Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Olomouc - 16. října 2021   16:00

Kynžvart
Kynžvart
3' V. Dvořáková  • 6' Dresslerová  • 9' T. Michalcová  • 11' V. Dvořáková  • 13' Patrnčiáková  • 15' T. Michalcová  • 16' Tesařová  • 17' Patrnčiáková  • 19' V. Dvořáková  • 19' Patrnčiáková  • 22' Kapusniaková  • 23' Weisenbilderová  • 28' Tesařová  • 30' Tesařová  • 32' Weisenbilderová  • 33' Jovičevićová  • 35' Švihnosová  • 38' Jovičevićová  • 39' V. Dvořáková  • 41' K. Königová  • 42' Dresslerová  • 44' V. Dvořáková  • 45' V. Dvořáková  • 48' Tesařová  • 49' Weisenbilderová  • 51' Patrnčiáková  • 52' Tesařová  • 53' Patrnčiáková  • 54' Weisenbilderová  • 57' T. Michalcová  • 59' Patrnčiáková  • 60' K. Königová
36:29
(15:15)
Olomouc
Olomouc
1' Kašpárková   • 5' Jansová   • 6' Krajčovičová   • 11' Kašpárková   • 14' Závišková   • 16' Jansová   • 17' Možíšová   • 18' Jansová   • 22' Závišková   • 23' Kubáčková   • 25' Kašpárková   • 26' Kubáčková   • 28' Sovová   • 29' Sovová   • 30' Krajčovičová   • 31' Krajčovičová   • 39' Jansová   • 42' Závišková   • 44' Sovová   • 48' Možíšová   • 50' Sovová   • 52' Kašpárková   • 53' Roupcová   • 55' Kašpárková   • 55' Kašpárková   • 57' Sovová   • 58' Závišková   • 59' Hejlová   • 60' Polášková
Kynžvart
Hájek, Kozler
Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart
Olomouc

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Kynžvart znovu úřadoval ve druhém poločase, který vyhrál o sedm branek stejně jako celý zápas. Západočešky odskočily hned v úvodu druhé půle a vedení už si zkušeně pohlídaly. Nováček soutěže tak sbírá i skalp semifinalisty loňského ročníku a posouvá se na šesté místo tabulky. Olomouc se propadla na osmou pozici.
Házená Kynžvart – DHK Zora Olomouc 36:29 (15:15)
Nejvíce branek: Weisenbilderová 8/4, V. Dvořáková 6, Patrnčiáková 6 – Kašpárková 6, Sovová 5, Závišková 4. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/0. Vyloučení: 3:5.
60'
Olomouc ještě upravuje skóre střelou přes celé hřiště do prázdné branky, prosazuje se brankářka Polášková.
60'
Domácí hráčky teď dokonce vymyslely pěknou nahazovačku, ale Patrnčiaková nezakončila mezi tři tyče.
60'
Kristýna Königová z levého křídla vymetla vzdálenější horní roh branky.
59'
Štěpánka Hejlová volná na pivotu a také se zapisuje mezi střelkyně.
59'
Michalcová našla na pravém křídle Patrnčiákovou, která se nemýlí.
58'
Weisenbilderová vystihla přihrávku do pivota a Západočešky jsou zpět u míče.
58'
Patrnčiaková se dopustila technické chyby.
58'
Iva Závišková vypálila z levé spojky mimo dosah střídající Zuzánkové.
57'
Kynžvart už experimentuje a hraje v útoku v sedmi, tedy bez brankářky. A při této přesilovce se ze spojky prosazuje Michalcová.
57'
Oba týmy by dnes mohly souhru do pivotů vyučovat. Po dalším parádním pasu skóruje Klára Sovová.
56'
Dvořáková z levé spojky trefila bližší tyčku.
56'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Pokus Dvořákové zablokován, Zuzana Haládiková ale nepředvedla přesnou přihrávku do úniku.
55'
Další gólové střele Weinsenbilderové předcházel útočný faul, branka tak neplatila a na druhé straně skóruje Kašpárková.
55'
Olomouc ale odpovídá a snižuje zásluhou Magdy Kašpárkové.
54'
Weisenbilderová proskokem na pravé straně navyšuje vedení Západočešek už na deset gólů!
53'
Claudia Roupcová se poprvé zapisuje mezi střelkyně.
53'
Kašpárková pěkně proskočila na levé straně, ale ztroskotala na vytrčené noze Adély Srpové! Následně z brejku skóruje Patrnčiaková.
52'
Dvořáková se vrátila po vyloučení na palubovku a hned vymyslela gólovou přihrávku na Barboru Tesařovou.
52'
Olomouc v závěru přesilovky snižuje díky Kašpárkové.
51'
Při signalizované pasivitě sehrál Kynžvart akci do pravého křídla a Annamaria Patrnčiaková skóruje střelou o zem.
50'
Zora zůstala u míče, teď už se Sovová prosazuje, když dostala přihrávku na brankoviště.
50'
Klára Sovová si vybrala druhý pokus na sedmičku, ale Srpová vystihla její střelu! Olomouc tak selhala i při čtvrtém sedmimetrovém hodu.
50'
Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková).
50'
Možíšová proskokem vybojovala sedmičku a přesilovku pro Zoru.
49'
Martina Weisenbilderová při signalizované pasivitě zamířila z výskoku k levé tyči.
48'
Anna Možíšová snižuje z proskoku na pravé straně a dává dvacátý gól Hanaček.
48'
Kynžvart pokračuje v dominanci, z brankoviště se prosazuje počtvrté v utkání Barbora Tesařová.
47'
Kašpárková při signalizované pasivitě zablokována. U míče znovu Kynžvart, který ovládá druhý poločas poměrem 12:4 a směřuje za dvěma body!
46'
Na rozdíl od olomouckých hráček je Martina Weisenbilderová ze sedmiček stoprocentní. Uspěla i napočtvrté.
46'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Claudia Roupcová).
46'
Patrnčiaková vystihla přihrávku Zory, zamířila do brejku a byla faulována. Sedmička a přesilovka pro domácí.
45'
Veronika Dvořáková i přes trojblok vypálila přesně k pravé tyčce! Mladá spojka Západočešek je v ráží.
45'
Signalizovaná pasivita Kynžvartu.
44'
Sovová si po neproměněné sedmičce spravila chuť a snižuje z pivota.
44'
Veronika Dvořáková se uvolnila ke střele a pátým gólem dorovnala Weisenbilderovou v souboji o nejlepší střelkyni zápasu.
43'
Olomouc ale neproměňuje ani třetí sedmičku v zápase! Míč si tentokrát vzala Klára Sovová, ale trefila jen pravou tyč.
43'
Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Tamara Jovičevićová).
43'
Možíšová faulována při střelbě, sedmička a přesilovka pro Olomouc.
43'
Königová z levého křídla napálila jen vzdálenější tyčku.
42'
Iva Závišková snižuje proskokem na levé straně.
42'
Domácí brankářka navíc našla další vysokou přihrávku Katku Dresslerovou, která z brankoviště skóruje.
42'
Znovu skvělá Srpová! Vychytala i další střelu Terezy Kubáčkové.
41'
Kynžvartu poprvé vyšel rychlý útok po levé straně, Kristýna Königová zpracovala dlouhý pas a z velkého úhlu předvedla povedené technické zakončení s rotací. Kynžvart vede už o šest gólů!
41'
Podstřel Kubáčkové mířil jen doprostřed branky, Srpová si poradila.
40'
Jansovou na pivotu vychytala Srpová, Olomouc ale pokračuje v ofenzivě.
39'
Rázem skóruje přesnou ranou ze spojky Veronika Dvořáková. Ta už vyštvala Poláškovou z branky, přichází Zuzana Haládiková.
39'
Už to mohlo být jen o tři góly, Srpová ale pomohla Kynžvartu, který se předtím v útoku neprosadil.
39'
Jansová na pivotu zpracovala tečovanou přihrávku a v pádu překonala brankářku.
38'
Oddechový čas pro hosty.
38'
Jovičevićová provedla pěkný podstřel kolem obránkyně, míč zapadl o zem přesně do levého horního rohu.
38'
Znovu to zkusila Iva Závišková, nepropálila ale domácí dvojblok.
37'
Střelu Záviškové chytá Srpová, přihrávka do úniku ale nebyla vůbec přesná.
37'
Signalizovaná pasivita Zory.
36'
Martina Weisenbilderová ze sedmičky zamířila do pravého horního rohu a je tu rekordní vedení Kynžvartu už o čtyři branky!
36'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová).
36'
Kroky Terezy Kubáčkové, Švihnosová poté přihrála na brankoviště Königové, ta byla znovu faulována. Další přesilovka a sedmička pro Západočešky!
35'
Nikola Švihnosová se zapisuje mezi střelkyně, po úspěšném zakončení z pravého křídla vede Kynžvart už o tři góly!
35'
Olomouc se ke střele nedostala, dlouhý výhoz Srpové hostující házenkářky alespoň srazily do autu.
34'
Martina Weisenbilderová bez problémů proměňuje.
34'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
34'
Weisenbilderová ze spojky Poláškovou nepřekonala, ale k odraženému míči se dostala Švihnosová, kterou hostující hráčky faulovaly. Přesilovka a sedmička pro Kynžvart.
34'
Krajčovičová z pravého křídla přehodila brankářku, ale nezamířila mezi tři tyče.
33'
Tamaře Jovičevićové se první poločas nepovedl, do druhého ale vstupuje vstřelenou brankou. Nechytatelná dělovka ze střední spojky.
32'
Závišková chtěla proskočit, ale dopustila se kroků.
32'
Olomouc v plném počtu.
32'
Oběma týmům funguje kombinace na brankoviště. Weiseinbilderová si zaběhla na stejnou pozici a přehodila brankářku.
31'
Denisa Krajčovičová si zaběhla na brankoviště a dává jednoduchý gól.
31'
Olomouc u míče, ale stále hraje v oslabení.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:51.
První půle nabídla házenou plnou chyb a neproměněných šancí. Kynžvart odskočil až na tříbrankový rozdíl, díky zlepšené obraně a hře do pivota ale Olomouc skóre otočila. Nakonec je stav vyrovnaný 15:15 a ve druhém poločase nás ještě čeká pořádné drama!
30'
30'
Olomouc už se prosadit nedokázala.
30'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková), už její druhý trest.
30'
Ovšem ne na dlouho, tentokrát Kynžvartu vyšel pas na pivota a Tesařová srovnává. Navíc byla faulována.
30'
Naopak Olomouc si přihrávku na brankoviště pohlídala a z brejku udeřila Krajčovičová. Zora otáčí skóre!
29'
Sovová dává další gól z pivota.
28'
Kynžvart ale odpovídá stejnou kombinací, po pasu Weisenbilderové skóruje Barbora Tesařová.
28'
A už je srovnáno! Olomouci fungují dohrávky na pivota, prosazuje se Klára Sovová.
27'
Naopak podstřel na druhé straně chytá Polášková.
26'
Povedený podstřel Kubáčkové z pravé spojky skončil přesně u bližší tyčky. Už je to jen o gól!
25'
Michalcová se chtěla také prosadit individuální akcí, ale z úhlu trefila vzdálenější tyč.
25'
Magdaléna Kašpárková proskočila na levé straně a zakončila o zem k tyči.
24'
Nepřesná přihrávka Kubáčkové do levého křídla, následovala ale technická chyba Kynžvartu.
23'
Martina Weisenbilderová ale brzy po rozehrávce odpovídá proskokem na pravé straně.
23'
Kubáčková z levé spojky zavěsila pod břevno.
22'
22'
Po ztrátě Olomouce mohla navýšit domácí vedení Veronika Dvořáková, olomoucká brankářka Michaela Polášková ale drží hosty ve hře dalším skvělým zákrokem!
22'
Pěkná dohrávka Kynžvartu do levého křídla, odkud skóruje Kapusniaková.
22'
Technickou chybu Jovičevićové trestá z brejku Iva Závišková.
21'
Nepovedená přesilovka Olomouce, která se teď kvůli nepřesné přihrávce ani nedostala ke střele.
20'
Weisenbilderovou po individuální akcí vychytala Polášková.
20'
Adéla Srpová chytá i druhou sedmičku! Uspěla i proti Kubáčkové, když zůstala stát na brankové čáře a vystihla směr střely.
20'
20'
Další úspěšná souhra Olomouce na pivota, sedmička a přesilovka pro hosty.
19'
Timeout domácím prospěl. Po technické chybě Zory skóruje z úniku Anna Mária Patrnčiáková.
19'
Veronika Dvořáková se prezentovala nádhernou střelou ze střední spojky přesně do levého horního rohu!
18'
18'
Jansová osamocená na brankovišti a šikovně přehodila brankářku.
18'
Technická chyba Lázní Kynžvart.
17'
Anna Možíšová proskočila na pravé spojce a snižuje.
17'
Domácí házenkářky se tentokrát ubránily a sehrály první úspěšný brejk, Patrnčiaková už Poláškovou překonala.
16'
Dvořáková našla na pivotu Tesařovou, také Kynžvart se trefuje z brankoviště.
16'
Nikola Jansová nezpracovala přihrávku na pivota, ale ještě skočila do brankoviště po míči a volejbalovým způsobem ho plácla mezi nohama Srpové do sítě!
15'
Tereza Michalcová z levé spojky propálila Poláškovou mezi nohy.
14'
Iva Závišková ze střední spojky vypálila k pravé tyčce.
14'
Teď už se Kynžvart do brejku dostal, ovšem Kapusniaková nepřekonala Michaelu Poláškovou v olomoucké brance!
13'
Kynžvart se ubránil, ale Patrnčiaková poté nezpracovala dlouhou přihrávku Srpové.
13'
Anna Mária Patrnčiáková novou ženou na hřišti, při signalizované pasivitě si zaběhla na brankoviště a po přihrávce Weisenbilderové skóruje.
12'
Signalizovaná pasivita domácích.
11'
Magdaléna Kašpárková proskočila na levé straně a přerušuje dlouhou sérii Kynžvartu.
11'
Žlutá karta pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
11'
Weisenbilderová našla proskakující Dvoříkovou, která navyšuje domácí vedení.
10'
Švihnosová předvedla dobrý obranný zákrok a vybojoval míč pro Západočešky.
10'
Krajčovičová z pravého křídla neuspěla, ale odražený míč získává Olomouc.
9'
Třetí gól Kynžvartu v řadě, individuální akcí se prosazuje v závěru přesilovky Tereza Michalcová.
8'
Srpová vytáhla zákrok i proti Kubáčkové na spojce!
8'
Nepřesná přesilovková kombinace Kynžvartu.
7'
Srpová vystihla střelu Krajčovičové ze sedmimetrového hodu!
7'
Jansová stažena na brankovišti, sedmička i pro Olomouc.
7'
Martina Weisenbilderová ze sedmičky vypálila suverénně pod horní tyč, Polášková se natahovala marně. Je srovnáno.
7'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
7'
Technická chyba Olomouce. Následně byla na pivotu stažena znovu Katka Dresslerová, následuje přesilovka a sedmička pro domácí.
6'
Martina Weisenbilderová pěknou přihrávkou našla na pivotu Dresslerovou, která střelou pod břevno snižuje.
6'
Denisa Krajčovičová z ostrého úhlu z pravého křídla zamířila o zem pod horní tyčku! Velmi povedené zakončení.
5'
Útočný faul Jovičevićové. Kynžvart zatím v útoku bezzubý.
5'
Nepřesnost na straně Kynžvartu, ale dlouhý pas Poláškové do úniku nebyl přesný.
5'
Nikola Jansová zůstala nehlídaná na pivotu a dává gól.
4'
3'
Úvod utkání plný chyb, po špatném pasu Kašpárkové zaútočil Kynžvart a první střelu na bránu vyslala Veronika Dvořáková. Podstřel z levé spojky končí až v síti.
3'
Kynžvartu tentokrát vyšla dohrávka na pivota, ale Dresslerová napálila jen pravou tyč.
2'
Ztlumená střela Kubáčkové končí u Srpové. Kynžvart ale sehrál rychlý brejk mizerně a znovu přišel o míč.
1'
Ani při druhém útoku se domácí hráčky nedostaly k zakončení.
1'
Po technické chybě Kynžvart otevírá skóre z úniku Magda Kašpárková.
1'
Do prvního útoku míří Házená Kynžvart.
1'
Kvůli technickým problémům u stolku časoměřičů se start dnešního utkání trochu protahuje.

Házená Kynžvart: Srpová, Zuzánková, Mirkovićová – K. Königová, Tesařová, V. Dvořáková, Weisenbilderová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Dresslerová, Jovičevićová, Švihnosová, Rudincová, D. Vysloužilová, Kapusniaková, Hejkalová.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková, Jansová, Sovová, Kašpárková, Roupcová, Krajčovičová, Machačová, Možíšová, Hejlová, Kubálková, Kubáčková.

Rozhodčí: Hájek, Kozler.
Oba tyto celky chtějí zabojovat o účast v českém play off, do kterého postupují čtyři nejlepší české týmy. V této redukované tabulky je Kynžvart pátý, Olomouc jen o příčku před ním. Dnešní souboj tak může hrát velkou roli v souboji o postup. Zatím však nepředbíhejme, odehráno je teprve pět kol.
DHK Zora Olomouc
Hanačky neměly přesvědčivý vstup do soutěže. Na úvod prohrály o deset branek v Plzni, poté si odvezly z Chorzówa jen bod. Následně se ale Olomouc pořádně rozjela. Porazila Šaľu, Porubu a před reprezentační přestávkou rozstřílela dalšího nováčka Stupavu 38:9. Na kontě má Zora sedm bodů a je o bod před Kynžvartem na šestém místě.
Házená Kynžvart
Nováček soutěže patří k příjemným překvapením soutěže. Do MOL ligy vstoupily plný energie a z pěti zápasů vybojoval tři vítězství. Padl jen v Dunajské Stredě a naposledy v Plzni, mezitím porazil Zlín, Slavii i Písek. Na kontě tak má šest bodů, které Kynžvartu stačí na sedmou pozici interligové tabulky.
Přeji krásné sobotní odpoledne, vítejte u duelu 6. kola MOL ligy, ve kterém Házená Kynžvart vyzve DHK Zoru Olomouc. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.