Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Písek - 7. března 2020   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
2' Víchová  • 3' Vodná  • 4' Pastorková  • 8' Lukšíková  • 13' Michálková  • 14' Vodná  • 16' Lukšíková  • 17' Pastorková  • 18' Štipčáková  • 19' Pastorková  • 22' Lukšíková  • 24' Štipčáková  • 27' Novotná  • 31' Víchová  • 32' Lukšíková  • 33' Víchová  • 35' Pastorková  • 35' Víchová  • 40' Pastorková  • 42' Pastorková  • 43' Lukšíková  • 43' Pastorková  • 45' Pastorková  • 47' Víchová  • 48' Kubáčková  • 51' Víchová  • 53' Kutálková  • 54' Víchová  • 54' Štipčáková  • 57' Víchová  • 59' Novotná
34:25
(15:11)
Písek
Písek
2' Kvášová   • 2' K. Kubišová   • 4' Kvášová   • 8' Kvášová   • 12' K. Kubišová   • 13' Kvášová   • 19' Hauserová   • 22' Kvášová   • 24' K. Kubišová   • 26' Součková   • 28' Kvášová   • 31' Svobodová   • 37' Součková   • 37' Svobodová   • 40' Hauserová   • 43' A. Velková   • 45' K. Kubišová   • 48' Kvášová   • 49' Benešová   • 50' K. Kubišová   • 53' Benešová   • 55' Hauserová   • 57' Merglová   • 59' Hauserová   • 60' Svobodová
Veselí n/M
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška
Veselí nad Moravou
Písek

SHK Veselí n.M. – Sokol Písek 34:25 (15:11)
Nejvíce branek: Pastorková 9/1, Víchová 8, Lukšíková 5 – Kvášová 7, Kubišová 5, Hauserová 5. Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/0. Vyloučení: 3:2.
Veselí vyhrálo nad Pískem o devět branek 34:25. Domácí celek byl po celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě bere dva body. Písek tak přišel i o teoretickou možnost si zahrát play – off a bude hrát o udržení jako Veselí. Nejlepší střelkyní Veselí byla s desíti brankami Pastorková a ze strany Písku reprezentantka Kvášová. Jedinou kaňkou na zápase bylo zranění písecké hráčky, kterou museli odvést do nemocnice.
60'
Poslední útok mělo Veselí, střelu Kubáčkové vyrazila brankářka Písku.
60'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Eva Svobodová).
59'
Kateřina Novotná dává branku ze sedmimetrového hodu.
59'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Hauserová).
57'
Laura Víchová dává branku, když se prosadila na vzdálenější tyč.
57'
Gól vstřelil tým Sokol Písek.
56'
Zraněná hráčka Písku míří do nemocnice.
56'
Domácí kouč si vzal oddechový čas.
55'
Utkání je přerušeno, jelikož došlo ke zranění písecké hráčky.
55'
54'
Štipčáková to měla nyní jednoduché, když dává gól blízka do prázdné písecké branky.
54'
Víchová už po několikáté dnes je uspešná, když překonala brankářku lobem.
53'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Benešová).
53'
Kutálková z pravého křídla dává branku.
52'
Kubišová si jde podruhé odpočinout na dvě minuty, když povalila na zem Víchovou.
52'
Domácí lavička si vybírá oddechový čas.
51'
Víchová vystihla přihrávku Písku a šla přes celé hřiště na branku hostujícího celku, dokázala si pokrýt míč před Kvášovou a dát poté gól.
51'
Kubáčková dostala dvě minuty.
50'
Stejná situace jako přes kopírák, akorát na konci akce byla Kubišová.
49'
Benešová si naběhla na přihrávku a šla sama na Nejezchlebovou a domácí brankářku překonala.
48'
Kubáčková podstřelem nedala brankářce Písku žádnou naději.
48'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Hana Kvášová).
47'
Víchová šla sama na brankářku Písku, kterou následně přelobovala.
46'
Veselí v polovině druhé půle vede o devět branek a v pohodě kráčí za vítězstvím.
45'
Kubišová se prosadila z prostoru spojky.
45'
Pastorková je zatím dnes na pivotu k neudržení a hostující hráčky si s ní moc rady neví.
44'
Pastorková dlouhým míčem hledala Novotnou, přihrávka byla až moc prudká, další útok Písku zmařila Nejezchlebová pěkným zákrokem.
43'
Pastorková šla sama na brankářku, kterou v pohodě překonala. Trenérka Keclíková si vzala oddechový čas a musí na své svěřenkyně zvýšit hlas.
43'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
43'
Velková na přední tyč překonala Nejezchlebovou.
42'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
41'
Novotná se snažila prodrat přes dvě bránící protihráčky, ale ty jí zavřely dveře k brance Písku.
40'
Pastorková byla na brankovišti zcela sama, balon dostala od své spoluhráčky a v pohodě dává gól.
40'
Hauserová se prosazuje střelou do šibenice.
39'
Michálková šla sama na Preslovou, ale branku nedala, když vystřelila úplně mimo zařízení.
38'
Veselí zůstalo u míče, střílela Kubáčková, rána byla znovu tečovaná a nyní už má balon Písek.
38'
Vodná házela míč na branku ze středu hřiště, rána šla vedle, ale míč byl tečovaný.
37'
Svobodová snižuje na rozdíl sedmi branek.
37'
Odražený míč se k Součkové vrátil a ta už napodruhé byla úspěšná.
36'
Součková neproměnila sedmimetrový hod.
35'
Z rychlého kontru se prosazuje střelou o zem Laura Víchová.
35'
Pastorková si udělala místo ke střelbě a prostřelila píseckou brankářku.
34'
Kubáčková sedmičku proměnila střelou do spodní části branky.
34'
Pastorková byla bráněna při střelbě, bude následovat sedmička.
33'
Dagmar Lukšíková vyfasovala dvě minuty.
33'
Laura Víchová dává branku na vzdálenější tyč, trenérka Písku se rozhodla pro změnu brankářky.
32'
Dagmar Lukšíková proskočila obranou Písku a dává nekompromisně branku.
31'
Na druhé straně se prosadila Svobodová.
31'
Laura Víchová využila toho, že brankářka byla vysunutá z branka a přelobovala ji.
31'
30'
30'
Písek z posledního se neprosadil, na sebe to vzala Kvášová.
29'
Boorová se snažila technickou finesou překonat brankářku Písku, ale ta ji na to neskočila a balon vyrazila.
28'
Kvášová z rychlého protiútoku nekompromisně poslala míč do sítě.
27'
Kateřina Novotná dává patnáctou branku Veselí.
27'
Michková střílela z pravého křídla na vzdálenější tyč, balon za brankovou čáru ale nezapadl.
26'
Součková nebyla důsledně bráněna a dokázala toho využít.
25'
Pastorková sedmimetrový hod bezpečně proměnila.
25'
Kubišová je vyloučena na dvě minuty a Veselí bude ještě zahrávat sedmičku.
25'
Domácí kouč Hudák si vzal oddechový čas.
24'
Kubišová si našla odražený míč od břevna a dorazila jej za záda Nejezchlebové.
24'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Veronika Štipčáková).
22'
Kvášová je zatím nejaktivnější střelkyní píseckého týmu, už dala pět z osmi branek.
22'
Lukšíková se prosadila přes úpornou obranu hostí.
20'
Kvášová dostala míčem do obličeje a sudí přerušili hru.
20'
Nyní se úspěšným zákrokem prezentovala Nejezchlebová, která chytila střelu písecké hráčky.
19'
19'
Hauserová vystřelila z osy hřiště, Nejezchlebová sice míč ztlumila, ale brance nedokázala zabránit.
18'
Hostující trenérka si vzala oddechový čas.
18'
Veronika Štipčáková z pravé spojky přesně zamířila k levé tyči.
17'
Pastorková dává Veselí nadějné vedení o tři branky.
16'
Kvášová našla na křídle Merglovou, která střílela na přední tyč, Nejezchlebová si prostor pohlídala a hostující hráčka se neprosadila.
16'
Lukšíková se velmi dobře vyhnula bránící soupeřce a vpádu dává branku.
15'
Kvášová nedovoleně zastavila unikající Michálkovou a viděla za to žlutou kartu.
14'
Anna Vodná se dokázala prosadit přes Benešovou.
13'
Veronika Benešová viděla žlutou kartu za faul na střelkyni branky.
13'
Hana Kvášová překvapila Nejezchlebovou a míč se zatřepal v síti.
13'
Za Veselí skórovala Diana Michálková.
12'
Kubišová vyrovnává stav zápasu po pěkné souhře.
11'
Sudí Veselí odpískali pasivitu.
11'
Písek nezužitkoval zatím přesilovou hru a nabídl Veselí, aby se pokusilo odskočit o dvě branky.
10'
Pastorková je vyloučena na dvě minuty.
10'
Víchová zakončila dlouhou kombinaci domácího celku, ale brankářka Písku ji vychytala.
8'
8'
Kvášová už podruhé otřela míč o břevno a znovu balon skončil za brankovou čárou.
7'
Písek neproměnil svůj útok, Kubáčková se snažila vysunout Víchovou, ale přihrávka byla moc dlouhá a balon skončil mimo hrací plochu.
6'
Tereza Kubáčková proměnila sedmimetrový hod, který sudí zapískali po bránění při střelbě.
4'
Kristína Pastorková ihned vyrovnala z útoku Veselí, když se prosadila z prostoru pivota.
4'
Kvášová se moc nerozmýšlela a vystřelila, balon se otřel o břevno a zapadl za čáru.
3'
Anna Vodná se dostala k vyrovnávající brance velice snadno, jelikož jí přihrála hráčka Písku, která chtěla, aby míč zůstal ve hře.
2'
Kubišová opět přetáčí vedení na stranu Písku.
2'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Laura Víchová).
2'
Hana Kvášová ze střední spojky mířila do šibenice.
1'
První útok domácího celku se nevydařil, do útoku jde Písek.
1'
-1'
Jako první míč rozehrají hráčky Veselí.
-3'
Dvojice rozhodčích přivádí oba dva týmy do středu palubovky. Hlasatel oznámí diváků sestavy Veselí a Písku.
-30'
Obě dvě mužstva jsou kož na hrací ploše a probíhá předzápasová rozcvička.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Nejezchlebová – Víchová, Novotná, Štipčáková, Vodná, Lukšíková, Michálková, Kutálková, Pastorková, Kubáčková, Boorová.

Sokol Písek: Kržová, Preslová – K. Kubišová, Michková, Kvášová, Hauserová, A. Velková, Merglová, Svobodová, Bicanová, Benešová, Součková.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška.
Písek měl v minulém kole nejlehčího možného soupeře z Bánovců, v průběh zápasu si pohlídal a v pohodě vyhrál o třináct branek. Písecké házenkářky jsou na 7. místě, když získaly 27 bodů.
Veselí v minulém kole srdnatě bojovalo proti Olomouci, které po většinu utkání vedlo, domácím hráčkám se podařilo manko stáhnout a jít do jednobrankového vedení. Nakonec se rozhodlo dvě minuty před koncem, kdy Hanačky odskočily o dvě branky a závěr už si pohlídaly a mohly se radovat ze zisku dvou bodů.
Příjemný sobotní podvečer z veselské haly. Veselanky před měsíční přestávkou hostí v rámci 24. kola MOL ligy hráčky Sokol Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.