Házená - MOL liga ženy - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Hodonín - 6. února 2021   18:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
3' Kepková  • 5' Franzová  • 10' Franzová  • 18' Lásková  • 23' V. Dvořáková  • 29' L. Galušková  • 37' Franzová  • 38' Lásková  • 40' Franzová  • 44' Franzová  • 46' Franzová  • 47' L. Drozdová  • 50' Vlachová  • 51' Franzová  • 54' Königová  • 56' V. Dvořáková  • 59' V. Dvořáková  • 60' Franzová
20:25
(6:12)
Hodonín
Hodonín
13' Kalinová   • 16' Kalinová   • 19' Pospíšilová   • 20' Cyganová   • 22' Vavroušková   • 23' Višňovská   • 24' Nováková   • 25' Višňovská   • 25' Krejčíková   • 28' Vavroušková   • 30' Višňovská   • 31' Cyganová   • 33' Višňovská   • 35' Cyganová   • 42' Vavroušková   • 44' Vavroušková   • 45' Vavroušková   • 46' Nováková   • 51' Vavroušková   • 55' Višňovská   • 57' Jadamíková   • 60' Drexlerová
DHC Plzeň
Kavulič, Pavlát
Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň
Hodonín

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Hodonín překvapil Plzeň dobrým výkonem a bere první body v sezóně! Naopak Západočeškám se nedařilo v zápase vůbec nic. Předvedly asi nejhorší výkon v sezóně a překvapivě padly.
DHC Plzeň – HK Hodonín 20:25 (6:12)
Nejvíce branek: Franzová 8, Dvořáková 3, Galušková 2/1 – Vavroušková 6, Višňovská 5, Kalinová 5/3. Rozhodčí: Kavulič, Pavlát. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/3. Vyloučení: 4:1.
60'
Franzová v závěru snižuje svou osmou trefou.
60'
Sára Drexlerová se štěstím překonala Malou střelou přes blok při signalizované pasivitě.
59'
Veronika Dvořáková z levé spojky propálila brankářku.
57'
Domácí navíc neproměňují sedmičku.
57'
Prosazuje se Jadamíková a to je definitivní konec naději pro Plzeň.
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Dvořáková snižuje ranou z levé strany.
55'
Višňovská ale skóruje po pěkném průniku obranou.
54'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková).
54'
Königová skóruje z úniku a náskok Hodonína ve druhém poločase poprvé klesl pod šest branek.
53'
Linda Galušková uspěla střelou o zem.
53'
Franzová individuální akcí vybojovala sedmičku.
52'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Technická chyba Moravanek.
51'
Cyganová napálila tyč, ale vybojovala odražený míč.
51'
Franzová rychle odpovídá ze spojky.
51'
Vavroušková je nejlepší střelkyní hostů, z pivota dává svůj šestý gól.
50'
Vlachová střílí svůj první gól v zápase.
50'
Malá vychytala ránu ze spojky.
49'
Plzeň se neprosadila a s jejími šancemi na bodový zisk to začíná vypadat bledě.
48'
Nikola Kalinová proměnila i třetí sedmičku.
48'
Sedmička pro Hodonín.
47'
Lucie Drozdová se trefuje z pivota. Plzeň ale stále ztrácí propastných sedm branek.
46'
Franzová proskočila obranou a snižuje.
46'
Pěkná akce Hodonína po ztrátě domácích. Nováková zůstala volná na pravé straně a přelobovala Malou.
45'
Barbora Vavroušková a její další trefa. Hodonín si drží pohodlný náskok.
44'
Franzová střílí už svůj pátý gól v zápase.
44'
Volná Vavroušková ale odpovídá z pivota.
44'
Dominika Galušková překonala střídající Rehušovou.
43'
Bušauerová průnikem vybojovala sedmičku.
43'
43'
Malá drží naděje Západočešek dalším dobrým zákrokem.
42'
Plzeň náskok nestahuje, ba naopak. Dopustila se další ztráty.
42'
Malá vychytala zakončení z levého křídla, na dorážku Vavrouškové z pivota už ale neměla nárok.
41'
Při signalizované pasivitě zakončovala z pravého křídla přes ruku Lásková, navíc z velkého úhlu, a tak neměla šanci na úspěch.
40'
Nikola Kalinová proměňuje ranou k levé tyčce.
40'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
40'
Sedmička a přesilovka pro Moravanky!
40'
Technická chyba Hodonína, na druhé straně proskočila obranou Franzová.
39'
39'
Malá si připsala dobrý zákrok, ale protiakce Plzně neměla dlouhého trvání.
38'
Plzeň se ubránila a Lásková z pravého křídla přelobovala brankářku.
37'
Franzová snižuje náskok Hodonína.
36'
Hodonín se neprosadil, ale aspoň zastavil rychlý brejk Západočešek, které tak útoční do zpevněné obrany hostů.
35'
Po ztrátě Plzně unikla Nováková, kterou vychytala střídající Malá.
35'
Klaudia Cyganová vypálila přes blok tentokrát k levé tyči.
34'
Technické chyby na obou stranách. U míče nyní Hodonín.
33'
Další ztráta Plzně.
33'
Domácí hráčka zablokována a Višňovská proměňuje rychlý brejk! Náskok Hodonína stále roste.
31'
Klaudia Cyganová vypálila přes blok přesně k pravé tyčce.
31'
Linda Galušková nedokázala zpracovat přihrávku na pivota a Plzeň přišla o míč.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:49.
Plzeň zatím předvádí opravdu mizerný výkon. Týmu, který zatím nezískal v sezóně ani jeden bod, vstřelila jen šest gólů. Naopak Hodonín vycítil šanci, že Západočešky nehrají ve formě, a s elánem si vytvořili šestigólový náskok. Dotáhnou duel do vítězného konce?
30'
30'
Rána Dvořákové v posledních sekundách nebyla přesná.
30'
Hodonín ale odpovídá zásluhou Višňovské.
29'
Linda Galušková prolomila trápení domácích v útoku přesnou ranou z kroku ze střední spojky.
28'
A z protiakce udeřila Vavroušková.
28'
Západočešky se dopustily kroků.
27'
Klaudia Cyganová zablokována a dopředu míří domácí.
27'
26'
Řezáčová vychytala další ránu Kalinové, ovšem následná rozehrávka do rychlého brejku nebyla přesná.
26'
Zichová se rozchytala a předvedla další zákrok proti ráně ze spojky.
25'
Ztráta Plzně hned po rozehrává a Krejčíková dává desátý gól Hodonína! Západočešky jsou teď absolutně rozložené.
25'
Simona Višňovská se protančila ke střele přes obránce a překonala Řezáčovou.
24'
Ani tentokrát se Západočešky neprosadily, Zichová předvedla dobrý zákrok.
24'
Po ztrátě domácí se trefuje z úniku Nováková. Hodonín zatím trestá velké množství plzeňských chyb.
23'
Višňovská se protlačila na brankoviště a dává další gól Hodonína.
23'
Řezáčová pokryla ránu Kalinové ze spojky, jenže Západočeškám nevyšel pokus o rychlý brejk.
23'
Veronika Dvořáková poprvé na palubovce, seběhla si na pivota a snižuje.
22'
22'
Barbora Vavroušková volná na pivotu a Hodonín to dokázal zužitkovat.
21'
Andrea Vlachová ale ze sedmičky netrefila branku!
21'
Dominika Galušková faulována na pivotu, sedmička pro DHC.
21'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Lucie Krejčíková).
20'
Klaudia Cyganová proskočila na levé straně a zavěsila pod břevno, Hodonín poprvé v zápase vede!
20'
20'
Plzeňský útok opět nebyl úspěšný.
19'
Šárka Pospíšilová srovnává díky trefě z pivota.
18'
Řezáčová předvedla další zákrok, Zichové na druhé straně pomohla tyč.
18'
Po zisku míče utekla po pravé straně Pavlína Lásková, která se nemýlila.
17'
Řezáčová vychytala levé křídlo hostů. U míče zůstává Hodonín.
17'
Hodonín se ubránil a je u míče.
16'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
16'
Nikola Kalinová zůstává jedinou střelkyní Hodonína. Z pravé spojky překvapila Řezáčovou ranou z kroku a je srovnáno!
15'
15'
Zichová se ale nenechala zahanbit a také předvedla dobrý zákrok.
15'
Kalinová pálila z pravé spojky mezi nohy Řezáčové, ta kryje.
14'
Po chybě hostů utekla Anna Šmrhová, jenže zakončila pouze do břevna.
13'
Linda Galušková ze střední spojky těsně minula branku.
13'
Nikola Kalinová se protáhla plzeňskou obranou a skóruje.
12'
Barbora Zichová předvedla výborný zákrok proti vyložené šanci domácích!
11'
Technická chyba Hodonína.
10'
Franzová se prosazuje ze spojky.
10'
Chyba střídá chybu, po ztrátě Plzně utekla Hedvika Nováková, jenže Řezáčová ji vychytala!
9'
Technická chyba Západočešek.
8'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Denisa Franzová).
8'
Střelu Vlachové ze spojky bez problémů vyrazila brankářka.
7'
Domácí hráčky přišly o míč, ale Hodonínu vůbec nevyšel pokus o rychlý brejk.
7'
Řezáčová vychytala levé křídlo Hodonína.
6'
Západočešky přišly o míč.
5'
5'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
5'
Sedmička pro Moravanky.
5'
Denisa Franzová vypálila přesně k tyčce.
4'
Řezáčovou zachránila pravá tyč při ráně ze spojky.
4'
Ztráty na obou stranách, u balonu hosté.
3'
Pavlína Kepková si seběhla na pivota, dostala přihrávku a otevírá skóre utkání.
3'
2'
Také první plzeňská střela nekončí gólem.
1'
Střelu Cyganové přes blok vyráží Řezáčová.
1'
Do prvního útoku vyráží Hodonín.
1'
Za Plzeň dnes nastoupí i brankářka širšího reprezentačního týmu Karin Řezáčová a také mladé posily z Lázní Kynžvart Veronika Dvořáková a Kristýna Königová.

DHC Plzeň: Řezáčová, M. Malá – L. Galušková, Franzová, Kepková, Formanová, Lásková, L. Drozdová, Motejlová, Kantnerová, Vlachová, Bušauerová, Šmrhová, D. Galušková, V. Dvořáková, Königová.

HK Hodonín: T. Novotná, Zichová, Rehušová – Višňovská, Pospíšilová, Jadamíková, Kalinová, Nováková, Krejčíková, Cyganová, Krejčíková, Vavroušková, Drexlerová, Malecká, Fleková.

Rozhodčí: Kavulič, Pavlát.
Vzájemný zápas před týdnem
HK Hodonín – DHC Plzeň 23:29
Plzni se povedl už první poločas, který vyhrála 16:10. Střelecky zářila spojka Andrea Vlachová, která nasázela jedenáct gólů, z toho šest ze sedmiček. Domácím nestačilo ani devět tref Simony Višňovské.
HK Hodonín
Jihomoravanky zatím čekají na první bod v sezóně, v tabulce jsou jasně poslední. Nejblíže alespoň k remízy byl Hodonín před dvěma týdny na palubovce Prešova, kde ale padl 23:34. Minulý víkend padl doma právě s Plzní 23:29.
DHC Plzeň
Západočešky se po šesti úvodních porážkách vzpamatovaly a zápasy proti papírově slabším soupeřům se jim povedly. Remizovaly se Zlínem a v posledních dvou duelech dokázaly zvítězit. Vyhrály 21:18 s Pískem a 29:23 v Hodoníně. V tabulce jim patří s pěti body desátá příčka.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u duelu 19. kola MOL ligy žen, ve kterém DHC Plzeň vyzve HK Hodonín. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.