MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Egypt - 14. ledna 2019   18:00

Argentina
Argentina
3' Bonanno  • 5' Fernández  • 16' Baronetto  • 17' Fernández  • 20' S. Simonet  • 22' Martínez  • 30' Moscariello  • 39' S. Simonet  • 43' S. Simonet  • 43' Martínez  • 44' Moscariello  • 47' Baronetto  • 49' Vieyra  • 49' S. Simonet  • 51' Baronetto  • 52' S. Simonet  • 57' Vieyra
20:22
(9:8)
Egypt
Egypt
1' Umar   • 10' Hasan   • 13' Sanad   • 18' Hadžách   • 23' Sanad   • 25' Zejnelbédín   • 26' Zejnelbédín   • 31' Hasan   • 33' Almasrí   • 34' Al-Áhmar   • 36' Hasan   • 40' Al-Dirá   • 44' Šebíb   • 49'    • 51' Sanad   • 52' Zejnelbédín   • 54' Umar   • 56' Zejnelbédín   • 58' Sanad
Argentina
Egypt

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Argentina – Egypt 20:22 (9:8)
Nejvíce branek: Fernández 5/3, Baronetto 3, Simonet 3 – Sanad 7/3, Zejnelbédín 5, Hasan 3. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení: 7:5. ČK: Fernández – Almasrí.
Hráčem utkání se stal Zejnelbédín.
Je konec! Egypt zvládl dramatický souboj s Argentinou, se kterou prohrával ještě sedm minut před koncem, ale po úspěšném obratu potvrdil roli favorita a vybojoval důležitou výhru v boji o postup do další fáze turnaje.
60'
Faul na Šebíba.
60'
Argentina ale také ne!
60'
Ještě šance pro Argentinu na zdramatizování. Egypťané se v útoku neprosadili.
59'
Brankář Egypta Altajar zastavil útok z levého křídla a přiblížil Egypt k vítězství!
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Egypt (Muhammad Sanad).
58'
Argentina se v útoku neprosadila. Egypt bude následně střílet sedmičku po faulu při střelbě.
58'
Červená karta pro tým Egypt (Ibrahím Almasrí).
58'
Sanad odpovídá velmi rychle.
57'
Tu ale zhatil Vieyra, jenž vybojoval míč a v rychlém protiútoku se nemýlil!
57'
Argentina ani nadvakrát nepřekonala brankáře Altajara! Další šance pro Egypt.
56'
Zejnelbédín ale nakonec využil egyptský útok!
55'
Schulz vytěsnil střelu Sanada mimo. Útok Egypta pokračuje.
55'
Argentina svůj útok neproměnila, což dává velkou šanci jejich soupeři ke strhnutí vedení na svou stranu.
54'
Umar vyrovnal střelou z hranice devítky. Čeká nás dramatický závěr střetnutí.
53'
Červená karta pro tým Argentina (Federico Fernández).
53'
Tyč zastavila střelu Al-Diryho. A navíc došlo k těžkému faulu, když do něho ve výskoku vrazil jeden z argentinských hráčů a srazil ho k zemi.
52'
Simonet vrací vedení na argentinskou stranu. Oproti předchozímu průběhu utkání se nyní využívá většina útoků.
52'
Těžkou střelu zpoza dvou obránců nasměroval do brány Zejnelbédín.
51'
Baronetto se prosmýkl kolem obránce na levém křídle a obhodil brankáře.
51'
Ale s úspěchem se nesetkala a naopak Sanad z pravého křídla rychle zakončil útok.
50'
Egypt navíc chybuje, ztrácí míč a Argentina může zvýšit vedení!
49'
Simonet využil po rychlém rozehrání prázdné brány Egypta!
49'
Egypt rychle vyrovnal.
49'
Argentinci strhávají vedení na svou stranu! Průnik k brankovišti využil Vieyra.
48'
Vyloučení v týmu Egypt (Karím Abdalráhím).
47'
Schulz zastavuje egyptský útok, už jeho devátý úspěšný zákrok!
47'
Rychlý protiútok Argentiny a gól Baronetta! Je opět srovnáno.
46'
Oba týmy se dopustily ztrát. U míče je Egypt.
45'
Argentinci přišli v útoku o míč a Egypt může znovu uskočit do dvougólového vedení.
44'
Rychlý útok středem proměnil Šebíb.
Oddechový čas pro Egypt.
44'
Technická chyba Egypta, ztráta míče a Moscariello využil rychlý protiútok! Vyrovnáno!
43'
Ztráta Egypta a tentokrát svůj brejk dokázal Martínez využít.
43'
Simonet se dostal do devítky a dalekou střelou přes obránce snižuje.
42'
42'
Vyloučení v týmu Argentina (Federico Fernández).
42'
Protiútok Argentinců zcela zazdil technickou chybou Martínez, který se dopustil kroků.
41'
Argentina se v útoku neprosadila. Ale aspoň už je v plném počtu.
40'
Al-Dirá se prosmýkl mezi oslabenou obranou soupeře a využívá náskoku do brankoviště.
39'
Ale i tak se Simonet dostal k míči, když narušil kombinaci soupeře a rychlým protiútokem snižuje!
39'
Argentina přichází i o Baronetta, který putuje také na trestnou lavici. Argentinci jsou ve čtyřech.
39'
Vyloučení v týmu Argentina (Nicolás Bonanno).
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Argentina (Federico Fernández).
38'
Dlouhý postupný útok Argentinců zastavil až faul při střelbě. Sedmička.
36'
Egypt v útoku tentokrát přišel o míč.
36'
Břevno zastavilo střelu Vieyry z hranice devítky.
36'
Argentinci v útoku přišli o míč a tentokrát Hasan zvládl svůj rychlý protiútok po straně.
35'
Vyloučení v týmu Egypt (Alí Zejnelbédín).
34'
Al-Áhmar nakonec ale přeci jen využil útok Egypta.
33'
Schulz zastavil rychlý protiútok Hasana, který si na něm podruhé vylámal zuby.
33'
Almasrí se prosadil po průniku skrz obranu k brankovišti.
32'
Rychlý kontr Hasana zastavil svým zásahem brankář Schulz.
32'
Argentině byl odebrán míč za pasivitu.
31'
Začátek pro Egypťany jako hrom. V obraně obrali soupeře o míč a Hasan proměnil rychlý protiútok po pravém křídle.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
Argentina zatím v utkání proti Egyptu ukazuje, že rozhodně nehodlá prodat svou kůži lacino a favorita zápasu pořádně prohání. Po prvním poločase vede 9:8.
30'
30'
Moscariello prostřelil egyptského brankáře po náskoku do brankoviště ze středu.
29'
Vyloučení v týmu Egypt (Ibrahím Almasrí).
28'
Schulz zachytil technické zakončení Sanada, který ho chtěl přehodit.
28'
27'
Simonet se dopustil útočného faulu a Argentinci přichází o míč.
26'
Rychlý útok využil Zejnelbédín.
26'
Gól vstřelil tým Argentina (Federico Fernández).
25'
Po faulu na Simoneta se bude střílet sedmimetrový hod.
25'
Je vyrovnáno! Zejnelbédin střelou z hranice devítky trefil prostor pod horní tyčkou.
24'
Tyč zastavila argentinský útok.
23'
Sanad se prosadil z rychlého protiútoku.
22'
Schulz si připisuje další zákrok! Skvělý výkon argentinského brankáře.
22'
Z pravého křídla si vyběhnul Martínez a obstřelil brankáře afrického týmu.
21'
Hadžách po náskoku do brankoviště přestřelil argentinskou bránu.
20'
Argentinci sice útok neproměnili, ale pak zabrali v obraně a Simonet z rychlého protiútoku strhává vedení na stranu svého celku.
19'
Egypt po vlastní chybě přichází o míč, ani se nedostal ke střele.
19'
18'
Simonet sice gól po náskoku do brankoviště nedal, ale byl faulován. Sedmička.
18'
Střelou zpoza devítky se prosadil Hadžách. Schulz tuší, že tuhle střelu mohl chytit.
17'
Fernandez vybojoval míč a sám si také došel pro gól při rychlém protiútoku. Šel sám na brankáře.
17'
Egypťanům se nedaří projít přes aktivní obranu soupeře.
16'
Na hranici brankoviště zůstal nepokrytý Baronetto, který po náskoku snižuje skóre.
16'
Už to vypadalo, že Almasrí vyrazí do brejku, ale k míči se dostal nedovoleně.
15'
Schulz svým zákrokem zastavil střelu soupeře z perimetru.
14'
Argentina přišla o míč a zase ho na vlastní polovině vybojovala. Nepřesnou přihrávkou se ale o šanci na brejk připravila.
13'
Žlutá karta pro tým Egypt (Abdalrahmán Abdú).
13'
Bleskový protiútok využil Sanad, který šel sám na brankáře.
13'
Ani tentokrát se neprosadila. Zblokovaná střela.
12'
Argentina v útoku. Gól nedala už osm minut.
12'
11'
Faul Argentiny při střelbě. Sedmimetrový hod pro Egypt.
11'
A vrací se obrázek předchozích minut. Ztráta střídá ztrátu.
10'
Po hodně dlouhé době je vstřelen gól. Hasan se prosadil po náskoku do brankoviště.
10'
Jenže ztrátu zaznamenala i Argentina. Míč skončil v autu.
9'
Teď už nepřesnou střelou přichází o míč.
9'
Útok Egyptu nadále pokračuje. Snaží se totiž zakončit, ale jejich akce jsou zastaveny nedovoleně.
8'
Egypťanům v útoku je signalizována pasivita.
8'
Argentina, alespon prozatím, přesilovku nevyužila. K míči se dostává Egypt.
7'
7'
Zejnelbédín střelou z hranice devítky argentinského brankáře nepokořil.
6'
Hraje se hodně rychle, protiútok střídá další protiútok. A střely jsou nepřesné, nebo naopak dochází k technickým chybám.
5'
Oba týmy se dopustily ztrát. Argentina po krocích přichází o míč.
5'
A Egypt opět ztrácí míč na perimetru.
5'
Fernandez využil rychlý protiútok.
4'
Další neúspěšný útok Egypta pouští do útoku soupeře.
3'
Po ztrátě Egypťanů se do útoku dostali Argentinci a Bonnano srovnává.
1'
Egypt zahájil utkání úspěšnou akcí a vsítil úvodní gól zápasu.
1'

Argentina: Maciel, Schulz – Bonanno, Mouriño, Martínez, Fischer, Crivelli, Pablo Fernández, Carou, Moscariello, Vieyra, Baronetto, P. Simonet, Pizarro, S. Simonet, Fernández.

Egypt: Handáví, Altajar – Umar, Hasan, Chajrí, Mahír, Hadžách, Abdú, Almasrí, Al-Wakil, Al-Dirá, Al-Áhmar, Šebíb, Zejnelbédín, Sanad, Abdalráhím..
Argentina do utkání půjde s těžkou porážkou od Švédska a s cennou remízou ze souboje s Maďarskem, se kterým uhrála výsledek 25:25. Egypťané ve dvou odehraných duelech prozatím na turnaji schytali porážku od Švédska a přehráli házenkáře Kataru.
Egypt bude v utkání s Argentinou potvrzovat roli favorita. Navázat se bude snažit na výhru z mistrovství světa 2017, kdy ve Francii dokázal Argentince porazit 31:26.
Mistrovství světa v házené pokračuje v pondělí další várkou zápasů. V tomto přenosu se budeme věnovat souboji mezi Argentinou a Egyptem.