Házená - MOL liga ženy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Poruba - 4. září 2021   17:00

Slavia
Slavia
1' J. Franková  • 4' Míšová  • 5' J. Franková  • 11' Vostárková  • 12' Holečková  • 13' Vostárková  • 14' Vostárková  • 20' J. Franková  • 21' J. Franková  • 22' Holeňáková  • 30' Duranková  • 33' Holečková  • 36' M. Svobodová  • 42' Míšová  • 43' M. Svobodová  • 44' Holeňáková  • 45' M. Svobodová  • 56' Motejlová
24:30
(13:17)
Poruba
Poruba
5' Tichá   • 7' Tichá   • 8' Polášková   • 11' Novobilská   • 14' Salašová   • 15' Tichá   • 20' Tichá   • 21' Desortová   • 21' Polášková   • 23' Desortová   • 26' Tichá   • 35' Baumbachová   • 36' Novobilská   • 40' Novobilská   • 41' Desortová   • 48' Baumbachová   • 56' Michalíková   • 57' Tichá   • 59' Desortová   • 60' Baumbachová
Slavia
Hanák Michal, Pavlíček Luboš
Hala Slavia Praha
Poruba

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Poruba zvládla zápas na Slavii, když těžila hlavně ze sedmimetrových hodů a faulů domácích hráček v brankovišti. Připsala si tak velice důležité vítězství.
DHC Slavia Praha – DHC Sokol Poruba 24:30 (13:17)
Nejvíce branek: M. Svobodová 7/4, J. Franková 4, Vostárková 3 – Tichá 7, Desortová 7/3, Polášková 6/3. Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš. Sedmimetrové hody: 4/4 – 7/7. Vyloučení: 3:4.
60'
V poslední sekundě ještě upravuje skore Bumbachová. Poruba vítězí v Praze o šest branek!
59'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
57'
Tichá ale hned vzápětí dokázala vrátit Porubě čtyř brankové vedení. Prosadila se střelou podél brankáře.
56'
Motejková drží domácí naděje a snižuje na rozdíl tří branek.
56'
Michalíková dokázala proměnit další kombinaci hostujících hráček, když se dokázala prosadit k tyči.
54'
Omlouváme se menší technické problémy, aktuální stav je 23:26.
48'
Střeleckou smůlu Porubu teď protrhla přesnou střelou Baumbachová.
47'
Je k vidění plno nepřesností na obou stranách.
45'
Trenér Poruby si bere oddechový čas.
45'
Svobodová snižuje přesnou střelou už na rozdíl dvou branek.
44'
Holeňáková dokázala využít dalšího zaváhání hostí, když se prosadila k tyči.
43'
Svobodová další úspěšnou domácí střelkyní, která potrestarala chybu Poruby.
42'
Po poradě zavelila k obratu přesnou střelou Míšová.
42'
Trenér domácích musí reagovat a bere si oddechový čas.
41'
Desortová další úspěšnou střelkyní hostí. Poruba vede v Praze už o šest branek.
40'
Novobilská přidává další branku po přesné kombinaci.
38'
To na druhé straně to střídají, svou třetí sedmičku proměnila Desortová.
38'
Vypadá to, že Svobodová bude novou sniperkou domácích ze sedmiček, proměnila už svou třetí.
36'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Ivana Novobilská).
36'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
35'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Adéla Baumbachová).
33'
Holečková první úspěšnou střelkyní druhého poločasu.
32'
Jejich hráčky ale rovněž nedokázaly zamířit mezi tři tyče.
31'
První kombinace hostujících hráček ale nedopadla přesně. Slavia tak má možnost snížit.
31'
Poruba rozehrála druhý poločas.
31'
Skončil nám první poločas, který ovládli házenkařky Poruby. Ostravský tým těžil hlavně z chyb v brankovišti a následných sedmiček, které dokázal pětkrát potrestat. Do šaten se tak oba týmy rozešly za stavu 17:13 pro Porubu.
30'
30'
V posledních sekundách snižuje na rozdíl čtyř branek Duránková.
29'
V závěru prvního poločasu se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
27'
Čas na poradu si teď vyžádal i trenér hostujícího týmu.
26'
Tichá proměnila další kombinaci Poruby úspěšnou brankou střelou na vzdálenější tyč.
25'
Na sedmičce Poruby se teď představila Farářová a ani ona se nenechala zahanbit.
25'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
24'
Na druhé straně sedmičky dnes umí i Svobodová, je to její druhá proměná sedmička.
24'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
24'
Na to už se nemohl dívat domácí trenér a bere si oddechový čas.
23'
Desortová využívá chyby domácích a po rychlém protiútoku navýšila vedení už na rozdíl čtyř branek.
23'
K ní se teď vrátila Polášková a i ona znovu úspěšná.
23'
Poruba bude zahrávat další sedmičku.
22'
Holeňáková drží krok a pohotovou střelou k tyči snížila na rozdíl dvou branek.
21'
Polášková dostala prostor a zkušená ostravská hráčka se trefila přesně k ytči.
21'
Na druhé straně se dokázala prosadit svou druhou brankou Franková.
21'
Desortová trestá domácí chybu v rozehrávce rychlou brankou.
20'
Tichá znovu povedenou střelou posílá Porubu do dvoubrankového vedení.
20'
Franková si udělala prostor a zakončila přesnou střelou podél brankářky soupeře.
18'
Domácí dnes sráží zbytečné fauly, které Poruba trestá ze sedmiček. Čtvrtou z njích proměnila Desortová.
17'
K sedmičce se teď postavila Desortová, která byla rovněž úspěšná. Poruba poprvé v zápase vede.
15'
Krátce před polovinou prvního poločasu srovnala stav Tichá.
14'
Polášková potrestala předcházející faul Zemanovičové střelou ze sedmičky.
14'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Zemanovičová).
14'
Vostárkové se dnes daří, znovu se dokázala prosadit střelou k tyči.
14'
Salášová si udělala prostor k zakončení a dokázala snížit na rozdíl jediné branky.
13'
Vostárková poslala domácí po chybě v rozehrávce hostí do dvoubrankového vedení.
12'
Domácím se povedla kombinace, na jejiž konci stála Holečková a ta poslala domácí znovu do vedení.
11'
Novobilská po pár rychlých přihrkávkách dokázala srovnat.
11'
Vedení na domácí stranu vrací přesnou střelou Vostárková.
10'
V desáté minutě máme srovnáno a to ze sedmičkou, kterou umístila k tyči Polášková.
10'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Veronika Duranková).
10'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Denisa Holeňáková).
9'
Opět se nám na hřišti množí nepřesnosti v přihrávkách.
8'
Ztrátu domácích trestá brankou k tyči Polášková.
7'
Tichá se prosadila z hranice brankoviště a snížila na rozdíl dvou branek.
7'
Duránková potrestána žlutou kartou.
5'
Rychlá kombinace na druhé straně přinesla úvodní branku, o kterou se postarala Tichá.
5'
Franková proměnila rychlou kombinaci a navýšila vedení domácích už na čtyři branky.
4'
Do tříbrankového vedení poslala domácí Míšová.
2'
Svobodová proměnila sedmičku a navýšila vedení domácích.
2'
Na druhé straně vidíme první vyloučenou a tím se stala Salašová.
1'
Franková první úspěšnou střelkyní tohoto zápasu.
1'
První minuta jsou plné nepřesností na obou stranách.
1'

DHC Slavia Praha: Michalská, Šlejtrová, Koudelková – Holečková, J. Franková, Vostárková, Holeňáková, Zimová, Duranková, Míšová, Motejlová, V. Fryčáková, Zemanovičová, Vavroušková, M. Svobodová.

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Hřebejková – Kučerová, Dybalová, Farářová, Maiwaelderová, Tichá, Polášková, Michalíková, Bestová, Salašová, Desortová, Baumbachová, Novobilská.

Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš.
Zápas začíná v 17:00, utkání řídí zkušené duo rozhodčích Michal Hanák
a Luboš Pavlíček a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Hezký den všem fanouškům házené! Dnešním dnem startuje Mol liga žen sezóny 2021/2022 a my vám v našem online přenosu přiblížíme zápas mezi Slavii Praha a Sokol Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.