Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Dunajská Streda - 12. února 2023   16:00

Zlín
Zlín
2' Daňková  • 7' M. Sekulová  • 11' Kříčková  • 11' Ševčíková  • 15' Ševčíková  • 28' Mizerová  • 32' Ševčíková  • 40' Štipčáková  • 42' L. Sekulová  • 48' D. Šimková  • 51' D. Šimková  • 52' M. Sekulová
18:28
(10:16)
Dunajská Streda
3' Bíziková   • 4' Élöová   • 13' Élöová   • 14' Juhosová   • 16' Desortová   • 18' Némethová   • 18' Rajnohová   • 22' Desortová   • 23' Desortová   • 24' Juhosová   • 27' Pastorková   • 29' Élöová   • 29' Juhosová   • 30' Élöová   • 30' Pénzesová   • 33' Élöová   • 35' Juhosová   • 35' Pénzesová   • 36' Juhosová   • 38' Pénzesová   • 39' Mészárosová   • 41' Pastorková   • 52' Pénzesová   • 55' Desortová   • 59' Sáriová   • 60' Mészárosová
Zlín
Kateřina Fialová, Marta Sovová
Hala Datart, Zlín

Handball PSG Zlín – HC DAC Dunajská Streda 18:28 (10:16)
Nejvíce branek: D. Šimková 7/5, M. Sekulová 3, Ševčíková 3 – Élöová 6/1, Juhosová 5, Pénzesová 4. Rozhodčí: Kateřina Fialová, Marta Sovová. Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2. Vyloučení: 1:4.
První dějství bylo až do jeho koncovky vyrovnanou partií. Jenže pak už šla voda na mlýn hráčkám ze Slovenska. Ty se dostaly do poločasového vedení o šest branek. To ve druhém dějství narostlo na deset gólů. Zlín prohrál doma s Dunajskou Stredou poměrem 18:28. Denisa Šimková dala nejvíce braneck domácích a sice sedm, na druhé straně to byla Beatrix Élöovám ta jich měla šest. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
60'
Réka Mészárosová se prosadila v poslední vteřině utkání.
60'
Domácí svou šanci nevyužili a musí se rychle bránit.
59'
Barbara Sáriová prošla na pivota jako nůž máslem a poslala svou bombu k tyčce.
59'
Lucie Polomíková se prosadila překrásným lobem.
59'
Zlín bude zahrávat sedmičku. Míč si bere Polomíková, protože Daniela Šimková odpykává svůj trest.
58'
Oba celky své šance nevyužily.
58'
Barbara Sáriová jistě proměnila mezi nohama. Slovenky vedou už o devět branek.
57'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Daniela Šimková).
57'
Karolína Ševčíková trefila tyčku!
56'
Zlín se neprosadil z pravého křídla, ale zůstává na míči.
55'
Oddechový čas pro tým Handball PSG Zlín.
55'
Eliška Desortová se ze střední vzdálenosti trefila ostrou střelou do levého horního rohu branky Zlína.
54'
Zlín se jen těžko prosazuje do zformované obrany hostů.
53'
Noémi Kovácsová minula z pravého křídla zařízení.
53'
Michaela Daňková trefila z rychlého kontru jenom tyčku!
52'
Slovenky jsou na míči a nemají důvod nikam spěchat.
52'
Michaela Sekulová prostřelila ze střední vzdálenosti všechno, co jí stálo v cestě.
52'
Monika Pénzesová po deseti minutách dává branku Dunajské Stredy po pěkné sehrávce na levé křídlo.
51'
Slovenky zůstávají po faulu Zlína na míči.
51'
Daniela Šimková se z dálky trefila ostrým projektilem rovnou do šibenice.
50'
Dunajská Streda je stále na míči, ale jejímu snažení chybí střelba.
49'
Michaela Daňková z dálky trefila jenom ruce brankářky.
49'
Michaela Sekulová trefila jenom ruce ve žlutém. Zlín ale pokračuje v útočném snažení.
48'
Slovenky opět selhaly v zakončení, Zlín jde na míč.
48'
Daniela Šimková ukončila šestiminutové domácí čekání na branku.
47'
Iveta Blažková ukázala další dobrý zákrok.
46'
Tempo zápasu nám poněkud opadlo. Dunajská Streda je na míči a nikam se nežene.
45'
Oba celky ve svých šancích selhaly.
45'
Ruka rozhodčí byla nahoře a Zlín minu zařízení. Slovenky jsou na míči.
44'
Michaela Daňková jenom minula zařízení, když měla nabito ze střední vzdálenosti.
44'
Iveta Blažková ukázala pěkný zákrok při rychlém kontru Slovenek.
43'
Réka Mészárosová těsne minula branku domácího týmu.
42'
Lenka Sekulová poslala bomu ze střední vzdálenosti přesně k tyčce.
41'
Kristína Pastorková dostala míč na pivota, provedla otočka a poslala přesně míč k tyčce.
41'
Iveta Blažková se dostala na dlouhou přihrávku Slovenek. Zlín je na míči.
40'
Veronika Štipčáková se prosadila přes důraznou obranu hostů drzým průnikem.
39'
Réka Mészárosová se prosadila z rychlého kontru.
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Handball PSG Zlín (Daniela Šimková).
38'
Zlín bude zahrávat sedmičku.
38'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Kristína Pastorková).
38'
Monika Pénzesová opět udeřila ze křídla.
37'
Zlín je na míči třicet vteřin, ale je to hodně statické.
36'
Kata Juhosová se prosadila po sehrávce z pravého křídla.
35'
Monika Pénzesová potrestala z rychlého kontru nedůslednost Zlína.
35'
Kata Juhosová se prosadil pravého křídla.
34'
Iveta Blažková dobře zasáhla nohou proti ostřé střele z dálky.
34'
Zlín je sice na míči, ale jeho snažení chybí pohyb.
33'
Beatrix Élöová to vzala na sebe ze střední vzdálenosti.
32'
Karolína Ševčíková napravila své zaváhání a prosadila se mezi nohama brankářky z rychlého kontru.
32'
Karolína Ševčíková trefila jenom ruce první hráčky, Dunajská Streda jde na míč.
31'
Iveta Blažková se vytáhla proti střele z pravého křídla.
Dunajská Streda začala poločas na míči.
31'
První dějství bylo až do jeho koncovky vyrovnanou záležitostí. Jenže v ní přepnuly hráčky ze Slovenska na vyšší rychlostní stupeň a několika slepeným brankami dostaly Dunajskou Stredu až na šestibrankový rozdíl. Druhý poločas začne v 16:52.
30'
30'
Zlín svou šanci nevyužil.
30'
Monika Pénzesová dává branku po sehrávce z levého křídla.
30'
Beatrix Élöová dostala Dunajskou Stredu do pětibrankového náskoku.
29'
Veronika Štipčáková selhala v zakončení. Zlín se musí rychle bránit.
29'
Kata Juhosová z rychlého kontru potrestala chybu Zlína.
29'
Beatrix Élöová z dálky poslala dělovku do horního rohu.
28'
Adéla Mizerová dostala nabito na pivota a poslala míč k levé tyčce.
27'
Kristína Pastorková poslal v pádu míč do pravého horního rohu. Dunajská Streda vede už o tři branky.
26'
Daniela Šimková poslal sedmičku přesně k levé tyčce. Brankářke hostů se nohou už nenatáhla.
26'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Eliška Desortová).
24'
Kata Juhosová se trefila z rychlého úniku na bližší tyčku.
23'
Eliška Desortová trestá další minelu domácího týmu.
22'
Eliška Desortová se proadila z posupného útoku. Dunajská Streda jde opět do vedení.
22'
21'
Iveta Blažková ukázala parádní reflex.
20'
Daniela Šimková poslala sedmičku opět k levé tyčce.
20'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Natália Némethová).
20'
Dunajská Streda nevyužila svou šanci, Zlín jde na míč.
19'
Daniela Šimková trefila sedmičku přesně k tyčce.
19'
Zlín bude zahrávat sedmičku!
18'
Erika Rajnohová trestá po rychlé akci další domácí minelu.
18'
Natália Némethová obešla svou obránkyni a trefila se ostrou střelou k pravé tyčce.
17'
Zlín se to snaží sehrát až do kuchyně, což je možná škoda.
17'
16'
Iveta Blažková vyčapala nájezd hostů, ale Dunajská Streda je stále na míči.
16'
Eliška Desortová našla pravačkou pravý horní růžek domácí branky.
15'
Lucie Polomíková z kontru trefila jenom břevno!
15'
Karolína Ševčíková prostřelila všechno, co jí stálo v cestě. Je opět srovnáno.
14'
Kata Juhosová trestá střeleckou minelu Zlína, když se prosadila po sehrávce z pravého křídla.
13'
Beatrix Élöová napravila své střelecké zaváhání ze sedmičky pěknou střelou k tyčce.
12'
Beatrix Élöová sedmičku neproměňuje! Vylámala si zuby na Blažkové, která předvedla famózní zákrok.
12'
Dunajská Streda bude zahrávat sedmičku!
11'
Karolína Ševčíková dává domácím vedení v přesilovce po ostré střele k tyčce.
11'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
11'
Monika Kříčková dostala míč na pivota a prostřelila brankářku.
10'
Zlín je na míči půlminuty, ale chybí tomu střelba.
9'
Beatrix Élöová poslal míč do pravého horního rohu. Brankářka neměla nárok.
9'
Dunajská Streda bude zahrávat sedmimetrový hod.
9'
Slovenky dostaly míč do sítě, ale branka nemohla platit kvůli přešlapu.
8'
Slovenky jsou na míči a nikam nespěchají.
7'
Michaela Sekulová ukončila dlouhé střelecké ticho po pěkné sehrávce.
6'
Michaela Sekulová zastavila útočný nájezd Slovenek, ale ty zůstávají na míči.
4'
Beatrix Élöová dostáva Dunajskou Stredu do vedení.
4'
Domácí svou šanci nevyužili a musí se rychle vracet.
3'
Réka Bíziková se prosadila po pěkné sehrávce z levého křídla.
3'
Slovenky roztáhly hru do šířky, ale obrana Zlína je dnes urputná.
2'
Michaela Daňková se prosadila ostrým podstřelem. Zlín se ujímá vedení.
2'
Zlín je na míči už půldruhé minuty.
1'
První střela domácích šla mimo branku.
1'
Právě probíhá nástup, za chvíli se začne hrát.

Handball PSG Zlín: B. Šimková, Dokoupilová, Blažková – Daňková, Mizerová, Štipčáková, M. Sekulová, D. Šimková, Ševčíková, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Kříčková.
Trenér: Irena Stojarová

HC DAC Dunajská Streda: Mageraová, Gajdócziová – Pénzesová, N. Kovácsová, Costaová, Juhosová, Mészárosová, Desortová, Némethová, Pastorková, Sáriová, Virág Demeterová, B. Hornyáková, Rajnohová, Bíziková, Élöová.
Trenér: Viktor Debre

Rozhodčí: Kateřina Fialová, Marta Sovová.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené! Mol liga pokračuje v neděli 12. února již 16. kolem. V rámci něj na sebe narazí týmy Handball PSG Zlín a HC DAC Dunajská Streda. Souboj týmů, které třikrát v řadě neprohrály začíná v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.