To je pro dnešek ode mne z Kotliny vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek středečního večera.
Je konec, hosté z Kadaně si odvážejí z Kotliny všechny tři body. V závěru třetí třetiny výsledek pojistil Karel Ton trefou do prázdné brány. V poslední minutě také procitli domácí střelci gólem Tomáše Chlubny, to však bylo příliš pozdě na to, aby se dalo s vývojem utkání ještě něco udělat.
60:00
59:39
Jan Dlouhý ještě předvedl jeden podařený zákrok, když se natáhl přes celé brankoviště a betonem chytil střelu Kadaně po křížně přihrávce.
59:15
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí se přece jen dočkali alepsoň čestného gólu a nedovolili Janu Strmeňovi odjet z Kotliny s čistým kontem. Prosadit se dokázal TOMÁŠ CHLUBNA! Asistence: Tomáš Semrád, Matěj Beran.
58:41
Kadaň právě vstřelila branku!
Marek Račuk získal kotouč a ujížděl s ním po pravé straně na prázdnou bránu, jemu se do cesty postavili domácí obránci, ale dokázal přihrát na střed KARLU TONOVI, který neměl žádný problém uklidit kotouč do brány! Asistence: Marek Račuk.
58:32
Jan Dlouhý zůstává na střídačce a domácí to zkusí v šesti hráčích v poli!
58:32
Oddechový čas si vyžádali také domácí!
58:09
Pokus Tomáše Rouska končí vysoko nad.
57:33
Marek Račuk chvátal za nahozeným kotoučem do útočného pásma, Tomáš Semrád byl ale rychlejší.
57:16
Oddechový čas pro tým SK Kadaň!
57:16
Kadaň se z tlaku dostala jen za cenu zakázaného uvolnění.
56:43
Rebelové jsou natlačeni před bránou hostů, od modré čáry střílel Lukáš Endál, ale Jan Strmeň byl opět úspěšný.
56:02
Jan Dlouhý chytil střelu hostů z pravého kruhu.
55:37
Roman Maliník si nabruslil po levé straně do pásma Kadaně, stáhl si kotouč na střed a vypálil. Jan Strmeň byl se svým betonem na místě včas.
55:23
Zakázané uvolnění domácích, vhazuje se po levici Jana Dlouhého.
54:45
Roman Kadela nahazoval ze středního pásma, Jan Strmeň okamžitě puk z lapačky vytřepal a rozehrál.
54:03
Hosté jen nahodili do pásma domácích, ale Jan Dlouhý puk raději přikryl, protože za ním rychle chvátal Marek Račuk.
53:49
Hra je přerušena pro hru vysokou holí, vhazuje se před bránou Kadaně.
53:13
Lukáš Endál se dostal ke střele z pravého kruhu, Jan Strmeň je ale pozorný a i tento pukus zneškodnil.
52:45
Tomáš Semrád předvedl sprinterský souboj s Lukášem Novákem, domácí obránce využil svého náskoku a u kotouče byl rychleji.
51:50
Rebelové nedokázali v souboji o puk u modré čáry udržet útočné pásmo a dopředu může Kadaň.
51:40
Dnešní utkání sleduje 421 diváků!
51:32
Hostující přihrávku sebral Petr Zítka, ale kotouč poslal jen na zakázané uvolnění.
51:18
Po střele Marka Račuka přikryl kotouč na ledě lapačkou Jan Dlouhý, domácí obrana se postarala o dotírající útočníky Kadaně.
50:33
Tomáš Semrád prošel do pásma hostů středem, přihrál na pravou stranu Tomáši Troligovi, jehož střelu vyrazil Jan Strmeň betonem.
49:57
Tomáš Rousek se snažil protlačit dopředu, ale skončil už ve středním pásmu.
49:29
Roman Kadela udělal kličku na modré čáře, při které se za ní dostal a situace končí offsajdem.
49:25
Ani napodruhé hosté nedokázali přesněji přihrát a tak je z toho další zakázané uvolnění.
49:15
Zakázaným uvolněním se provinili hosté z Kadaně.
48:16
Pavel Sedláček byl v blízkosti levé tyče a zakončoval, Jan Strmeň tam ale nenechal žádné místo, kudy by kotouč mohl projít.
47:36
Teď však byli hosté nebezpeční i vpředu a Jan Dlouhý musel zasahovat betonem.
46:46
Kadaň se nikam nežene, snaží se jen pozorně bránit, protože to jí v tuto chvíli stačí a taky se jí to daří, Rebelové se nemohou pořádně dostat do útočného pásma.
46:00
Ani tentokrát si Tomáš Chlubna s kotoučem příliš času neužil, protože ho získali hosté.
45:49
Puk po nepřesné rozehrávce domácích končí na zakázaném uvolnění.
45:10
Tomáš Chlubna chtěl rozvinout útok domácích, ale byl rychle napadán a kotouč jen odevzdal soupeři.
44:56
Z pravé strany na modré čáře zkusil vypálit Šimon Szathmáry, Jan Dlouhý proti jeho střele vystrčil lapačku a kotouč v ní ukryl.
44:28
Lukáš Endál střílel od pravého mantinelu, trefil ale jen beton Jana Strmeně, který si poradil i s dorážkou Tomáše Semráda z větší vzdálenosti.
44:06
Domácí zakládají nový útok ze svého pásma.
43:36
Broďáci jsou s pukem na holích v útočném pásmu, pohybují se ale jen za bránou Jana Strmeně.
43:06
Jaroslav Mrázek objel bránu a zakončoval k levé tyči, tam stál ale připravený Jan Dlouhý.
42:27
Zakázané uvolnění hostů.
42:18
Na druhé straně se dopředu hnali Rebelové a Jan Strmeň raději ukrývá kotouč pod svou lapačku.
42:04
Darek Hejcman zkoušel pozornost Jana Dlouhého z levé strany, trefil ale jen jeho beton.
41:30
Domácí se neúspěšně prodírají do útoku a s pukem na holích hraje znovu Kadaň.
40:43
Střelu od modré jemně tečoval Karel Ton a puk doskákal až na tyč!
40:07
Jiří Charousek byl na buly úspěšnější než Roman Maliník a hosté mohou útočit.
40:01
Obě mužstva už krouží na ledové ploše, třetí třetina brzy začne.
Další třetina začne přibližně v 19:37.
Ve druhé třetině se obraz hry výrazně nezměnil, i přesto ale hosté vstřelili svě branky a do další části hry si vytvořili dobrý náskok. Hned v úvodu druhé periody využil přesilovou hru Roman Chlouba díky svému bekhendovému blafáku. Skóre pak ke konci navyšoval Karel Ton střelou z mezikruží.
40:00
39:48
Tomáš Troliga se snažil prosadit před bránou Kadaně, hostující obránci si s ním ale věděli rady a zakončit ho nenechali.
39:03
Lukáš Endál vlétl do pásma Kadaně, přenechal kotouč Tomáši Semrádovi, jeho střela ale neprošla až na bránu.
38:17
Karel Ton měl další šanci, ale z mezikruží přestřelil domácí klec.
37:55
Po střele z pravé strany přikryl Jan Dlouhý puk lapačkou a vhazuje se před jeho bránou.
37:40
Hosté se nastěhovali do pásma Rebelů, kde si snaží vytvořit nějakou šanci.
36:21
Roman Chlouba najel do útočného pásma po pravém mantinelu, zvedl hlavu a uviděl mezi kruhy volného KARLA TONA, jenž střelou příklepem poslal puk nad vyrážečku Jana Dlouhého! Asistence: Roman Chlouba, Marek Račuk.
35:42
35:36
Petr Jíra a Roman Chlouba ujížděli do přečíslení 2 na 1, nakonec zakončoval prvně jmenovaný, s jeho střelou si Jan Dlouhý poradil a chytil ji do náručí.
35:10
Kadaň se hnala v oslabení dopředu, ale zastavil ji offsajd.
34:45
Matěj Beran měl dobrou možnost u levé tyče Strmeňovy branky, nedokázal však kotouč dobře usměrnit a ten tak končí těsně vedle.
34:14
Roman Maliník získal pro domácí pásmo a mohou tak začít kombinaci.
33:42
Havlíčkobrodští mají další šanci vyrovnat, vyloučen byl Aleš Pavlas (KAD) na 2 minuty za držení protihráče.
33:24
Domácí vytvořili závar před bránou Kadaně, ta ho však dokázala vyřešit a po teči domácího hráče končí kotouč na tribuně.
32:53
Jiří Charousek se snažil uvolnit ve středním pásmu, obrana Rebelů si s ním poradila.
32:28
Daniel Kolář střílel z vrcholku pravého kruhu, která se po zákroku Jana Strmeně odráží do ochranné sítě za bránou.
31:58
Ani Kadaň svou hrou nikterak nepřesvědčuje a Rebelové to zkusí zpoza své brány.
31:18
Rebelové chvíli hrají s pukem, ale nedaří se jim založit útočnou akci a hrají zase hosté.
30:37
Roman Chlouba ukrýval za domácího hráče střelu od modré, Jan Dlouhý si ji ale našel a zakročil betonem.
29:45
29:37
Hostům se ale daří úspěšne bránit a Rebely již k sobě nepouštějí.
28:33
Domácí se opět sami vyhnali z útočného pásma a musí začínat od začátku.
28:12
Tomáš Semrád pálil od modré čáry, Jan Strmeň puk vyrazil ramenem.
27:58
Rebelové nezpracovali puk na modré čáře a přicházejí o pásmo.
27:45
Opět se vylučuje, Darek Hejcman (KAD) si posedí 2 minuty kvůli sekání.
27:35
Oba týmy v plném počtu. Kadaň se provinila zakázaným uvolněním.
27:07
Karel Ton poslal na bránu domácích další střelu, která končí v náručí Jana Dlouhého.
26:48
Jan Dlouhý musel zasahovat svým betonem po střele hostů.
26:23
Pokusy Rebelů o útok končí velice rychle, Kadaň pozorně brání.
25:35
Tomáš Rousek se snažil dostat do úniku, tělem ho ale zastavil Aleš Pavlas. Tomáš Rousek to neunesl a pustil se do potyčky se svým soupeřem. Tomáš Rousek (HBR) i Aleš Pavlas (KAD) dostávají vzájemný trest na 2 minuty za hrubost.
24:41
24:32
Kadaň dobře brání a Rebely nepouští za půlku hřiště.
23:42
Střela Tomáše Troligy z pravého kruhu se otřela jen o boční síť branky Jana Strmeně.
23:25
Tomáš Troliga tečoval v mezikruží střílenou přihrávku Lukáše Endála, se kterou si Jan Strmeň dokázal poradit.
22:41
Nyní mají šanci Rebelové, hráčská lavice Kadaně je potrestána 2 minutami za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Dominik Tejnor (KAD).
21:40
Rebelům se nejprve podařilo vyhodit, ale hosté se ihned do útočného pásma vrátili, když obraně ujel ROMAN CHLOUBA a svým bekhendovým blafákem posílá Kadaň do vedení! Asistence: Petr Jíra, Jakub Trefný.
21:05
Kadaň roztáčí svoji přesilovkovou kombinaci.
20:47
Dvířka domácí trestné lavice jsou opět otevřeny, Matěj Beran (HBR) dostává 2 minuty za podražení.
20:32
Roman Maliník se vydal mezi přesilu hostů před bránou Jana Strmeně a přišel o puk.
20:03
První vhazování druhé třetiny vyhráli domácí a zakládají první útočnou akci.
20:01
Na hrací plochu jako první přícházejí domácí, hosté je následují.
Další třetina začne přibližně v 18:48.
První třetina nenabídla prořídlým tribunám v Kotlině příliš okulahodící hokej, ani jeden tým nedokázal vstřelit gól. Nejblíže mu byl v první přesilové hře domácích Tomáš Troliga, kterému ale Jan Strmeň pohotově skočil do rány.
20:00
19:54
Petr Kuchta si to z trestné lavice zamířil rovnou na bránu hostů, Jan Strmeň měl ale svůj beton tam, kde ho mít měl, a situaci vyřešil.
19:48
19:24
Nahození za bránou sbírá Jan Dlouhý a Tomáš Troliga může kotouč vyvézt ven z pásma.
19:11
Rebelové se teď dobře brání a soupeře do svého pásma vůbec nepouštějí.
18:34
Tvrdá rána Jakuba Stehlíka od modré čáry končí na hrudi Jana Dlouhého.
18:03
David Pavlíček přerušil kombinaci hostů, ale nepodařilo se mu vyhodit.
17:48
V závěru první třetiny si zahrají přesilovou hru hosté, protože na trestnou lavici usedá Petr Kuchta (HBR) za podražení.
17:30
Další akce domácích je zastavena offsajdem.
16:57
Tomáš Semrád se snažil založit útok svého týmu, ale byl zastaven už ve středním pásmu.
16:44
16:21
15:45
Jiří Kurka chybně rozehrál, Marek Račuk ho obral o kotouč a přihrál Aleši Pavlasovi, jehož ránu z blízkosti levé tyče chytá Jan Dlouhý svým betonem.
15:05
Kadaň založila svoji útočnou akci, ale nepodařilo se jí přejít přes útočnou modrou čáru a je zastavena offsajdem.
14:44
O výhodu hosté však brzy přišli, když se sami provinili faulem. Na trestnou lavici usedá Martin Kadlec (KAD) za hru vysokou holí.
14:21
Přesilovka hostů ale pokračuje, Tomáš Troliga (HBR) dostal 2 minuty za hákování.
14:20
14:13
Kadaň puk nahodila zpátky do pásma Rebelů, tam se o něj postaral Jan Dlouhý a kotouč zalehl.
14:02
A domácím se podařilo kombinaci přerušit a osvobozují se vyhozením kotouče do středního pásma.
13:37
Hosté stále kombinují v pásmu Rebelů, ke střele se ale nedostali.
13:06
Střelu Jiřího Charouska z levého kruhu našel Jan Dlouhý ve svém náručí.
12:49
Karel Ton posílal přihrávku přes brankoviště na Jiřího Charouska, ten ale nedokázal puk optimálně zpracovat.
12:20
Lukáš Endál (HBR) napadal v útočném pásmu, se svojí aktivitou to však přehnal a dostává 2 minuty za napadení.
11:55
Jakub Novák střílel tvrdě z vrcholku levého kruhu, střela jen zaduněla o zadní mantinel.
11:30
Zakázaným uvolněním se provinila Kadaň, domácí se stále drží v útočném pásmu.
11:06
Matěj Beran zblízka prověřil reflexy Jana Strmeně.
10:37
Daniel Pejchar se snažil najít Davida Zuckera, jeho nepřesná přihrávka ale končí na holích hostů.
09:48
Hosté puk jen nahazují do útočného pásma, kde ho sbírají domácí obránci.
09:28
Jan Dlouhý našel ve své lapačce střelu hostů z mezikruží a vhazuje se po jeho levé ruce.
09:15
08:38
Tentokrát se již hosté usadili v útočném pásmu a na konci přesilovkové kombinace stál Petr Jíra, jehož ránu od modré pokryl Jan Dlouhý svými betony.
08:14
Rebelové posílají kotouč až za bránu Jana Strmeně.
07:28
Kadaň se sama připravila o útočné pásmo, když nedokázala udržet puk na svých holích a provinila se offsajdem.
07:15
Roman Kadela (HBR) si pomohl při bránění podražením a dostává za to 2 minuty.
07:05
Daniel Lenhert se snažil střílet z levé strany, jeho pokus trefil jen brusle bránícího hráče.
06:37
06:15
Teď už se hosté dokázali osvobodit a Rebelové musí opět začít ze svého pásma.
05:55
Jan Strmeň sbírá další puk do své lapačky a vhazuje se po jeho levici.
05:22
Střelu Daniela Koláře od modré vyrazil Jan Strmeň jen k Tomáši Troligovi, kterého ale dokázal hostující gólman vychytat skokem do rány!
05:03
Hostům se podařilo vyhodit kotouč a Rebelové musí začít ze svého pásma.
04:37
Jiří Charousek byl v rohu zbaven puku a domácí se hnali do protiútoku, ten ale zastavil Martin Mazanec (KAD) jen za cenu nedovoleného bránění.
03:52
Jan Strmeň si pohlídal lehké nahození Matěje Berana.
03:26
Jan Strmeň likvidoval svým levým betonem střelu Daniela Pejchara, který se do útoku prokousal po pravém mantinelu. Střela je sražená do ochranné sítě a vhazuje se po pravici Jana Strmeně.
02:35
Ani domácí se zatím nepotkali s přesností přihrávek a znovu se pokouší založit útočnou akci.
01:40
Hosté si neporozuměli v rozehrávce a kotouč odevzdali jen domácím, kteří začínají zpoza své brány.
01:09
Jan Dlouhý musel poprvé zasahovat proti pokusu Jiřího Charouska z mezikruží.
00:54
Domácí se usadili v pásmu hostů, ale nevytvořili si žádnou střeleckou příležitost.
00:09
Úvodní vhazování vyhráli domácí, ale o kotouč přišli a do útoku se hnal Karel Ton, ten byl však zastaven domácí obranou.
00:01
Hráči se rovnají na úvodní buly, utkání za malou chvíli může začít.
Na led už nastupují oba dnešní soupeři, domácí Rebelové nastoupí v červených dresech, hosté z Kadaně jsou oblečeni v bílém.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (Barus) – Kolář, Pavlíček, Semrád, Beňovič, Kurka, Kadela, Zítka – Rousek, Maliník (C), Beran – Zucker, Endál (A), Sedláček – Boček, Troliga, Kuchta – Chlubna, Pejchar. Trenér: Miroslav Barus.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Mazanec, Szathmáry, Trefný, Stehlík, Mrázek, Tejnor, Pavlas (A), Černý – Ton, Charousek (A), Račuk – L. Novák, Hejcman, J. Novák – Jíra (C), Chlouba, Kadlec – Chrpa, Hammerbauer, Lenhert. Trenér: Jaroslav Beck.

Rozhodčí: Michal Škrobák – Petr Kotlík, Roman Zídek.
Vzájemná bilance v 1. lize (od 2006/07)

Počet odehraných zápasů: 32
Bilance: 11-7-2-12
Výslekdy: 3:4, 2:0, 1:3, 6:1, 4:1, 1:0p, 1:4, 4:3sn, 1:2, 1:2p, 6:3, 2:3, 2:1, 1:2, 3:2, 3:4, +4:3p, +4:2, +3:4p, +6:3, 3:2p, 2:4, 1:4, 2:1p, 5:2, 2:8, 4:3sn, 1:4, 5:2, 0:2, 7:3, 3:2sn
Skóre: 93:84

Pozn.: Zápasy označené symbolem "+" byly odehrány v rámci play-off.
Minulá utkání:

HC Rebel Havlíčkův Brod – Rytíři Kladno 1:6
SK Kadaň – Piráti Chomutov 3:4
SK Kadaň
Na severu Čech může panovat mnohem větší spokojenost, než na Vysočině. Tým Kadaně sbírá body pravidelně, připsal si dokonce skalpy takových soupeřů, jakými jsou České Budějovice, Jihlava a Třebíč. Celkově si z deseti zápasů Severočeši připsali pět výher, tři prohry a dvakrát musely rozhodovat samostatné nájezdy, které se žlutočerným nepodařilo dotáhnout do vítězného konce. Díky sedmnácti bodům si tak Kadaň může užívat šestého místa. Tabulka je však velice vyrovnaná a každé zaváhání může znamenat rychlý pokles, proto ani Kadaň nenechá nic zadarmo a popere se o vítězství.
HC Rebel Havlíčkův Brod
Blíží se závěr první čtvrtiny soutěže, na Rebely čekají už jen tři soupeři, se kterými ještě nezměřili své síly v tomto ročníku. Havlíčkobrodští jsou zatím v pozici otloukánků a většina soupeřů na vzájemné zápasy vzpomíná v dobrém, protože si připsala všechny tři body. Pouze Havířov přišel o jeden bod, když v Kotlině vyhrál až po prodloužení, a Šumperk v Havlíčkově Brodě nechal body všechny. Tento bodový zisk Rebelům nestačí na lepší, než poslední místo, a tak mají o motivaci postaráno, aby se z této nelichotivé pozice dostali a mezi soupeři budili větší respekt.
Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu 11. kola 1. ligy, ve kterém se v Kotlině střetnou domácí HC Rebel Havlíčkův Brod s celkem SK Kadaň. Utkání začíná v 18:00.