Slavia - Olomouc | ONLINE | 26.1.2020 17:00 | Házená 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - MOL liga ženy - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Olomouc - 26. ledna 2020   17:00

Slavia
Slavia
4' Galušková  • 5' V. Fryčáková  • 5' Franková  • 7' Jačková  • 16' Jačková  • 17' Jačková  • 19' Franková  • 20' Galušková  • 22' Galušková  • 24' Míšová  • 25' Jačková  • 26' Jačková  • 32' Novotná  • 33' Míšová  • 34' V. Fryčáková  • 36' Franková  • 37' Jačková  • 43' Jačková  • 48' Franková  • 53' Míšová  • 54' Míšová  • 56' Pokorná  • 57' Galušková  • 60' Novotná
31:30
(14:16)
Olomouc
Olomouc
1' Kašpárková   • 3' Salčáková   • 5' Patrnčiaková   • 5' Závišková   • 6' Salčáková   • 8' Trumpešová   • 9' Kašpárková   • 13' Trumpešová   • 19' Krajčovičová   • 22' Gajdošíková   • 23' Gajdošíková   • 26' T. Fryčáková   • 27' T. Fryčáková   • 28' T. Fryčáková   • 30' T. Fryčáková   • 32' Jansová   • 36' Jansová   • 38' Salčáková   • 46' Jansová   • 46' Jansová   • 50' Patrnčiaková   • 52' Závišková   • 53' Jansová   • 54' Salčáková   • 57' Patrnčiaková   • 58' Patrnčiaková   • 59' Jansová   • 60' Patrnčiaková
Slavia
Milan Hájek a Michal Nezbeda
Hala Slavia, Praha 10
Olomouc

Skončilo utkání mezi Slavii a Olomouci. Utkání bylo vyrovnané a napínavé do poslední sekundy. Domácí nakonec těsné vedení 31:30 ubránili a po zásluze si tak připsali hodně cenné dva body.
60'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
60'
Novotná trefuje přesně k tyči a dává domácímu týmu naději.
59'
Do konce zápasu zbývá 90 sekund.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Jansová si udělala prostor na brankovišti a snížila na rozdíl jediné branky.
58'
57'
Galušková s pomoci tyče zakončila přesně.
57'
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Pokorná zůstala za obranou Olomouce, čehož si všimli spoluhráčky. Po dlouhé přihrávce přes celé hřiště míč zachytila a přízemní ránou navýšila vedení domácích.
54'
Slavia po další rychlé akci utíká už do dvoubrankového vedení.
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
54'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
53'
53'
Jansová střelou o zem srovnala stav. Domácí trenér bere vzápětí oddechový čas.
52'
Máme tady opět drama. Na rozdíl jediné branky snižuje přesnou ránou Iva Závišková.
50'
Annamária Patrnčiaková z rychlé akce zakončuje k levé tyči.
50'
Hostující trenér za neustále kecy vůči rozhodčím vidí žlutou kartu.
49'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
48'
Franková střelou o zem navyšuje vedení Slavie.
47'
Galušková ze sedmičky zamířila tvrdou střelou přesně k tyči.
46'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
46'
43'
43'
Jačková střelou z dálky navýšila vedení domácích.
42'
K sedmičce se teď postavila Galušková a tentokrát úspěšná byla.
42'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
41'
Pokorná proměňuje druhou sedmičku a otáčí skóre na domácí stranu.
39'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
39'
38'
37'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
36'
Olomouc teď dvěma rychlými góly utíká znovu do vedení. Postarala se o to Jansová.
36'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
34'
O vyrovnání se postarala Fryčáková.
33'
Míšová na brankovišti si udělala prostor a zamířila přesně.
32'
Novotná na druhé straně po rychlé akci zakončuje Novotná.
32'
Druhý poločas otevřela Jansová.
31'
Skončil nám první poločas, který ovládly hráčky Olomouce 16:14.
30'
30'
Fryčáková po sérii nepřesností na obou stranách se prosazuje po čtvrté v řadě za sebou.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
28'
Fryčáková zakončuje svou sérii další brankou. Její třetí v řadě vrací vedení na olomouckou stranu.
27'
Fryčáková po rychlé akci přidává další branku Olomouce. Máme tak znovu vyrovnáno.
26'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková).
26'
25'
Jačková po rychlé akci posílá domácí poprvé v zápase do vedení.
24'
Míšová měla na brankovišti dost prostoru, aby míč mohla poslat bez problému k tyči. Máme znovu vyrovnáno.
23'
Vedení na stranu Olomouce vrací přesnou střelou Gajdošíková.
22'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
22'
Gajdošíková štastnou střelou zakončila k tyči. Po tomto gólu dochází ke střídání v domácí brance.
21'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
21'
Začínají se nám množit nepřesnosti na obou stranách.
20'
19'
Domácí gólmanku se povedlo přehodit Krajčovičové.
19'
Máme vyrovnáno. Postarat se o to dokázala po rychlé akci Franková.
18'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
17'
16'
Po rychlé akci dokázala snížit pohotovou střelou Jačková.
15'
Když se nedaří, tak ani Galušková která v minulých utkání bez problému proměnovala sedmičky, tak teď neuspěla. Trefila jen připravenou ruku hostující gólmanky.
13'
Trumpešová si udělala prostor a a zakončila přesně k pravé tyči.
11'
Skóre se nám teď rychlými góly posunulo na 6:8.
10'
Domácí trenér reaguje a bere si oddechový čas.
10'
Olomouci odpískaná technická chyba, k míči se tak dostanou domácí.
9'
Novotná ze své pozice zatím dnes neúspěšná.
9'
Slavia orazítkovala pouze tyč, na druhé straně Kašpárková trefuje přesně.
8'
Na druhé straně se to povedlo Trumpešová, ta střelou o zem skórovat dokázala
8'
Magdaléna Svobodová pohrdla vyrovnáním, když z nadějné pozice přestřelila.
7'
Na rozdíl jediné branky snižuje přesnou ránou k tyči Jačková.
6'
5'
Franková na brankovišti udělala parádní otočku a snížila na rozdíl jediné branky.
5'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
5'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
5'
Novotné míč utekl, čehož dokázala potrestat Annamária Patrnčiaková.
4'
Nyní už se povedlo domácím skórovat a to zásluhou dalekonosné střele Galušková.
3'
Domácím hráčkám byl odpískán přešlap, který na druhé straně dokázala potrestat po rychlé akci Salčáková.
Annamária Patrnčiaková na domácí gólmanku nevyzrála.
2'
Domácím hráčkám byly odpískané kroky.
1'
Kašpárková střelou o zem otevírá skóre dnešního utkání.
1'
Dnešní utkání zahájily hráčky Olomouce, které nastoupily v černých dresech a hrají zleva doprava.
1'

DHC Slavia Praha: Řezáčová, Michalská – Franková, Továrková, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Pokorná, Líbalová, V. Fryčáková, Svobodová, Galušková, Chlupová.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Rašková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Gajdošíková, Řezníčková, Krůpová, Patrnčiaková, T. Fryčáková.

Rozhodčí: Milan Hájek a Michal Nezbeda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.