Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Písek - 18. listopadu 2020   18:00

Most
Most
2' Smetková  • 4' Mikulčík  • 5' Smetková  • 7' Eksteinová  • 8' Cholevová  • 13' Šustková  • 15' Zachová  • 18' Poláková  • 19' Cholevová  • 21' Cholevová  • 22' Mikulčík  • 23' Zachová  • 25' Zachová  • 25' Zachová  • 27' Stříšková  • 28' Kostelná  • 29' Zachová  • 30' Zachová  • 31' Maňáková  • 32' Mikulášková  • 33' Eksteinová  • 38' Cholevová  • 39' Smetková  • 40' Mikulášková  • 41' Šustková  • 42' Šustková  • 44' Andrýsková  • 45' Borovská  • 47' Kostelná  • 48' Stříšková  • 49' Stříšková  • 52' Cholevová  • 54' Cholevová  • 57'   • 58' Mikulčík  • 59' Mikulčík  • 60' Smetková
40:14
(20:6)
Písek
Písek
1' Dolejšová   • 3' K. Kubišová   • 7' Benešová   • 10' Benešová   • 14' Hauserová   • 15' K. Kubišová   • 32' K. Kubišová   • 34' Benešová   • 36' Benešová   • 37' Preslová   • 42' Součková   • 51' Dolejšová   • 55' A. Velková
Most
Bezpalcová, Müllnerová – Borovská, Stříšková, Andrýsková, Šustková, Mikulčík, Cholevová, Rudincová, Eksteinová, Smetková, Maňáková, Poláková, Kostelná, Zachová, Mikulášková.
Hájek – Zich
Písek
Kržová, Preslová – K. Kubišová, Dolejšová, Hauserová, A. Velková, Merglová, Svobodová, Bicanová, Benešová, B. Velková, Součková, Pešková.

DHK Baník Most – Sokol Písek 40:14 (20:6)
Nejvíce branek: Zachová 7/1, Cholevová 6, Smetková 5/1 – Benešová 4, Kubišová 3, Dolejšová 2. Rozhodčí: Hájek – Zich. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/1. Vyloučení: 2:1.
Stejně jako včera i dnes si domácí hráčky snadno poradily se svým soupeřem. Písek v rámci možností odehrál z mého pohledu solidní utkání. V sobotu čeká Černé anděly podstatně těší soupeř, v rámci Evropské ligy do Mostu zavítá maďarský Vác.
60'
Smetková z rychlého brejku.
59'
Mikulčik z levého křídla.
58'
Mikulčik na konci nádherné kombinace domácích.
57'
Rudincová se prosazuje z brejku.
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Sokol Písek (Adéla Velková).
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Valerie Smetková).
55'
A. Velková z brankoviště.
54'
Mostecká Rudincová dostává 2 minuty.
54'
Cholevová opět z levé spojky.
52'
Cholevová z levé spojky.
51'
Dolejšová se protáhla na brankoviště a zakončila.
49'
Stříšková opět z brejku.
48'
Stříšková z rychlého brejku.
47'
Kostelná sama na brankovišti.
45'
Borovská z přečíslení 3 na 1.
44'
Andrýsková z deseti metrů.
42'
Šustková z levé spojky.
42'
Součková zdálky přes bloky.
41'
41'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Sokol Písek (Anna Dolejšová).
40'
Mikulášková na konci pěkné kombinační akce.
39'
Smetková z pravé spojky.
39'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
38'
37'
Gólmanka Písku Preslová trefuje přes celé hřiště prázdnou domácí branku!
36'
Benešová z pivota.
35'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Baník Most (Tereza Eksteinová).
34'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Valerie Smetková).
34'
Benešová ze střední spojky.
33'
Eksteinová z křídla.
32'
Kubišová ze spojky.
32'
Mikulášková z brejku.
31'
Maňáková z pravé spojky.
31'
Na úvod Písek sympaticky držel kontakt s domácím favoritem, ale od 15. minuty nedokázal přidat jedinou branku a skóre v jeho neprospěch narůstalo.
30'
30'
Opět Dominika Zachová, která získala míč a zakončila únik.
29'
Zachová z pravého křídla.
28'
Kostelná z pravé spojky.
27'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Barbora Velková).
27'
Stříšková se prosazuje z brejku.
27'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
26'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
25'
Opět Zachová, tentokráte z rychlého kontru.
25'
Zachová využila rozvrácené obrany Písku
23'
Zachová z brejku.
22'
Time out pro Jihočešky.
22'
22'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Benešová).
21'
Cholevová pronikla až na brankoviště a nezaváhala.
19'
Cholevová ze střední spojky.
18'
Poláková z rychlého útoku.
15'
Kubišová se nádherně uvolnila kolem Andrýskové a zakončila.
15'
14'
Hauserová ze středu k tyči.
13'
Šustková proběhla hostující obranou.
10'
Benešová z pravé spojky.
9'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
8'
7'
Benešová uspěla z pivota.
7'
Opět Eksteinová, tentokráte z rychlého útoku.
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Tereza Eksteinová).
6'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Michaela Součková).
5'
Smetková z výskoku k levé tyči.
4'
Mikulčik se prosazuje z křídla.
3'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Petra Maňáková).
3'
Kubišová ze střední spojky.
2'
Smetková srovnává střelou, která se otřela o pravou tyč.
1'
Dolejšová střelou k tyči otvírá skóre utkání.
1'
V předehrávce utkání 12. kola MOL ligy přivítají mostecká děvčata ve své hale celek Sokola Písek. Jihočeškám zatím patří v tabulce velmi lichotivé 5. místo. Z pěti utkání dokázaly zvítězit třikrát, dvakrát odešly poraženy. Ve svém posledním utkání dokázaly o víkendu vyhrát ve Zlíně 24:27.

Most se do ligy vrátil po dlouhé pauze včerejším domácím zápasem proti Olomouci, který jednoznačně ovládl 40:21. Vrátil se tak do čela tabulky MOL ligy s plným počtem 10 bodů po pěti odehraných zápasech. I v utkání s Pískem budou Černí andělé vysokým favoritem.