Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Michalovce - 25. dubna 2021   15:00

Písek
Písek
2' Boorová  • 2' Boorová  • 4' B. Velková  • 5' Součková  • 7' B. Velková  • 12' Součková  • 15' Součková  • 20' K. Kubišová  • 22' T. Pokorná  • 30' K. Kubišová  • 33' T. Pokorná  • 35' Součková  • 36' T. Pokorná  • 37' T. Pokorná  • 37' Pešková  • 38' T. Pokorná  • 39' Boorová  • 41' K. Kubišová  • 43' T. Pokorná  • 47' Pešková  • 52' T. Pokorná  • 54' E. Svobodová  • 58' K. Kubišová  • 60' B. Velková
25:44
(11:22)
Michalovce
Michalovce
1' Godečová   • 6' Holejová   • 7' Kompajinecová   • 8' Radović   • 10' Kompajinecová   • 11' Trifunovičová   • 12' Kompajinecová   • 13' Bajčiová   • 14' Kompajinecová   • 16' Holejová   • 16' Trúnková   • 17' Trúnková   • 19' Trúnková   • 20' Holejová   • 21' Klučková   • 23' Premovićová   • 25' Holejová   • 26' Bajčiová   • 28' Holejová   • 29' Klučková   • 30' Godečová   • 31' Trúnková   • 33' Kompajinecová   • 34' Premovićová   • 36' Premovićová   • 38' Bajčiová   • 39' Kompajinecová   • 40' Trúnková   • 42' Trúnková   • 43' Bajčiová   • 44' Radović   • 45' Premovićová   • 46' Trúnková   • 48' Klučková   • 51' Holejová   • 52' Premovićová   • 53' Holejová   • 56' Dulinová   • 57' Kohuchová   • 59' Klučková   • 60' Dmytrenkovová   • 60' Klučková
Písek
Brzósková, Pavelová.
Oblouková hala Písek.
Michalovce

Je konec, utkání má jednoznačného vítěze, který potvrdil papírové předpoklady. Začátek utkání takovému výsledku rozhodně nenasvědčoval. Na začátku šesté minuty si domácí hráčky vypracovaly tříbrankový náskok. Po oddechovém času byl na hřišti pouze jeden tým. Hráčky Michalovců zařadily vyšší rychlostní stupeň a jejich náskok narůstal až na devatenáct branek – 25:44. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou neděli.
Sokol Písek – Iuventa Michalovce 25:44 (11:22)
Nejvíce branek: Pokorná 7, Kubišová 4, Součková 4 – Trúnková 7, Holejová 7, Kompajinecová 6. Rozhodčí: Brzósková, Pavelová. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/2. Vyloučení: 1:2.
60'
V poslední vteřině se ještě prosadila Velková, která přesně zamířila do pravé šibenice.
60'
Klučková zakončila přečíslení Michalovců.
60'
Dmytrenkovová se dostala do samostatného úniku, který přetavila v další gól.
60'
Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání.
59'
Klučková prostřelila Hořákovou z levé strany.
58'
Kubišová se prodrala do zakončení, které bylo úspěšné.
57'
Kohuchová navyšuje náskok hostujícho týmu.
56'
Hráčky Iuventy kombinací dostaly míč až na pivota, kde stála Dulinová, která rozvlnila síť branky Písku.
55'
Kohuchová proměnila sedmimetrový hod, střelou k pravé tyči.
54'
Svobodová vystřelila z levé strany přesně k vzdálenější tyči.
53'
Domácí hráčky nechaly Holejové dostatek prostoru, kterého využila k přesnému zamíření do pravé šibenice.
52'
Premovićová navyšuje náskok slovenského týmu na rozdíl patnácti branek.
52'
Pokorná přichází s bleskovou odpovědí.
51'
Holejová vymetla pavučiny v šibenici písecké brány.
51'
Michalovce hrají v plném počtu.
50'
Holejová na sedmičce neuspěla, proti byla brankářka Hořáková.
49'
Klučková je vyloučena na dvě minuty.
48'
Klučková vyslala z levé strany nechytatelnou střelu.
47'
Pešková stála na konci pohledné kombinace domácích hráček.
46'
Trúnková dělá domácím hráčkám na pivotu velké potíže. Nyníí navýšila vedení Iuventy na čtrnáctibrankový rozdíl.
45'
Premovićová zamířila do pravé šibenice.
44'
Radović chytře přelobovala domácí brankářku.
43'
Pokorná je autorkou dvacáté branky Písku.
43'
Bajčiová prostřelila Preslovou, která si sáhla na balón.
42'
Kordowiecká dlouhou rozehrávkou vyslala do úniku Trúnkovou, která se nemýlila.
41'
Kubišová se štěstím prostřelila Kordowieckou.
40'
Trúnková dává gól z bezprostřední blízkosti.
39'
Boorová skóruje po samostatném úniku.
39'
Kompajinecová pronikla domácí obranou jako nůž máslem a poté prostřelila Preslovou.
38'
Pokorná se prosadila přes bránící hráčku.
38'
Souhru Iuventy zakončila Bajčiová nechytatelnou dělovkou do levého horního rohu.
37'
Pešková proměnila sedmimetrový hod. Trenér Michalovců si bere oddechový čas.
37'
Pokorná šla sama na brankářku a v této situaci si věděla rady.
36'
Pokorná snižuje.
36'
Premovičová využívá přesilovou hru.
35'
Kubišová je vyloučena na dvě minuty.
35'
Gól Součkové.
34'
Premovičová zvyšuje náskok Iuventy.
33'
Pokorná využila laxní rozehrávky soupeřek a dostala se do samostatného úniku.
33'
Kompajinecová zamířila do pravé šibenice.
32'
Chlupovou na sedmičce vychytala brankářka Kordowiecká.
31'
Trúnková otevírá skóre druhé půle z pivota.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:51.
30'
30'
Poslední slovo v první půli měla Kubišová, která stanovila konečný stav první části.
30'
Žlutá karta pro domácí Svobodovou.
30'
Godečová zvyšuje náskok na rozdíl již dvanácti branek.
29'
Nádherný gól Klučkové, která si z levé strany sběhla na střed, kde vyslala nechytatelnou střelu do šibenice.
28'
Chlupová byla úspěšná na značce sedmimetrového hodu.
28'
Pešková při gólu Holejové faulovala a vidí žlutou kartu.
28'
Holejová je autorkou dvacáté branky Iuventy.
26'
Bajčiová zvyšuje náskok Michalovců na rozdíl deseti branek.
25'
Holejová z levé strany zamířila k tyči.
23'
Premovićová svou trefou rozjásala hostující lavičku.
23'
Bajčiová dostává napomenutí v podobě žluté karty.
22'
Pokorná se dostala do úniku a snížila na rozdíl semdi branek.
21'
Klučková zamířila k vzdálenější tyči, o kterou se balón otřel.
20'
Tvrdá střela Kubišové končí v hostující bráně.
20'
Holejová navyšuje náskok hostujícího mužstva.
19'
Iuventa hraje v plném počtu.
19'
Trúnková se prosazuje i při vlastním oslabení.
18'
Pokorná na sedmičce zaváhala, když zamířila příliš vysoko.
17'
Trifunovičová usedá k dvouminutovému trestu.
17'
Tečovaná přihrávka se přeji jen dostala k Trúnkové, která ze stejného místa přidává další gól.
16'
Součková vidí žlutou kartu.
16'
Trúnková využila zaváhání Merglové na brankovišti.
16'
Holejová přichází s rychlou odpovědí.
15'
Přesně k tyči zamířila na druhé straně také Součková.
14'
Kompajinecová je k nezastavení. Nyní vyslala přesnou střelu k pravé tyči.
13'
Bajčiová navyšuje náskok hostujícího týmu.
12'
Kompajinecová našla skulinku mezi pravou tyčí a tělem brankářky Preslové.
12'
Součková prostřelila hostující brankářku mezi nohy.
11'
Trifunovičová měla na brankovišti spustu času i prostoru, aby zamířila k tyči. Oddechový čas pro Písek.
10'
Vedení Písku je minulostí. Iuventa po oddechovém čase zařadila vyšší rychlostní stupeň. Kompajinecová posílá Slovenky do vedení.
9'
Bajčiová proměnila první sedmimetrový hod a je vyrovnáno.
9'
Godečová dostává žluté napomenutí.
8'
Pokorná napálila levou tyč.
8'
Radovičová se dostala da samostatného úniku a Písek již vede pouze o jediný gól.
7'
Kompajinecová prostřelila domácí brankářku.
7'
Velková zakončila rychlý brejk.
6'
Holejová snižuje brankové manko.
6'
Štefaniková neuspěla tváří v tvář Preslové, která její střelu vyrazila.
5'
Součková vyslala tvrdou střelu k pravé tyči a Písek jde do tříbrankového vedení. Krásný start píseckého celku do utkání. Hostující trenér si rychle bere oddechový čas.
4'
Pohlednou souhru domácích hráček zakončila Velková.
2'
Boorová se po ztrátě míče Iuventy dostala do samostatného úniku, který přetavila v vedoucí gól Písku.
2'
Boorová srovnává skóre z levé strany.
1'
Godečová zakončila přečíslení hostujících hráček, které se ujímají vedení.
1'

Sokol Písek: Preslová, Hořáková – E. Svobodová, Boorová, B. Velková, Merglová, Pešková, K. Kubišová, Chudá, Stellnerová, Chlupová, T. Pokorná, Součková, Bicanová.

Iuventa Michalovce: Kordowiecká, Bobal-Jablonska – Klučková, Dmytrenkovová, Štefaníková, Rebičová, Trifunovičová, Trúnková, Kohuchová, Holejová, Godečová, Bajčiová, Radović, Premovićová, Kompajinecová, Dulinová.

Rozhodčí: Brzósková, Pavelová.
Nejproduktivnější hračkou v hostujícím týmu je Martina Popovcová, která dokázala v letošní sezoně vsítit 77 branek. V domácím celku je bezkonkurenční Tereza Pokorná, která má na svém kontě již 121 přesných zásahů.
Sokolky se v dalším domácím utkání představí proti mužstvu Iuventa Michalovce. Favoritem dnešního duelu bude slovenský celek, kterému patří druhá příčka v tabulce, za 36 získaných bodů. Michalovce tradičně bojují o nejvyšší příčky. Letos tomu není jinak, aktuálně mají stejný počet bodů s vedoucím Mostem. Jihočešky se nachází na devátém místě a na svém kontě mají 13 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.