Mistrovství světa žen -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora  : Srbsko - 9. prosince 2021   18:00

Černá Hora
Černá Hora
1' Premovićová  • 3' Brnovičová  • 6' Pavićevićová  • 7' N. Vukčevićová  • 7' Pavićevićová  • 11' Grbićová  • 12' Premovićová  • 15' Pletikosićová  • 17' Pavićevićová  • 20' Radičevićová  • 21' Radičevićová  • 23' Grbićová  • 25' Pavićevićová  • 29' Pavićevićová  • 30' Radičevićová  • 33' Radičevićová  • 37' Grbićová  • 43' Pletikosićová  • 45' Premovićová  • 49' Brnovičová  • 55' Premovićová
25:27
(18:14)
Srbsko
Srbsko
4' Janjuševićová   • 5' Stoiljkovićová   • 6' Stamenićová   • 7' Stoiljkovićová   • 11' Radojevićová   • 17' Stoiljkovićová   • 18' Stoiljkovićová   • 19' Risovićová   • 20' Liščevićová   • 22' Stamenićová   • 23' Lovrićová   • 24' Stoiljkovićová   • 26' Radojevićová   • 30' Radojevićová   • 32' Radojevićová   • 37' Radojevićová   • 38' Radojevićová   • 43' Stoiljkovićová   • 45' Janjuševićová   • 47' Radojevićová   • 49' Stoiljkovićová   • 50' Janjuševićová   • 54' Janjuševićová   • 54' Janjuševićová   • 57' Stamenićová   • 58' Liščevićová
Černá Hora
Alvárez, Bustamante (oba ESP)
Palau d'Esports de Granollers (ESP)
Srbsko

Je konec! Srbky v závěru otočily zápas proti Černé Hoře a připsaly si důležité dva body za vítězství. To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Černá Hora – Srbsko 25:27 (18:14)
Nejvíce branek: Radičevićová 8/4, Pavićevićová 5, Premovićová 4 – Radojevićová 8/1, Stoiljkovićová 7, Janjuševićová 5. Rozhodčí: Alvárez, Bustamante (oba ESP). Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 5:0. ČK: Jovanovićová (SRB).
60'
Srbský trenér na závěr bere ještě oddechový čas.
60'
Obě brankářky v závěru čarují ve svých brankách!
59'
Matea Pletikosićová zakončuje nepřesně! Tohle může být klíčový okamžik zápasu!
59'
Oddechový čas pro Černou Horu.
58'
Kristina Liščevićová dává další branku Srbska a posílá své spoluhráčky do dvoubrankového vedení.
57'
Alexandra Stamenićová zakončuje svůj pokus střelou do protipohybu brankářky soupeře.
55'
Obě gólmanky v závěru drží své spoluhráčky.
55'
Sanja Premovićová si udělala prostor k zakončení a bez problému zakončila.
54'
Andela Janjuševićová dokázala svým pokusem teď dokonce otočit vývoj utkání. Zakončila střelou pod horní tyč.
54'
Andela Janjuševićová svým pokusem dokázala vyrovnat.
52'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Itana Grbićová).
51'
50'
Andela Janjuševićová snižuje svým pokusem na rozdíl jediné branky.
49'
Jovana Stoiljkovićová vymetla střelou z dálky pavučiny v bráně soupeře.
49'
Tatjana Brnovičová umístila svůj pokus přesně střelou podél brankářky.
47'
Tamara Radojevićová ze sedmičky umístila míč přesně k ytči.
45'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Sanja Premovićová).
45'
Andela Janjuševićová si udělala prostor a střelou do protipohybu umístila míč dolů k pravé tyči.
43'
Matea Pletikosićová z pivota trefila přesně k tyči.
43'
Jovana Stoiljkovićová z dálky propálila vše co ji stálo v cestě.
42'
Oddechový čas pro Srbsko.
41'
Obě brankářky drží své spoluhráčky výbornými zákroky.
39'
Jovanka Radičevićová ze sedmičky na MS se opět nemýlila.
39'
Marija Jovanovićová stáhla k zemi soupeřku za dres zápasnickým způsobem. Po zásluze tak zápas pro ní dneska končí. Navíc sedmička pro soupeřky.
38'
Tamara Radojevićová snížila na rozdíl dvou branek.
37'
Itana Grbićová s pomocí břevna dala nádhernou branku svého týmu.
37'
Tamara Radojevićová tentokrát s pomocí tyče dokázala zamířit přesně.
35'
Tamara Radojevićová tvrdou nechytatelnou střelou nedala ze sedmičky brankářce soupeře příliš šancí.
33'
Jovanka Radičevićová z křídla našla skulinu na bližší tyči mezi gólmankou a tyčí.
32'
Tamara Radojevićová si udělala prostor a střelou podél brankářky soupeře poslala balón do brány soupeře.
31'
Úvod druhého poločasu je zatím hodně plný nepřesností na obou stranách.
31'
Srbky rozehrály druhý poločas.
31'
30'
30'
Jovanka Radičevićová zakončuje z levého křídla umístěným pokusem na vzdálenější tyč.
30'
Tamara Radojevićová dokázala svůj pokus umístit k levé tyči.
30'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Nikolina Vukčevićová).
29'
Ivona Pavićevićová si udělala prostor ke střele a bez problému zakončila.
27'
Jovanka Radičevićová ze sedmičky se na MS protě nemýlí.
26'
Tamara Radojevićová zakončuej svůj pokus umístěnou střelou do protipohybu gólmanky.
25'
Ivona Pavićevićová si udělala prostor a umístila svůj pokus střelou podél gólmanky soupeře.
25'
Oddechový čas pro Černou Horu..
24'
Jovana Stoiljkovićová vyskočila před brankovištěm a střelou z dálky umístila míč k levé tyči.
23'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Tatjana Brnovičová).
23'
Gól vstřelil tým Srbsko (Nataša Lovrićová).
23'
Itana Grbićová na druhé straně rovněž úspěšná umístěnou střelou.
22'
Alexandra Stamenićová z křídla přidává další branku svého týmu.
21'
Jovanka Radičevićová umístěnou střelou do horního rohu přidává další branku.
20'
Kristina Liščevićová střelou z brankoviště přidává další branku Srbska.
20'
Jovanka Radičevićová se nyní dokázala prosadit z rychlého brejku.
19'
Jovanka Radičevićová tentokrát sedmičku proměnila hodně se štěstím.
19'
Jovana Risovićová přes celé hřiště dává branku do prázdné branky Černé Hory!
18'
Jovana Stoiljkovićová přidala druhý gól v krátkém sledu za sebou.
17'
Ivona Pavićevićová umístěnou střelou k tyči přidala další branku.
17'
Gól vstřelil tým Srbsko (Jovana Stoiljkovićová).
17'
15'
15'
Matea Pletikosićová umístěnou střelou k levé tyči poslala Černou Horu do čtyřbrankového vedení.
15'
Marina Rajčićová v bráně čaruje !
14'
Jovana Stoiljkovićová jen těsně minula levou tyčku branky soupeře.
12'
Sanja Premovićová na druhé straně nádherným lobem překonala brankářku soupeře.
11'
Tamara Radojevićová protrhuje střeleckou smůlu srbských hráček.
11'
Itana Grbićová si vyskočila na brankovišti a střelou přes obránce soupeře zakončila do horního rohu.
10'
Andela Janjuševićová nedokázala přesně zakončit.
10'
Jovanka Radičevićová ze sedmičky opět přesná. Tato disciplnína se ji na MS daří.
9'
Kristina Liščevićová na druhé straně dopadla úplně podobně.
9'
Ivona Pavićevićová trefila připravenou gólmanku soupeře.
8'
Zakončení Petrovičové bylo tentokrát hodně nepřesné.
7'
Ivona Pavićevićová dokázala vrátit znovu umístěnou střelou vedení na stranu svého týmu.
7'
Jovana Stoiljkovićová opět po rychlé kombinaci zakončuje přesně k tyči.
7'
Itana Grbićová střelou z dálky vrací vedení na stranu Černé Hory.
6'
Alexandra Stamenićová dokázala na druhé straně poměrně rychle odpovědět. Máme tak znovu srovnáno.
6'
Ivona Pavićevićová umístila svůj pokus do levého horního rohu.
5'
4'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Ema Ramusovićová).
4'
Andela Janjuševićová první úspěšnou střelkyní srbských hráček. Její pokus zapadl přesně podél brankářky.
3'
Tatjana Brnovičová umístěnou střelou k tyči přidává další branku svého týmu.
2'
Na hřišti se nám teď množí technické chyby na obou stranách.
1'
Sanja Premovićová technickou přízemní střelou otevírá skóre dnešního utkání.
1'
První poločas nám začal, rozehráli ho hráčky Černé Hory.
1'

Černá Hora: Rajčićová, Nenezićová – Radičevićová, Pletikosićová, Mugošová, Popovićová, Ujkićová, Ašaninová, Malovićová, Nataša Ćorovićová, Premovićová, Brnovičová, Ramusovićová, Pavićevićová, Grbićová, N. Vukčevićová.

Srbsko: Risovićová, Graovacová – Vukajlovićová, M. Agbabová, J. Agbabová, Janjuševićová, Kojićová, Radojevićová, T. Kocićová, Jovovićová, Stamenićová, Jovanovićová, Lovrićová, Stoiljkovićová, Liščevićová, Petrovićová.

Rozhodčí: Alvárez, Bustamante (oba ESP).
Pomalu se nám vše připravuje k utkání, za pár okamžiků začneme.

Poslední tři vzájemné zápasy:
13.12.19 Srbsko Černá Hora 26 : 28
10.12.18 Srbsko Černá Hora 27 : 28
23.06.18 Srbsko Cerná Hora 22 : 36
Čeká nás souboj čtvrté Černé Hory, která má v průběžné tabulce dva body za jedno vítězství a jednu porážku, a posledního Srbska, které v tabulce zatím je bez jediného bodu.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z hlavní části letošního MS, ve kterém se proti sobě představí hráčky Čern= Hory a Srbska.