Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Zlín - 12. září 2020   17:00

Slavia
Slavia
2' Franková  • 3' Míšová  • 5' M. Svobodová  • 6' Galušková  • 7' M. Svobodová  • 9' Galušková  • 13' M. Svobodová  • 14' M. Svobodová  • 15' Franková  • 16' Jačková  • 17' V. Fryčáková  • 18' Michalská  • 21' M. Svobodová  • 24' Novotná  • 31' Franková  • 33' M. Svobodová  • 37' Galušková  • 38' Novotná  • 41' Míšová  • 42' Míšová  • 43' M. Svobodová  • 43' M. Svobodová  • 44' V. Fryčáková  • 46' Jačková  • 48' Míšová  • 49' Míšová  • 50' Galušková  • 50' Novotná  • 51' Franková  • 54' Míšová  • 54' Jačková  • 56' Franková  • 57' Galušková  • 59' Vostárková  • 60' N. Svobodová
38:30
(16:16)
Zlín
Zlín
6' Kolářová   • 7' Ševčíková   • 10' Kolářová   • 11' Polomíková   • 12' Polomíková   • 19' Herbočková   • 20' Herbočková   • 23' Ševčíková   • 24' Mizerová   • 26' Zahradníčková   • 29' Zahradníčková   • 31' Kolářová   • 34' Kolářová   • 34' Kolářová   • 41' Minarčíková   • 42' Polomíková   • 44' Mizerová   • 47' Herbočková   • 50' Kříčková   • 51' Herbočková   • 52' Mizerová   • 54' Zemanovičová   • 60' Polomíková
Slavia
Deml, Dvořáček
Zlín

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Zlín se s favoritem utkání dlouho držel. Dokonce měl skvělý vstup do druhého poločasu a vedl 21:18. Jenže poté se ukázala kvalita a zkušenost domácích hráček. Slavia skóre rychle otočila a došla si pro první dva body v sezóně za vítězství 38:30. Zlín zůstává na nule.
DHC Slavia Praha – Handball PSG Zlín 38:30 (16:16)
Nejvíce branek: Galušková 8/3, Svobodová 8, Míšová 6 – Ševčíková 7/5, Kolářová 7/2, Herbočková 4. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 3/3 – 7/7. Vyloučení: 2:8.
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Natálie Svobodová).
60'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
59'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Vostárková).
59'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Barbora Zemanovičová).
57'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
56'
Žlutá karta pro realizační tým DHC Slavia Praha.
56'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
54'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Barbora Zemanovičová).
52'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Jolana Mizerová).
51'
51'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Natálie Herbočková).
50'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
50'
50'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
49'
48'
47'
46'
Oddechový čas pro hosty, kteří přišli o vedení. Slavia je teď produktivnější.
46'
44'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
44'
43'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
43'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
43'
42'
42'
41'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Eva Minarčíková).
41'
41'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Eva Minarčíková).
40'
Veronika Galušková sedmičku proměnila.
39'
Zlín o míč přišel, na druhé straně sedmička pro domácí.
38'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
38'
Novotná snižuje z pivota, Slavia si navíc zahraje přesilovku.
38'
Herbočková z levého křídla nepropálila brankářku.
37'
Veronika Galušková hezky proskočila na pravé straně a snižuje.
37'
Karolína Ševčíková úspěšná i na pátý pokus!
37'
Zlínské házenkářky vybojovaly odražený míč na brankovišti a získaly sedmičku.
36'
Technická chyba Pražanek.
35'
Lucie Polomíková neuspěla z pravého křídla.
35'
Slavia v útoku znovu selhala.
34'
Po úspěšném zákroku hostující brankářky se znovu trefuje Kolářová!
34'
Michaela Kolářová dostává Zlín do vedení.
33'
Hostující brankářka málem zachytila ránu domácích, ale míč si nakonec srazila do sítě.
33'
Sedmička pro Zlín, kterou s přehledem proměnila Ševčíková.
32'
Opět ztráty na obou stranách.
32'
Magdaléna Svobodová podstřelem netrefila branku.
31'
Oba týmy přišly o míč, následně proměnila únik Kolářová.
31'
Julie Franková ze střední spojky vrací vedení Slavii.
31'
V první půli jsme viděli velkou přestřelku a překvapivě vyrovnanou. Skóre se přelívalo se strany na stranu, Zlín dokonce vedl 7:6. Poté Slavia odskočila až na rozdíl čtyř branek, ale Zlín těsně před konce srovnal na průběžných 16:16.
30'
30'
Poslední střela Slavie v poločase neúspěšná.
30'
Michaela Kolářová tentokrát pálí k levé tyči a je srovnáno.
30'
Zlín se ubránil a z brejku vybojoval sedmičku.
30'
Signalizovaná pasivita Pražanek.
29'
Markéta Zahradníčková z levého křídla přehodila Michalskou.
28'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
28'
Veronika Galušková zamířila k pravé tyči.
28'
Sedmička pro Slavii.
27'
Nepřesná kombinace PSG.
27'
Zlínská brankářka vyráží ránu ze spojky na břevno.
26'
Markéta Zahradníčková se trefuje a rázem je to pouze o gól!
26'
Vendula Fryčáková nepropálila brankářku z levého křídla.
25'
Michalská kryje další tečovanou střelu.
25'
Slavia přišla o míč.
24'
Jolana Mizerová odpovídá z pivota.
24'
Střela Slavie ze spojky skončila na tyči, z dorážky z pravého křídla se už ale trefila Novotná.
23'
Tečovaná střela Ševčíkové při signalizované pasivitě zapadla za bezmocnou Michalskou.
22'
Zlínu pomohla tyčka.
21'
Tentokrát si vzala míč Michaela Kolářová a sedmičku také proměnila střelou k pravé tyči.
21'
Proskok hostů končí faulem a sedmičkou pro Zlín.
21'
Magdaléna Svobodová dává už svůj pátý gól, z levé spojky se trefila neomylně ke vzdálenější tyči.
20'
20'
Zlín však nedohrál akci ke střele.
20'
20'
Slavia přišla o míč a znovu to byla Herbočková, která zůstala osamocená na levé straně a šikovně přelobovala Michalskou.
19'
Pěkná dohrávka na levou stranu a Natálie Herbočková snižuje.
19'
Veronika Galušková se trefuje k pravé tyčce.
19'
První sedmička pro Slavii.
18'
Další technická chyba hostů.
18'
Zlínu nevyšla dohrávka na pivotku a brankářka Michalská se trefuje přes celé hřiště do prázdné branky!
17'
Vendula Fryčáková z levého křídla přehodila brankářku.
17'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Jolana Mizerová).
17'
Střela Zlína při signalizované pasivitě nekončí gólem.
16'
Kroky hostujících hráček a Jačková trefuje prázdnou branku.
15'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
15'
Julie Franková z proskoku skóruje, navíc byla faulována.
15'
Karolína Ševčíková uspěla i napotřetí, znovu pálila k pravé tyči.
14'
Sedmička pro Zlín.
14'
Pěkně sehraná akce domácích až na volnou Magdu Svobodovou, která sama proti brankářce neměla problém otočit skóre.
13'
13'
Avšak máme znovu srovnáno, třetí gól střílí Magda Svobodová.
12'
Lucie Polomíková z pravého křídla znovu přes ruku a znovu propálila brankářku! Zlín jde do překvapivého vedení.
12'
Zlínu pomohla branková konstrukce.
11'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
11'
Máme srovnáno, Lucie Polomíková se dokázala z pravého křídla prosadit i střelou přes ruku.
10'
Naopak PSG se na druhé straně ze spojky prosazuje, Kolářová se trefuje podruhé.
10'
Ze spojky tentorkát slávistky nepřesné.
10'
Nepřesná kombinace hostů.
9'
Veronika Galušková ze střední spojky přesně k pravé tyči.
8'
Karolína Ševčíková vypálila o zem k tyči.
8'
Sedmička pro PSG.
8'
Hezká dohrávka Slavie do levého křídla, poprvé však zakročila zlínská gólmanka.
7'
Zlín se v přesilovce také trefuje, Ševčíková úspěšná ze spojky.
7'
Magdaléna Svobodová a její parádní trefa ze střední spojky pod břevno.
6'
Nepřesná přihrávka hostujících hráček na křídlo.
6'
6'
Veronika Galušková se také trefuje a Slavia vede znovu o dvě branky.
6'
PSG rychle odpovídá zásluhou Kolářové.
5'
Přesná rána domácích ze spojky k pravé tyči, trefila se Magdalena Svobodová.
4'
Karolína Ševčíková zamířila ze sedmičky pod břevno.
4'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
4'
3'
Další úspěšný zákrok slávistické brankářky Adriana Míšová proměňuje rychlý brejk.
2'
Julie Franková otevírá skóre zápasu.
2'
Ránu z velkého úhlu kryje domácí brankářka.
2'
Tečovaná střela za spojky, Zlín stále u balonu.
1'
Střela hostů při signalizované pasivitě šla jen do tyče. Situaci předcházel faul, takže Zlín je stále u míče.
1'
V útoku začínají hráčky Zlína.
1'

DHC Slavia Praha: Šlejtrová, Koudelková, Michalská – Jačková, V. Fryčáková, Galušková, Franková, M. Svobodová, N. Svobodová, Vostárková, Míšová, Jelínková Líbalová, Holeňáková, Holečková, Novotná.

Handball PSG Zlín: Stojarová, Vařechová, Vašulková – Minarčíková, Zemanovičová, Kříčková, Ševčíková, Herbočková, Kolářová, Holíncová, Chludová, Polomíková, Mizerová, M. Sekulová, Zahradníčková.

Rozhodčí: Deml, Dvořáček.
Ani jeden z týmů zatím nemá na kontě bodový zisk. Slavia v prvním kole stála, v tom druhém zavítala na palubovku favorita celé soutěže. V Mostu padla 24:34. Zlín má za sebou dva domácí zápasy. Nejprve prohrál také s Mostem 25:40, před týdnem pak s Olomoucí 22:26.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u duelu 3. kola MOL ligy, ve kterém DHC Slavia Praha vyzve HC Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.