Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Michalovce - 8. února 2020   17:00

Slavia
Slavia
3' Novotná  • 5' Galušková  • 6' Jačková  • 10' V. Fryčáková  • 11' Novotná  • 12' Galušková  • 20' Pokorná  • 24' Chlupová  • 25' Galušková  • 25' Novotná  • 29' Pokorná  • 29' Pokorná  • 30' Novotná  • 35' Míšová  • 41' Míšová  • 43' Míšová  • 45' Chlupová  • 46' Míšová  • 50' Novotná  • 51' Míšová  • 53' Pokorná  • 54' Míšová  • 55' Pokorná  • 57' Jačková  • 60' Míšová
28:26
(14:15)
Michalovce
Michalovce
3' Trúnková   • 6' Štefaníková   • 8' Trúnková   • 8' Holejová   • 11' Trúnková   • 13' Štefaníková   • 17' Bajčiová   • 18' Bajčiová   • 18' Radovićová   • 19' Štefaníková   • 22' Trúnková   • 24' Trifunovićová   • 26' Holejová   • 28' Trúnková   • 31' Kišíková   • 39' Holejová   • 40' Radovićová   • 44' Štefanová   • 47' Trúnková   • 57' Štefaníková   • 58' Trúnková   • 59' Štefaníková   • 60' Štefaníková   • 60' Holejová
Slavia
Václav Horáček a Jiří Novotný
SH Hostivice, Břve
Michalovce

DHC Slavia Praha – Iuventa Michalovce 28:26 (14:15)
Nejvíce branek: Míšová 7, Galušková 6/3, Novotná 5 – Trúnková 7, Štefaníková 6, Holejová 4. Rozhodčí: Václav Horáček a Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 3:3.
60'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Adriana Holejová).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
60'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Bibiana Štefaníková).
59'
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
58'
Žlutá karta pro hostující lavičku.
58'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
57'
57'
Eliška Jačková dostala přesnou přihrávku na pivota a zakončuje opět přesně.
56'
Slovenky dělají chyby! Odpískané prorážení.
55'
Pokorná úspěšná. Její střela zapadla pod horní tyč.
54'
Míšová obloučkem zakončuje k tyči.
53'
Pokorná z rychlé protiakce navyšuje vedení domácích už o dvě branky.
51'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Míšová dostává přesnou střelou k tyči do vedení.
50'
Novotná si vyskočila do brankoviště a zamířila přesně k levé tyči.
50'
Bajčová na druhé straně rovněž ze sedmičky úpěšná.
49'
Galušková ze sedmičky trefila přesně k tyči. Máme opět vyrovnáno.
48'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
47'
Trúnková silou protlačila míč do domácí brány.
46'
Míšová z rychlé protiakce umístila míč k levé tyči! Vyrovnáno.
45'
Domácí hráčky opět odmítají nabídku vyrovnání. Jejich střela mířila přesně do míst, kde stala hostující gólmanka.
45'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
44'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Michaela Štefanová).
43'
Míšová si udělal prostor a v pádu trefila k levé tyči.
41'
Míšová tvrdou ránou k tyči snižila na rozdíl dvou branek.
40'
Radovičová na levé straně prošla přes Novotnou a zakončila přesně k tyči.
39'
Holejová se štěstí o tyčku navyšuje vedení svého týmu o dvě branky.
36'
Odpískané prorážení Iuventě.
36'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
35'
Míšová si udělala prostor ke střele a ta ji sedla, neboť zapadla, tam kam měla.
34'
Množí se nám teď nepřesnosti na obou stranách.
32'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
31'
Kišíková první úspěšnou střelkyní druhého poločasu.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
29'
Pokorná z půlky trefuje prázdnou bránu hostí.
29'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Vladimíra Kišíková).
29'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
28'
Galušková ze sedmičky snižuje na rozdíl čtyř branek.
28'
27'
Tereza Pokorná pouze do míst kde stála gólmanka Irina Bobal-Jablonska,
26'
Holejová překvapivě až moc snadno trefuje přesně k pravé tyči.
25'
Novotná ze své pozice na pravé straně zakončuje na zadní tyč.
25'
Galušková tvrdou ránou k tyči snižuje na rozdíl čtyř branek.
25'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Jelena Trifunovićová).
24'
Chybu domácích trestá další brankou Jelena Trifunovićová.
24'
23'
Odpískané kroky hostujícím hráčkám.
22'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
22'
22'
20'
Pokorná protrhuje domácí smůlu a snižuje na rozdíl čtyř branek.
20'
Odpískané prorážení hostujícímu týmu.
19'
19'
18'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Marija Radovićová).
18'
Adriana Míšová další z neúspěšných domácích hráček.
18'
Domácí trenér reaguje. Bere si oddechový čas.
18'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Vladimíra Bajčiová).
17'
Domácím se teď nedaří.
17'
Vedení Michalovců na dvě branky teď zařídila Bajčiová.
16'
K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách.
15'
Fryčáková poslala míč pouze do tyče.
14'
Bibiana Štefaníková na druhé straně se rovněž zařadila mezi neúspěšné střelce.
14'
Vendula Fryčáková nedokázala trefit zařízení.
13'
Štefaníková obloučkem vrací vedení na stranu Michalovců.
12'
Galušková si vběhla do volného prostoru a z brankoviště zakončuje přesně. Máme opět vyrovnáno!
11'
Novotná se dostala k odraženému míči, s kterým si vyskočila do brankoviště, odkud ho poslala na vzdálenější tyč.
11'
10'
Na rozdíl jediné branky se teď podařilo snížit Fryčákové.
9'
Irina Bobal-Jablonska teď vytahuje přízemní míč z brankové čáry! Fantastický zákrok!
8'
Další rychlá akce a znovu gól v domácí sítí. Tentokráte zakončuje Holejová.
8'
Trúnková po rychlé protiakci dostává hosty do vedení.
7'
Bajčiová ze sedmičky nedala domácí gólmance příliš šancí. Střelou do protipohybu umístila míč k levé tyči.
6'
Vedení na domácí stranu vrací tvrdou ránou k tyči Jačková.
6'
Štefaníková měla ke střele až moc prostoru. Máme znovu vyrovnáno.
5'
Galušková zakončuje přesně k tyči z pravé strany.
4'
4'
Začínají se nám množit nepřesnosti na obou stranách.
3'
Po rychlém přechodu na druhou stranu srovnala za domácí hráčky Adéla Novotná.
3'
2'
Uspět na druhé straně nedokázala ani Galušková. Její střela byla hodně nepřesná.
1'
Nepřesná střela končí vysoko nad bránou. K míči se tak dostanou domácí hráčky.
1'
Slovenky začaly první poločas.
1'

DHC Slavia Praha: Řezáčová, Michalská – Franková, Továrková, Míšová, Novotná, Jačková, Pokorná, Líbalová, V. Fryčáková, Svobodová, Galušková, Chlupová, Škvorová.

Iuventa Michalovce: Bobal-Jablonska – Pustá, Štefaníková, Kišíková, Trifunovićová, Kordowiecká, Trúnková, Štefanová, Holejová, Kakaščíková, Bajčiová, Radovićová, Savková.

Rozhodčí: Václav Horáček a Jiří Novotný.
Utkání 20. kola MOL Slavia Praha -Iuventa Michalovce se hraje v hale v Hostivicích-Břvích.
Slavia Praha se v aktuální tabulce nachází na čtvrté pozici a má 27 bodů. Jejich soupeřky jsou druhé a mají o dva body více. Půjde tak o přímý souboj o umístnění v tabulce. Slavia, pokud uspěje, se tak může na své soupeřky bodově dotáhnout.
Hezký den všem fanoušků, vítáme vás u sledování online přenosu z MOL ligy žen, ve kterém se v rámci 20. kola představí házenkařky DHC Slavia Praha a Iuventa Michalovce. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.