Mistrovství světa žen -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko  : Brazílie - 2. prosince 2021   18:00

Chorvatsko
Chorvatsko
3' Debelićová  • 5' Krsniková  • 10' Debelićová  • 12' Mičijevićová  • 13' Debelićová  • 14' Krsniková  • 15' Mičijevićová  • 16' L. Kalausová  • 19' L. Kalausová  • 24' Blaževićová  • 31' Blaževićová  • 32' Ježićová  • 35' Mičijevićová  • 43' Mičijevićová  • 46' Debelićová  • 49' Mičijevićová  • 51' Šimarová  • 52' Krsniková  • 55' Šimarová  • 55' Šimarová  • 56' Ježićová  • 57' Blaževićová
25:30
(12:18)
Brazílie
Brazílie
2' Matieliová Machadová   • 4' B. de Paulaová   • 5' T. M. Limaová   • 9' Guarieirová   • 11' Araújová   • 12' Matieliová Machadová   • 13' B. de Paulaová   • 15' T. M. Limaová   • 15' Araújová   • 17' Rodriguesová-Belová   • 18' Guarieirová   • 20' Matieliová Machadová   • 24' Cardosová   • 26' Cardosová   • 26' B. de Paulaová   • 30' Guarieirová   • 32' Araújová   • 33' Rodriguesová-Belová   • 35' Rodriguesová-Belová   • 39' B. de Paulaová   • 42' B. de Paulaová   • 44' Araújová   • 45' Vieirová   • 48' Araújová   • 53' Guarieirová   • 54' B. de Paulaová   • 57' B. de Paulaová
Chorvatsko
Bešenová, Kapitanovićová, Pijevićová – Blaževićová, Burićová, Debelićová, Dežićová, Ježićová, L. Kalausová, Krsniková, Mamićová, Mičijevićová, P. Posavecová, S. Posavecová, Šimarová, Turková.
Alsajídová Y. – Alsajídová Y. H.
Pabellon Ciutat de Castello, Castellón de la Plana
Brazílie
Arenhartová, de Arrudaová – Carneirová, Araújová, Rodriguesová-Belová, Cardosová, F. G. da Rochaová, B. de Paulaová, Fermová, Guarieirová, Matieliová Machadová, T. M. Limaová, Quintinová, Venturová, Vieirová, Fernandesová.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Chorvatsko – Brazílie 25:30 (12:18)
Nejvíce branek: Blaževićová 5/2, Mičijevićová 5, Debelićová 4 – B. de Paulaová 7, Araújová 5, Rodriguesová-Belová 4/1. Rozhodčí: Alsajídová Y. – Alsajídová Y. H.. Sedmimetrové hody: 5/3 – 4/3. Vyloučení: 4:2.
Je konec. Brazílie zvítězila nad Chorvatskem 30:25 a vstoupila tak do turnaje velmi dobře. Už po první půli bylo prakticky rozhodnuto, neboť si Brazilky vytvořily šestibrankový náskok. Ve druhém poločase se Chorvatky snažily velkou ztrátu stáhnout, ale to se jim nakonec nepodařilo.
Brazílie se pozítří utká s Japonskem, zatímco na Chorvatsko čeká Paraguay.
60'
Rodriguesová-Belová to zkusila z devíti metrů, ale její rána minula pravou tyč.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Dora Krsniková si opět vylámala zuby na brankářce Arenhartové ze sedmimetrového hodu.
59'
De Paulaová přihrávkou hledala na pravém křídle spoluhráčku, ale ta míč nezachytila.
58'
Arenhartová tentokrát vyběhla ze své brány a zachytila dalekou přihrávku soupeřek.
57'
Valentina Blaževićová obstřelila obránkyni soupeře a zakončila k levé tyči do protipohybu brankářky.
57'
Bruna de Paulaová vypálila skvěle do pravé šibenice.
56'
Katarina Ježićová byla na levé spojce naprosto osamocená a dává branku! Chorvatsko tak snižuje na rozdíl pěti branek!
55'
Andrea Šimarová se znovu trefuje, ale času už mají Chorvatky velmi málo.
55'
Andrea Šimarová dostala přihrávku od Ježičové na levé křídlo a následně lobem zakončila přes brankářku.
54'
Bruna de Paulaová si udělala skvělé místo pro zakončení a to poslala do protipohybu gólmanky.
53'
Následně se Chorvatkám nepodařilo nic vážnějšího vymyslet a u míče je opět hostující celek.
53'
To ale byla rána! Giulia Guarieirová se s ničím nemazlila a pumelici zakončila k levé tyči.
52'
Dora Krsniková ještě dramatizuje utkání, když pálí z pravé spojky k levé tyči.
51'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Andrea Šimarová).
50'
Zbývá nám posledních deset minut a Brazílie je stále ve velkém náskoku, který si s velkou pravděpodobností pohlídá.
49'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Ćamila Mičijevićová).
48'
Gól vstřelil tým Brazílie (Larissa Fais Araújová).
46'
Ana Debelićová rychle odpověděla na obdrženkou branku a snižuje, ovšem Brazílie má pořád obří náskok.
46'
Adriana Cardosová se dopustila faulu a její branka tak není uznána.
45'
Vyloučení v týmu Chorvatsko.
45'
Samara Vieirová tvrdou ránu poslala k levé tyči.
45'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelila Dora Krsniková.
44'
Larissa Fais Araújová to udělala famózně, když z levého křídla přelobovala domácí brankářku.
43'
Ćamila Mičijevićová se prosazuje z pravé spojky a Chorvatsko dává gól po devíti minutách v útlumu.
43'
Oddechový čas pro domácí.
43'
Ana Paula Rodriguesová-Belová zakončila o zem k levé tyči a Brazílie má už devítigólový náskok!
42'
Tentokrát domácí celek ztratil míč při útočné kombinaci a Brazílie jde opět dopředu.
42'
Bruna de Paulaová se nejprve skvěle dostala přes obránkyni a následně zakončila nechytatelně k pravé tyči.
41'
Chorvatkám se ale opět nepodařilo úspěšně zakončit.
41'
Brazílie nedokázala vstřelit gól v přesilovce a dopředu tak jde domácí celek.
40'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Ćamila Mičijevićová).
40'
Ani Ježičová nedokázala prostřelit brazilskou gólmanku, která se znovu ukázala a vytáhla excelentní zákrok! Neskutečné!
39'
Bruna de Paulaová se prosazuje z pravého křídla.
38'
Naprostá kouzla v bráně tentokrát předvádí Brazilka Arenhartová, která předvedla dva famózní zákroky!
37'
Posléze předvedla skvělý zákrok na druhé straně Kapitanovičová, která to posléze zkusila přes celé hřiště do prázdné, ale Arenhartová se stihla vrátit a rovněž fantastickým zákrokem vyrazila míč vedle své klece!
36'
Valentina Blaževićová se postavila k sedmimetrovému hodu, ale Arenhartová ji vychytala nohou!
36'
Vyloučení v týmu Brazílie (Tamires Morena Limaová).
35'
Ćamila Mičijevićová to zkusila z devíti metrů a byla úspěšná.
35'
Ana Paula Rodriguesová-Belová se opět prosazuje a to tvrdou ránou z pravé spojky.
34'
Domácím se následně nepodařilo vymyslet nic nebezpečného a Brazílie získala míč na svou stranu.
33'
Ana Paula Rodriguesová-Belová nakonec dokázala procedit míč za záda chorvatské gólmanky.
32'
Larissa Fais Araújová ale dává branku z levého křídla mezi nohy gólmanky Kapitanovičové.
32'
Vstup do druhé půle se zatím Chorvatkám daří a ze středu se prosazuje Katarina Ježićová.
31'
Valentina Blaževićová si udělala místo na pravé spojce a následně zakončila k levé tyči.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
První poločas je u konce a Brazílie potvrzuje roli favorita, když vede nad Chorvatskem 18:12. Začátek zápasu se hrál ve velkém tempu, ale následně se hostující hráčky dostaly do náskoku, na který Chorvatky nedokázaly zareagovat a v posledních deseti minutách se prosadily pouze dvakrát.
30'
30'
Giulia Guarieirová se prosazuje pár vteřin před koncem první půle.
30'
30'
Valentina Blaževićová vypálila ze sedmičky skvělou střelu do levé šibenice.
30'
Vyloučení v týmu Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová).
29'
Poté předvedla na druhé straně skvělý zákrok Arenhartová a Chorvatsko je už pět minut bez vstřeleného gólu.
28'
Adriana Cardosová si vzala na starost sedmičku, ale její pokus k levé tyči vyrazila nohou chorvatská brankářka.
28'
Šimarová se dopustila faulu a Brazilky budou mít sedmimetrový hod.
27'
Arenhartová předvedla další skvělý zákrok a Chorvatky se momentálně trápí.
26'
Gól vstřelil tým Brazílie (Bruna de Paulaová).
26'
Adriana Cardosová zvyšuje náskok opět střelou z pravého křídla.
25'
Střela chorvatské hráčky z dálky letěla pouze nad bránu Brazílie.
24'
Adriana Cardosová to na sebe vzala z pravého křídla a o levou tyč dává branku.
24'
Valentina Blaževićová se dnes zatím nemýlila a opět se prosadila.
23'
Střela Brazílie z devíti metrů letěla vedle domácí svatyně.
22'
Adriana Cardosová ze sedmičky vypálila do levé části branky a Brazilky vedou o čtyři góly!
21'
Tentokrát brazilská gólmanka předvedla skvělý zákrok proti střele z levého křídla.
20'
Patrícia Matieliová Machadová předvedla skvělou kombinaci se spoluhráčkou a osamocená z levé spojky zakončila k pravé tyči.
19'
Následně se Brazílii nepovedl útok po pravé straně, ale to ani následně Chorvatsku.
19'
Larissa Kalausová zakončila krásně k levé tyči.
18'
18'
Posléze Giulia Guarieirová nabrala přímočarý směr a zakončila do levé části branky.
18'
Fantastická práce de Paulaové, která dotírala na domácí hráčku, až se Chorvatka dopustila faulu.
17'
Následně Chorvatky nedokázaly zakončit a opět se budou muset bránit v oslabení.
17'
Ana Paula Rodriguesová-Belová využívá přesilovou hru střelou k pravé tyči.
16'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Katarina Ježićová).
16'
Larissa Kalausová si udělala místo mezi dvěma hráčkami soupeře a z levé spojky zakončila přízemně ke vzdálenější tyči.
15'
Larissa Fais Araújová se uvolnila na levém křídle a následně zakončila precizně k pravé tyči.
15'
Ćamila Mičijevićová snižuje na rozdíl jediné branky. Nyní je k vidění plno branek na obou stranách a hraje se ve velkém tempu.
15'
Gól vstřelil tým Brazílie (Tamires Morena Limaová).
14'
Nejprve Brazilky nastřelily tyč a posléze se z rychlého brejku prosadila z pravé spojky Dora Krsniková.
13'
Sice nadvakrát, ale přece jenom se prosadila Ana Debelićová.
13'
Bruna de Paulaová z devíti metrů vypálila skvěle k levé tyči.
12'
Ćamila Mičijevićová tvrdou ránou pod horní tyč snižuje na rozdíl dvou branek.
12'
Gól vstřelil tým Brazílie (Patrícia Matieliová Machadová).
11'
Fantastické zakončení předvedla z levého křídla pod břevno Larissa Fais Araújová.
11'
Útočného faulu se dopustili hostující hráčky, ale následný protiútok soupeře skončil jen střelou vedle od Posavecové.
10'
Ana Debelićová se prodrala k balónu na pravé spojce a v pádu dokázala prostřelit brazilskou gólmanku.
9'
Rychlý protiútok Brazílie končí gólem z ruky Giulie Guarieirové.
9'
Valentina Blaževićová se ze sedmimetrového hodu také nemýlila, když zakončila o zem k pravé tyči.
8'
Mičijevičová byl zfaulována a následuje také sedmička pro Chorvatky.
7'
Jéssica Quintinová se ujala sedmimetrového hodu a vypálila přesně do levé šibenice.
6'
Krsniková byla na pravém křídle naprosto sama, ale následně minula vzdálenější levou tyč.
5'
Nyní se tam s góly roztrhl pytel a Tamires Morena Limaová z otočky na pozici pivota zakončila nekompromisně k pravé tyči.
5'
Dora Krsniková si udělala místo na levé spojce a zakončila ke vzdálenější tyči.
4'
Bruna de Paulaová posílá Brazilky zpět do vedení utěšenou ránou k tyči.
3'
Ana Debelićová už tentokrát dokázala srovnat stav zápasu ránou k levé tyči.
3'
Velké štěstí tentokrát měli hostující hráčky, neboť tvrdá rána z pravé spojky orazítkovala břevno!
2'
Patrícia Matieliová Machadová to zkusila ze středu a skvělou střelou do pravé šibenice posílá Brazílii do vedení.
2'
Ovšem ani domácí tým posléze nedokázal otevřít gólový účet tohoto utkání.
1'
Posléze ale předvedla Pijevičová skvělý zákrok proti střele z levé strany.
1'
Hned v první minutě je vyloučena na dvě minuty Chorvatka Dora Krsniková.
1'
Naposled se Chorvatsko střetlo právě proti Česku před dvěma měsíci v kvalifikaci na Mistrovsví Evropy, kdy Chorvatky sice zvítězily 26:24, ale nakonec skončily na 3. místě a nepostoupily dál.
Brazílie hrála také před 2 měsíci a to proti Argentině v kvalifikaci na Mistrovství světa, kdy Brazilky vyhrály jednoznačně 31:22.
V předkole finálového turnaje Skupiny G se proti sobě utkají týmy Chorvatsko a Brazílie. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu letošního roku v přátelském utkání, kdy Chorvatky zvítězily v poměru 24:21. Dnes se bude bojovat v Pabellon Ciutat de Castello, Castellón de la Plana ve Španělsku. Úvod zápasu je naplánován na 18:00.