Házená - MOL liga ženy - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Dunajská Streda - 9. března 2022   17:30

Zlín
Zlín
1' Fleková  • 2' Kolářová  • 3' Kolářová  • 6' Kolářová  • 7' Fleková  • 12' Daňková  • 15' Kříčková  • 15' M. Sekulová  • 17' Daňková  • 19' Daňková  • 21' Herbočková  • 22' Herbočková  • 23' M. Sekulová  • 35' M. Sekulová  • 37' Daňková  • 38' Kříčková  • 39' Kolářová  • 43' Kříčková  • 48' M. Sekulová  • 50' Sedláčková  • 51' Kříčková  • 53' Kolářová  • 54' Daňková  • 57' Daňková  • 59' M. Sekulová  • 60' Daňková
30:30
(15:16)
Dunajská Streda
3' Élöová   • 4' C. Bugárová   • 4' Sáriová   • 5' Sáriová   • 7' C. Bugárová   • 8' C. Bugárová   • 10' R. Bíziková   • 11' R. Bíziková   • 13' R. Bíziková   • 14' R. Bíziková   • 15' Juhosová   • 16' Juhosová   • 25' C. Bugárová   • 30' Pénzesová   • 33' Juhosová   • 34' Juhosová   • 36' Juhosová   • 38' R. Bíziková   • 39' E. Rajnohová   • 44' Juhosová   • 45' R. Bíziková   • 46' R. Bíziková   • 51' Élöová   • 52' Pénzesová   • 55' Virág Demeterová   • 55' Juhosová   • 58' Élöová   • 59' E. Rajnohová
Zlín
Valášek, Vychodil

Handball PSG Zlín – MŠK Dunajská Streda 30:30 (15:16)
Nejvíce branek: Daňková 10/3, M. Sekulová 5, Kolářová 5 – R. Bíziková 7, Juhosová 7, Élöová 5/2. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 7/4 – 2/2. Vyloučení: 3:8. ČK: C. Bugárová (DST).
60'
Tak to byl zápas jako hrom! Michaela Daňková proměňuje závěrečnou sedmičku a zápas končí remízou!
60'
Sedmička pro Zlín! Přijde vyrovnání?
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Daňková rychle odpovídá.
59'
První střelu ještě Blažková chytila, na dorážku Rajnohové však už byla krátká.
59'
Ale úplně stejně se prosazuje na druhé straně i Michaela Sekulová!
58'
Élöová se střelou z dálky nemýlí. Dunajská Streda vede o dva.
57'
Daňková prošla hostující obranou jako nůž máslem a snižuje! Diváci ve zlínské sportovní hale uvidí ještě drama.
55'
Následně se opět z pravého křídla prosazuje Juhosová a hráčkám v modrých dresech se najednou bude hrát o dost lépe.
55'
Přihrávka na pivota a Demeterová si připisuje první gól v zápase.
55'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Daňková střelou zpoza obrany srovnává!
53'
A další skvělý zákrok Blažkové!
53'
Kolářová viděla signalizovanou pasivitu, tudíž vypálila a to se jí vyplatilo!
52'
Následně však Zlín inkasuje. Pénzesová proměňuje trhák.
52'
Zlín navíc drží Blažková, která si nyní připsala úspěšný zákrok.
51'
Ale Zlín se nevzdává! Přihrávka na pivotku Kříčkovou, která nedala hostující brankářce šanci.
51'
Élöová rychle odpovídá.
50'
Krásný výhoz od zlínské brankářky Blažkové, která tímto pasem našla Sedláčkovou, jenž se z trháku nemýlila!
49'
48'
Michaela Sekulová se první uvolnila kličkou a následně poslala míč za záda hostující brankářky. Zlín ještě žije!
46'
Skvělá individuální akce Bízikové. Ta udělala s míčem otočku a následně poslala míč do zlínské branky.
45'
Bíziková si nyní připisuje velmi snadný gól, když trefuje prázdnou zlínskou branku.
44'
Juhosová dostala skvělý pas do trháku od své brankářky a následně se nemýlila.
44'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Natálie Herbočková).
43'
Kříčková dostala na pivota přesnou přihrávku od Štipčákové a z této pozice se nemýlila!
43'
Iveta Blažková nyní v brance Zlína předvedla důležitý zákrok!
41'
Lenka Sekulová mohla z pravého křídla vyrovnat, netrefila však zařízení.
39'
Kolářová dostala přihrávku na osu hřiště, odkud překonává brankářku hostí střelou do protipohybu.
39'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
39'
Rajnohová se s ničím nepárala a střelou zpoza zlínské obrany zvyšuje.
38'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
38'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu MŠK Dunajská Streda (Cintia Bugárová).
38'
Bíziková se po delší době prosazuje akcí z rychlého protiútoku.
37'
... ale z dorážky se již zlínská střední spojka nemýlila!
37'
Sedmičku sice Daňková neproměňuje ...
36'
Sedmička pro Zlín!
36'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Kata Juhosová).
36'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
35'
Pěkná akce Zlína! Míč se dostal k Sekulové, která přesnou a hlavně tvrdou střelou nedává hostující brankářce šanci!
34'
A opět Juhosová. Z pravého křídla, levou rukou, gól. Tahle rovnice dnes platí.
33'
Juhosová se z pravého křídla opět nemýlila.
32'
Michaela Daňková proměňuje sedmičku a srovnává.
31'
Sedmička pro Zlín.
31'
Druhý poločas začíná útokem Dunajské Stredy.
31'
30'
30'
Pénzesová dává gól zároveň se závěrečnou sirénou prvního poločasu.
29'
28'
Élöová se ze značky sedmimetrového hodu nemýlí a srovnává skóre.
28'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Lenka Sekulová).
27'
Daňková v další šanci přestřelila.
26'
Daňková proměňuje sedmičku a vrací vedení svému týmu.
26'
26'
25'
Bugárová srovnává střelou z dálky.
25'
A další skvělý zákrok Mageraové!
24'
Fleková neproměňuje ani tuto sedmičku. Skvěle ji vychytala Mageraová!
24'
23'
23'
Zlínu to teď jde! Michaela Sekulová skvěle získala míč v obraně a dopracovala se až do trháku, který proměnila!
22'
A další gól Herbočkové. Tentokrát zvolila z křídla zakončení na zadní tyč.
21'
Herbočková dostala míč na levé křídlo, odkud si vytvořila úhel a následně poslala míč na přední tyč. Snižuje.
19'
Daňková rychle odpovídá a připisuje si dnes již svůj třetí gól.
19'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Rebeka Kucserová).
19'
Élöová proměňuje sedmičku a zvyšuje.
19'
Sedmička pro Dunajskou Stredu.
17'
Daňková se s ničím nepárala a vystřelila. Odměnou za to je jí desátý gól Zlína.
16'
15'
Michaela Sekulová dává gól a k tomu získává faul.
15'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Réka Mészárosová).
15'
Juhosová z pravého křídla přidává další gól svého týmu.
15'
14'
Velmi pěkná kombinace na druhé straně, po které dává už svůj čtvrtý gól Bíziková.
14'
Kříčkové to dnes nelepí. Nyní spálila další stoprocentní šanci.
13'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Cintia Bugárová).
13'
A nyní přidává Bíziková další gól elegantním obstřelem zlínské brankářky.
12'
Daňková rychle odpovídá gólem.
11'
A další gól Bízikové. Nyní dostala na levém křídle až trestuhodně moc prostoru.
11'
10'
Dunajská Streda poprvé v zápase ve vedení. Zasloužila se o to Bíziková.
10'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
9'
Ten ale Fleková neproměňuje. Stav tak zůstává vyrovnaný.
8'
8'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Kata Juhosová).
8'
Bugárová namířila míč přímo do horního růžku branky. Blažková si na míč sáhla, i tak však doletěl míč do sítě.
7'
Fleková bleskurychle odpovídá.
7'
Nejprve Kříčková trestuhodně neproměnila trhák, následně na druhé straně trestá Bugárová.
6'
Michaela Kolářová je zatím při chuti. Dává dnes již svůj třetí gól a vrací Zlínu vedení.
6'
Žlutá karta pro tým MŠK Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
5'
A druhý gól Sáriové v řadě znamená vyrovnaný stav.
4'
Zatím padají góly jak na běžícím páse. Ten poslední dává Sáriová.
4'
Fleková proměňuje sedmičku a vrací Zlínu dvougólové vedení.
4'
4'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Cintia Bugárová).
3'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
3'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Beatrix Élöová).
2'
Velmi pohledná kombinační akce Zlína, po níž Kolářová zvyšuje skóre.
1'
Fleková se odvážila vystřelit zpoza obrany a to se jí vyplatilo. Dává první gól zápasu.