Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Most - 22. září 2021   18:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
11' Vlachová  • 12' Kepková  • 18' Vlachová  • 19' Šmrhová  • 20' Bušauerová  • 20' Bušauerová  • 22' Bušauerová  • 22' L. Galušková  • 24' Franzová  • 27' V. Galušková  • 28' Vlachová  • 31' Kepková  • 37' Franzová  • 44' Franzová  • 46' V. Galušková  • 50' V. Galušková  • 52' Franzová  • 56' Kepková  • 58' V. Galušková  • 60' V. Galušková
22:29
(13:13)
Most
Most
2' Cholevová   • 3' Stříšková   • 4' M. Poláková   • 8' Stříšková   • 10' Cholevová   • 12' Eksteinová   • 16' Stříšková   • 18' Andrýsková   • 18' Šutranová   • 25' M. Poláková   • 27' Cholevová   • 28' Cholevová   • 31' M. Poláková   • 36' Pazderová   • 39' Pazderová   • 41' Pazderová   • 46' M. Poláková   • 47' Stříšková   • 48' Maňáková   • 49' Stříšková   • 51' Kostelná   • 53' M. Poláková   • 55' Cholevová   • 57' Andrýsková   • 57' Cholevová   • 58' Cholevová
DHC Plzeň
Bareš, Uhlíř
Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň
146 diváků
Most

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Plzeň sice s Mostem prohrává o sedm branek, ale za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět. Až do stavu 17:17 byl duel opravdu vyrovnaný, poté Baník přeci jen potvrdil své kvality a asi i využil širší lavičky. Závěr utkání si Severočešky pohlídaly a nakonec berou dva body s přehledem.
DHC Plzeň – DHK Baník Most 22:29 (13:13)
Nejvíce branek: V. Galušková 7/2, Franzová 4, Kepková 3 – Stříšková 7/2, Cholevová 7, M. Poláková 5. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 1:5. Diváci: 146.
60'
Markéta Zemanová vypálila k levé tyčce.
60'
Kostelná individuální akcí získává další sedmimetrový hod.
60'
Veronika Galušková ještě přidává svůj sedmý gól.
60'
Adéla Stříšková překonala střídající Malou pěkným lobem.
60'
Na začátku poslední minuty zápasu vybojoval Most sedmičku.
59'
Řezáčová vyrazila střelu Pazderové při signalizované pasivitě, ale Plzeň se z protiakce neprosadila.
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Veronika Galušková vypálila přes bloky k levé tyčce.
58'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Markéta Zemanová).
58'
Cholevová přidává další trefu ze spojky.
57'
Janssenová vychytala domácí tutovku, na druhé straně skóruje pošesté Charlotte Cholevová.
57'
Veronika Andrýsková ale hned odpovídá z pivota.
56'
Kepková se přesunula na spojku, využila svého malého vzrůstu, proskočila kolem o dvě hlavy větší Andrýskové a dává dvacátý gól plzně.
55'
Nepřesná střela mosteckých hráček, Kostelná ale poté zachytila přihrávku, vyslala do úniku Cholevovou, která už se nemýlila.
55'
Šmrhová z pravého křídla trefila jen boční síť.
55'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Franzová zablokována, na druhé straně a vybojovala míč v obraně Šmrhová.
54'
Maňáková z pozice pivotky přestřelila branku.
53'
Kombinace Lindy Galuškové s Bušauerovou skončila střelou první jmenované z pravé strany, Janssenová vyráží.
53'
Marie Poláková se na pravém křídle šikovně obtočila kolem Formanové a zakončila pod břevno.
52'
Linda Galušková uvolnila proskakující Franzovou, která snižuje na rozdíl tří branek. Zdramatizuje ještě Plzeň tento zápas?
51'
Po další technické chybě Plzně šla opět do úniku Stříšková, tentokrát však pálila z většího úhlu a nechala vyniknout Řezáčovou.
51'
Katarína Kostelná se kličkou na pravé spojce zbavila obránkyně a poté ostře vypálila pod břevno.
50'
Veronika Galušková vypálila z kroku z pravé spojky mimo dosah Janssenové.
49'
Kroky Veroniky Galuškové trestá z brejku znovu Stříšková.
48'
Petra Maňáková šikovně proskočila na pravé straně a střílí dvacátý gól Mostu. Že by se Baník přeci jen utrhl?
48'
Další nepřesná kombinace Západočešek.
47'
Veronika Galušková individuální akcí neuspěla a Stříšková si spravila chuť z brejku.
47'
Řezáčová vychytala Stříškovou na levém křídle.
47'
Nepřesná přihrávka Franzové na Veroniku Galuškovou.
46'
Marie Poláková ale Ecksteinovou ihned zastoupila a z pravého křídla vrací Mostu vedení.
46'
Tereza Eksteinová faulována na pravém křídle, vylučovat se ale nebude. Mostecká hráčka v bolestech odchází na střídačku.
46'
Veronika Galušková dostala netradičně prostor ke střele z kroku, se štěstím propasírovala míč za Janssenovou, která si na balon sáhla.
45'
Stříšková se z křídla zapojila do kombinace, ale neměla komu přihrát a rozhodčí jí pískají kroky.
45'
Dnešní utkání sleduje 146 diváků.
45'
44'
Franzová zablokována, ale Plzeň vybojovala odražený míč a napodruhé už to plzeňské spojce vyšlo.
44'
Signalizovaná pasivita domácích.
43'
Nepřesná kombinace Severočešek. Poláková nezpracovala pas do křídla.
43'
Vlachová si z křídla zaběhla na pivota, dostala přihrávku, ale v tutovce trefila tyč. Plzni naprosto odešla střelba.
42'
Janssenová si pohlídala ránu Veroniky Galuškové z devítky. Stříšková na druhé straně ale trefila z levého křídla tyč.
41'
41'
Adéla Pazderová dává z protiakce další gól.
41'
Západočešky se znovu nedostaly ke střele.
40'
Další ztráta Dominiky Galuškové, jenže Mikulášková z brejku přelobovala kromě Řezáčové i branku.
39'
Sesterská spolupráce Veroniky Galuškové s Dominikou nebyla přesná, což trestá z úniku Pazderová,
39'
Vzápětí však přichází třetí technická chyba Mostu v krátkém sledu.
38'
Plzeň ale znovu odmítá vedení, Janssenová vychytala proskok Lindy Galuškové!
38'
Další technická chyba Mostu, odpískán útočný faul Maňákové.
38'
Po špatném zpracování Mikulášková utekla mostecké defenzivě Kepková, ale v tutovce trefila jen pravou tyč!
37'
Denisa Franzová se šikovně prokličkovala mosteckou defenzivou a srovnává.
36'
Most vytahuje obranu a snaží se Plzeň donutit k dalším chybám.
36'
Pazderová z levého křídla tentokrát branku netrefila.
36'
Technická chyba Západočešek.
36'
Adéla Pazderová se z levého křídla trefuje ke vzdálenější tyči.
35'
Franzová z levé spojky na Janssenovou nevyzrála.
35'
Tečovaná střela Veroniky Galuškové končí na břevně. Plzeň pokračuje v útoku, je ale signalizována pasivita.
34'
Útočný faul Mikuláškové, která chtěla proskočit na pravé spojce.
33'
Franzová nezpracovala průnikovou přihrávku.
33'
Řezáčová tentokrát vyzrála na Polákovou na pravém křídle! Odražený míč zachytila domácí Kepková.
32'
Signalizovaná pasivita Baníku.
31'
Pavlína Kepková z levého křídla překonává nizozemskou brankářku Ellen Janssenovou.
31'
Na hřišti už také zkušená Petra Maňáková, která rozjela mosteckou gólovou akci. Tu zakončila Poláková z pravého křídla.
31'
Most začíná u míče, ale hraje oslabení.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
Plzeň ukazuje, že letos bude na rozdíl od minulé sezony nepříjemným soupeřem úplně pro každého a trápí i mistra. Most sice vstoupil do utkání podle představ a rychle vedl 3:0, později 9:5, ale Západočešky skóre pěti góly v řadě otočily. Od té doby se hraje velmi vyrovnaná házená. Baník bude muset ještě pořádně zabrat, jestli si chce z Plzně odvézt oba body.
30'
30'
Veronika Galušková nejprve při signalizované pasivitě netrefila branku, do konce poločasu zbývalo pět sekund a Most ještě chtěl rozehrát, jenže Galušková si pas Janssenové počíhala. Andrýsková ji stáhla k zemi, a tak si Plzeň zahraje na začátku druhé půle přesilovku. Galušková poté ještě házená volný hod z nějakých dvanácti metrů, dokázala propálit bloky a Janssenová musela jít na zem, aby její povedenou střelu lapila.
29'
Šmrhová dnes hraje v obraně precizně a připisuje si na konto další získaný míč.
29'
Střelu Kostelné z pravé spojky vyráží Řezáčová do strany. Most pokračuje v útoku.
29'
Jenže Plzeň o míč rychle přišla.
28'
Cholevová také zkusila podstřel, tentokrát však byla úspěšnější Řezáčová.
28'
Andrea Vlachová hned odpovídá povedeným podstřelem.
28'
Cholevová zatím táhne Most, ze spojky vypálila do protipohybu Řezáčové.
27'
Veronika Galušková dostala poprvé více prostoru a dává svůj první gól ze hry. Mostecké obránkyně ji včas nedostoupily.
27'
Další brejk Mostu už proměňuje Charlotte Cholevová. Baník si bere vedení zpět.
26'
Formanová z levého křídla Janssenovou nepřekonala, Kostelná chtěla udeřit z protiakce, ale před střelbou se dopustila kroků.
26'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Mikulášková), za sražení pivotky Pavlíny Láskové.
25'
Přihrávka na Láskovou na pivotu neprošla, na druhé straně skóruje z brejku Marie Poláková.
25'
Plzeň si v posledních minutách skvěle hlídá přihrávky do křídel, což teď potvrdila i Hana Formanová.
24'
Franzová obtížně zpracovala přihrávku Veroniky Galušková, poté zvládla na levé straně proskočit.
24'
Baník v plném počtu, i druhé oslabení zvládl bez problémů.
24'
Stříšková proměňuje střelou o zem.
24'
Andrýsková obdržela pěknou přihrávku na pivota, Řezáčovou sice nepřekonala, ale po faulu je nařízena sedmička.
23'
Další obranný zákrok Šmrhové mohla využít Bušauerová, která ale tentokrát brejk neproměnila, její střela skončila vedle levé tyčky.
22'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Tereza Eksteinová).
22'
Šmrhová zachytila mosteckou přihrávku, našla pronikající Lindu Galuškovou, která byla faulována, přesto z brejku prostřelila Janssenovou mezi nohy! Plzeň díky pěti gólům v řadě poprvé vede a navíc si zahraje přesilovku.
22'
Veronika Galušková naznačila střelu, poté však uvolnila proskakující Bušauerovou, která se ani v další šanci nemýlí a je srovnáno!
21'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Tatiana Šutranová).
21'
Další ztráta mosteckých házenkářek.
20'
A za dvacet sekund je tu další gól Bušauerové! Dobrá práce plzeňské defenzivy a domácí spojka proměňuje únik.
20'
Tereza Bušauerová skóruje odvážnou akcí a Plzeň prohrává už jen o dva góly.
20'
Útočný faul Šutranové, u míče Plzeň.
19'
19'
Vlachová uvolnila na pravém křídle Šmrhovou, která zakončila ke vzdálenější tyčce.
18'
Tatiana Šutranová se poprvé zapisuje mezi střelkyně a Most hned odpovídá.
18'
Andrea Vlachová úspěšná v akci jedna na jednu, poté propálila Janssenovou mezi nohy.
18'
Západočešky v plném počtu.
18'
Veronika Andrýsková vypálila ze spojky nechytatelně.
17'
Franzová si nerozuměla s Vlachovou, technická chyba.
16'
Janssenová si poradila se střelou Vlachové ze spojky, na druhé straně ale krokovala Kostelná.
16'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková).
16'
Mikulášková přešla přes Lindu Galuškovou, poté přihrála křížně na levé křídlo, odkud se prosazuje Adéla Stříšková. Most si navíc zahraje přesilovku.
15'
Signalizovaná a nakonec i odpískaná pasivita Plzně.
14'
Technická chyba Severočešek.
14'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
14'
Veronika Galušková proměňuje střelou pod nohu Janssenové.
13'
Linda Galušková si naběhla na brankoviště na přihrávku sestřenice Veroniky, byla faulována, následuje sedmička pro domácí.
13'
Řezáčová vystihla střelu Mikuláškové ze střední spojky.
12'
Franzová napálila ze střední spojky tyč, ale odražený míč si našla Pavlína Kepková, která už byla úspěšná.
12'
Tereza Eksteinová vystřídala Polákovou na pravém křídle a hned skóruje ranou ke vzdálenější tyčce.
11'
Pěkná spolupráce Veroniky Galuškové s Andreou Vlachovou, která si zaběhla na pravé křídlo a z téměř spojkového úhlu snižuje.
10'
Zatím nepovedená přesilovka Plzně, Lásková nezpracovala pas na pivota, což trestá z úniku Cholevová.
10'
Cholevová zachytila plzeňskou přihrávku do křídla, Smetková ale poté uspěchala střelu a zakončila vysoko nad branku.
9'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Adéla Stříšková), za faul na skákající Veroniku Galuškovou. Na tu si dnes zatím dávají Severočešky pořádný pozor.
8'
Adéla Stříšková si spravila chuť, z brejku předvedla nádherný technický obstřel, Řezáčová tentokrát byla bez šance.
8'
Krásná nahazovačka Cholevové na Stříškovou, která ovšem nepřekonala Řezáčovou.
7'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
7'
Franzová opět uvolnila na levém křídle Kepkovou, ta přestřelila.
6'
Poláková znovu střílí z pravého křídla, její pokus opět zastavila bližší tyč.
6'
Veronika Galušková ze sedmičky prostřelila mosteckou brankářku.
5'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Valerie Smetková).
5'
Proskok Franzové zastaven za cenu faulu, sedmička pro DHC.
5'
Znovu zakončovala Poláková, tentokrát trefila bližší tyč.
5'
Třetí zákrok Janssenové, která vychytala i Kepkovou na levém křídle.
4'
Marie Poláková z pravého křídla navyšuje mostecké vedení už na tři góly.
4'
Kroky Veroniky Galuškové.
3'
Adéla Stříšková z brejku přelobovala Řezáčovou.
3'
Střelu Veroniky Galuškové vyrazila Janssenová na tyč.
2'
Charlotte Cholevová vypálila z kroku přesně k levé tyčce.
2'
Stříšková se skvěle vrátila a zachytila průnikovou přihrávku Západočešek.
2'
Vlachová z pravého křídla na Janssenovou nevyzrála, první zákrok si připisuje ale i Karin Řezáčová.
1'
Signalizovaná pasivita Plzně.
1'
Do prvního útoku vyráží domácí házenkářky.
1'
Házenkářky obou celků nastupují na palubovku a duel začne za pár minut.
Plzni dnes chybí zraněná Sára Kantnerová, Most se musí obejít bez zkušených hráček Ivety Korešové, Lucie Mikulčík, Michaely Holanové nebo Dominiky Müllnerové. Baník ovšem může využít široké soupisky a na západ Čech i přes absence přijel v 16 házenkářkách.

DHC Plzeň: Řezáčová, Mancellari, M. Malá – Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Formanová, L. Drozdová, Franzová, L. Galušková, Lásková, Melicharová, D. Galušková, Vlachová, V. Galušková.

DHK Baník Most: Janssenová, Kašparová – Zemanová, Pazderová, Stříšková, Andrýsková, Jungová, Šutranová, Cholevová, Eksteinová, Smetková, Maňáková, Kroftová, M. Poláková, Kostelná, Mikulášková.

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř.
Podaří se Plzni porazit dalšího favorita, nebo mistrovský Most už bude nad její síly? Duel startuje v 18:00.
DHK Baník Most
Obhájce titulu znovu patří mezi hlavní favority. Most nejprve zdemoloval polský Chorzów 41:22, poté ale nestačil na slovenského rivala Michalovce a padl 25:27. Naposledy si Baník spravil chuť a zvítězil 28:23 na palubovce silné Dunajské Stredy.
DHC Plzeň
Západočešky nemají na úvod soutěže lehký los, přesto se jim nadmíru daří a ze tří zápasů uhrály pět bodů! Nejprve doma porazily Olomouc 28:18, poté remizovaly v Šaľe 23:23 a v sobotu rozstřílely i Porubu 28:17. Na kontě tak mají skalp dvou českých semifinalistů a v tabulce jsou dokonce před Mostem na krásném čtvrtém místě.
Přeji krásný středeční podvečer, vítejte u předehrávky 7. kola MOL ligy, ve kterém DHC Plzeň vyzve DHK Baník Most. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.