brzósková, Pavelová. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/3. Vyloučení: 2:3. Diváci: 257.
Je dobojováno! Ostravanky do zápasu vstoupily výborně a brzy vedly o devět branek. Hodonín rozhodně nic nevzdal a díky šňůře 5:0 se mu podařilo snížit. Hostující házenkářky byly ještě poměrně dlouho ve hře, ovšem v posledních deseti minutách se jim nepodařilo skórovat, naopak náskok Poruby narůstal. Zastavil se na patnácti brankách.
60'
Ostravanky nechtěly poslední akci dohrát až do úplného konce. Desortová prolétla mezi obranou a zakončovala na bližší tyčku!
60'
Poslední minuta zápasu, rozhodčí mají zvednuté ruce, Hodonín bude muset zakončovat.
59'
Smetková se po dlouhé přihrávce od vlastní spoluhráčky ujala míče, následně přehodila hostující brankářku!
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Série 6:0! Šanci na palubovce dostala také Prašivková, která se nyní odvděčila gólem!
57'
Poláchová dnes podruhé trefila tyčku. Hostující házenkářky čekají už sedm minut na další gól!
56'
Hodonín to zkouší bez brankářky. Desortová po zisku míče zakončovala z poloviny hřiště!
56'
Rozeběhla se poslední pětiminutovka tohoto utkání, rozehrávat bude Hodonín.
55'
Poslední minuty jsou jednoznačné, Smetková se trefuje z pravého křídla!
55'
Dnes poprvé je rozdíl mezi oběma týmy dvouciferný. Do střelecké listiny se podruhé zapisuje Desortová!
54'
Obrana Poruby výrazně přidala, Hodonín se po oddechovém čase trápí na útočné polovině hřiště.
53'
Hodonín přišel o balón a na druhé straně se prosadila Andrýsková. Rozdíl ve skóre je devítibrankový!
52'
Dlouhá útočná akce hostujícího celku, který bude muset co nejdříve zakončovat.
52'
Míč putoval do brankoviště, kde si o něj řekla Konečná. Ta skórovala o palubovku!
51'
Oddechový čas pro domácí.
50'
Pěkná akce hodonínského celku, Vysloužilová se trefila z pravého křídla a snížila!
50'
K vidění je řada nepřesností na obou stranách, na další gól už tři minuty čekáme.
49'
Pokus domácí házenkářky o trefení prázdné branky přes celé hřiště. Balón nakonec směřoval těsně vedle tyče!
49'
Několik soubojů na brankovišti, vše bylo znovu posouzeno útočným faulem.
48'
Mučková do brejku posílala Smetkovou. Hostující obrana se stihla včas vrátit.
47'
Hostující gól neplatí, rozhodčí totiž pískala přešlap na brankovišti.
47'
Další domácí brejk končí dalším gólem v hostující síti, postarala se o to Baumbachová!
46'
Míč putoval opět na pozici pivotky, následné zakončení však v tomto případě gólem neskončilo!
45'
Poruba teď v brejku doslova rozebrala obranou soupeře, Desortová se poté prosadila ze šesti metrů!
44'
O palubovku a přesně k tyči teď zakončovala Andrýsková. To byla už dvacátá branka ostravského celku v zápase!
44'
Rychlá akce Poruby, Andrýsková bude házet další sedmimetrový hod!
43'
Po delší době o sobě dala vědět Konečná, která opět posouvá domácí skóre směrem dopředu!
43'
Kalinová posunula na Vavrouškovou, proti které zasáhla Mučková nohou!
42'
Nikola Kalinová i tentokráte našla recept na brankářku Mučkovou a snížila!
42'
Parádní individuální akce Kalinové, která sama pro sebe vybojovala sedmimetrový hod!
41'
Rychlá předávka míče, Mýlková však v samostatném úniku úspěšná nebyla!
40'
Zichová si připsala úspěšný zákrok, balón vyrazila za branku.
40'
Řada soubojů na brankovišti, rozhodčí pískala útočný faul hostů.
39'
Před malou chvílí Andrýsková neuspěla, teď už ano! Poruba vede pětibrankovým rozdílem!
38'
Domácí celek se prosazuje z pravého křídla, Baumbachová přehazovala Zichovou!
38'
Před Andrýskovou se otevřela obrana. Domácí hráčku pak z bezprostřední blízkosti vychytala skvělým zákrokem Zichová!
37'
Na další sedmičku Poruby šla Andrýsková. Ta zakončovala na pravou stranu, hostující gólmanka šla doleva!
37'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
37'
Z pravé strany šla do zakončení Tomašechová, která se dnes poprvé zapisuje do střelecké listiny!
36'
Ostravanky se na útočné polovině trápí, u míče je znovu hostující brankářka.
35'
Kalinová poslala Mučkovou na druhou stranu, rázem je to jen o tři góly!
34'
Hodonín bude zahrávat sedmimetrový hod!
34'
Nepřesná střela domácí házenkářky na pravém křídle, míč pro hostující celek.
33'
V závěru první půle se rozstřílela Pospíšilová. Ta se nezastavuje ani v úvodu té druhé!
32'
Rychlá akce domácího týmu zakončená přesnou střelou Poláškové, Poruba vede o pět branek!
32'
Poláchová ztroskotala na domácí brankářce, na první gól zatím čekáme.
31'
Delší útok nakonec skončil nepřesným zakončením vysoko nad branku!
31'
Úvodní útočná akce druhé půle bude patřit Hodonínu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:52.
Úvodní půlhodina hry je za námi. Ostravanky do ní vstoupily lépe a vypracovaly si až devítibrankový náskok. Hodonín vzápětí výrazně přidal na obranné i útočné polovině a poslední pětiminutovku ovládl se skóre 5:0!
30'
30'
Zhruba tři vteřiny před koncem se trefuje Pospíšilová, hostující házenkářky mají obrovskou radost!
30'
Jadamíková snižuje na rozdíl pěti branek, závěr prvního poločasu patří hostujícímu týmu!
30'
Vypadalo to na další změnu ve skóre, ovšem Pospíšilovou vychytala Krebsová!
29'
Dlouhý výhoz na Pospíšilovou, která se skvěle uvolnila, poté zakončovala na vzdálenější tyč!
28'
Proti sedmičce Kalinové šla do branky Roháčková. Ta neměla šanci na úspěch!
28'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Barbora Zemanovičová).
27'
Poláškové se to nepodařilo, domácí házenkářku vychytala Blažková, skóre se nemění!
26'
Bránění v brankovišti, nařízen byl první sedmimetrový hod v zápase. Dokáže Poruba navýšit svůj náskok?
26'
25'
Parádní přihrávku přes celé hřiště dostala Vavroušková, která míč zpracovala jednou ruku a zvládla těžké zakončení!
25'
Baumbachová dnes už poněkolikáté běžela sama na branku. Tentokráte však ztroskotala na brankářce Blažkové!
25'
Zdálo se, že ostravský celek přijde o balón. Přihrávku v závěru akce dostala Zemanovičová, rozdíl ve skóre je devítibrankový!
24'
Desortové se sice nepodařilo skórovat, ovšem při zakončení byla faulována. Poruba zůstane u míče.
23'
Domácí gólmanka pak poslala do brejku Baumbachovou, která se nemýlila!
22'
Opět to zkoušela Poláchová, tentokráte podstřelem, ovšem Krebsová si připsala úspěšný zákrok!
22'
Po rychlé odpovědi Mýlkové je rozdíl ve skóre znovu sedmibrankový!
21'
Z nějakých osmi metrů teď Poláchová zakončovala do protipohybu brankářky Krebsové!
21'
Mýlková neproměnila individuální akci. Gól by ale neplatil, jedna z rozhodčích totiž pískala útočný faul na brankovišti.
20'
Byla to Kalinová, která už je zase na nohou a vypadá to, že bude v pořádku. Diváci tleskají.
20'
Na palubovce zůstala ležet jedna z hostujících házenkářek, hra je přerušena.
19'
To byla snad už čtvrtá domácí akce v řadě, která neskončila gólem. K vidění byla znovu nepřesná střela.
19'
K vidění byla řada nepřesnosti na obou stranách, Cholevová proměnila samostatný únik a skórovala!
18'
Útok Ostravanek gólem neskončil, podaří se Hodonínu opět přiblížit ve skóre svému soupeři?
17'
Krebsové nejprve pomohla branková konstrukce, jenže míč zůstal v hostující moci a Vavroušková snížila!
16'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
16'
O přihrávku si na pivotu řekla Konečná. Ta dokázala převzít balón, vzápětí překonat hostující brankářku!
15'
Obranou hostujícího týmu proletěla Mýlková, která zakončila do šibenice!
14'
Do necelé čtvrthodině hry se prosazuje Vavroušková, která snižuje na rozdíl sedmi gólů!
14'
Další samostatný výpad. Baumbachová byla v těžkém úhlu a z levé strany se ji nepodařilo skórovat!
13'
13'
Do středu si to namířila Andrýsková, která skórovala i s faulem a bude se vylučovat.
12'
Akce, která trvala asi pět vteřin. Konečná se ocitla tváří v tvář hostující brankářce, kterou překonala střelou k tyči!
12'
Blesková odpověď na druhé straně palubovky, Andrýsková navyšuje domácí náskok!
11'
Poprvé se trefuje také Hodonín, Jadamíková skórovala z hranice brankoviště. Bylo to ale se štěstím!
11'
Krebsová posílala dlouhou přihrávku na Mýlkovou. Druhá jmenovaná však na něj nedosáhla.
10'
Balón zasáhl nohu Andrýskové, vylučovat se ale nebude, nešlo o úmyslný zákrok.
10'
9'
Sama na hostující branku běžela Polášková, která míč vměstnala pod horní tyčku!
9'
Zatím sledujeme jednoznačný vývoj, rozdíl ve skóre je po trefě Andrýskové už pětibrankový!
8'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
8'
Rychlá předávka míče, Michaela Konečná se následně prosadila z bezprostřední blízkosti!
7'
Po zákroku Krebsové šly domácí hráčky rychle dopředu, Polášková trefila brankovou konstrukci!
7'
Na poslední chvíli odpískaný faul domácí házenkářky, Hodonín zůstane u míče.
6'
Do samostatného úniku se dostala Baumbachová. To nemohlo dopadnout jinak!
5'
Z devíti metrů pálila Andrýsková. Balón šel po její ráně vysoko nad branku!
5'
Andrýsková byla zastavena taktickým faulem, Ostravanky budou rozehrávat.
4'
Hostující hráčky se zatím trápí na útočné polovině, Baumbachová se poté dostala s míčem do zámezí.
4'
Rychlý přechod na útočnou polovinu, Polášková střílela do horní části branky a byla přesná!
3'
Na brankovišti se ocitla úplně volná Mýlková. Zakončovala v pádu, balón směřoval pouze do tyče!
2'
Se zblokovaným střeleckým pokusem Poláchové si poradila brankářka Krebsová!
2'
Sehrávka do levého křídla, Baumbachová otevírá skóre střelou na bližší tyčku!
1'
Ostravanky skóroval nedokázaly a v útoku je Hodonín, celou akci rozehrává Poláchová.
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácímu týmu.
1'
Oba celky na sebe během posledních dvou sezón narazily čtyřikrát. Ostravský tým byl úspěšnější ve třech případech, jedno utkání skončilo nerozhodně. Sázkové kanceláře do role jasného favorita staví domácí tým. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Poruba nejprve těsně porazila Olomouc i Veselí, jenže před týdnem nestačila na Michalovce. Ostravanky tak mají čtyři body, momentálně se nachází na osmém místě. Na druhé straně Hodonín, který hned v úvodu nestačil na Michalovce, poté prohrál i v dalších dvou zápasech. S Pískem to bylo o dvě branky, Šaľa měla před týdnem o gól navrch.
Pěkný den. Házenkářská MOL liga žen má na programu čtvrté kolo, v pátek jsou na programu tři zápasy. DHC Sokol Poruba v jednom z nich narazí na HK Hodonín.