Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Písek - 27. ledna 2018   18:00

Veselí n/M
Veselí n/M
4' Novotná  • 5' Lukšíková  • 7' Šustková  • 10' Lukšíková  • 12' Lukšíková  • 15' Soldánová  • 16' Soldánová  • 18' Novotná  • 21' Divilková  • 27' Veselková  • 28' Veselková  • 28' Novotná  • 29' Soldánová  • 30' Veselková  • 32' Novotná  • 33' Novotná  • 35' Šustková  • 38' Šustková  • 39' Lukšíková  • 39' Olšovská  • 41' Olšovská  • 42' Soldánová  • 42' Olšovská  • 43' Lukšíková  • 44' Olšovská  • 46' Olšovská  • 47' Veselková  • 48' Veselková  • 53' Slováková  • 55' Valovičová  • 56' Kutálková  • 57' Divilková  • 59' Šustková  • 60' Kutálková
39:24
(18:9)
Písek
Písek
4' Součková   • 7' K. Kubišová   • 8' Velková   • 11' Boorová   • 14' Königová   • 18' Königová   • 20' Michková   • 27' K. Kubišová   • 30' Boorová   • 32' K. Kubišová   • 35' Velková   • 35' Michková   • 39' Königová   • 40' Michková   • 40' Boorová   • 42' Součková   • 43' Cyprysová   • 45' Königová   • 46' Michková   • 46' Velková   • 48' Velková   • 49' K. Kubišová   • 52' Boorová   • 52' K. Kubišová
Veselí n/M
Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová
Veselí nad Moravou
Písek

Veselí porazilo Písek 39:24. Hostující celek se držel jen ze začátku utkání, poté jak to bývá zvykem v posledních domácích zápasech, tak vzaly otěže zápasu do svých rukou svěřenkyně trenéra Hudáka, které navyšovaly náskok až na rozdílových patnáct.
SHK Veselí n.M. – Sokol Písek 39:24 (18:9)
Nejvíce branek: Olšovská 9/4, Novotná 6/1, Veselková 5 – Kubišová 5, Velková 4, Michková 4. Rozhodčí: Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová. Sedmimetrové hody: 6/5 – 0. Vyloučení: 0:5. ČK: Michková (PIS).
60'
V poslední branku pravděpodobně Veselí dává Kutálková.
59'
Jana Šustková dává branku panenek.
57'
Divílková se dokázala prosadit i přes dvojice píseckých hráček a dává branku.
56'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Sabina Kutálková).
55'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Dominika Valovičová).
55'
Michková je potřetí vyloučená na dvě minuty a dostává červenou kartu.
54'
Kutálková z levého křídla jen těsně minula branku Písku.
53'
Tentokrát to Slovákové vyšlo, když překonala hostující Preslovou.
52'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
52'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Boorová).
51'
Velková je vyloučená na dvě minuty.
50'
Slováková na straně Veselí minula píseckou branku.
49'
Kubišová z protiútoku dává gól Písku.
48'
Dnes pravděpodobně uvidíme 40 branek v síti Písku, do konce je ještě 12 minut. Poslední autorkou branky byla Veselková.
48'
Stejná hráčka překonala znovu Beranovou.
47'
Na opačné straně dává také branku Veselková.
46'
Velková i v oslabení dává branku.
46'
Právě poslední střelkyně Písku je vyloučená na dvě minuty.
46'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková).
46'
Mária Olšovská jako dnes poněkolikáté dává branku.
45'
Königová přesně k tyči snižuje na rozdíl dvanácti branek.
44'
Olšovská na druhé straně dává svoji osmou branku v zápase.
43'
Oddechový čas zabral, Cyprysová dává branku Písku.
43'
Po spolupráci s Olšovská dává branku Lukšíková. Oddechový čas si vzal hostující lodivod.
42'
Mária Olšovská potřetí za sebou překonala Neubergovou.
42'
Součková na druhé straně odpovídá brankou.
42'
Soldánová z křídla přehodila Neubergovou.
41'
Olšovská přesnou střelou k tyči dává další gól panenek.
40'
Boorová sama v úniku překonala Beranovou.
40'
Na druhé straně dává branku Michková.
39'
Mária Olšovská dává svoji první branku ze hry.
39'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Andrea Königová).
39'
Do rozhozené obrany vnikla po přihrávce Slovákové její spoluhráčka Dagmar Lukšíková a dává branku.
38'
Domácí kouč si vzal time-out.
38'
Jana Šustková využila přesilovku, když v úniku překonala Neubergovou.
37'
Sedmičku s přehledem proměnila Olšovská.
36'
Dagmar Lukšíková byla bráněna nedovoleně Kubišovou a ta se jde posadit na dvě minuty.
35'
35'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
35'
Mária Olšovská nastřelila břevno a tím poslala Písek do brejku, který zužitkovala Velková.
34'
Obě dvě mužstva po dvou útocích neproměnila.
33'
Opět za domácí mužstvo se prosadila Novotná.
32'
32'
Také se tak stalo z ruky Novotné.
32'
Kubišové zapískala dvojice sudích kroky a Veselí může navýšit náskok.
31'
30'
30'
Těsně před sirénou, která ukončila první poločas skóruje Boorová.
30'
Michková dostává za faul dvě minuty.
30'
Veselková i když byla bráněna, tak dává branku.
29'
Opět z rychlé domácí tým udeřil. Soldánová překonala snadno píseckou brankářku.
28'
Po velmi dobré přihrávce Veselkové překonala Neubergovou unikající Novotnou.
28'
Opět za domácí Veselková se prosadila.
27'
Domácí kouč Hudák si vzal oddechový čas.
27'
Ihned po rozehrání dává svoji druhou branku v zápase Kubišová.
27'
Eva Veselková prostřelila Neubergovou.
26'
Tentokrát sedmičku házela Kateřina Novotná a proměnila ji.
26'
Slováková byla nedovoleně bráněna při střelbě a bude následovat sedmička.
23'
Olšovská překonala Neubergovou.
23'
Divílková na brankovišti byla nedovoleně bráněna a je nařízena sedmička.
22'
Hauserová vystřelila ze střední vzdálenosti, její pokus Lekešová chytila.
21'
Divílková také z pozice pivota překonala Neubergovou.
20'
Michková z pozice pivota prostřelila Lekešovou.
19'
Domácímu mužstvu se to nepodařilo a na tahu je Písek.
19'
Součkovou vychytala Lekešová a Veselí může navýšit náskok.
18'
Hra je přerušená, na hřišti leží Vinklárková, která se drží za obličej.
18'
Königová se vzápětí prosazuje na druhé straně.
18'
Novotná dává z křídla branku.
17'
Oba dva celky se neprosadily ze svých útočných akcí.
16'
Opět Soldánová se prosadila z rychlého kontru.
15'
Hostující kouč si vzal oddechový čas.
15'
Soldánová z levého křídla na vzdálenější tyč překonala hostující gólmanku.
14'
Následovala sedmička, ze které se nemýlila Mária Olšovská.
14'
Součková viděla žlutou kartu.
14'
Hostující hráčka se střelou mezi nohy Lekešové prosadila.
13'
Dvojice rozhodčích avizovala pasivitu, Veselí se z útoku neprosadilo.
12'
Mária Olšovská viděla žlutou kartu.
12'
Opět za domácí mužstvo skóruje Lukšíková.
11'
Boorová koriguje stav na 5:4 pěknou brankou.
11'
Olšovská sice dala branku, ale rozhodčí jí zapískaly prorážení.
10'
Olšovská skvěle našla Lukšíkovou a ta z brankoviště překonala hostující brankářku.
9'
Mária Olšovská již ve druhém pokusu ze sedmičky nezaváhala a míč nasměřovala do protipohybu písecké gólmanky.
8'
Velková vyrovnává stav zápasu na 3:3 z pravého křídla.
7'
Kubišová krásně zahrála na dvě tyče, od levé se míč dostal za brankovou čáru.
7'
Podařilo se to až Janě Šustkové, když domácí hráčka viděla místo v obraně hostů a střelou z brankoviště navyšuje náskok na dvě branky.
6'
Veselí ale z následného útoku nedokázalo odpovědět brankou.
5'
Na druhé straně Kubišová namířila míč jen do náruče Lekešové.
5'
Dagmar Lukšíková proskočila hostující obranou a nechytatelnou ránou do šibenice posílá Veselí do vedení.
4'
Vzápětí Součková vyrovnává na 1:1 přesnou střelou.
4'
První branku střetnutí dává až ve 4. minutě Kateřina Novotná.
3'
Písku je značena pasivita, Kubišová vystřelila z levé spojky jen do boční sítě.
2'
Olšovská faul písecké hráčky nedokázala potrestat.
1'
Kubišová dostala jako první žlutou kartu.
1'
První útok se hostům nevydařil, nyní je na tahu Veselí.
1'
-1'
Jako první bude rozehrávat mužstvo Písku.
-5'
Netradičně dvojice ženských rozhodčí přivádí oba dva týmy do středu hrací plochy. Hlasatel poté představí soupisky divákům.
-7'
Veselí bude hrát ve svých tradičních červených kompletech, Písek nastupuje v bílo-fialových barvách.
-37'
Obě dvě mužstva jsou již na palubovce, celý tým Písku se už rozcvičuje, část domácích holek střílí fotbalovým míčem na branku.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková, Beranová – Olšovská, Zemčíková, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Šustková, Valovičová, Divilková, Kutálková, Soldánová, Veselková.

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Cyprysová, Boorová, Kozáková, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Talafousová, Velková, Součková.

Rozhodčí: Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová.
Jihočeský Písek je na 10. místě s pěti body a v posledním kole v Šaľe utrpěl debakl v poměru 26:43. Z posledních čtyřech zápasů dokázal jen porazit Hodonín rozdílem jedné branky 30:29.
Veselí do tohoto utkání jde jako v posledních třech kolech v roli favorita, jehož šňůra neporazitelnosti trvá pět zápasu a panenky budou chtít tuto sérii v domácím prostředí prodloužit. Svěřenkyně kouče Hudáka jsou momentálně na 5. pozici a ztrácejí na vedoucí duo Michalovce – Slavia, které od sebe dělí jen skóre tři body.
Příjemný sobotní podvečer z Veselí nad Moravou. Vítám Vás u sledování 15. kola MOL ligy, ve kterém se utká SHK Veselí nad Moravou se Sokolem Písek.