Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Tatran Stupava - 11. února 2023   15:00

Písek
Písek
1' Stellnerová  • 2' Korešová  • 4' M. Svobodová  • 6' Korešová  • 10' Stellnerová  • 10' E. Svobodová  • 12' Stellnerová  • 14' Chlupová  • 15' M. Svobodová  • 15' Stellnerová  • 16' Boorová  • 17' Stellnerová  • 21' M. Svobodová  • 21' Boorová  • 26' Korešová  • 28' Bicanová  • 29' Kordíková  • 30' Korešová  • 32' Stellnerová  • 33' E. Svobodová  • 35' M. Svobodová  • 36' E. Svobodová  • 36' Chlupová  • 38' M. Svobodová  • 39' Stellnerová  • 40' E. Svobodová  • 41' M. Svobodová  • 44' M. Svobodová  • 46' Boorová  • 48' Plojharová  • 51' Nosková  • 56' Bicanová  • 59' Bicanová
34:19
(18:8)
Tatran Stupava
2' Jagodičová   • 10' Bahorecová   • 13' Bahorecová   • 17' Walterová   • 19' Walterová   • 20' Jagodičová   • 25' L. Kovácsová   • 37' Bahorecová   • 38' Walterová   • 39' Galková   • 40' Jagodičová   • 45' L. Kovácsová   • 49' Bahorecová   • 51' Bahorecová   • 52' Bahorecová   • 55' Jagodičová   • 57' Griffiths   • 60' Tornócziová
Písek
Kržová, Preslová – Nosková, Velková, Kordíková, Plojharová, Hanzelínová, Korešová, E. Svobodová, Bicanová, Suchomelová, M. Svobodová, Stellnerová, Chlupová, Boorová.
Hanzalíková, Mozoľová – Griffiths, Bahorecová, L. Kovácsová, Jagodičová, Walterová, Galková, R. Gašpareková, Tornócziová.

Sokol Písek – HC Tatran Stupava 34:19 (18:8)
Nejvíce branek: M. Svobodová 7, Stellnerová 7, Korešová 4 – Bahorecová 6, Jagodičová 4, L. Kovácsová 3/1. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 3:4.
Dnešní duel je u konce. Písek v druhém poločase znovu ukázal skvělou hru a nedopustil žádné překvapení. Stupava hrála chvílemi pěkně, ale na soupeře prostě neměla kvalitu.
60'
Vyloučení pro tým Sokol Písek (Adéla Suchomelová).
60'
Stupava kombinovala dlouho. Nakonec se ale podařilo z pravé strany vmést míč do branky Patrícii Tornócziové.
59'
Agáta Bicanová dostala přihrávku do volného prostoru před brankoviště. Následně si naběhla trochu do strany a jednoduše skórovala.
57'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Katarína Griffiths).
56'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Agáta Bicanová).
55'
Vyloučení pro tým HC Tatran Stupava (Melani Jagodičová).
55'
Pěkná dalekonosná rána Melani Jagodičové zamířila do vinglu.
52'
Tentokrát k sobě svěřenkyně svolal Jan Pavlovský. Timeout pro Písek.
52'
Stupava se nyní prokombinovala na levou stranu a hezky akci proměnila. Paulína Bahorecová tak má na kontě již pět gólů.
51'
Nela Nosková je další hráčkou Písku, která se prosazuje poprvé až v pozdních minutách. Domácí hráčky využívají širší sestavu.
51'
Stupava vstřelila dvě branky po sobě. To se jí v dnešním utkání předtím nepovedlo. Opět to byla Paulína Bahorecová.
49'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Paulína Bahorecová).
48'
Barbora Plojharová si dnes připsala první branku v zápase.
46'
Písek má na kontě třicet branek! Tentokrát si seběhla Michaela Boorová až k brankovišti soupeře, inkasovala přihrávku přes celé hřiště a vhodila míč tváří v tvář gólmance do branky.
45'
Oddechový čas zřejmě pomohl. Lucie Kovácsová si hned připsala branku, trvalo to pár sekund.
45'
Peter Olšavský si pro Stupavu vyžádal oddechový čas.
44'
Magdalena Svobodová má na kontě již sedmou branku a písek tak vede už o patnáct gólů.
43'
Pěknou sedmičku si na své konto přidala Jana Chlupová. Míč vhodila do pravého horního růžku.
41'
Vyloučení pro tým HC Tatran Stupava (Katarína Griffiths).
41'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Magdaléna Svobodová).
40'
Krásný technický oblouček z levé strany předvedla Eva Svobodová. Brankářka neměla nárok a Písek znovu navyšuje.
40'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Melani Jagodičová).
39'
Další povedenou souhrou na pravou stranu následnou střelou mimo dosah gólmanky se prezentoval Písek, konkrétně Alena Stellnerová.
39'
Stupava se ovšem rozstřílela. Prosadila se tentokrát Hana Galková a Slovenky snížily náskok soupeře na 13 gólů
38'
Nyní už ale opět krásná akce a rána na druhé straně. Zvyšuje Magdalena Svobodová.
38'
A hned vzápětí přichází další hezká stupavská akce. Tu měla na svědomí Laura Walterová.
37'
Poprvé ve druhém poločase se prosadila i Stupava, konkrétně Pavlína Bahorecová. Slovenkám to trvalo sedm minut a čtyřicet sekund.
36'
Pěkná kombinace při přechodu do útoku skončila střelou Jany Chlupové, která tak využívá přesilovku pěknou střelou do pravého horního rohu.
36'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Eva Svobodová).
35'
Vyloučení pro tým HC Tatran Stupava (Hana Galková).
35'
Rychlý protiútok znamená únik Magdaleny Svobodové, která jednoduše navýšila náskok již na třináct branek.
33'
Pěkná akce skončila píseckou dohrávkou na levé křídlo. Tam se nacházela Eva Svobodová, která s přehledem z výskoku proměnila.
32'
Alena Stellnerová se dostala do střelecké pozice, ze které nevyslal nejlepší ránu, ale míč se nakonec do soupeřovy svatyně po několika odrazech dostal.
31'
První poločas přinesl jasný výsledek. Písek se od začátku dostával do většího a většího náskoku, který v průběhu první půle natáhl až na deset branek. Střelecky se nejvíce dařilo na straně Písku Aleně Stellnerové (5 gólů) a Lucii Kovácsové, Melani Jagodič a Lauře Walterové (všechny 2 góly).
30'
30'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Iveta Korešová).
29'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Eva Kordíková).
28'
26'
26'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas.
25'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Tatran Stupava (Lucia Kovácsová).
25'
Vyloučení pro tým Sokol Písek (Jana Chlupová).
25'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Lucia Kovácsová).
22'
Vyloučení pro tým Sokol Písek (Nela Nosková).
21'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Boorová).
21'
20'
19'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Laura Walterová).
18'
Vyloučení pro tým HC Tatran Stupava (Lucia Kovácsová).
17'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Alena Stellnerová).
17'
16'
15'
15'
14'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Jana Chlupová).
13'
12'
Trenér hostujících hráček si vyžádal oddechový čas.
12'
10'
10'
10'
6'
4'
2'
2'
1'
1'
Sokol se poslední dobou nachází v herní pohodě. Jedinou kaňkou na jeho výkonech je již zmiňovaná prohra z minulého kola proti Kynžvartu. Tentokrát se doma může znovu naladit na vítěznou notu proti Stupavě. Jihočeškám patří 6. místo v tabulce a za další výhrou je bude určitě hnát i úderné duo Iveta Korešová a Alena Stellnerová, které společně zařídily více než polovinu všech branek Písku.

Stupava je osamocena na posledním místě tabulky s jediným bodem za remízu, kterou ukořistila na začátku sezony ve Zlíně. Jejím největším problémem je střílení branek a i v této statistice zůstává daleko za ostatními celky. Všechna dosavadní vzájemná utkání ovládly hráčky z Písku. Budoucími nadějemi Tatranu jsou Pavla Bahorecová a Lucie Kovácsová, které v tomto týmu střelecky vyčnívají.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.