Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Michalovce - 21. října 2017   17:30

Olomouc
Olomouc
4' Kubáčková  • 7'   • 10' Jansová  • 11' Kubáčková  • 12' Gajdošíková  • 13' Gajdošíková  • 14'   • 18' Salčáková  • 18' Salčáková  • 20' Gajdošíková  • 24' V. Fryčáková  • 27' Kašpárková  • 29' Hvostaľová  • 32' Kubáčková  • 39' Kubáčková  • 42' Gajdošíková  • 53' Kat. Růžičková  • 56' Kat. Růžičková  • 57' Hurychová  • 59' V. Fryčáková  • 60' T. Fryčáková
24:23
(15:13)
Michalovce
Michalovce
1' Habánková   • 2' Trúnková   • 5' Bajčiová   • 6' Holešová   • 14' Wollingerová   • 15'    • 17' Holešová   • 20' Habánková   • 25' Trehubová Fiľková   • 26' Trúnková   • 33' Trúnková   • 34' Wollingerová   • 35' Habánková   • 37' Holešová   • 39' Holešová   • 46' Holešová   • 48' Habánková   • 49' Wollingerová   • 53' Trúnková   • 55' Holejová
Olomouc
Bubeníček, Petruška
Michalovce

DHK Zora Olomouc – Iuventa Michalovce 24:23 (15:13)
Nejvíce branek: Kubáčková 7/3, Gajdošíková 4, Fryčáková 2 – Wollingerová 5/2, Trúnková 5/1, Holešová 5. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 1:5.
Domácímu týmu se ve druhém poločase příliš nedařilo, ale ke konci zápasu velmi dobře zabral a nejen, že vyrovnal, ale dokonce i otočil skóre a může se tak radovat ze zisku všech bodů! Diváci viděli perfektní zápas, který nabídl snad všechno. Atmosféra byla výborná a žádný fanoušek tak nemohl být zklamaný.
Je konec! Olomouc předvedla nevídaný obrat a vítězí!
60'
Útočný faul hostů. Zbývá dvacet sekund! Olomouc je blízko! Ještě jeden oddechový čas!
60'
Tentokráte Tereza Fryčáková využívá rychlý protiútok a Olomouc rázem vede!
59'
Wollingerová orazítkovala tyč a z protiútoku vyrovnala Fryčáková!
58'
Kroky Salašové. Michalovce dostávají míč a mají šanci ušetřit cenné vteřinky a vyhnout se vyrovnáním.
57'
Úžasná individuální akce Hurychové, která přibližuje svůj tým k vyrovnání!
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Růžičková snižuje, drama pokračuje! Podaří se domácím srovnat?
55'
Holejová se prosmýkla kolem obránkyň a posouvá hostující tým do skvělé pozice.
54'
Kubáčková ze sedmičky vymetla levou šibenici branky!
53'
Růžičková ale z kontru opět snižuje!
53'
Trúnková přidává další branku!
52'
Střela Hurychové orazítkovala pouze tyč, obrovská smůla pro Olomouc!
51'
Ani Olomouci se však nezadařilo, ale šanci Trúnkové z protiútoku skvěle vychytala brankářka domácích!
50'
To se zatím nestane, obranný blok zajistil míč pro Zoru.
50'
Růžičková byla také vychytána. Michalovce se mohou dostat do velkého trháku!
49'
Olomouci se ve druhém poločase hodně nedaří a korunuje to Wollingerová gólem z protiútoku.
48'
Na střelu Habánkové sice brankářka dosáhla, ale i tak skončila v síti.
47'
Hosté však zůstávají u míče, navýší své vedení?
47'
Teď ovšem Holešová tváří v tvář neuspěla! Neskutečný zákrok!
46'
Kubáčková na druhé straně neuspěla a Olomouci se tak stále moc nedaří.
46'
Holešová pokračuje v krasojízdě a dává již desátou branku!
45'
Fryčáková ze spojky minula, Michalovce mohou do protiútoku.
44'
Oddechový čas pro domácí.
44'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Vladimíra Kišíková).
44'
Gajdošíková byla skvěle vychytána, míč se ale odrazil ke spoluhráčkám.
43'
Kroky Wollingerové. Míč jde pro Olomouc. Šance vrátit si vedení!
43'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
42'
Gajdošíková už neměla čas, tak zkusila střelu a trefila se náramně do šibenice.
41'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Veronika Habánková).
41'
Habánková byla skvostně vychytána a to je šance pro domácí hráčky.
40'
Kubáčková minula, přesilovky Olomouci moc nejdou, tedy alespoň ne dnes.
39'
Holešové se dnes velmi daří a přidává ze spojky další branku v síti soupeřek.
39'
Gajdošíková orazítkovala tyčku, ovšem Kubáčková se dostala k míči a dokončila práci.
38'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
38'
Olomouci se nedaří v druhém poločase. Podaří se to prolomit?
37'
Holešová proměnila únik v branku a Michalovce rázem vedou!
37'
Wollingerová byla vychytána, ale Olomouci se opět nepovedl přechod do útoku.
36'
Domácím se nedaří v přesilovce, opět jde do útoku soupeř.
35'
Habánková se prosazuje střelou z dálky a srovnává stav zápasu!
35'
Diváci tleskají, hostující brankářka je v pořádku a bude pokračovat.
35'
Salčáková trefila brankářku přímo do obličeje. Doufejme, že bude v pořádku!
35'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
34'
Wollingerová se prosadila ze střendí vzdálenosti.
34'
Salčáková byla ze spojky vychytána, to je šance pro soupeřky.
33'
Trúnková se uvolnila na pivotovi a střelou k tyči v pádu upravila skóre.
32'
Čekání na branku protrhla Kubáčková, kterou střelou k tyči nedala brankářce soupeřek šanci.
32'
Střela ze spojky Michalovcím nevyšla, ale ani Gajdošíkové na druhé straně.
31'
Druhý poločas začal rozehrávkou Olomouce, která se ale nedostala ke střele.
31'
Máme za sebou první poločas, který byl hodně dramatický, ale vyšel lépe pro domácí tým, který je velmi efektivní a daří se mu proměňovat své šance. Bude zajímavé sledovat co přinese druhý poločas.
30'
29'
Hvostaľová se výborně uvolnila mezi obránkyněmi a nekompromisně zavěsila!
28'
Salašová orazítkovala pouze tyč, ale Michalovce chybovaly při přechodu do útoku. Míč jde opět pro Zoru.
28'
Hosté minuli branku a timeout si berou domácí.
27'
Kašpárková ale vrací vedení na stranu domácích! Krásná střela zpoza obrany.
26'
Trúnková se protáhla mezi obránkyněmi a srovnává stav!
26'
Holejová z dálky neuspěla. Šance na útok pro Olomouc ale nebyla využita.
25'
Filková však vymetla šibenici a je to opět jen o gól.
24'
Fryčáková zakončila ze spojky naprosto ideálně.
24'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Vladimíra Bajčiová).
24'
Trúnková se prosazuje střelou ze střední vzdálenosti.
23'
Kubáková s přehledem proměnila 7m hod!
22'
Trehubová Fiľková orazítkovala ze sedmičky pouze tyč!
20'
Gajdošíková pokračuje ve skvělé hře a přidává další branku po průniku středem!
20'
Habánková vymetla šibenici naprosto přesně!
20'
Dobrá obrana hostů zblokovala střelu a Michalovce tak mohou postupovat do útoku.
19'
Wollingerová snižuje ze sedmičky střelou k levé tyči.
18'
A opět Salčáková po rychlé akci!
18'
Salčáková a její perfektní únik a gól!
17'
Holešová se uvolnila na spojce a s přehledem poslala míč na vzdálenější tyč.
16'
Rašková čaruje v bráně a nyní vychytala hned dvě střely soupeřek, skvělá práce!
15'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Vladimíra Bajčiová).
15'
Michalovce ze sedmičky umně snižují , drama pokračuje.
15'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
14'
Olomouc ale dobře odpovídá!
14'
Wollingerová se však předvedla stejně a snižuje.
13'
Naprostá paráda od Gajdošíkové, která z dálky vymetla šibenici!
13'
Střela Bajčiové šla mimo. Michalovcím se zatím moc nedaří.
12'
Krásný průnik Gajdošíkové končí střelou k levé tyčce. Olomouc vede!
11'
A to se také daří. Kubáčková napřáhla zdálky a i přes zákrok brankářky dostala míč do sítě.
11'
Habunková zamířila mimo, Olomouc má šanci ke srovnání.
10'
To samí na druhé straně, ale Jansová se dostala k dorážce a byla nekompromisní.
10'
Těm se nepovedla kombinace, ale Wollinegrová netrestá protože trefuje pouze tyč.
9'
Holešová se z úhlu netrefila a je tu tak šance pro soupeřky.
8'
I Kubáčková vymetla šibenici ze sedmičky a Olomouc se stále drží na dostřel.
8'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková).
8'
Wollingerová získala sedmičku, kterou proměnila střelou do šibenice.
7'
Domácí ale rychle srovnávají a drží se na dostřel.
6'
Gajdošíkový trefila pouze břevno a z protiútoku se prosadila Holešová střelou do spodní části branky.
6'
Rašková předvedla skvělý zákrok a drží tak svůj tým nad vodou.
5'
Bajčiová vymetla pravý růžek branky a přidává další gól! Krásná střela.
5'
Hvostaĺová byla vychytána a je tu tak další šance pro Michalovce, které zklidnily hru.
4'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
4'
Kubáčková napřáhla z hodně velké vzdálenosti, opět trefila se výborně.
3'
Hosté se velmi dobře brání a blokují střelu ze středu.
2'
Střelu Gajdošíkové brankářka lapila a z protiútoku se prosadila Trúnková.
1'
Habánková vystřelila z dálky a trefila přesně pod břevno!
1'
Wollingerové se nepodařilo dostat přes obranu soupeřek. Michalovce zůstávají u míče.
1'
Hymny máme za sebou, představí se nám hráčky a můžeme začít.
Týmy již pomalu nastupují, utkání tak každou chvilku bude zahájeno.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Trumpešová, Jansová, Sovová, Hvostaľová, Kašpárková, Salčáková, V. Fryčáková, Kubáčková, Salašová, Gajdošíková, Chlandová, T. Fryčáková.

Iuventa Michalovce: Muliková, Bobal-Jablonska, Antikjová – Holešová, Kišíková, Kotová, Trúnková, Habánková, Holejová, Wollingerová, Holubová, Bajčiová, Trehubová Fiľková.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Iuventa Michalovce

Michalovce jsou na třetí pozice, mají stejně bodů, jako jejich dnešní soupeř. Tedy osm. Za čtyři výhry a jednu prohru při skóre 171:129. Hosté tak mají o jeden zápas méně, zatím se jim navíc hodně daří, jejich skóre je opravdu parádní. Budou jej tak chtít potvrdit hned dnes a posunout se tabulkou výš.

Nejlépe střílející hráčkou je zatím Mária Holešová, která v pěti zápasech dala hned 37 branek, zdatně ji sekunduje Veronika Habánková. Obě hráčky tak mají více branek než nejlepší střelkyně soupeře a to mají o zápas méně.
DHK Zora Olomouc

Olomouc je momentálně na pátém místě poté, co vyhrála tři zápasy, ve dvou remizovala a jediný prohrála při velmi vyrovnaném skóre 148:146. Domácí tak mají osm bodů a nezačali úplně nejhůře.

Nejlepší střelkyní je Tatiana Gajdošíková s 28 gól,y Tereza Kubáčková jich má na svém kontě 25 a Tereza Fryčáková 23. Podaří se jim dnes své statistiky nějak výrazně vylepšit?
Dobrý den u dnešního utkání, které proti sobě svede DHK Zora Olomouc a Iuventa Michalovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.