Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : DHC Plzeň - 13. října 2021   18:00

Hodonín
Hodonín
5' Smějová  • 6' Víchová  • 7' Kalinová  • 10' Cyganová  • 10' Víchová  • 11' Víchová  • 13' Smějová  • 21' B. Krejčíková  • 21' Víchová  • 24' Víchová  • 28' Cyganová  • 30' Kalinová  • 35' Kalinová  • 37' Kalinová  • 40' Kalinová  • 41' Kalinová  • 43' Víchová  • 45' Malecká  • 50' Víchová  • 51' Malecká  • 51' Víchová  • 56' B. Krejčíková
23:33
(13:17)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
1' V. Galušková   • 7' Kepková   • 8' Vlachová   • 9' V. Galušková   • 14' Franzová   • 16' Vlachová   • 17' Vlachová   • 18' Franzová   • 20' Vlachová   • 21' D. Galušková   • 25' Franzová   • 26' Kepková   • 27' D. Galušková   • 29' V. Galušková   • 30' V. Galušková   • 32' Lásková   • 33' Vlachová   • 38' Kepková   • 40' V. Galušková   • 44' L. Galušková   • 44' L. Galušková   • 49' D. Galušková   • 52' V. Galušková   • 53' Bušauerová   • 55' Lásková   • 56' Vlachová   • 57' Lásková   • 59' L. Galušková   • 60' Řezáčová
Hodonín
Horáček, Novotný
VSH TEZA Hodonín
DHC Plzeň

Plzeňské házenkářky splnily roli papírových favoritek a zejména díky povedenému druhému poločasu zvítězily o deset branek Výhru dvouciferným rozdílem zajistila brankářka Řezáčová přes celé hřiště do prázdné brány. Západočeškám úplně nevyšel vstup do utkání, ale od 17. minuty a stavu 8:7 už své vedení nepustily. Plzeň se tak po výhře nad účastníkem evropských pohárů posouvá v tabulce MOL ligy na třetí pozici. DHC zatím zvítězilo v letošní sezoně ze sedmi zápasů hned pětkrát. Další zápas čeká svěřenkyně trenéra Řezáče až 28.10., kdy se na státní svátek představí ve slovenských Michalovcích.
HK Hodonín – DHC Plzeň 23:33 (13:17)
Nejvíce branek: Víchová 8, Kalinová 6, Smějová 2 – V. Galušková 9/3, Vlachová 7/1, Kepková 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 1/0 – 4/4. Vyloučení: 4:2.
60'
Gólmanka Řezáčová posílá oblouček z vlastního brankoviště do prázdné brány a je poslední střelkyní zápasu.
60'
Veronika Galušková míří k levé tyči.
60'
Jastrabová dostane dvě minuty za faul na Dominiku Galuškovou na pravé straně, nařízena sedmička.
59'
Jastrábová obešla první hráčku na středu, pak byla faulována na levé spojce.
59'
Linda Galušková zůstala schovaná na šesti metrech při nahrávce z levé strany a věděla si rady.
58'
Hodonínské házenkářky přišly o míč. Navíc Kalinová má křeče.
57'
Linda Galušková přihrála z levé spojky na pivotku Láskovou, ta se otočila a překonala Rehušovou.
57'
Řezáčová snadno chytila tečovanou střelu ze spojky. Následovalo zakončení Kepkové z levé strany do břevna.
56'
Vlachová otřela pokus z pravé strany o zadní tyč.
56'
Krejčíková mířila přesně v pádu na hranici brankoviště.
55'
Střelu Smějové z pravé spojky srazila obrana k Řezáčová a ta vyhodila na Láskovou, jež zakončila ze šesti metrů.
55'
Rehušová si připsala zákrok levou nohou proti Lindě Galuškové, pak byla ještě hra přerušena kvůli zdravotním potížím Dominiky Galuškové.
54'
Další hodonínská ztráta, Plzeň nikam nepospíchá.
53'
Po velké domácí chybě využila Bušauerová nahrávky zleva do běhu a skórovala samostatným únikem.
53'
Bušauerová posunula míč z pravé spojky do pravého křídla na Šmrhovou, ta selhala při vyložené šanci.
52'
Víchové vypadl balón na levé spojce a hraje tak hostující celek.
52'
Veronika Galušková zvládla jedna na jednu na pravé spojce a levačkou mířila k bližší tyči.
51'
Po plzeňské ztrátě obešla Víchová na levé straně Vlachovou a přehodila Řezáčovou. Plzeň si bere timeout.
51'
Malecká snižuje z pravého křídla na rozdíl čtyř branek.
51'
Plzeň nepřekonala Rehušovou.
50'
Při dohrávce do levého křídla byla Řezáčová pozdě u přední tyče proti Víchové.
49'
Kalinová posílá sedmičku do břevna.
49'
Cyganová špatně nahrála, Dominika Galušková si vyměnila míč se spoluhráčkou a potrestala tuto chybu při samostatném úniku.
48'
Vlachová zastavila faulem Cyganovou na levé spojce.
47'
Šmrhová napálila loženku z pravého křídla do gólmanky.
47'
Cyganová vystřelila ze střední spojky do levé nohy brankářky.
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Nepovedená nahrávka z pravé spojky do levého křídla znamenala ztrátu domácích, ale hostující útok netrval dlouho.
45'
Hodonín se ubránil a protiútok pak rozehrála Cyganová s Bárou Krejčíkovou.
45'
Řezáčová si sáhla na zakončení Malecké z pravého křídla, ale míč propadl ke vzdálenější tyči.
44'
Ta samá hráčka pak nezaváhala ze šesti metrů.
44'
Linda Galušková skórovala k levé tyči, kde brankářka natahovala pravou nohu.
43'
Víchová si naskočila na levém křídle při křižném pasu a trefila se k přední tyči.
43'
Franzová uklouzla zhruba na devítce a byla tak odpískána technická chyba.
42'
Cyganová dohrála z levé spojky do levého křídla, ale Řezáčová zasáhla rukama.
41'
Lásková vyfasovala dvojku za bránění Jadamíkové.
41'
Kalinová hned odpověděla z pravé spojky.
40'
Rozpohybovanou obranu pokořila Veronika Galušková z úhlu na pravé spojce na bližší tyč.
40'
Řezáčová si nešťastně srazila střelu Kalinové z pravé spojky u zadní tyče křížem do sítě.
40'
Veronika Galušková nasměrovala míč levačkou nad branku.
39'
Asi pošesté skončila střela domácích ze spojky na tyči a Řezáčová pak rozehrála.
39'
Cyganová byla zablokována při výskoku na levé spojce.
38'
Kepková zaběhla za obranu a proměnila trhák z levé strany.
38'
Vlachová si pomohla faulem zprava na Krejčíkovou. Pak střílela Víchová o zem do levé tyče.
37'
Bára Krejčíková vystřelila z pravé spojky na zadní tyč, ale tam byla Řezáčová rukama.
37'
Kalinová otřela přesnou střelu z pravé spojky o horní tyč.
36'
Řezáčová si nohou poradila se zakončením Báry Krejčíkové z pravé spojky.
35'
Krejčíková na sebe natáhla hráčky a posunula míč do běhu Kalinové, jež vymetla pravou šibenici.
35'
Franzová se spoluhráčkou zdvojily Krejčíkovou na střední spojce.
34'
Vlachová posílá sedmičku do levého spodního rohu.
34'
Pospíšilová faulovala při nahrávce střední spojky na pivotku a bude vyloučena.
33'
Bára Krejčíková a Kalinová přichystaly míč na pravé křídlo, ale stoprocentní šance skončila vedle zadní tyče!
33'
Vlachová zakončila ze střední spojky o zem na pravou stranu.
32'
Lásková se prosadila na šestce po nahrávce z pravé strany.
31'
Kalinová nahrála na levé křídlo, ale Víchová minula protější tyč.
31'
Plzeň tak vede po poločase 17:13, ačkoliv v úvodu prohrávala 5:7. Hostující házenkářky mají zatím problémy s domácí dohrávkou do levého křídla na Víchovou. Nicméně podstatně více jim vychází střelba ze spojek a sklepnutí na šest metrů. Západočešky drží i reprezentační brankářka Řezáčová a i když po zásahu do nosu a ošetření nebyla Veronika Galušková k dispozici tři útoky, tak má Plzeň v deseti hráčkách do pole tento zápas dobře rozehraný.
30'
30'
Zřejmě Linda Galušková nahrála zprava pod sebe a Veronika Galušková narvala míč z výskoku levačkou na bližší tyč.
30'
Kalinová vystřelila z devíti metrů a střední spojky k levé tyči.
29'
Veronika Galušková prostřelila brankářku z levé spojky.
29'
Oddechový čas pro hosty.
29'
Řezáčová si rukama počkala u své levé tyče na střelu ze střední spojky a Hodonín se tak bude muset bránit.
29'
Branková konstrukce zastavila střelu Veroniky Galuškové ze střední spojky.
28'
Cyganová střílela z levé spojky na zadní tyč, Řezáčová šla na druhou stranu.
27'
Dominika Galušková zpracovala nahrávku z pravé strany a na hranici brankoviště hned vypálila za přesouvající se brankářku.
27'
Asi potřetí trefil domácí celek tyč ze spojky. Následně poslední bránící hráčka vypíchla balón Kepkové a nepustila ji do trháku.
26'
Franzová postrčila míč z levé spojky do levého křídla, odkud se nemýlila Kepková.
26'
Řezáčová byla připravena při střele z levé spojky na krátkou tyč.
25'
Višňovská nedohrála míč do pravého křídla a Plzeň poté praktikuje obranu 1:5.
25'
Franzová si našla prostor pro přesnou střelu z levé spojky na první tyč.
24'
Pospíšilová bude vyloučena za faul na Franzovou na střední spojce.
24'
Po pasu z výskoku na levé spojce zakončila Víchová z levého křídla na vzdálenější tyč.
23'
Kryšková se postavila míči do cesty při pokusu z levého křídla.
23'
Řezáčová zasáhla proti levé spojce na přední tyči a Plzeň útočí v šesti bez brankářky.
22'
Za nedovolený obranný zákrok z pravé strany dostává Veronika Galušková dvě minuty.
22'
I tuhle sedmičku hodila Veronika Galušková k pravé tyči do protipohybu brankářky a potrestala tak faul na svou osobu.
21'
Višňovská pokazila nahrávku z pravé spojky na pivotku, vzápětí vybojovala Plzeň sedmičku nedovoleným zákrokem na pravou spojku.
21'
Dominika Galušková se položila do zakončení ze šesti metrů, kde byla úplně osamocena, domácí trenér Střelec reaguje timeoutem.
21'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Laura Víchová).
21'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Barbora Krejčíková).
20'
Vlachová zaběhla na šest metrů a v pádu skórovala.
18'
Po stržení do pivota se vyznamenala Řezáčová svou levou nohou, vzápětí sudí pískli technickou chybu Šmrhové při převzetí míče na pravém křídle.
18'
Dvě hráčky nezachytily rozběhnutou Franzovou na levé spojce a Franzová střílela na bližší tyč do protipohybu brankářky.
17'
Tentokráte proti spojce pomohla Řezáčové její pravá tyč a Plzeň tak jde do postupného útoku.
17'
Střela ze střední spojky skončila na horní tyči hostující branky, posléze přišla nahrávka do běhu na Vlachovou a ta okolo pravé nohy brankářky poslala Plzeň do vedení.
16'
Vlachová vyrovnala z rozběhu na pravé spojce.
15'
Zichová vykopla střelu z pravé spojky pravou nohou, ale následovala nepřesná přihrávka za obranu na Víchovou.
15'
Zichová použila ruce při zásahu proti soupeřce na pravém křídle a podržela domácí celek.
14'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Petra Jadamíková).
14'
Ztráta Hodonína.
14'
Kalinová vnikla do obrany z pravé spojky a byla zastavena způsobem nedovoleným.
14'
Franzová vyhrála jedna na jednu na levé spojce a snížila.
13'
Veronika Galušková byla ošetřována a vypadá to na problémy s nosem. Nyní nebude k dispozici tři útoky.
13'
Veronika Galušková je otřesena po zákroku na střední spojce.
13'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Michaela Smějová).
12'
Veronika Galušková mířila levačkou na svou pravou stranu do protipohybu gólmanky.
12'
Sedmička za zákrok na pravou spojku hostujícího týmu.
11'
Cyganová našla z levé spojky Víchovou na levém křídle a ta do horní části brány překonala Řezáčovou.
11'
Rozhodčí pískli faul na levou spojku domácích.
10'
Víchová otáčí vývoj zápasu přesným trhákem zakončeným z levého křídla.
10'
Cyganová napálila míč z levé spojky na bližší tyč.
9'
Veronika Galušková se prosadila z pravé spojky levačkou přes soupeřku na přední tyč.
8'
Proti levé spojce zachránila Řezáčovou přední tyč a reprezentační brankářka vyrazila dorážku Novákové z pivota.
8'
Vlachová reaguje z pravého křídla na zadní tyč.
7'
Tečovaná střela Kalinové ze spojky skončila v síti.
7'
Kepková využila na levém křídle nahrávky z pravé spojky.
6'
Pospíšilová dostane dvě minuty za zákrok na šesti metrech na Láskovou.
6'
Plzeň udělala velkou chybu v rozehrávce a při přečíslení pět na tři dohrála Cyganová z levé spojky do levého křídla, kde skórovala Víchová.
5'
Hodonín srovnal ze spojky do pravé poloviny brány díky Smějové.
5'
Franzová vyskočila na střední spojce a střílela pod břevno, gólmanka vyrážela rukama.
4'
Cyganová posunula míč z levé spojky na levé křídlo, ale Řezáčová si pokryla kratší tyč.
4'
Kepková mohla jít sama na brankářku, jenže vyrobila technickou chybu.
3'
Sražený pokus skončil u Franzové, nahrávku za obranu nezpracovala Vlachová.
3'
Franzová faulovala Kalinovou na středu, rozhodčí signalizují pasivitu.
2'
Kalinová byla zablokována na pravé spojce po nahrávce, následovala ale technická chyba Franzové na levé straně.
2'
Hostující celek takticky přerušil útok faulem na devíti metrech.
1'
Veronika Galušková ukončila kombinaci přesnou střelou z levé spojky na zadní tyč.
1'
Lásková vyhodila míč. Plzeň nastoupila v černém, Hodonín ve svítivém.
1'

HK Hodonín: Zichová, Kryšková, Rehušová – Jastrábová, Víchová, Drexlerová, Smějová, Cyganová, Jadamíková, Pospíšilová, Kalinová, B. Krejčíková, Nováková, Višňovská, Malecká.

DHC Plzeň: Řezáčová, Mancellari – Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Franzová, L. Galušková, Lásková, Melicharová, D. Galušková, Vlachová, V. Galušková.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.
DHC PLZEŇ

Plzeň je na tom úplně jinak. Po šesti zápasech je s devíti body na třetím místě ligové tabulky. Z posledních pěti zápasů prohrála jen jednou, a to s vedoucím celkem z Mostu a jednou remizovala. Tým má skóre 162:128 a šlape jako hodinky. Na druhé Michalovce mu chybí dva body a na první most tři. Naopak nad čtvrtým Pískem má náskok jeden body.

Forma: V – V – P – V – R

Poslední zápasy:
Plzeň – Lázně Kynžvart 27:24
Stúpava – Plzeň 17:34
Plzeň – Most 22:29
HK HODONÍN

Hodonín do letošní sezóny MOL ligy žen nevstoupil vůbec dobře. Z úvodních pěti zápasů čtyři prohrál a připsal si jen jedno vítězství. Na kontě má tak dva body a je až dvanáctý se skóre 95:149. Pod ním už je jen s jedním bodem Ruch Chorzów a Stúpava bez bodu. Naopak stejně bodů, ale lepší skóre má jedenáctá Poruba a desátý Zlín.

Forma: P – P – V – P – P

Písek – Hodonín 29:17
Hodonín – Slavia Praha 22:29
Zlín – Hodonín 19:23
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.