Házená - MOL liga ženy - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : DHC Plzeň - 6. listopadu 2021   14:00

Zlín
Zlín
3' Rafajová  • 5' M. Sekulová  • 9' Sedláčková  • 17' M. Sekulová  • 20' Polomíková  • 24' Fleková  • 24' Fleková  • 24' Fleková  • 28' Holíncová  • 29' Fleková  • 30' Polomíková  • 39' Fleková  • 44' M. Sekulová  • 45' M. Sekulová  • 58' M. Sekulová  • 59' Polomíková  • 60' Polomíková  • 60' Protivánková
23:29
(14:13)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
2' V. Galušková   • 5' Vlachová   • 6' Vlachová   • 8' Kepková   • 8' L. Drozdová   • 10' V. Galušková   • 11' Kepková   • 14' V. Galušková   • 17' V. Galušková   • 23' Vlachová   • 24' Vlachová   • 25' Franzová   • 30' L. Galušková   • 31' Kepková   • 32' V. Galušková   • 36' V. Galušková   • 39' Kepková   • 39' L. Drozdová   • 42' V. Galušková   • 43' Lásková   • 44' Kepková   • 47' V. Galušková   • 48' Kepková   • 49' Franzová   • 50' Vlachová   • 51' V. Galušková   • 55' Formanová   • 58' V. Galušková   • 60' Formanová
Zlín
Tomáš Deml, Michal Dvořáček
hala Datart Zlín
DHC Plzeň

Plzeň si připisuje vysokou výhru. Nakonec o šest branek. A to přestože Zlín šel do druhé části ve vedení o jednu branku a dlouho se hrálo vyrovnaně. Pak ale přišel kolaps domácích, kteří nevstřelili branku celých dvanáct minut a naopak Plzeň se prosazovala a tvořila si náskok. Ten v jednu chvíli čítal dokonce devět gólů. Veronika Galušková předvedla parádní výkon, když v utkání skórovala desetkrát.
Handball PSG Zlín – DHC Plzeň 23:29 (14:13)
Nejvíce branek: Fleková 5, M. Sekulová 5, Kolářová 5/5 – V. Galušková 10, Kepková 6, Vlachová 5. Rozhodčí: Tomáš Deml, Michal Dvořáček. Sedmimetrové hody: 8/5 – 0. Vyloučení: 5:6.
60'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
60'
Hana Formanová ale rychle odpovídá střelou z levého křídla pravou rukou do levého vinglu. Vypadá to, že to už bude poslední branka duelu.
60'
Lucie Polomíková snižuje na šest branek, což je ale na poslední minutu už dávno nedosažitelný rozdíl. Polomíková se prosadila po dlouhém pasu střelou z brankoviště mezi nohy gólmanky hostů.
59'
Plzeň si ještě bere oddechový čas minutu a pár sekund před koncem. Její dnešní výhra už je ale jasná.
59'
Lucie Polomíková byla na pravém křídle osamocena, a tak měla čas si střelu připravit. Po nahrávce udělala dva kroky a o zem skórovala.
58'
Zlín skóruje po dvanácti minutách! Michaela Sekulová se prosadila střelou z levé strany, která se štěstím do svatyně hostů zapadla.
58'
Veronika Galušková zvyšuje rozdíl mezi oběma týmy už na devět branek. Sama jich vstřelila už rovných deset. Parádní počin.
56'
Zmar Zlína v posledních minutách. Lucie Fleková neskóruje ani ze sedmimetrového hodu. Míč hodila asi metr nad břevno plzeňské branky.
55'
Hana Formanová dostala zadovku na levé křídlo a jednoduše střelou mezi nohy gólmanky o zem ještě vylepšila skóre.
55'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
51'
Veronika Galušková dokonale oběhla soupeřku, dostala se tak sama do brankoviště a vmetla míč přímo do levého vinglu.
50'
Parádní sekvence Plzně! Andrea Vlachová vstřeluje čtvrtou branku svého týmu v řadě. Ten je deset minut do konce ve výtečné pozici.
49'
Denisa Franzová naskočila do brankoviště, ale míč poslala přesně do protipohybu domácí gólmanky, která už tak neměla možnost zakročit. Hosté poprvé v zápase vedou o pět branek.
48'
Pavlína Kepková se prezentovala fantastickým podstřelem z levého křídla, kdy míč nasměrovala přímo pod víko branky Zlína.
47'
Veronika Galušková proměnila sedmimetrový hod parádní střelou o zem doprostřed branky.
47'
Tým Plzně si vyžádal oddechový čas.
46'
Michaela Kolářová proměnila sedmimetrový hod střelou k pravé tyči a snižuje na ztrátu dvou branek.
45'
Zlín skvěle ubránil útok Plzně a dostal se do brejku. Michaela Sekulová běžela od poloviny úplně sama a nabídnutou možností nepohrdla.
44'
Pavlíně Kepkové stačilo čtrnáct sekund k opětovnému navýšení na čtyřbrankový rozdíl. Parádní sehranost Plzně v útoku.
44'
Michaela Sekulová dělovkou z dálky snižuje na tříbrankový rozdíl.
43'
Pavlína Lásková dostala míč do samostatného úniku, brankářku zmátla naznačením a vmetla míč do levé části branky. Parádní sekvence Plzně, která vsítila už čtyřikrát po sobě.
42'
Již sedmá branka Veroniky Galuškové v utkání. Ta dnes Plzeň táhne za vítězstvím.
39'
Lucie Drozdová zvládla parádní individuální únik od poloviny skrze obranu a na konci přidala skvělou trefu. Plzeň vede o dvě branky.
39'
Pavlína Kepková se prosazuje po čtvrté v zápase, tentokrát velmi tvrdou ránou k zemi z pravého křídla.
39'
Lucie Fleková umístila míč k pravé noze brankářky a srovnává krok.
37'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Lenka Sekulová).
36'
Veronika Galušková skóruje i v oslabení. Parádní nadskok nad obranu a následná rána do levého dolního růžku.
35'
Michaela Kolářová jednoduše bez náznaků poslal míč mezi rukama brankářky Plzně ze sedmičky do branky.
35'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková).
33'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
32'
Veronika Galušková si vzala na bedra střelu z dálky. Byla z toho brutální dělovka, div, že se síť neroztrhla. Srovnáno.
31'
Pavlína Kepková se dostala do samostatného úniku a jednoduše překonala brankářku. Srovnává na 14:14.
31'
První poločas je za námi. Viděli jsme v něm atraktivní a ofenzivní házenou. Zlín šel ze začátku do vedení, ale následně iniciativu přebrala Plzeň, která si začala tvořit náskok. Ten držela až do 28. minuty, kdy se Zlínu opět podařilo dotáhnout se a následně ještě stav otočit.
30'
30'
Lucie Polomíková dostala přihrávku do pivota, otočila se a vmetla do branky míč pět sekund před koncem poločasu.
30'
Linda Galušková ale zase srovnává. Stačilo ji k tomu pouhých dvanáct sekund. Z protiútoku se dostala za obranu a po zemi míč posunula di sítě.
29'
Zlín se dokonce po dlouhé době dostává do vedení. Lucie Fleková naběhla z druhé vlny, dostala míč a po výskoku okamžitě míč poslala o zem do branky.
28'
Laura Holíncová využívá přesilovku a trefuje se poprvé v zápase. Trochu nečekanou střelou z pravé strany propálila padající gólmanku mezi nohama.
28'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
27'
Oddechový čas pro plzeňský tým.
27'
Michaela Kolářová byla tentokrát na sedmičce úspěšná, rychlou střelou bez náznaků snížila na jednobrankový rozdíl.
25'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Denisa Franzová).
24'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
24'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Lucie Fleková).
24'
24'
Andrea Vlachová prošla obranou soupeře jako nůž máslem. Následné zakončení už pro ni nebylo problémem.
24'
Krásná kombinační hra končí parádním podstřelem Lucie Flekové ze středu, který taky zamířil do středu branky.
23'
23'
Andrea Vlachová se prosazuje neskutečnou dělovkou levou rukou z hranice asi jedenácti metrů od branky Zlína. Míč skončil v šibenici. Toto byla opravdu výstavní branka.
21'
Michaela Sekulová na sedmičce neúspěšná! Parádním zákrokem vytaženou rukou ji vychytala Michaela Malá.
20'
Střela Lucie Polomíkové se nakonec dostala do branky, i když se štěstím. Zlínská hráčka první úspěšnou trefou zápasu snižuje na dvoubrankovou ztrátu.
17'
Veronika Galušková dnes jede! Zaznamenala již čtvrtou branku, tentokrát přeběhla obranu na levé straně a zakončila do volné branky.
17'
následně už ale Zlín uspěl. Michaela Sekulová se dostala do brejku a soupeřku přehodila.
16'
Michaela Kolářová neproměnila sedmičku! Míč poslala pouze do tyčky na levé straně plzeňské branky.
14'
Veronika Galušková se prosadila parádním hodem ze značky na sedmičku. Míč poslal k tyči a soupeřova gólmanka neměla šanci zasáhnout.
14'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
11'
Pavlína Kepková seběhla z levého křídla ke středu a následně vymetla milimetrově přesnou ránou šibenici u bližší tyčky.
10'
Veronika Galušková dostala míč a okamžitě ho dělovkou nasměrovala do branky. Opět tak Plzeň dostala do vedení.
9'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Lásková).
9'
Parádní sedmička v podání Michaely Kolářové. Ta se ani neobtěžovala s náznakem a vmetla míč do protilehlého růžku.
9'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Kristýna Sedláčková).
8'
Lucie Drozdová se parádně protáhla obranou a přidává v téže minutě druhou branku svého týmu, čímž jde Plzeň už do dvougólového vedení.
8'
Plzeň skvěle rozhýbala obranu soupeře. Pavlína Kepková se stáhla na střed a vmetla míč za brankářčiny záda.
6'
Andrea Vlachová zakončila kombinaci plzeňských a parádně dostala míč do branky. Je opět srovnáno.
5'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
5'
Andrea Vlachová dostala pas na hraninci desíti metrů a z pravé strany parádně vymetla protilehlou šibenici.
4'
4'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
3'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Denisa Rafajová).
2'
Veronika Galušková ovšem po dalších pár sekundách srovnává stav utakání.
1'
Michaela Kolářová měla na starost první sedmimetrový hod zápasu. Toho se zhostila skvěle a vhodila míč silnou ránou do dolního růžku branky.
1'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Denisa Franzová).
1'

Handball PSG Zlín: Blažková, Jechová – Herbočková, Fleková, Štipčáková, M. Sekulová, Gärtnerová, Kolářová, Rafajová, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Hubová, Holíncová, Protivánková.

DHC Plzeň: Řezáčová, M. Malá – Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Formanová, L. Drozdová, Franzová, L. Galušková, Lásková, D. Galušková, Vlachová, V. Galušková.

Rozhodčí: Tomáš Deml, Michal Dvořáček.
DHC PLZEŇ

Plzni se nepovedly poslední dva zápasy. Hlavně nakládačka od Michalovec, kdy západočeský tým prohrál o 22 branek, byla tristní. Jinak je ale na hezké páté pozici se ziskem jedenácti bodů z devíti zápasů. Plzeň prohrála zatím třikrát, ale pětkrát vítězila a jednou remizovala. Nastřílela 238 branek, přičemž jich obdržela o dvacet méně.

Forma: P – P – V – V – V

Poslední zápasy:
Plzeň – Dunajská Streda 24:26
Michalovce – Plzeň 41:19
Hodonín . Plzeň 23:33
HANDBALL PSG ZLÍN

Zlínu se v letošním ročníku MOL Ligy žen vůbec nedaří. Je zatím umístěn až na dvanáctém místě, kdy získal tři body z devíti zápasů. V posledních pěti utkáních si vybojoval jeden bod, a to v posledním zápase, kdy remizoval s Pískem. Jinak vstřelil 237 branek přičemž jich obdržel 283.

Forma: R – P – P – P – P

Písek – Zlín 32:23
Zlín – Slavia 31:33
Zlín – Ruch Chorzów 33:40
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.